Συμμετοχές για το Palermo #44 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
I'm in.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Κλαίω με τον αγαπημένο Wild_Boy!!! Ψυχούλα!

Μέσα κι εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μέσα.

Edit: άκυρο παίδες, παίζει να μην έχω ιντερνετ 3-4 μερες next week :/

In or out μαν μου;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Να σας πω από τώρα πως θα λείπω ολόκληρη τη Δευτέρα έως το απόγευμα της Τρίτης λόγω κοινωνικής υποχρέωσης που με θέλει σε άλλη πόλη. Τη δε Τρίτη θα είμαι στο σπίτι μου το αργότερο ως τις επτά, επομένως θα έχω μια ώρα να μελετήσω τα γραφόμενά σας.

Θεωρώ πως δεν είναι κρίσιμο το πρώτο εικοσιτετράωρο για το παιχνίδι εφόσον όλοι ψηφίζουμε στα χαμένα γι' αυτό και δεν διστάζω να δηλώσω συμμετοχή. Αν υπάρχει σοβαρή διαφωνία από οποιονδήποτε, παρακαλώ να μου το πείτε ώστε να αποσύρω τη συμμετοχή. :) Χωρίς καμία παρεξήγηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Αννούλα πολύ χάρηκα! Μην τυχόν κι ακυρώσεις τη συμμετοχή!:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αννούλα πολύ χάρηκα! Μην τυχόν κι ακυρώσεις τη συμμετοχή!:kissing:

Κι εγώ χαίρομαι πολύ που θα ξαναπαίξω με τόσα γνώριμα πρόσωπα μετά από καιρό!:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

Κρίμα :( . Μην ανησυχείς, θα κάνουμε κι άλλο παιχνίδι, δεν ξέρω πότε, αλλά σίγουρα θα γίνει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ θα λείπω. :(
Καλό παιχνίδι να έχετε και είθε να κερδίσουν οι πολίτες! :kill: :thumbsup:

Ελπίζω να κανονίσουμε ξανά στις επόμενες διακοπές!^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Εγώ θα λείπω. :(
Καλό παιχνίδι να έχετε και είθε να κερδίσουν οι πολίτες! :kill: :thumbsup:

Ελπίζω να κανονίσουμε ξανά στις επόμενες διακοπές!^^

Ένας ρόλος μαφιόζου διαθέσιμος για τους υπόλοιπους δηλαδή :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Κι εγώ δυστυχώς δεν θα έχω αρκετό χρόνο για να συμμετέχω ενεργά. :\
Όσο μπορώ θα μπαίνω, να σας διαβάζω. :D
Καλό παιχνίδι να έχετε και ίσως ξανακανονιστεί το επόμενο παιχνίδι από Οκτώβριο που η καθημερινότητα των περισσότερων θα έχει μπει σε μια ροή. (μετά από εξεταστικές κτλ) :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εγώ θα λείπω. :(
Καλό παιχνίδι να έχετε και είθε να κερδίσουν οι πολίτες! :kill: :thumbsup:

Ελπίζω να κανονίσουμε ξανά στις επόμενες διακοπές!^^

Προδώτρα :P. Τόσο εύκολα μας ξέχασες; Τόσο εύκολα μας πούλησες; :cry_x:


Μόνο μαφία έχεις παίξει εν τω μεταξύ, ακούγεται αστείο αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Κι άλλη ανακοίνωση, μη με μαλώνετε να βοηθήσω θέλω.

Δείτε εδώ, το θέμα των κανόνων. Έχει ανανεωθεί με τους κανόνες που θα παίξουμε σε αυτό το παιχνίδι. Για να μην μπερδευτούμε με το τι συζητιέται στο απόψεις και ιδέες, σας το λέω από τώρα: ισχύει μόνο ότι γράφει στο επίσημο θέμα των κανόνων. Ότιδήποτε άλλο αποφασιστεί μέσα από την συζήτηση που γίνεται στο άλλο θέμα θα ισχύσει στα επόμενα παιχνίδια, διότι είναι πολύ αργά για να τα συζητήσουμε όλα μέχρι την Κυριακή.

Οι αλλαγές εν συντομία:

  • Ο Αντίπαλος Μαφιόζος δεν είναι σε κανένα σημείο του παιχνιδιού συνασπισμένος με τους πολίτες, παίζει πάντα μόνος του.
  • Προστέθηκε το κάρφωμα - Βεντέτα.
  • Αφαιρέθηκε η δυνατότητα οικειωθελούς αποχώρησης για οποιονδήποτε παίκτη ή ομάδα.


Υγ. Παρακαλώ για οποιοδήποτε θέμα επ' αυτού του ποστ να σχολιαστεί σε αυτό το θέμα και όχι έδω.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
[...]και ίσως ξανακανονιστεί το επόμενο παιχνίδι από Οκτώβριο που η καθημερινότητα των περισσότερων θα έχει μπει σε μια ροή. (μετά από εξεταστικές κτλ) :redface:
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καλημέρα Παλέρμο!! :D

Πολλή ησυχία έπεσε! :shifty:


Dr. Who :inlove:
Πρέπει να συνεχίσω τις season! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Το σκέφτηκα πάρα πολύ, επειδή δεν γνωρίζω πόσο χρόνο θα μπορώ να αφιερώσω. Τελικά, όμως, δελεάστηκα από τις συμμετοχές και δεν μπορώ να αντισταθώ άλλο, οπότε θα παίξω. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Το σκέφτηκα πάρα πολύ, επειδή δεν γνωρίζω πόσο χρόνο θα μπορώ να αφιερώσω. Τελικά, όμως, δελεάστηκα από τις συμμετοχές και δεν μπορώ να αντισταθώ άλλο, οπότε θα παίξω. :redface:
:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Το σκέφτηκα πάρα πολύ, επειδή δεν γνωρίζω πόσο χρόνο θα μπορώ να αφιερώσω. Τελικά, όμως, δελεάστηκα από τις συμμετοχές και δεν μπορώ να αντισταθώ άλλο, οπότε θα παίξω. :redface:

Δε θα το μετανιώσεις, θα σε προσέχουμε ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Δε θα το μετανιώσεις, θα σε προσέχουμε ^^

Γιατί; Εμείς δεν τον προσέξαμε; Τι του έλειπε; Αν του έλειπε κάτι από μας να το πει!:ropalo:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γιατί; Εμείς δεν τον προσέξαμε; Τι του έλειπε; Αν του έλειπε κάτι από μας να το πει!:ropalo:

:P

Ήταν ένας γλυκούλικος τρόπος να πω "αν δούμε ότι το παρακάνεις θα σε διώχνουμε να πας να διαβάζεις" :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top