Θάρρος ή Αλήθεια;

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
αν με απατουσε θα τον ειχα ηδη χασει,οποτε δεν θα δεχομουν το παραμυθι...


ποσα κιλα εισαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
60

Θα τολμούσες ποτέ να βγεις στο δρόμο με το μαγιό να κάνεις καθιστική διαμαρτυρία για τις ακριβές τυρόπιτες κρατώντας ένα πλακάτ και ένα κομμάτι φέτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Όχι, γιατί δεν τρώω τυρόπιτες. :D



U? (θέλω να δω αν θα απαντήσει "ναι" κανείς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
οχι δεν απαντάω ναι!!!! τώρα και στην κατάστασή μου δεν είμαι για πορείες!!!
΅
ΕΣυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
ναι!(αν ειχα πιει αρκετα .........)


θα εκανες το ιδιο για σπανακοπιτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Θα το έκανα αν ήμουν φαν.


Θα χαστούκιζες έναν άγνωστο, εκ μέρους κάποιου άλλου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάντια

Νεοφερμένος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Βεβαια!!!
(Αρκει να μνη ήταν κανένας δίμετρος γορύλας!! Να έχουμε και λίγο το αίσθημα της αυτοσυντήρησης):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
ας απαντησω κι εγω στο ιδιο!
ανετα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πες μου ποιον και ποτε!


εχεις κανεις γυμνισμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
------ Σημείωση ------
Παραθέτω το αρχικό μήνυμα, γιατί το παιχνίδι έχει πάρει άλλη τροπή.
Δεν πρόκειται για το "Ρώτα με να σε ρωτώ".


Θυμάστε το συγκεκριμένο παιχνίδι; Δεν φαντάζομαι να υπάρχει άτομο που δεν άκουσε τουλάχιστο γι αυτό αν και κάτι μου λέει πως όλοι το παίξαμε.

Εμείς εδώ θα το αλλάξουμε και θα το κάνουμε Θάρρος ή Αποχή

Ο κάθε επόμενος θα καλείτε να απαντήσει στην ερώτηση του προηγούμενου. Εννοείτε πως οι ερωτήσεις θα είναι γύρω από το θέμα του sex!!!
Αν δεν θέλει να απαντήσει στην ερώτηση, εννοείτε πως πρέπει να ειστε ειλικρινείς, θα γράφει αποχή και θα κάνει την ίδια ερώτηση στον επόμενο…
Μόνο δυο φορές γίνεται να γράψει καποιός αποχή...So be carefull!

Θάρρος ή Αποχή φύγαμε


Και δίνω την ερώτηση της αρχής.

Έχεις στο σπίτι ερωτικά παιχνιδάκια; Αν ναι τι παιχνιδάκια.

Έχω κάνει γυμνισμό.
Έχεις χρησιμοποιήσει sex toys;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ναι...:redface::redface::redface:

τι δε θα δοκιμαζες ποτε στο sex??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
... Το γιδάκι παρέθεσε το μήνυμα του θέματος : θάρρος ή αλήθεια, right?

Οπότε η ερώτηση είναι : (αλήθεια : ) Έχεις δοκιμάσει κάτι ακραίο στο σεξ;
(θάρρος : ) Θα δοκίμαζες κάτι ακραίο στο σεξ;

Απάντηση στο "τι δε θα δοκίμαζες ποτέ στο σεξ" (και μετά let's play by the rules :p )
Δεν θα δοκίμαζα ποτέ ουρολαγνείες και άλλα παράδοξα. Επίσης δεν μπορώ να λειτουργήσω με άτομο που δεν έχω τσιμπηθεί έστω, σαν κάποιον άγνωστο π.χ. που το αλκοόλ με έκανε να δω έστω νόστιμο. Πάντα με κάποιο αίσθημα και δεν θέλω πάνω από 2 άτομα να είμαστε στο κρεβάτι μου.Από κει και πέρα, φαντασία διαθέτει κανείς.

Σειρά μου..

