Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Απολαυστικότατο (:confused:) ποστ της dooo στο θέμα (ξε-)βούλωσέ το πια :hehe:

Δεν παίζει να έχω γελάσει τόσο πολύ με κανένα άλλο ποστ εβερ :D

Αρχική Δημοσίευση από dooo:
ΤΟ ΛΕΞΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΥΡΑΔΑΣ!...




Οι κουράδες απέκτησαν και ονομασίες! Κάθε μία έχει χρόνια τη χάρη αλλά δεν είχε το όνομα! Το παρόν group έρχεται να δώσει φως στο τούνελ!!!



Κουράδα «φάντασμα» :
Ξέρεις οτι υπάρχει κουράδα. Ίχνη της θα βρεις στο χαρτί υγείας και τίποτα στη λεκάνη.


Κουράδα «κομμάντο» :
Γλυστράει τόσο ομαλά και καθαρά που δεν τη νιώθεις. Κάνενα ίχνος στο χαρτί, πρέπει να κοιτάξεις στη λεκάνη για να σιγουρευτείς οτι βγήκε.


Κουράδα «βδέλλα» :
Μοιάζει πολύ με τη ζεστή πίσσα. Σκουπίζεις τον πισινό σου 12 φορές και ακόμα δεν έχει καθαρίσει. Στο τέλος αναγκάζεσαι να βάλεις κωλόχαρτο στο εσώρουχό σου για να μη λερωθείς. Αυτό το είδος κουράδας αφήνει λεκέδες στη λεκάνη ακόμα και μετά από δυο φορές καζανάκι.


Κουράδα «δεύτερη ευκαιρία» :
Έχεις χέσει, έχεις σκουπιστεί και είσαι έτοιμος να σηκωθείς όταν αντιλαμβάνεσαι ότι τελικά...έχεις κι άλλο!

Κουράδα «εγκεφαλικό» :
Αυτό το είδος σκότωσε τον Έλβις. Δεν βγαίνει μέχρι να ιδρώσεις ολόκληρος, να τρέμεις και να κοκκινίσεις από το σφίξιμο. Προσοχή, προκαλεί εγκεφαλικό!

Κουράδα «GILLY DIET» :
Χέζεις τόσο πολύ που χάνεις 5 κιλά.


Kουράδα άμεσης δράσης ή αλλιώς γνωστή σαν την κουράδα «αβγό»:
Σε 10 δευτερόλεπτα πρέπει να έχεις κάτσει στη λεκάνη, γιατι αυτή η κουράδα βγαίνει κατευθείαν. Τις περισσότερες φορές έχει βγει το κεφάλι της απέξω πριν καλά καλά κατεβάσεις το παντελόνι σου. Έτσι νιώθεις ένα αβγό ανάμεσα στα πόδια σου.


Κουράδα «Κινγκ Κονγκ» :
Αυτή η κουράδα είναι τόσο μεγάλη που είσαι σίγουρος ότι δεν πρόκειται να πέσει αν δεν τη κόψεις σε μικρότερα κομμάτια. Αυτό το είδος συνήθως συμβαίνει όταν είσαι σε σπίτι άλλου.


Κουράδα «ΒΙG SPLASH» :
Αυτή η κουράδα χτυπάει το νερό πλαγίως και κάνει ένα μεγάλο SPLASH που βρέχονται τα κωλομέρια σου!


Κουράδα «Λόγια του αέρα» :
Κάθεσαι επί ώρες και κλάνεις, αλλά σκατό γιοκ!


Κουράδα τσιμέντο ή αλλιώς 'Oh my God!' :
Εύχεσαι να είχες πάρεις αναισθητικό πριν βγάλεις αυτή την κουράδα!


Κουράδα «χέλι» :
Αυτή η κουράδα είναι μαλακιά και με διάμετρο όσο ο αντίχειρας και είναι πάνω από 50cm.


