Τι περιοδικά διαβάζετε στο WC;

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Άλλο ένα θεματάκι από την καθημερινότητά μας, προσφορά μου! :D


Τι συνηθίζετε να διαβάζετε στο WC όταν έχετε.. συνεδρίαση; Λύνετε σταυρόλεξα; Διαβάζετε για επίπλωση σπιτιού; Εφημερίδα ή Μίκυ Μάους μήπως; Ή κοιτάτε το ταβάνι; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Oι ετικετες των σαμπουαν και των απορρυπαντικων ερχονται πρωτες, και ακολουθουν η athens voice και η lifo.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το "ξεβούλωμα-Τρίτη". :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Βασικά δεν έχει νόημα να ξεκινήσω να διαβάζω τίποτα γιατί μέχρι να ξεκινήσω έχω τελειώσει. Τουαλέτα πάω όταν είμαι "έτοιμος" δεν κάθομαι να περιμένω τότε να μου έρθει η όρεξη... :P

Αν είναι να διαβάσω κάτι θα είναι αυτό που λέει η Νεκρή, πλην της Athens Voice που δεν έχουμε εδώ κάτω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Vimagazino ξεκινοντας απο τα ζωδια. Μονο για χ****ο ειναι. Sorry κιολας αγαπημενες μου κυριες και κυριοι ζωδιοφιλοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Κατερίνα:D





δεν διαβάζω... κ αν με πιάσει να πάρω κάτι να διαβάσω παίρνω το βιβλίο που διαβάζω εκείνο τον καιρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
cosmopolitan :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Στα νιάτα μου διάβαζα αλμανάκο ή κανά Μίκυ Μάους.

Τώρα κανά pc magazine και αν.:PΣυνήθως κάθομαι και κοιτάω τις ετικέτες όταν βαριέμαι πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τώρα κανά pc magazine και αν.:P

Λοιπόν, έχω μια ιδέα, να εκδόσουμε WC magazine! Θα βγάλουμε τρελά λεφτά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Συνήθως "κοιτάζω το ταβάνι":P
Έχω ήδη μάθει απ'έξω τι περιέχει κάθε προϊόν του ραφιού:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Στην Ελλάδα κάποιο κυριακάτκο περιοδικό, Βημαγκαζίνο, Ταχυδρόμο, άντε και Big Fish. Επίσης πού και πού βρίσκεται κάποιο μεταχειρισμένο γυναικείο περιοδικό στο σπίτι μας, ευγενική δωρεά της κολλητής!

Στα ξένα In Touch, αλλά αν έχω κατάλογο Carrefour ή Spiegel δε χαλιέμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εξαρτατε... Βασικα πλεων σπανια διαβαζω στην τουαλετα... Αλλα οποτε αυτο τυχει μαλλον με κανα Metal Hammer την βγαζω... Γενικοτερα κοιταω το πατωμα-το ταβανι η την πορτα, η εχω για συντροφια το κινιτο μου...
Το ονειρο μου που ισως το πραγματοποιησω μια μερα ειναι wc και pc 2 σε 1... Η μια καρεκλα γραφειο που να ειναι συνδεδεμενη με το αποχετευτικο συστιμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sesilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ράνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
χρυση ευκαιρια γιατι ψαχνω για αυτοκινητο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Δε διαβάζω στην τουαλέτα! είμαι ψεκάστε-σκουπίστε-τελειώσατε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δε διαβάζω στην τουαλέτα! είμαι ψεκάστε-σκουπίστε-τελειώσατε! :P

Κι εγώ- αν και όταν βαριέμαι διαβάζω κι εγώ τις ετικέτες από τα σαμπουάν και τις λακ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
χρυση ευκαιρια γιατι ψαχνω για αυτοκινητο!

Χεσ'το αμάξι, ταλαιπωρία είναι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Νόμιζα πως εγώ ήμουν η παράξενη.. και κοιτούσα τις ετικέτες.. από απορρυπαντικά, σαμπουάν, σαπούνια.. κλπ.
Κοίτα τι μαθαίνει κανείς!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σπάνια θα χρειαστεί να διαβάσω κάτι :P
κι αν χρειαστεί θα είναι ετικέτες μπουκαλιών απορρυπαντικών κλπ
Σε ακόμα πιο σπάνιες περιπτώσεις το κάνω διασκεδαστικό....
λέω "πάω τουαλέτα" και παίρνω μαζί μου και δύο περιοδικά
αλλά αυτό γίνεται όταν θέλω κατά βάσην να διαβάσω περιοδικό με την ησυχία μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Νόμιζα πως εγώ ήμουν η παράξενη.. και κοιτούσα τις ετικέτες.. από απορρυπαντικά, σαμπουάν, σαπούνια.. κλπ.
Κοίτα τι μαθαίνει κανείς!:P

m2!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Η τουαλέτα και η λογοτεχνία πάνε πακέτο. Ακόμα και όταν πάω για ένα λεπτό κουβαλάω μαζί βιβλίο :P Έχει τύχει να κάτσω και μία ώρα επειδή ξεχάστηκα στο διάβασμα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top