Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Πρέπει να το πω, γιατί αλλιώς θα σκάσω…
δεν έχει άλλο site σε όλο το διαδυκτιο που να μάζεψε τόσα χαρισματικά παιδιά.

Συγχαρητήρια στο απίστευτο δίδυμο valder - invalid. Μου φτιάξατε μια δύσκολη μέρα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
από το θέμα με το τοπ 5 των αγοριών
4. Rempeskes γιατί είναι κάφρος (αν είναι άσχημος του βάζεις χαρτοσακούλα και τον έχεις για τις ατάκες :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μόλις που ήρθα να ποστάρω τη στιχομυθία Valder-invalid και είδα ότι με προλάβανε :( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Valder και Invalid, από μια απουσία που δεν παίζετε στα ποιηματάκια!! :ropalo:

Well done both! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλημέρες!
Σήμερα ήρθα δουλειά :(

Γεια σου ρε Εδαδι workaholic! :P

:mad:Workaholic και στα μούτρα σου

ουυυυυυυυ τι της είπεεεεεεεεεεε

:Dαχαχαχα


επιτέλους καλή ατάκα από το φαντάγκο

οχαλάαααααααα

Ααααα, πολύ αέρα πήραμε εδώ μέσα! Μου φαινεται ότι μετά το "Σκασε Bill" θα γίνει μόνιμη ατάκα και το "Σκασε fantago"....:mad:



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κορυφαίο από borat:
Μια άλλη φορά είχα αχρηστεύσει επί μήνες ένα ολόκληρο δωμάτιο του σπιτιού επειδή είχα δει μέσα κατσαρίδα. :P
Tης ζήτησες και νοίκι;:P

:rofl: :rofl: Με άκουσε όλη η πολυκατοικία! :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κι από το ίδιο θέμα με τις κατσαρίδες...
η Nininaou προσπαθεί να τις υπερασπιστεί....

Αυτό ανατριχιάζει περισσότερο όταν βλέπει την παντόφλα από πάνω του κι όταν ακούει τις φωνές:)

Άκου Χρατς!:mad:

και σκάει η απίστευτη απάντηση απ την Corpse
Ειλικρινα λυπαμαι για την ψυχολογια του, αλλα ας γεννιοταν γατι :pfff:


:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Και αυτό το παλαιότερο (δικό μου βρε) μου άρεσε πολυ:
Πας καλά; Αν ήταν έτσι, θα είχα κάνει παρανάλωμα του πυρός κάθε σπίτι από το οποίο έχω περάσει :P

Εδώ μερικές φορές έφευγα ταξίδι πχ 5 μέρες και το άφηνα στο Ι για τη γάτα :P

Την σιγο-έψηνες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Να πω?

Μαθήματα που μου προσέφεραν

1. Μαθηματικά: Αρχικά, να πω πως ταν όλοι μα όλοι οι καθηγητές νούμερα :worry: Ο ένας ερχόταν με παντελόνι σηκωμένο μέχρι το στήθος, ο άλλος μύριζε κρασί, ο τρίτος μάζευε τα δεκάρικα και τα εικοσάρικα που πέταγαν κάτω κάποιοι μαθητές. Από τις ώρες που θα έπρεπε να κάνουμε μαθήμα έλαβα πολύτιμες γνώσεις, όπως:
  1. είμαι αλλεργικός στο μαυροπίνακα και τη κιμωλία
  2. τα αξιώματα δεν αποδεικνύονται, εκτός αν αποδεικνύονται
  3. τα πάντα είναι μαθηματικά, μα όχι τα πάντα είναι μαθηματικά. πχ η ζωή
  4. η καλύτερη εκπαιδευτική μέθοδος είναι η φάπα
  5. ο πληθωρισμός μιας χώρας καθορίζεται από την τιμή του κρασιού
  6. οι γυναίκες χρειάζονται μόνο για τα παιδιά
  7. δεν χρειάζονται οι σπουδές για σταδιοδρομία, εκτός αν θες να πας για στρατιωτικός. Δέκα γελάδια αρκούν για τους υπόλοιπους
  8. τα Μαθηματικά είναι η μεγαλύτερη επιστήμη
και γενικά με έμαθαν τόσα πολλά πράγματα για τη ζωή, που δεν έμεινε χώρος για μαθηματικούρες.