Κουράδα «φελλός» :
Ακόμα και μετά το τρίτο καζανάκι, ακόμα επιπλέει ατάραχο. ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! Επίσης συμβαίνει όταν είσαι σε σπίτι φίλων.


Κουράδα «ο καυτερός Μεξικάνος» :
Ξέρεις οτι θα ξαναφάς όταν ο κώλος σου σταματάει να σε καίει.


Κουράδα του μπεκρή :
Φαινόμενο που παρατηρείται μια μέρα μετά από βραδιά μπύρας. Σε νορμάλ φάση, οι κουράδες σας δεν μυρίζουν πολύ, αλλά αυτή είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΒΡΩΜΕΡΗ! Και συνήθως είναι κάποιος απέξω που περιμένει να μπει στο μπάνιο. Αυτό το είδος επίσης συναντάται όταν είστε σε ξένο σπίτι.


Κουράδα «η τρομαγμένη χελώνα» ή κουράδα στρουθοκάμηλος :
Η συγεκριμένη κουράδα απλά ξεμυτίζει λίγο και μετά ξαναμπαίνει γρήγορα μέσα!


Κουράδα «Βungee jumping» :
Αυτή η κουράδα θα κρεμαστεί όλη από τον κώλο σας μεχρι να πέσει στο νερό.


Κουράδα «το δαχτυλίδι της φωτιάς» :
Το συναντούμε όταν έχεις φάει πραγματικά πικάντικο φαγητό και νιώθεις τον κώλο σου σαν αναπτήρα, έτοιμο να κάψει τα πάντα στην τουαλέτα.


Κουράδα του σακάτη :
Είναι το είδος της κουράδας που σε καθιστά ανάπηρο, όταν μετά από μιας ώρας χέσιμο τα πόδια σου έχουν μουδιάσει από τη μέση και κάτω.


Κουράδα «τώωωωρα βρήκε;» :
Είναι η κουράδα που σε πετυχαίνει όταν είσαι κολλημένος στην κίνηση μέσα στο αμάξι σου.


Κουράδα «μαλλιοτράβηγμα» :
Είναι το είδος της κουράδας που τραβάει τις τρίχες του κώλου καθώς βγαίνει.


Κουράδα «παλίρροια» :
Ονομάζεται η τεράστια κουράδα που βγάζεις και όταν πατάς το καζανάκι βλέπεις το νερό να ανεβαίνει με μανία μέχρι να γεμίσει όλη λεκάνη.


Τοξική κουράδα :
Είναι το είδος της κουράδας που σε κάνει να λιποθυμήσεις και να πέσεις από την λεκάνη και στη συνέχεια να ξυπνήσεις σε καραντίνα!


Κουράδα «Χειροβομβίδα» :
Είναι το είδος της κουράδας που βγαίνει σε χιλιάδες κομμάτια το δευτερόλεπτο με εκρήξεις σκατών που γεμίζουν όλη τη λεκάνη.


Κουράδα «9 μποφώρ» :
Όταν κάθεσαι και κλάνεις για πολλή ώρα και δυνατά που δεν χρειάζεσαι πια χέσιμο.


Κουράδα «ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ!» :
Χέζεις τόσο πολύ που σκουπίζεσαι μανιωδώς και τελικά μένεις χωρίς χαρτί, φωνάζοντας «ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ!».


Κουράδα «χωρίς τέλος» :
Είναι το σκατό που συνεχίζει να βγαίνει σαν μπιζέλι και όταν ξεκινάς να σκουπίζεσαι το στομάχι σου γουργουρίζει και ΞΑΝΑΧΕΖΕΣΑΙ! Η διαφορά με την κουράδα δεύτερης ευκαιρίας είναι ότι αναφέρεται σε 3-4 συνεχόμενες φορές!


Κουράδα «Αγγούρι» :
Είναι το είδος της κουράδας που νιώθεις σαν να κάθισες σε ποδήλατο χωρίς σέλα. Συνήθως αυτή η αίσθηση κρατάει για ώρες.


