Συμμετοχές για το Παλέρμο #38

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,044 μηνύματα.
Βασικα βασικα βασικα να πω ποιους αλλους θελω για να παιξω :P (ναι, εχω προτιμησεις αλλα θελω ενα επικο παλερμο)

φερτε: Demlogic, Eileen, love_angel, soter, Catalyst, jj! αυτους :P

Αν και συμφωνώ, μη μας κάνεις το δύσκολο!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Βασικα βασικα βασικα να πω ποιους αλλους θελω για να παιξω :P (ναι, εχω προτιμησεις αλλα θελω ενα επικο παλερμο)

φερτε: Demlogic, Eileen, love_angel, soter, Catalyst, jj! αυτους :P

Δεν κατάλαβα;;
Μας θέτεις και όρους για την συμμετοχή σου;
Ποιός νομίζεις πως είσαι κύριος;;:P:P
Να πείσεις εσύ τους "jj!,Demlogic,Catalyst" που τους ξέρεις και καλύτερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ για να παίξω θέλω 1.000 Ευρώ, τον ρόλο του αρχιμαφιόζου με παράλληλη ανακοίνωση εκ της ΣουΕ ότι είμαι αθώος και ό,τι άλλο σκεφτώ και ζητήσω στη συνέχεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Catalyst,ψήσου. :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ για να παίξω θέλω 1.000 Ευρώ, τον ρόλο του αρχιμαφιόζου με παράλληλη ανακοίνωση εκ της ΣουΕ ότι είμαι αθώος και ό,τι άλλο σκεφτώ και ζητήσω στη συνέχεια...

Να σε βγάλω από τη λίστα τώρα ή σηκώνεις επαναδιαπραγμάτευση; :whistle: :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Βασικα βασικα βασικα να πω ποιους αλλους θελω για να παιξω :P (ναι, εχω προτιμησεις αλλα θελω ενα επικο παλερμο)

φερτε: Demlogic, Eileen, love_angel, soter, Catalyst, jj! αυτους :P
Λαμβάνουμε υπ' όψιν τους αποκλεισμένους χρήστες (Demlogic) και τους ανενεργούς (soter).

Κατά τα άλλα, οι υπόλοιποι (+Τάσος97) are essential for my presence, too:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Εκλεκτό κόζμο βλέπω, βάλτε κι εμένα μέσα.:D(*)
Εκτός από αυτούς που αναφέρατε, θέλω να παίξει κι ο bluestas. Χάρη που είσαι;:P

(*)Τις πρώτες μέρες δε θα συμμετέχω αρκετά λόγω εξεταστικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Υποθέτω προστίθεται όλη η κομπανία τώρα. :P

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #38
  1. aegloswen
  2. blue_butterfly
  3. Catalyst
  4. chemysterious
  5. dimijim
  6. Ἔρις
  7. foreverfreak
  8. Himela
  9. jj!
  10. Johnnaousa
  11. ~~~Melania~~~
  12. Noisette
  13. Πατρεύς
  14. Τάσος97
  15. Εσύ; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ουυυυ
Προβλέπεται μεγάλο παιχνίδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,245 μηνύματα.
Αφού πήρα και ειδική πρόσκληση, να μπω και εγώ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Welcome on board, Χάρη ^-^

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #38
  1. aegloswen
  2. blue_butterfly
  3. bluestas95
  4. Catalyst
  5. chemysterious
  6. dimijim
  7. Ἔρις
  8. foreverfreak
  9. Himela
  10. jj!
  11. Johnnaousa
  12. ~~~Melania~~~
  13. Noisette
  14. Πατρεύς
  15. Τάσος97
  16. Εσύ; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
αααα ναι και ο χαρηςςςς!! και ειπα ποιον ξεχασα!!! Χωστε με τωρα ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
:hmm: το σκέφτομαι να πω την αλήθεια..έχω χρόνο ακόμα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τι σκέφτεσαι; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,044 μηνύματα.
Έχω αρχίσει να ανησυχώ για το αν θα καταφέρω τίποτα σε αυτό το παιχνίδι... Έχουν μαζευτεί όλοι οι καλοί ρε γαμώτο....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Το να παίξω ή όχι..μέχρι πότε είναι οριστικές συμμετοχές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Το να παίξω ή όχι..μέχρι πότε είναι οριστικές συμμετοχές?

24 μοιράζουμε ρόλους. Έχω πιθανότητες να σε πείσω ως τις 23 με θεμιτά και μη μέσα. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Εμένα θα με αφήσετε να τρολάρω να το παίζω ΨΥ (ψυχολογική υποστήριξη? ) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Εμένα θα με αφήσετε να τρολάρω να το παίζω ΨΥ (ψυχολογική υποστήριξη? ) :P

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Έχω αρχίσει να ανησυχώ για το αν θα καταφέρω τίποτα σε αυτό το παιχνίδι... Έχουν μαζευτεί όλοι οι καλοί ρε γαμώτο....:worry:
Μια παρατήρηση και μια παράκληση μόνο.
Προς Himela: Τα σεντόνια ΣΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ.
Προς δολοφόνους, μάγισσα, παίχτες με κάρτα άμεσης προφυλάκισης και νεκροφάνεια: Αν δείτε ότι η Σύλβια το παρακάνει, μαζέψτε την!
Φιλικά πάντα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top