Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Σίγουρα στὴν ἀρχὴ τὸ παιχνίδι εἶναι τελείως χαοτικὸ καὶ δὲν μπορεῖ κανεὶς νὰ εξαγάγῃ συμπεράσματα. Ἐκτὸς τῶν ἄλλων, ἔχω καὶ πολὺ καιρὸ νὰ παίξω καὶ ἴσως ἀργήσω λίγο νὰ μπῶ στὸ κλίμα. Κὰνοντας μιὰ πρώτη ἐκτίμηση, θεωρῶ ὅτι ἕνας ἀπὸ αὐτοὺς ποὺ ἔχουν ἤδη μιλήσει εἶναι δολοφόνος. Παρ' ὅλ' αὐτά, δὲ θὰ ψηφίσω ἀκόμη καὶ θὰ περιμένω νὰ εξελιχθῇ τὸ παιχνίδι. Πιὸ ὕποπτη πάντως ἀπὸ ὅλους μοῦ φαίνεται ἡ Θεοδώρα καθαρὰ ὅμως ἀπὸ ἔνστικτο... Ἴδωμεν...
Aσχετο, αλλα οποιος ψηφισει τον Πετρο στον πρωτο γυρο, θα εχει την καταρα μου:P... Ειχα καιρο να δω καποιον να γραφει σε πολυτονικο συστημα:)!! Ας το χαρουμε λιγο:P...

@theodora: Δεν προσπαθω να κρυψω τιποτα, ουτε φυσικα να αυτοενοχοποιηθω (:confused:)!!! Ειχα την αναγκη να το δηλωσω απλα και το εκανα... Απο εκει και περα οποιος θελει με πιστευει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Aσχετο, αλλα οποιος ψηφισει τον Πετρο στον πρωτο γυρο, θα εχει την καταρα μου:P... Ειχα καιρο να δω καποιον να γραφει σε πολυτονιο συστημα:)!! Ας το χαρουμε λιγο:P...

Κι εμένα με τρελαίνει. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
H ΣΕ να θκάθει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Tsara : Ειπες καποιος,και οχι καποια.Ακομη,ειπες αυτος,γιατι δεν νομιζω ακομα η Ελενα να εκανε αλλαγη φυλλου και να μας το κρυβει.:lol:

Αν ηθελες,πραγματι,να την κατηγορησεις,θα της ειχες κανει επιθεση με το ονομα της και χωρις αοριστολογιες.

Elena : το να προσπαθεις να κατηγορησεις τον τσαρα,ενω η θεση του σε βολευει ανετα (γιατι τοτε εχετε κοινο εχθρο,τον Βαιο),δεν μου δινει και πολλα περιθωρια για σενα...

Θεοδωρα : περιμενω περισσοτερα απο σενα :)

Πατρευς : απλα,troll-αρεις,χωρις να εχουμε δει τπτ,και κατηγορεις την Θεοδωρα (λογω ενσικτου),χωρις να εχεις επιχειρηματα...:whistle:

Αρχική Δημοσίευση από foreverfreak:
@theodora: Δεν προσπαθω να κρυψω τιποτα, ουτε φυσικα να αυτοενοχοποιηθω (:confused:)!!! Ειχα την αναγκη να το δηλωσω απλα και το εκανα... Απο εκει και περα οποιος θελει με πιστευει!!

Το εκανες,ομως.Κατηγορησες τον Κρις,και ολοι ξερουμε οτι ο Κρις εχει δυνατη επιχειρηματολογια...Αν,πραγματι,εισαι δολοφονος,σε συμφερει να βγει ο Κρις,για να παιξεις με τα ''αδυναμα'' ατομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Tsara : Ειπες καποιος,και οχι καποια.Ακομη,ειπες αυτος,γιατι δεν νομιζω ακομα η Ελενα να εκανε αλλαγη φυλλου και να μας το κρυβει.:lol:
ΡΕΕΕΕΕΕ.
Σε μένα αναφερόταν το παιδί!
Και το "κάποιος" το είπε γενικά. Όπως το λέμε πολύ συχνά και κάθε μέρα.
"Κάποιος κάτι μας κρύβει,κάποιος δεν μας τα λέει καλά." κλπ κλπ.

Αν ηθελες,πραγματι,να την κατηγορησεις,θα της ειχες κανει επιθεση με το ονομα της και χωρις αοριστολογιες.
Λολ. Είναι πρώτος γύρος,hello my friend. :P
Πως μπορείς να κατηγορήσεις αμέσως κάποιον από το πρώτο γύρο??