Κουράδα «Η νύφη και τα παρανυφάκια» :
Είναι η οικογένεια κουράδων που στην αρχή βγαίνει το μεγαλύτερο σκατό (νύφη) και στη συνέχεια τα μικρότερα (παρανυφάκια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από τον Μάριο σε τρελλά κέφια!!!:
Πλακα πλακα να ηταν μονο αυτα...
Παιζουν ρακετες...οκ παιξτε...αλλα ρε μαγκες μην το παιζετε Φεντερερ και Παγδατης να παιζετε με 10+μετρα αποσταση ο ενας απο τον αλλο και με κατι χτυπηματα λες και παιζεις στο Australia Οpen.
Εαν εχεις ορεξη να χτυπησεις κατι με τοσο πολυ δυναμη πανε φτιαξε μου εναν φραπε με τον κλασσικο τροπο να φχαριστηθεις κι εσυ κι εγω.
Ασε που ειναι και εκτος απο ενοχλητικο και επικινδυνο.

Μετα εχουμε την μουσικη...πλεον εχουμε και dj's στην παραλια.Ξεχνα το να πας για να χαλαρωσεις και να ακουσεις το κυμμα να κανει πλαφα πλουφα.
Τωρα ακους απο Μorandi μεχρι Χρυσπα αναλογα ποια εχει καψουρευτει ο DJ.
Tην Λιτσα ή την Τζιοβανα?

Πλεον θα πας και θα αφησεις την πετσετουλα σου κατω?
Μπα?
Κατω?
Που κατω?
Αφου πλεον υπαρχουν μονο ξαπλωστρες.Εδω , εκει, παραπερα...και τραπεζακια διπλα, μπυρες κατω, καφεδες χυμενοι, τσιγαρα παντου,σκουπιδακια, μια γιαγια που την εθαψε το εγγονακι και εφυγαν προπερσυ και την ξεχασανε, η μασελα του παππου... και δεν συμαζευεται.

Εχεις και τον καθε μεταναστη να σου πουλαει απο καλαμια ψαρεματος, καπελα,παρεά(sic) κομπολογια, cdια, laptop, οικοπεδα...

Τα πιτσιρικια πλεον δεν φτιαγνουν καστρακια στην αμμο αλλα σκαβουν λακουβες,,,βαθιες!
Μεγαλες και απυθμενες.
Τελευταια φορα που επεσα σε μια, για να βγω επρεπε να ειχα εξοπλισμο ορειβατη.
Και την μαμα και τον μπαμπα τον ενδιαφερουν μονο να μην παει στα βαθια ο Βασιλακης.
Ναι κυρια μου, αλλο ο Βασιλακης εριξε εμενα στα βαθια.

Και φυσικα αν κανεις την μακακια να κανεις βουτια και πιεις λιγο νερο,μετα ετσι και πας και φτυσεις σε μικροβιολογικο κεντρο εχεις κανει εξεταση ουρων για 15 ατομα.Παιδακια και μη.
Να ξερετε.Οταν καπου κολυμπατε και το νερο ξαφνικα ειναι ζεστο, δεν εχει ιαματικη πηγη απο κατω.
Καποιος μας κατουρισε.

Αυτα και ποσα αλλα ευτραπελα...κι ενοχλητικα και δεν ξερω τι.
Και ξαφνου εκει που εχεις ολα αυτα στην μουρη σου και χιλια δυο ακομα, αν τυχει και περασει κανεις με το σκυλι του (το οποιο προσωπικα θελω να εχει φιμωτρο μονο γιατι πολλες φορες μπορει εξαιτιας του κοσμου και του θορυβου να πανικοβλθουν ή να μπερδευτουν και να δαγκωσουν) κοιταζουμε ολοι και λεμε:
"Πωωω πωωωω...που το παει!Τσ τσ..."

