Διαγωνισμός Ζωγραφικής (στον υπολογιστή)

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Σας αρέσει η ιδέα μου;

ΚΑΝΟΝΕΣ:

  • Ο καθένας μπορεί να ανεβάσει μέχρι 3 ζωγραφιες
  • Το θέμα του διαγωνισμού είναι το σήμα του e-steki (μπορείτε να το κάνετε όπως θέλετε)
  • Μπορείτε να ανεβάσετε ζωγραφιές μέχρι την Κυριακή 1/6/11
  • Όλοι ψηφίζουν άσχετα αν παίρνουν μέρος
  • Ισχύουν μόνο θετικές ψήφοι
  • Δεν μπορούμε να ζωγραφίσουμε πάνω σε φωτογραφίες
  • Χρησιμοποιήτε το πρόγραμμα ζωγραφικής του υπολογιστή σας
  • Θα νικήσει η ζωγραφιά με τις περισσότερες ψήφους

Λοιπόν βραβείο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ (οικονομική κρίση έχουμε)
Μπορεί να πάρει μέρος όποιος θέλει!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Χωρίς τίτλο.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Σημείωση180116_1_1.jpg

Και με κινητό παρακαλώ πολύ. Λοιπόν, κέρδισα;;;;;;
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ka.png


Μια από τις ζωγραφιές που έκανα στην ζωγραφική των windows όπου απεικονίζεται το θρυλικό Κατσίκι (οι παλιότεροι θα το ξέρουν)
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
παιδιιι.png


παλιά μου ζωγραφιά όπου συμβολίζει την ελευθερία. Η παπαρούνα κάτω το χέρι του παιδιού και το πειριστέρι. Πάλι δημιουργία από την ζωγραφική των windows.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
ahaha θυμίθηκα κάτι καμένα gifάκια που είχα φτιάξει στα 16 μου (τώρα είμαι 31!) με τη βοήθεια του mspaint και προγράμματος που συνδέεις τα καρέ για να φτιάξεις gif. Προειδοποιώ ότι ήμουν έφηβος και μαλακιζόμουν όλη μέρα :D
xMAS.gif
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top