2. Φυσική : Αρχικά να πω πως και οι φυσικοί μου ήταν νούμερα. Ο ένας παρέδιδε μαθήματα μπάλας, ο άλλος δεν ήξερε πως είναι το βιβλίο από μέσα, ο τρίτος το πάλευε να μας κάνει καμμιά άσκηση για τις πανελλήνιες, μα δεν ήταν ξεμέθυστος πάντοτε. :worry: Από το μάθημα έλαβα πολύτιμες γνώσεις, όπως
  1. ο ΠΑΟ έκανε πορεία στην ευρώπη χάρη στις στραβοκλωτσιές του Μάρκου
  2. ο Νεύτωνας φορούσε περούκα και έγραφε Νόμους, παρότι δεν ήταν δικηγόρος
  3. Το Θεώρημα Διατήρησης της Ορμής δεν είναι πραγματικό Θεώρημα γιατί δεν έχει απόδειξη
  4. "Το φώς είναι εγκάρσια ηλεκτρομαγνητικά κύματα", μα δεν είναι εγκάρσια ούτε κύματα
  5. Στις πανελλήνιες δεν δέχονται να ολοκληρώσεις έναν τύπο για να αποδείξεις τον άλλον
  6. η Φυσική είναι η μεγαλύτερη επιστήμη
και μπορώ να πω ότι με βοήθησαν αρκετά να καταλάβω πως λειτουργεί η Φύση: Χαοτικά, εκτός αν μιλάμε για ποδόσφαιρο.


3. Χημεία: Και εδώ θα πω καμιά κακία για τους καθηγητές και δεν πρέπει. :mad:
Πάντως ήταν όλοι τους βαρετοί μέχρι αυτοκτονίας. Από το μάθημα, έμαθα πολλά και αδιάφορα:
  1. Οξύ+βάση=αλατόνερο
  2. όλες οι "χημικές" αντιδράσεις οδηγούν σε αμφίδρομη ισορροπία
  3. ο Λαβουαζιέ σκοτώθηκε άδικα, γι' αυτό οι Γάλλοι δεν ήξεραν το σαπούνι
  4. δεν πρέπει να μυρίζουμε τυχαία βαζάκια στο εργαστήριο (:redface:)
  5. Η Οργανική Χημεία μετατρέπει Θησαυρούς σε Άνθρακα
  6. Η Χημεία είναι η μεγαλύτερη επιστήμη
4. Αρχαία: Με βοήθησαν πολύ στο να καταλάβω γιατί οι αρχαίοι εξαφανίστηκαν, κανείς δεν καταλάβαινε τι έλεγαν. Η γραμματική και το συντακτικό -να ομολογήσω- με βοήθησαν στο να μεταφράζω ξένες γλώσσες, αναγνωρίζοντας ποιό Υποκείμενο δέχεται την ενέργεια του ρήματος, ποιός είναι σκέτο Αντικείμενο, και ποιός θα κάτσει στο εδώλιο της Γλώσσας ως Κατηγορούμενο. Μερικές από τις γνώσεις που απεκόμισα την ώρα των Αρχαίων είναι οι:
  1. η εξουσία λέγεται "αρχή" στα αρχαία, άρα ο άντρας με ελάχιστη εξουσία λέγεται "αρχίδιον"
  2. μπορεί οι φυσικομαθηματικοί να λένε πως οι φιλόλογοι δεν είμαστε επιστήμονες, μα εμείς μελετούμε "τον Άνθρωπο"
  3. τα Γαλλικά και τα Αγγλικά είναι Ελληνικά
  4. και τα Γερμανικά, μα μόνο στις λέξεις που σχετίζονται με τη διανόηση
  5. οι Ίωνες δεν καταλάβαιναν τι έλεγαν οι Δωριείς, και τανάπαλιν