Elena : το να προσπαθεις να κατηγορησεις τον τσαρα,ενω η θεση του σε βολευει ανετα (γιατι τοτε εχετε κοινο εχθρο,τον Βαιο),δεν μου δινει και πολλα περιθωρια για σενα..
:confused::confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Θεοδωρα : περιμενω περισσοτερα απο σενα :)




Το εκανες,ομως.Κατηγορησες τον Κρις,και ολοι ξερουμε οτι ο Κρις εχει δυνατη επιχειρηματολογια...Αν,πραγματι,εισαι δολοφονος,σε συμφερει να βγει ο Κρις,για να παιξεις με τα ''αδυναμα'' ατομα.
Μιλήστε μου για να σας απαντήσω. :)

Από πού πρέπει να γνωρίζουμε την επιχειρηματολογία του chris1993;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Aσχετο, αλλα οποιος ψηφισει τον Πετρο στον πρωτο γυρο, θα εχει την καταρα μου:P... Ειχα καιρο να δω καποιον να γραφει σε πολυτονικο συστημα:)!! Ας το χαρουμε λιγο:P...

@theodora: Δεν προσπαθω να κρυψω τιποτα, ουτε φυσικα να αυτοενοχοποιηθω (:confused:)!!! Ειχα την αναγκη να το δηλωσω απλα και το εκανα... Απο εκει και περα οποιος θελει με πιστευει!!

Σ' εὐχαριστῶ φίλε γιὰ τὴν ἐκτίμηση ποὺ ἔχεις στὸ πολυτονικὸ σύστημα ἀλλὰ θὰ ἤθελα νὰ σὲ ἐνημερώσω ὅτι γράφω καὶ σὲ ἄλλα θέματα ἐκτὸς ἀπὸ τὸ παρόν.:P

Προφανῶς καὶ κανένας δὲ θέλει νὰ αὐτοενοχοποιηθῇ καὶ στὴ συντριπτικὴ πλειοψηφία τῶν παιχνιδιῶν, τουλάχιστον ὅσο θυμᾶμαι ἐγώ, δὲ βγαίνει στὸν πρῶτο γύρο δολοφόνος. Τὸ θέμα εἶναι νὰ ἀνιχνεύσουμε ἐγκαίρως ποιὰ εἶναι ἡ στρατηγική τους. Καὶ αὐτὸ μᾶλλον θα φανῇ ἀπὸ τὸν τρίτο γύρο καὶ μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
H ΣΕ να θκάθει. :P

Θα μας ανεχτείτε και αυτό δε χρειάζεται καν να το υπερψηφίσετε, το αποφασίζουμε οι ίδιοι. :popcorn:

Λίστα για Πέμπτη 07/07/2011
  1. Alchemist
  2. Bill_Slayer
  3. bluestas95
  4. Chris1993
  5. _elena_ - tsarachaf
  6. elenaki_arnea08 - papas
  7. fantasmenos
  8. foreverfreak - Chris1993
  9. JaneWin - bluestas95
  10. jj!
  11. Κλεοπάτρα^^ - theodora
  12. maria_lulu
  13. MAYROULIS - vaios13
  14. papas
  15. Πατρεύς
  16. soter
  17. theodora
  18. tsarachaf
  19. vaios13
  20. Wild_Boy

Ψήφοι
1 bluestas95
1 Chris1993
1 papas
1 theodora
1 tsarachaf
1 vaios13

Πέμπτη δε θα μάθετε καμία ιδιότητα για να σκάσετε. :P
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Άργησα, άργησα:P

Καλό μας παιχνίδι:) Να προειδοποιήσω από τώρα, ότι το Σαββατοκύριακο θα λείπω και δε θα έχω πρόσβαση στο internet.

Χμμ.... Ο πρώτος γύρος είναι από τους πιο δύσκολους, κατά τη γνώμη μου. Ποτέ δεν είχα την τύχη να μαντέψω σωστά:hehe: Σκέφτομαι να υποβάλλω αύριο την ψήφο μου:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Tsara : Ειπες καποιος,και οχι καποια.Ακομη,ειπες αυτος,γιατι δεν νομιζω ακομα η Ελενα να εκανε αλλαγη φυλλου και να μας το κρυβει.:lol:

Αν ηθελες,πραγματι,να την κατηγορησεις,θα της ειχες κανει επιθεση με το ονομα της και χωρις αοριστολογιες.

Έγραψα ένα ποστ ακριβώς κάτω από της 'Ελενας, και παρόλο που δεν μίλησα απευθείας σε αυτήν, ήταν σαφέστατα διατυπωμένο πως απευθυνόταν σ' εκείνη...