Θα τομλούσες ποτέ να πεις σε μια στενή σου φίλη ότι ντύνεται πολύ προκλητικά και την κατακρινουν όλοι γι αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φωτηs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Θα τομλούσες ποτέ να πεις σε μια στενή σου φίλη ότι ντύνεται πολύ προκλητικά και την κατακρινουν όλοι γι αυτό;
Θα τηs το ελεγα κατ' ιδιαν και ποτε μπροστα στουs αλλουs.Eαν ειχε και ωραιο σωμα χαλαλι τηs Σειρα μου...... θα εκλεβεs ποτε το αγορι τηs καλυτερη σου φιληs αν σε γουσταρε και αυτοs ανοιχτα;[/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μου το χουν κανει αυτο... οποτε στις συγκεκριμενες σαν εκδικηση ναι...
γενικως τωρα, οχι δε θα το κανα...(γιατι ξερω ποσο ποναει, οχι ο γκομενος που χανεις, αλλα η ''φιλια''.
πιστευεις αν σου εκανε κατι τετοιο φιλος/η φιλη σου, θα τον/την συγχωρουσες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Δεν έχω πολλές φιλίες. Αλλά αν μου "έκλεβαν" το αμούρι, σημαίνει ότι και το αμούρι ήταν αγγούρι (και μάλιστα τζούφιο και σάπιο) οπότε θα γλίτωνα και από έναν σάπιο γκόμενο (ναι, η λέξη γκόμενος ταιριάζει σε βούρλα) και από μια κατινάρα. Οπότε βγαίνω κερδισμένη. Και όχι, δεν συγχωρώ κανέναν και προτίστως εμένα για την επιλογή και των 2.

Αλήθεια : αν σου δινόταν η ευκαιρία θα παρακολουθούσες επέμβαση αφαίρεσης μήτρας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Χμμμ... δε νομίζω, εκτός κι αν θελήσω να δοκιμάσω τις αντοχές μου! :P



Μια φαντασίωσή σου; (να ξαναγίνει και λίγο πικάντικο το θέμα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
χμ...να παω με μια 35αρα (οχι του Ζαχοπουλου ομως:P)! τωρα που το σκεφτομαι και 40αρα να ειναι ακομα καλυτερα!

κατι που ειπε ενας φιλος μου το μεσημερι σε συζητηση υψηλου επιπεδου οπως θα καταλαβετε:D

"στη ξαδέρφη και στη θειά, μπαινεί πάντα πιο βαθειά"???;)

εγω ουτε να το φανταστώ δε μπορω:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
"στη ξαδέρφη και στη θειά, μπαινεί πάντα πιο βαθειά"???;)

εγω ουτε να το φανταστώ δε μπορω:confused:[/quote]
Δεν έχω ιδέα :hmm:
Δε μπορώ να το φανταστώ με θεία, και ξαδέρφες δεν έχω :P

Έχεις κάνει σεξ με κάποιο φρούτο ή λαχανικό, και αν ναι με τι; (εντάξει και ένα Ναι ή Όχι αρκεί, η περιγραφή είναι bonus :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ναι , μια φορά που ήμουνα αφηρημένος , γά..σα ένα λάχανο γιατί αντί για αλάτι του έριξα ζάχαρη - ποιος να το φάει μετα ;

αν έβρισκες μια βαλίτσα με 1 εκατομμύριο ευρώ , τι θα την έκανες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αν είχε στοιχεία αυτού που την έχασε θα την έδινα πίσω (έτσι κι αλλιώς δικαιούμαι βάση του νόμου το 10% :P και μου αρκούν 100.000:P)

Αν δεν είχε στοιχεία θα την κρατούσα χαλαρά όπως είναι
Σιγά μην την πάω στο τμήμα να τα φάνε οι μπάτσοι! Τα τρώω και μόνη μου μια χαρά!

Βέβαια θα είχα το νου μου μήπως δω καμιά έκκληση πουθενά ή καμιά ανακοίνωση που να τη ζητάει κανας φουκαράς





Αν η βαλίτσα είχε 2 εκατομμύρια? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αν είχε στοιχεία αυτού που την έχασε θα την έδινα πίσω (έτσι κι αλλιώς δικαιούμαι βάση του νόμου το 10% :P και μου αρκούν 100.000:P)

Αν δεν είχε στοιχεία θα την κρατούσα χαλαρά όπως είναι
Σιγά μην την πάω στο τμήμα να τα φάνε οι μπάτσοι! Τα τρώω και μόνη μου μια χαρά!

Βέβαια θα είχα το νου μου μήπως δω καμιά έκκληση πουθενά ή καμιά ανακοίνωση που να τη ζητάει κανας φουκαράς





Αν η βαλίτσα είχε 2 εκατομμύρια? :P

αν είχε στοιχεία αυτού που την έχασε θα την έδινα πίσω (έτσι κι αλλιώς δικαιούμαι βάση του νόμου το 10% :P και μου αρκούν 200.000:P)

Αν δεν είχε στοιχεία θα την κρατούσα χαλαρά όπως είναι
Σιγά μην την πάω στο τμήμα να τα φάνε οι μπάτσοι! Τα τρώω και μόνος μου μια χαρά!

Βέβαια θα είχα το νου μου μήπως δω καμιά έκκληση πουθενά ή καμιά ανακοίνωση που να τη ζητάει κανας φουκαράς - φουκαράς με 1 εκατομύριο;;;;;;;





Αν η βαλίτσα είχε 3εκατομμύρια? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top