Συμμετοχές για το Palermo #43 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Μέσα και εγώ, κυρίως λόγω της ΣΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,002 μηνύματα.
Πιστεύω πως αφού θέλω να παίξω, λίγο χρόνο να μπω να παρακολουθήσω και να παίξω θα τον βρω.
Απλά δηλώνω πως φέτος έχω και περισσότερες υποχρεώσεις απο άλλες χρονιές, και το πιο πιθανό είναι να φύγω απο απουσίες. Δεν είπα έχω σκοπό να παίξω μια μέρα και μετά να εξαφανιστώ.

Αν πάλι πιστεύετε εσείς κάτι τέτοιο, μην με μετράτε. Δεν είναι δικό μου το πρόβλημα, γιατί προτίθεμαι να διαθέσω όσο χρόνο μου περισσεύει για να κάτσω να παίξω. Και δε θυμάμαι να αθέτησα καμία φορά υπόσχεση που έδωσα πριν ξεκινήσει το παιχνίδι. Αν δεν έχω χρόνο, το δηλώνω εξαρχής. Αν προτίθεμαι να βρω, επίσης. Θα μπορούσα κάλλιστα να μη δηλώσω συμμετοχή αν δεν είχα σκοπό να ασχοληθώ με το παιχνίδι.

Εγώ θέλω πολύ να παίξεις και να μαζευτούμε όσο το δυνατόν περισσότεροι! Αλλά εσύ είπες μόνη σου οτι μάλλον θα μείνεις από απουσίες κι εγώ σου επεσήμανα οτι είναι κρίμα να χαθεί ένας πιθανός καλός ρόλος που ίσως έχεις, λογικό δε σου ακούγεται; Δεν είναι κρίμα για τους άλλους παίκτες της ομάδας σου; Αν πιστεύεις οτι έχεις χρόνο να διαθέσεις (σκέψου οτι το παιχνίδι ίσως κρατήσει αρκετά και όσο προχωράει γίνεται και πιο περίπλοκο) θέλουμε και τη δική σου συμμετοχή. Αλλά να είσαι σίγουρη ότι θα έχεις χρόνο και να μη ρισκάρεις να χαλάσεις το παιχνίδι επειδή τελικά το πιο πιθανό είναι να φύγεις από απουσίες όπως εσύ λες.
Σε κάθε περίπτωση πάντως, η τελική απόφαση είναι δική σου, εμείς δε θα απορρίψουμε τη συμμετοχή σου αν επιθυμείς να παίξεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δεν φαντάζομαι να περιμένατε ότι θα την γλιτώσετε από μένα;;; (Βασικά θα την γλιτώνατε αν δεν άνοιγα για άκυρο λόγο το skype, αλλά δεν έχει σημασία :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Θέλω να ευχαριστήσω όποιον μου έστειλε την πρόσκληση!
Επειδή δεν έχω υπολογιστή και ούτε πολύ χρόνο, σκέφτηκα να μην συμμετάσχω, αλλά ξέρετε πόσο το τραβάει η καρδιά μου το Παλέρμο!

Count me in. :look:
Και αν φύγω απο απουσίες, έφυγα. :P
Εγώ λέω πως αν θέλει κάποιος να παίξει, ας παίξει σοβαρά πάντως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,239 μηνύματα.
Πιστεύω πως αφού θέλω να παίξω, λίγο χρόνο να μπω να παρακολουθήσω και να παίξω θα τον βρω.
Απλά δηλώνω πως φέτος έχω και περισσότερες υποχρεώσεις απο άλλες χρονιές, και το πιο πιθανό είναι να φύγω απο απουσίες. Δεν είπα έχω σκοπό να παίξω μια μέρα και μετά να εξαφανιστώ.