Μπορείς να καταλάβεις ότι μία επίθεση στο πρώτο 2ωρο του παίχνιδιου δεν έχει κανένα νόημα;; Δεν έχουμε ούτε μισό στοιχείο... Προς το παρόν απλά σπαμμάρουμε... Οι μόνοι που μπορούν βγάλουν όφελος τώρα είναι οι δολοφόνοι... Γιατί όλοι οι άλλοι είμαστε στο σκοτάδι... Δεν θα κάθομαι ούτε να κρατάω κακία για ψήφους ούτε να κάνω επιθέσεις στον πρώτο γύρο... Από Παρασκεύη που θα χω στοιχεία αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
λοιπόν!! αποφάσισα!!!! αν και φυσικά δεν είμαι σίγουρη διότι είναι πρώτος γύρος.... :P:P ψηφίζω papas... το επιχείρημά μου όμως θα σας κουλάνει!!!:P ποτέ δε χώνεψα τη Σοράγια!!! πάντα το έπαιζε αθώα περιστερά ενώ ήταν σκύλα και δολοφόνοοοοοος!!!!! έβγαλα και τα απωθημένα μου για τη Μαρία της γειτονιάς(ως καλή τηλεθεάτρια που αγωνιά για το μέλλον των άμοιρων πρωταγωνιστών):P:P:P:P :hmm: τι μας κρύβεις papas;;;



Υ.Γ. η εικόνα με τη Σοράγια είναι από τη σκηνή που βρίσκει το Ναντίτο με την Αλίσια και λέει το θεϊκό umbrahada;;; :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Theodora : Από πού πρέπει να γνωρίζουμε την επιχειρηματολογία του chris1993;

Ατοπος ο συλλογισμος σου,διοτι δεν ανεφερα κατι για αυτο το πραγμα.Ειπα,με βαση την εμπειρια μου στο ischool,οτι ο Κρις μπορει να επιχειρηματολογησει πολυ δυνατα πανω σε ενα θεμα.

Elena + τσαρα : πως μπορειτε να με θεωρειτε σπαμμερ απο τον 1ο γυρο (για να ερθω στο δικο σας υφακι);Αν,πραγματι,ημουν σπαμμερ ,θα σας ειχα λιωσει στις ανακριβειες και στις χαζομαρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Καταρχήν να έχουμε καλό παιχνίδι και να περάσουμε όσο γίνεται πιο καλά αυτές τις εβδομάδες που θα κρατήσει!:D

Απ' ότι βλέπω πήρατε πολύ φορά.:P Ως γνωστόν, ο πρώτος γύρος είναι ο πιο παράξενος γιατί δεν έχουμε σαφή επιχειρήματα. Αρκετών η συμπεριφορά από όσων μίλησαν μου φάνηκε κάπως περίεργη και ύποπτη. Μέσα σε αυτούς ξεχώρισε η Θεοδώρα, η οποία σχολιάζει σχεδόν τα πάντα και ρίχνει ενοχές στους άλλους..:hmm:
Για αυτόν τον λόγο θα ψηφίσω την THEODORA.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Elena + τσαρα : πως μπορειτε να με θεωρειτε σπαμμερ απο τον 1ο γυρο (για να ερθω στο δικο σας υφακι);Αν,πραγματι,ημουν σπαμμερ ,θα σας ειχα λιωσει στις ανακριβειες και στις χαζομαρες.

Επειδή εγώ μίλησα για σπαμ... Δεν το είπα μόνο για σένα, αλλά για όλους μας... Πρέπει να δημιουργηθεί ένα κλίμα, ώστε να τσουλάει μια κουβέντα και να έρθουν στοιχεία και αποκαλύψεις... Αλλά τώρα είναι much too soon...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
κι επειδή λατρεύω το Παλέρμο για τα ατέλειωτα τρολ να πω ότι:
1) λατρεύουμε σεντόνια Θεοδώρας, σε συνδιασμό όμως με Μυρσίνης :P:P:P
2) Κωνσταντίνε ξέχασα να σου πω ότι σε είδα την Κυριακή 26/6 και ώρα 19:40 :P στην Αίνου, αν δε κάνω λάθος, να κάνεις ποδήλατο!! :P:P

ευχαριστώ!! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Καλησπέρα και από εμένα, για χαραντάν μάγκες, μάγκισσες και απροσάρμοστα. Το λοιπόν papas πολύ φουριόζος μπήκες όλο φασαρία και κακό και δεν μ αρέσει καθόλου αυτό. Ελπίζω να έχεις τον ρόλο, τον καλό, τον όμορφο, τον χαριτωμένο. Για να μην κάνω καμιά κουταμάρα δεν θα ακολουθήσω προς το παρόν τον πάπας.

Ψηφίζω τον jj καθαρά από τύχη αλλά και γιατί δεν ψήφισε σήμερα. Μοιάζει σαν να ήθελε να δηλώσει την παρουσία του. Κατά τα άλλα το περιμένω να ποστάρουν και οι υπόλοιποι και να μη είναι αφανείς ήρωες.

Βάμος α λα πλάγια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Το εκανες,ομως.Κατηγορησες τον Κρις,και ολοι ξερουμε οτι ο Κρις εχει δυνατη επιχειρηματολογια...Αν,πραγματι,εισαι δολοφονος,σε συμφερει να βγει ο Κρις,για να παιξεις με τα ''αδυναμα'' ατομα.

Theodora : Από πού πρέπει να γνωρίζουμε την επιχειρηματολογία του chris1993;

Ατοπος ο συλλογισμος σου,διοτι δεν ανεφερα κατι για αυτο το πραγμα. Ειπα,με βαση την εμπειρια μου στο ischool,οτι ο Κρις μπορει να επιχειρηματολογησει πολυ δυνατα πανω σε ενα θεμα.
Θεέ, κατέβα να δεις τι γίνεται εδώ!
Και btw, από που και ως που του βάζεις και φωτοστέφανο; Στον κρις εννοώ.
Μίλησε και δεν το είδα;

@Κλεοπάτρα, αν δεν κατηγορήσεις πώς θα δημιουργηθεί διάλογος;
Πώς θα κάνεις τον άλλον να έρθει σε δύσκολη θέση και εν τέλη να φάσκει και να αντιφάσκει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Καλησπέρα και από εμένα, για χαραντάν μάγκες, μάγκισσες και απροσάρμοστα. Το λοιπόν papas πολύ φουριόζος μπήκες όλο φασαρία και κακό και δεν μ αρέσει καθόλου αυτό. Ελπίζω να έχεις τον ρόλο, τον καλό, τον όμορφο, τον χαριτωμένο. Για να μην κάνω καμιά κουταμάρα δεν θα ακολουθήσω προς το παρόν τον πάπας.

Ψηφίζω τον jj καθαρά από τύχη αλλά και γιατί δεν ψήφισε σήμερα. Μοιάζει σαν να ήθελε να δηλώσει την παρουσία του. Κατά τα άλλα το περιμένω να ποστάρουν και οι υπόλοιποι και να μη είναι αφανείς ήρωες.

Βάμος α λα πλάγια

Αν θες,ψηφισε με και στειλε με στον ταφο...Δεν εχω προβλημα.Εξαλλου,αν δεν βγω στην ψηφοφορια,θα βγω στην δολοφονια.

Θεέ, κατέβα να δεις τι γίνεται εδώ!
Και btw, από που και ως που του βάζεις και φωτοστέφανο; Στον κρις εννοώ.
Μίλησε και δεν το είδα;


@Κλεοπάτρα, αν δεν κατηγορήσεις πώς θα δημιουργηθεί διάλογος;
Πώς θα κάνεις τον άλλον να έρθει σε δύσκολη θέση και εν τέλη να φάσκει και να αντιφάσκει;

Δεν εβαλα φωτοστεφανο στον Κρις.Αλλο να λες ''ειναι καλος παικτης'',και αλλο να λες ''εχει δυνατη επιχειρηματολογια''.Μην προσπαθεις να μας μπερδεψεις.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ψηφίζω τον jj καθαρά από τύχη αλλά και γιατί δεν ψήφισε σήμερα. Μοιάζει σαν να ήθελε να δηλώσει την παρουσία του. Κατά τα άλλα το περιμένω να ποστάρουν και οι υπόλοιποι και να μη είναι αφανείς ήρωες.
1. Βάλε την ψήφο σου με έντονα, χρωματισμένα γράμματα για διευκόλυνση της ΣΕ:P
2. Καλύτερα θα ήταν να μη πόσταρα καθόλου και να ήμουν αφανής ήρωας, οπως λες κι εσύ;:confused:
3. Δεν είμαι έτοιμος να ψηφίσω. Θέλω να σιγουρευτώ:shifty:
4. Δε διάβασα τις προηγούμενες σελίδες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αν θες,ψηφισε με και στειλε με στον ταφο...Δεν εχω προβλημα.Εξαλλου,αν δεν βγω στην ψηφοφορια,θα βγω στην δολοφονια.

Και γιατί αυτό;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top