Αλλα δεν παραξενευομαι γιατι ο ανθρωπος εχει την ταση να πιστευει πως ολα γυρω του ειναι φτιαγμενα αποκλειστικα για αυτον.
Τεσπα, πολλες παραλιες υπαρχουν στο φιναλε και παμε εκει που μας βολευει.
Αλλα σε ορισμενες περιοχες δυστυχως οι επιλογες ειναι πολυ περιορισμενες και ενω μπορουν να βολευτουν ολοι βολευονται "μερικοι".

Γλωσσοδιαρροια με επιασε το ξερω.:P

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μιας και δε μου επιτρέπεται πλέον να σχολιάσω ή να βάλω θετική στο Palermo ας το βάλω εδώ, λίγοι ίσως το καταλάβετε αλλά είναι ό,τι καλύτερο έχει περάσει από το παιχνίδι:P
Παίζουν με αλφαβητική σειρά fandago, fantasmenos, phoebe

Θα σε παρακαλούσα να μου μιλάς ευγενικά! Μόνο έτσι θα έρθω με το μέρος σου! :pfff: Δες τι κάνει ο fandago που είναι καλός μαζί μου και πάρε παράδειγμα! :P
Ρομαντικό καφέ. Η κοπέλα κάθεται στο τραπεζάκι. Χαμηλωμένα φώτα. Μπαίνει ο fantasmenos μέσα κάθεται με βλέμμα τσακίρικο δίπλα της και την κοιτάζει κατάματα.

{αισθησιακή φωνή} baby φέρθηκα άσχημα. Δεν έπρεπε να είμαι τόσο αγενής. Λοιπόν baby (παύση) πρέπει να καταλάβεις ότι οι δολοφόνοι σε χρησιμοποιούν. Και οι τρεις baby έπεσαν πάνω μου (παύση) για να με φάνε (παύση) και είσαι η μοναδική από τους πολίτες που ψήφισες εμένα. (μεγάλη παύση) Με δεδομένο baby ότι δεν ξέρουμε τι θα κάνει ο jrot6 είσαι η τελευταία μου ελπίδα. (παύση) Για αυτό baby (παύση) πρέπει να αλλάξεις την ψήφο σου. Αν το κάνεις αυτό baby τότε και εγώ θα σου φερθώ όμορφα. (παύση) Πες μου τη διεύθυνση σου baby (παύση) και θα σου στείλω λουλούδια, (παύση) πολλά λουλούδια. Τριαντάφυλλα ορχιδέες και εξωτικά φυτά από τον Αμαζόνιο. Την ψήφο σου στο fandago θέλω baby, τίποτα άλλο. Όλα αυτά baby τα λέω ξέρεις γιατί. (παύση) Γιατί ζηλεύω πολύ, ζηλεύω πολύ (ωχ αυτό είναι Αντύπας λάθος τραγούδι) {αισθησιακή φωνή}

Πληρώνει το λογαριασμό και φεύγει με αργό βήμα

Αυλαία

Συνέχεια σεναρίου:

Μετά από λίγο η Phoebe δεν πείθεται από τις δωροδοκίες του μαφιόζου fantasmenos και δεν αλλάζει ψήφο. Στο δρόμο της για το σπίτι ο fantasmenos που έχει πάρει την τριάδα του, της στήνει καρτέρι έξω από την πόρτα.

Η τελευταία του κουβέντα ήταν [βαριά μπάσα φωνή]"Hasta la vista Babe..."[/βαριά μπάσα φωνή]

Απίστευτο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Φυσικά δεν πείστηκε το κορίτσι! Αφου δεν είπε την κωδική λέξη! :pfff:


-







-











-













-


















-














"Γειά!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
και πάλι απ το παλέρμο :lol:

