Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,242 μέλη και 2,424,351 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 314 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Χρόνια Πολλά σε όλους!

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 14:30, 25-08-05:

Vkey και απο εμένα χρόνια πολλά και καλα, και ο,τι επιθυμείς.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 15:04, 25-08-05:

Thanx gademi μου...Κι εσύ ό,τι επιθυμείςςςςςςςςς ς! 8)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 20:24, 04-09-05:

Γιαννάκη!!! να ζήσετε και να ευτυχήσετε στον γάμο σας, καλούς απογόνους με υγεία και ευρωστία...
Σας εύχομαι ΟΤΙ καλύτερο παιδιά!!!
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,252 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 09:09, 05-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Γιαννάκη!!! να ζήσετε και να ευτυχήσετε στον γάμο σας, καλούς απογόνους με υγεία και ευρωστία...
Σας εύχομαι ΟΤΙ καλύτερο παιδιά!!!
Άντε και στα δικά μας οι ελεύθεροι! Σωστά Founes????
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 09:12, 05-09-05:

Βικάκι αν και πολύυυυυυ καθηστερημένα.....Ο,ΤΙ ΠΟΘΕΙΣ ΚΟΥΚΛΙ ΜΟΥ!!!!!

Γιάννη.... να ζήσετε να ευτυχίσετε και καλούς απογόνους!!!
(θέλουμε και φωτό από την τελετή καθώς και την προσπάθεια για τους απογόνους )
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,464 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 09:13, 05-09-05:

Παιδιά τον Γιάννη να τον περιμένετε απο βδομάδα στο στέκι.
Απ'οτι μου είχε πει μετά το γάμο προβλέπεται εβδομάδα του μέλιτος
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:38, 06-09-05:

Λόγω άδειας που μου είχε δώσει η Μισελ απο το στέκι γιατί δεν με άντεχε άλλο πλάκα κάνω
να πώ χρόνια πολλά στα παιδια που είχαν γενέθλια τον καιρό που έλειπα και δεν τους ευχήθηκα

Παππούλη μου να ζήσετε πάντα ευτυχισμένοι και να κάνετε γρήγορα και ένα παιδάκι.
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,252 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 15:43, 06-09-05:

Άσχετο, αλλά bunny στείλε ακόμα ένα μήνυμα να τα χιλιάσεις, για να σου πούμε και εσένα χρόνια πολλά!!!!!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:08, 06-09-05:

Τώρα που είμαι 1001 πειράζει??
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 16:21, 06-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Άντε και στα δικά μας οι ελεύθεροι! Σωστά Founes????
Λές να το βάλουμε στο πρόγραμμα??? χιχιχιχιχι

Αντε βρε bunny πού εισαι τόσο καιρό ???
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:30, 06-09-05:

Χάθηκα το ξέρω αλλά τώρα γύρισα και ε΄λπίζω να μην ξαναλείψω τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:22, 07-09-05:

Χρόνια πολλά στους Σώζους και τις Σωζίες
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 23:43, 07-09-05:

Χρονια πολλά στον παντρεμένο πλέον yiannis!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Φιλιά και πολλές ευχές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 23:45, 07-09-05:

Χρόνια πολλά yiannis!!!
Πολλές ευχές!
Και του χρόνου με ένα κουτσουβελάκι!!!!
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 23:45, 07-09-05:

Χρονια πολλά στον παντρεμένο πλέον yiannis μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 23:55, 07-09-05:

Γιάααααααααααννηηηηηηηη ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑΑΑΑΑΑΑ
(όταν γυρίσεις απ το γαμήλιο ταξίδι και δεις τις ευχές μας )

Χρόνια πολλά και καλά και στην trifillenia
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 00:33, 08-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Χρονια πολλά στον παντρεμένο πλέον yiannis μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Χρόνια πολλά και από εμένα 8) Βιον Ανθόσπαρτον
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 02:12, 08-09-05:

Χρόνια πολλά Johny
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,464 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 02:14, 08-09-05:

Πωπω τώρα το είδα!
Καλέεεε!!! Έχει γενέθλια ο Γιάννης μας!!!
Χρόνια του πολλά!!!!!!!!!!!!!!

Χρόνια πολλά και στην τριφυλλένια
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 523 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε: στις 02:38, 08-09-05:

Χρονια πολλά και από μένα Γιάννη!!!Και βιον ανθόσπαρτον σου εύχομαι!!!Να ζήσετε!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος