Πλακίτσες της παρέας

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
καθε παρεα εχει τα "inside" αστειακια της. τι παιδια θα ημασταν; εμας, λογου χαρη, μας εχει βγει η συνηθεια (μια απο τις πολλες) να λεμε, τα κοριτσια, "στις τετοιες μου" οπως τα αγορια λενε "στα τετοια μου". υποννοωντας, εμεις, τις ωοθηκες........παγωμενο αστειο αλλα την χιλιοστη ενενηκοστη τριτη φορα που το ακους αρχιζεις να του βλεπεις την πλακα!:D
δεν μου ερχονται αλλα τωρα, στανταρ θα θυμηθω ομως. εν τω μεταξυ, για πειτε τα δικα σας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
μπορείτε να λέτε και στο τέτοιο σας μην με ρωτήσεις ποιό???
τί λέω η αισχρή μεσημεριάτικα??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν εχουμε κατι συγκεκριμενο (εκτος και αν εχουμε και λγο του οτι το κανουμε συνεχια δεν το εχω καταλαβει οτι ειναι διαφορετικο:P) αλλα κανουμε γενικα πολλες πλακες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ines:
μας εχει βγει η συνηθεια (μια απο τις πολλες) να λεμε, τα κοριτσια, "στις τετοιες μου" οπως τα αγορια λενε "στα τετοια μου". υποννοωντας, εμεις, τις ωοθηκες.....

ΤΕΛΕΙΟ!!!! respect!!!! :worship: :worship:
Το υιοθετώ ευθύς αμέσως!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Καλά και εμείς όλη την μέρα κάνουμε πλάκες.

Χαρακτηριστικά,όταν έπαιζα το hung up και η Madonna έλεγε every liitle thing - δείξαμε όλοι το γεννητικό όργανο του φίλου μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
ΤΕΛΕΙΟ!!!! respect!!!! :worship: :worship:
Το υιοθετώ ευθύς αμέσως!!! :clapup:

welcome to the club!! βεβαια μετα ο κοσμος σε κοιταει λιγο παραξενα, αλλα.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nicko_McBrain:
Χαρακτηριστικά,όταν έπαιζα το hung up και η Madonna έλεγε every liitle thing - δείξαμε όλοι το γεννητικό όργανο του φίλου μας :P

:D αμαν πια.....και οί φιλοι μου αλλα λογια δεν εχουν!! τι σας πιανει, βρε;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγινε ενα split σχετικά με τον τρόπο ομιλιας των γυναικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βασικά εμείς έχουμε το άλλο στείνει ο ένας κ***δαχτυλο ο άλλος δύχνει δύο πάλι με τα δάχτυλα μετά ο άλλος 3 και πάει μέχρι την μούτζα όποιος πρώτος μουτζώνει ο άλλος τα στέλνει διπλά.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top