Αν πάλι πιστεύετε εσείς κάτι τέτοιο, μην με μετράτε. Δεν είναι δικό μου το πρόβλημα, γιατί προτίθεμαι να διαθέσω όσο χρόνο μου περισσεύει για να κάτσω να παίξω. Και δε θυμάμαι να αθέτησα καμία φορά υπόσχεση που έδωσα πριν ξεκινήσει το παιχνίδι. Αν δεν έχω χρόνο, το δηλώνω εξαρχής. Αν προτίθεμαι να βρω, επίσης. Θα μπορούσα κάλλιστα να μη δηλώσω συμμετοχή αν δεν είχα σκοπό να ασχοληθώ με το παιχνίδι.
Γενικά, σε προηγούμενα παιχνίδια έχουν υπάρξει παίκτες που έγραφαν κάποιες απόψεις σε 2-3 δημοσιεύσεις και ψήφιζαν, ώστε να έχουν μια στοιχειώδη συνεισφορά στο παιχνίδι. Δεν είχαμε ποτέ απαιτήσεις να κάθεται κάποιος όλη μέρα πάνω από το παιχνίδι και ως εκ τούτου, αν πιστεύεις ότι μπορείς να συνεισφέρεις ως προς αυτό το ελάχιστο, τότε μπες. Εάν όμως πιστεύεις ότι θα βγεις από απουσίες και ότι δεν θα μπορείς να μπεις ούτε για να διατυπώσεις μια γνώμη καλά καλά, αφενός μάλλον θα ήταν καλύτερο να μην μπεις γιατί ούτε εσύ θα το ευχαριστηθείς κάτι και αφετέρου θα γίνει και ζημιά στο παιχνίδι άθελά σου και είναι κρίμα για όλους μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ωραία, τότε αν είστε τόσο βέβαιοι πως θα χαλάσω το παιχνίδι και δεν θα μπαίνω καθόλου, μην με μετράτε. Τι να πω;
Χατίρια δεν χαλάω :P Καλά να περάσετε, τα λέμε στο επόμενο Παλέρμο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ωραία, τότε αν είστε τόσο βέβαιοι πως θα χαλάσω το παιχνίδι και δεν θα μπαίνω καθόλου, μην με μετράτε. Τι να πω;
Χατίρια δεν χαλάω :P Καλά να περάσετε, τα λέμε στο επόμενο Παλέρμο! :D