Και ξεκολλα μ'αυτο το "riiiiiiiight", δεν παει στο κρητικο προφιλ σου :P


Οτσέι (για το κρητικό προφίλ :P) σ' αυτό ίσως έχεις δίκιο τσαι μιας τσαι βαριέμαι να το επιβεβαιώσω στηρίζομαι στο λόγο σου. Τσαι πάλι όμως, δεν έχει ιδιαίτερη σημασία γιατί σαν τσιράτσι δεν εζοριζόσουν ποτέ, ενώ σαν δολοφόνος για να 'μεινες μέχρι τέλους μάλλον ενιτσήηησατε, άρα μάλλον δεν εζοριστήηηκατε και πολύ. Τώρα που χάνετε εζορίιιζεσαι (πρόσσσεχε μη σου φύυυγει πράααμα :P)

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μου ξέφυγε ένα "και". Είναι που ανέβηκα Αθήνα τσαι "χαλάω" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Από το Πώς βιώνουν τον οργασμό τα δύο φύλα

και η καφρίλα συνεχίζεται...

Ωραίο το άρθρο που λέει ότι κατεβάζουμε τα ρολά, μου έδωσε μια καλή ιδέα για το πως μπορούμε να τεστάρουμε if the partner faked it:

"ναι, ναι, ναι..."

"άσε τα ναι, ναι και πες μου τις εξισώσεις του Maxwell!!!"

"???"

"πες!!!!"

"ok, ok! Λοιπόν, στη διαφορική διατύπωση
και

Ευχαριστήθηκες τώρα?"

"Ψεύτρα! Προσποιούσουν! Αφού θυμάσαι τις εξισώσεις δεν έκλεισαν τα κέντρα του εγκεφαλου που θα έπρεπε να είχαν κλείσει!"

:confused:

(ss: φυσικά μιλάμε για ζεύγος ηλεκτρολόγων)


λύθηκα στα γέλια... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ρεμπεσκές φορ δε γουέη, στο θέμα για το κόψιμο του καπνίσματος.:clapup:


Και εγώ το έχω κόψει...

στη μέση
για να νομίζω πως καπνίζω διπλά


Άντε, άγιες μέρες που είναι, να μην τρολλάρω σε ένα τόσο σοβαρό θέμα.
Εύγε σε όσους σταματούν να καπνίζουν και καλό κουράγιο στις προσπάθειές σας. :)
Μας δίνετε ελπίδα στους υπόλοιπους,
πως η μειωμένη ζήτηση θα προκαλέσει πτώση τιμών.


Πέραν του χαβαλέ, το έκοψα το βράδυ τις Πρωτοχρονιάς. Στις 23.50 πέταξα το πακέτο πέρα και όλοι έμειναν με το στόμα ανοιχτό. :)

Στις 00.01 το ξανάπιασα και άναψα με λαχτάρα. Εκεί μου είπαν "Μα καλά εσύ δεν το έκοψες;"
Ε τους εξήγησα... "Άστε με ρε, έχω να καπνίσω από πέρσι".

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
έχω μια ερώτηση... ποιό είναι το σκόρδο και ποιό είναι το κρεμμύδι??? :redface: [αΖχετη λέμε!]... Εγώ έχω αυτό που είναι σαν μικρά κομματάκι άσπρα, σκόρδο έχω? Και αν έχω μόνο αυτό από τα "σκόρδο-κρεμμύδι" πειράζει πολύ?

Και... τι σημαίνει "τσιγαρίζω"??? :redface::redface::redface:

Rez for pResident (Evil)!
Ο,τι καλυτερο εχει ειπωθει τελευταια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Παντως μηχανες του χρονου, εχουμε ολοι μας.
Αυτες που μας πανε στα παλια λεγονται αναμνησεις και αυτες που μας πανε στο μελλον λεγονται ονειρα.

Υπάρχει και η μηχανή που μας επαναφέρει απότομα στο Παρόν,
όταν μας βλεπει να ταξιδεύουμε σε κάποια από τις προηγούμενες μηχανές,
και αυτή η μηχανή
λέγεται 'προϊστάμενος'. :P
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πώπω θυμήθηκα τις εποχές της πρώτης Λυκείου που έψαχνα απεγνωσμένη να βρω οπτικοακουστικό έργο από τις χρυσές εποχές που η Milano ήταν πορνοστάρ. :P

Και ο Bernardo είναι για τον μπέο. Άκου εκεί να τον γουστάρετε...