Βρε καλή μου Άλμα...
Δεν σου λέει κανείς να μην παίξεις, όσο περισσότεροι είμαστε τόσο το καλύτερο, αλλά αν είναι να μην μπορείς να παίξεις, έστω με μια στοιχειώδη συμμετοχή και να μείνεις από απουσίες, γιατί να ρισκάρεις να κρεμάσεις την ομάδα σου; Στό #40 που ήμασταν μαζί μαφία πόσο καλά ήταν που χάσαμε 2-3 μέλη της μαφίας από απουσίες; Δεν είναι καλό αυτό, γιατί χαλάει το παιχνίδι χωρίς λόγο.
Αν θες την γνώμη μου, δες πως είσαι και πόσο χρόνο μπορείς να διαθέσεις(ανεξαρτήτως ρόλου, δεν έχει σημασία) και αποφάσισε ανάλογα. Έχεις σχεδόν μια βδομάδα. Κανείς δεν θα σου πει να μην παίξεις, απλώς αν το κάνεις να είσαι σίγουρη ότι δεν θα κρεμάσεις την ομάδα σου. :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Συγγνώμη κιόλας αλλά εγώ προτίθεμαι να διαθέσω τον ελεύθερο χρόνο μου στο παιχνίδι, τόσο για μια στοιχειώδη συμμετοχή όταν έχω μάθημα όσο και μία λίγο πιο ενεργή τις μέρες που δεν θα έχω. Το σίγουρο είναι ότι δεν μπορώ να είμαι 24/7 πάνω απο το θρεντ και να γράφω σεντόνια. Πιθανότατα να πάρω 1-2 απουσίες, πιθανότατα και να μην πάρω καμία. Το θέμα είναι πως ναι, μια στοιχειώδη συμμετοχή μπορώ να την έχω. Τώρα γιατί το κάνουν θέμα ορισμένοι δεν κατάλαβα. Δεν έρχομαι με σκοπό να μείνω απο απουσίες και να χαλάσω το παιχνίδι. Αν δεν ήθελα να παίξω, δεν θα έγραφα καν σε αυτό το θρεντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Συγγνώμη κιόλας αλλά εγώ προτίθεμαι να διαθέσω τον ελεύθερο χρόνο μου στο παιχνίδι, τόσο για μια στοιχειώδη συμμετοχή όταν έχω μάθημα όσο και μία λίγο πιο ενεργή τις μέρες που δεν θα έχω. Το σίγουρο είναι ότι δεν μπορώ να είμαι 24/7 πάνω απο το θρεντ και να γράφω σεντόνια. Πιθανότατα να πάρω 1-2 απουσίες, πιθανότατα και να μην πάρω καμία. Το θέμα είναι πως ναι, μια στοιχειώδη συμμετοχή μπορώ να την έχω. Τώρα γιατί το κάνουν θέμα ορισμένοι δεν κατάλαβα. Δεν έρχομαι με σκοπό να μείνω απο απουσίες και να χαλάσω το παιχνίδι. Αν δεν ήθελα να παίξω, δεν θα έγραφα καν σε αυτό το θρεντ.
Άλμα μου, αν πιστεύεις ότι θα έχεις τον απαραίτητο χρόνο για να παίξεις, δήλωσε συμμετοχή να τελειώνουμε. Αλλά σε παρακαλώ πολύ, μη μας κρεμάσεις μετά. Θα είναι τραγικό κι απίστευτα άσχημο για όσους παίζουν κι όσους τρέχουν το παιχνίδι, να πάρεις έναν πολύ καλό ρόλο, πχ Ντετέκτιβ, και λόγω μαθημάτων να μη μπορείς να μπεις να μιλήσεις με τη ΣΕ τη νύχτα ή να μη μπορείς να κάνεις παραπάνω από 1-2 μικρά ποστ την ημέρα για να βοηθήσεις την ομάδα σου. Σημαντικότερο από μια συμμετοχή, είναι μια ενεργή συμμετοχή. Αν πιστεύεις ότι θα έχεις το χρόνο που απαιτείται για να παίξεις σωστά, είτε αυτός είναι 20 λεπτά, είτε 2 ώρες, τότε δήλωσε. Αν πιστεύεις ότι υπάρχει κίνδυνος να μείνεις από απουσίες, τότε καλύτερα έλα να παίξεις στο επόμενο. Άλλωστε, αν φύγεις με απουσίες, χάνεις αυτομάτως και το δικαίωμα να παίξεις στο επόμενο παιχνίδι. Θα ήθελες να γίνει αυτό;

Για ποιο λόγο τώρα γίνεται τόσο θέμα που λες και το συζητάμε τόσα άτομα και τόση ώρα. Δες σε παρακαλώ τα παρακάτω αποσπάσματα και πες μου τι καταλαβαίνεις. Γιατί εγώ, και νομίζω και πολλοί άλλοι, δεν καταλαβαίνω τίποτε. Ούτε αν θα είσαι εδώ να παίξεις, ούτε αν θα φύγεις απ απουσίες. Αντιφάσκεις συνεχώς! Το παιχνίδι δεν άρχισε ακόμη, κράτα τέτοια ακατανόητα ποστ για το ρόλο σου, όχι για τις συμμετοχές.
Επειδή δεν έχω υπολογιστή και ούτε πολύ χρόνο, σκέφτηκα να μην συμμετάσχω
Και αν φύγω απο απουσίες, έφυγα. :P
το πιο πιθανό είναι να φύγω απο απουσίες.
προτίθεμαι να διαθέσω όσο χρόνο μου περισσεύει για να κάτσω να παίξω.
εγώ προτίθεμαι να διαθέσω τον ελεύθερο χρόνο μου στο παιχνίδι
Πιθανότατα να πάρω 1-2 απουσίες, πιθανότατα και να μην πάρω καμία.
Το θέμα είναι πως ναι, μια στοιχειώδη συμμετοχή μπορώ να την έχω.
Δεν έρχομαι με σκοπό να μείνω απο απουσίες και να χαλάσω το παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γεια σας! ^^

Μέσα και εγώ! :redface:

Δεν φαντάζομαι να περιμένατε ότι θα την γλιτώσετε από μένα;;; (Βασικά θα την γλιτώνατε αν δεν άνοιγα για άκυρο λόγο το skype, αλλά δεν έχει σημασία :P)

Ωπ! Πού 'σαι μαν μου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,103 μηνύματα.
Είμαστε στο θέμα με τις συμμετοχές και έχει αρχίσει το κέφι ήδη, φτάσαμε δεύτερη σελίδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Άλμα μου, αν πιστεύεις ότι θα έχεις τον απαραίτητο χρόνο για να παίξεις, δήλωσε συμμετοχή να τελειώνουμε. Αλλά σε παρακαλώ πολύ, μη μας κρεμάσεις μετά. Θα είναι τραγικό κι απίστευτα άσχημο για όσους παίζουν κι όσους τρέχουν το παιχνίδι, να πάρεις έναν πολύ καλό ρόλο, πχ Ντετέκτιβ, και λόγω μαθημάτων να μη μπορείς να μπεις να μιλήσεις με τη ΣΕ τη νύχτα ή να μη μπορείς να κάνεις παραπάνω από 1-2 μικρά ποστ την ημέρα για να βοηθήσεις την ομάδα σου. Σημαντικότερο από μια συμμετοχή, είναι μια ενεργή συμμετοχή. Αν πιστεύεις ότι θα έχεις το χρόνο που απαιτείται για να παίξεις σωστά, είτε αυτός είναι 20 λεπτά, είτε 2 ώρες, τότε δήλωσε. Αν πιστεύεις ότι υπάρχει κίνδυνος να μείνεις από απουσίες, τότε καλύτερα έλα να παίξεις στο επόμενο. Άλλωστε, αν φύγεις με απουσίες, χάνεις αυτομάτως και το δικαίωμα να παίξεις στο επόμενο παιχνίδι. Θα ήθελες να γίνει αυτό;

Για ποιο λόγο τώρα γίνεται τόσο θέμα που λες και το συζητάμε τόσα άτομα και τόση ώρα. Δες σε παρακαλώ τα παρακάτω αποσπάσματα και πες μου τι καταλαβαίνεις. Γιατί εγώ, και νομίζω και πολλοί άλλοι, δεν καταλαβαίνω τίποτε. Ούτε αν θα είσαι εδώ να παίξεις, ούτε αν θα φύγεις απ απουσίες. Αντιφάσκεις συνεχώς! Το παιχνίδι δεν άρχισε ακόμη, κράτα τέτοια ακατανόητα ποστ για το ρόλο σου, όχι για τις συμμετοχές.

Εχμ, το μόνο για το οποίο μπορώ να σας βεβαιώσω είναι πως δεν πρόκειται να κάθομαι 24/7 πάνω απο το παιχνίδι όπως άλλες χρονιές, κυρίως επειδή τα πρωινά έχω μαθήματα. Θα μπαίνω σαφώς λιγότερο, αλλά ναι, δυο και τρια ποστ την ημέρα θα μπορώ να τα κάνω. Πιστεύω πως όσο διάβασμα και να έχω, χρόνο θα βρω να μπω να παίξω. Και ναι, το ενδεχόμενο απουσιών δεν το αποκλείω σε καμία περίπτωση επειδή μπορεί να μου συμβεί τίποτα απρόοπτο πέρα απο τις ήδη υπάρχουσες υποχρεώσεις μου, αλλά ξεκάθαρα δεν έχω σκοπό να μείνω απο απουσίες. Το "αν μείνω, έμεινα" και το "πιθανόν να κάνω 1-2 απουσίες" είναι πιθανά σενάρια τα οποία λαμβάνω υπ' όψη μου σε περίπτωση που παίξω. Όπως και μαζί με αυτά, όταν δηλώνω συμμετοχή λαμβάνω και την ευθύνη. Ειδάλλως δεν θα έλεγα απο το ποστ συμμετοχής μου πως μπορεί και να μείνω.
Έχω πλήρη επίγνωση των πραγμάτων, κυρίως λόγω εμπειρίας. Και όχι, δεν θα ήθελα να στερηθώ κι άλλο Παλέρμο. Μου φτάνουν τα δύο προηγούμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εμένα ακόμα δε με βάλατε;;;; :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εχμ, το μόνο για το οποίο μπορώ να σας βεβαιώσω είναι πως δεν πρόκειται να κάθομαι 24/7 πάνω απο το παιχνίδι όπως άλλες χρονιές, κυρίως επειδή τα πρωινά έχω μαθήματα. Θα μπαίνω σαφώς λιγότερο, αλλά ναι, δυο και τρια ποστ την ημέρα θα μπορώ να τα κάνω. Πιστεύω πως όσο διάβασμα και να έχω, χρόνο θα βρω να μπω να παίξω. Και ναι, το ενδεχόμενο απουσιών δεν το αποκλείω σε καμία περίπτωση επειδή μπορεί να μου συμβεί τίποτα απρόοπτο πέρα απο τις ήδη υπάρχουσες υποχρεώσεις μου, αλλά ξεκάθαρα δεν έχω σκοπό να μείνω απο απουσίες. Το "αν μείνω, έμεινα" και το "πιθανόν να κάνω 1-2 απουσίες" είναι πιθανά σενάρια τα οποία λαμβάνω υπ' όψη μου σε περίπτωση που παίξω. Όπως και μαζί με αυτά, όταν δηλώνω συμμετοχή λαμβάνω και την ευθύνη. Ειδάλλως δεν θα έλεγα απο το ποστ συμμετοχής μου πως μπορεί και να μείνω.
Έχω πλήρη επίγνωση των πραγμάτων, κυρίως λόγω εμπειρίας. Και όχι, δεν θα ήθελα να στερηθώ κι άλλο Παλέρμο. Μου φτάνουν τα δύο προηγούμενα.
Άρα δηλώνεις συμμετοχή; Να σε βάλει ο Dume στη λίστα;

Εμένα ακόμα δε με βάλατε;;;; :O
Για σένα έχουμε κάνει ήδη και κλήρωση, "μέντιουμ" λέει, δεν ξέρω και πολύ καλά τι είναι αυτό βέβαια... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Λαμβάνοντας την ευθύνη και παίρνοντας αρκετά μεγάλο ρίσκο, οφείλω να σας ανακοινώσω πως δεν θα απαλλαχτείτε απο την παρουσία μου αυτή τη φορά! Προφανώς και η απάντηση είναι ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λαμβάνοντας την ευθύνη και παίρνοντας αρκετά μεγάλο ρίσκο, οφείλω να σας ανακοινώσω πως δεν θα απαλλαχτείτε απο την παρουσία μου αυτή τη φορά! Προφανώς και η απάντηση είναι ναι!

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giamou

Νεοφερμένος

Ο Giamou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Καλησπερα σας παιδια, θελω να συμμετεχω και εγω στο παλερμο.Επισης, το εμιλουκο δεν ειναι καλη παικτρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,002 μηνύματα.
το εμιλουκο δεν ειναι καλη παικτρια.

Τι ξέρεις; Ξέρασέ τα όλα σκουλίκι! :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Μετά απο 2 Παλέρμο παταγώδους αποτυχίας και μιας χρονιάς μέτριας παρουσίας, επιστρέφω και πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top