Πάω να πετάξω τα albums από Septicflesh που έχω. :P

Έτσι μπράβο εξωτερίκευσε αυτό που τόσο καιρό πετυχημένα έκρυβες. Νιώσε ο εαυτός σου, βγάλε το μυστικό από μέσα σου και μοιράσου το μαζί μας.
Χαίρομαι για σένα τσίπουρο, ήθελε θάρρος αυτό που μόλις έκανες.:P

Μουαχ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Απαιτώ να σβηστεί αμέσως το ποστ του Γιδιού! :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
απ'τους νομους του Μερφι:
Το πόσο διαρκεί ένα λεπτό της ώρας εξαρτάται από τη μεριά της πόρτας της τουαλέτας που βρίσκεσαι

:P


Μπράβο κορίτσι μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Βεβαια οι πιθανοτητες μεταδοσης με φυσιολογικη (μη αιματηρη) κολπικη συνουσια ειναι 1 στις 10.000 (βασικα τοσο υπολογιζουν γιατι δεν εχει αναφερθει ΟΥΤΕ ΜΙΑ περιπτοση παγκωσμιος ακομα **) οποτε οι πιθανοτητες ειναι 10.000*11.000 = 11.000.000 προς 1.

Το να κερδισεις το λοτο ειναι περιπου τοσο εδω που τα λεμε.

Κι αν σου κάτσει;
...σου αλλάζει τη ζωή. :look:
απλά θε'ι'κό:worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
Αρχική Δημοσίευση από Γάτος123:
ψαχνετε εναν Μ...α να δουλευει σαν Μαύρος
Πιστεύω το αντίστροφο επίσης δεν τις χαλάει :P

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
Αρχική Δημοσίευση από Γάτος123:
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΩΛΟ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ Ε;;;

Δεν ξέρω για εσάς, μα σε αυτή την διατύπωση
αναγνωρίζω το μεγαλείο της ειρωνίας που είναι η γλώσσα μας. :D

:rofl: :rofl: :rofl: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω γιατί το κάνει αυτό...Τις τελευταίες μέρες μπαίνει μέσα η μαμά και με ρωτάει ενώ κοιμαμαι για το φαγητό (π.χ σημερα με ρωτάει....να τηγανίσω πατάτες μαζί με την μπομπότα??)και εγω η δυσμοιρη τι να της απαντήσω....τις λέω ένα μμμμμ και εκείνη νομίζει ναί...:D΄
Μήτε φταίει το ότι ξυπνάω το μεσημέρι?χμ....:hmm:

Μπομπότα;


Είσαι κάπου που έχετε πόλεμο; :eek:


:help::rofl::help::rofl::stupid:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ο συμβολισμός είναι τόσο πολυδιάστατος και πολυερμηνευόμενος που είναι αδύνατον να πείσεις μ'αυτόν.


μεγάλα λόγια μεγάλων γιατρών...


(θα το σκεφτώ αν θα ξαναποστάρω εδωπέρα ή απλά θα προτείνω να το μετονομάσουμε σύνολο μηνυμάτων της qslv)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Από το θέμα "Τι προτιμούν περισσότερο οι άντρες; Μόνιμη σχέση ή απλό σεξ;"

να κανω μονιμη σχεση με σεξ αποκλειεται?

όλα χρειαζονται ....απλα να ξερουμε οτι το σεξ εχει και αποτελεσματα,,οποτε....

Μα ναι, αποκλείεται. Εμείς στις μόνιμες σχέσες μας δεν κάνουμε σεξ. :shifty:

:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Έκανα μια προσπάθεια μήπως και κάνουμε κάποιο ουσιαστικό διάλογο, μάλλον έπεσα έξω.
:hmm:
...Αυτό θα μπορούσε να το πει και ο Χριστός επί του σταυρού.
:xtipao:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top