5. Νέα-Έκθεση-Κείμενα: Δεν θέλω να πω τπτ για τις φιλολόγους που πέτυχα, γιατί τουλάχιστον είχαν την λεπτότητα να μην προσποιούνται ότι κατέχουν το αντικείμενο στην ολότητά του. Πάντως τα μάθηματα ήταν επικοικοδομητικά, έμαθα πως
  1. Η γλώσσα είναι ζωντανή και εξελίσσεται, μα δεν πρέπει να αλλάξει ποτέ
  2. είμαι τραγικός στην έκφραση και την ορθογραφία και δεν θα διορθωθώ όσο και να προσπαθήσω
  3. οι λογοτέχνες είναι κάποιοι άνθρωποι που έχουν πεθάνει εδώ και πολλές δεκαετίες
  4. τα ποιήματα τα ερμηνεύει ο καθε αναγνώστης διαφορετικά μα μόνο μία ερμηνεία υπάρχει, αυτή που λέω εγώ
...και γενικώς με βοήθησε ειδικά το μάθημα των Κειμένων, ώστε να μην κοιτάω σαν χάνος όταν κάποιος μιλήσει για τον Λουντέμη.


6. Στοιχεία δημοκρατικου πολιτεύματος: Πραγματικά χρήσιμο μάθημα. Κατά την ώρα αυτή, μπορούσα να αντιγράφω τις ασκήσεις των μαθηματικών.


7. Ιστορία: Εδώ διίσταμαι. Από τη μία, η Ιστορία μου άρεσε, μέ όλες τις προτομές, τα αγάλματα, τους χάρτες... Μα επειδή έχω μνήμη φλόπι δισκέττας, δεν μπορούσα να αποστηθίσω ποιός στρατηγός έφαγε ποιόν, ούτε σε ποιά τοποθεσία, ούτε τι μέρα και τι ώρα ήταν :redface: οπότε μονίμως έμενα με το ενδιαφέρον στο χέρι.


7. Γεωγραφία: Ρούφηξα το βιβλίο απνευστί, και θυμάμαι τα πάντα ευλαβικά!
Ξέρω ότι η Θεσ/νίκη έχει 600 χιλ κατοίκους, η Ελλάδα 9,800 εκ πληθυσμό, στη Σρι Λάνκα έχουν περίεργη σημαία γιατί παλαιότερα όλοι τους ήξεραν ως Κεϋλάνη, άσε που πίνουν λίγο τσάι γιατί το περισσότερο το εξάγουν. Είμαι ειδήμων! :redface:


8.Γαλλικά: Παρότι ξεκίνησα από την τετάρτη δημοτικού και συνέχισα μέχρι τη τρίτη λυκείου, κάθε μα κάθε χρονιά ξεκινούσαμε από την αλφαβήτα :confused: Παρ' όλα αυτά, το μάθημα δεν ήταν αδιάφορο, καθώς οι καθηγήτριες ήταν εντελώς κοκκέτες και φορούσαν και βαρύ άρωμα.
Απέκτησα μόνο τις βασικές γνώσεις, μα άξιζε το κόπο, καθώς το μάθημα αυτό με βοήθησε αργότερα να χάσω την παρθενιά μου :redface:



Μαθήματα που μου προσέφεραν μόνο ψήγματα ασυνάρτητων γνώσεων

1.Θρησκευτικά: Ο πρώτος δάσκαλος ήταν παπάς. Έμαθα πολλά συναρπαστικά πράγματα, όπως ότι τα λόγια του Ιησού υπάρχουν ακόμα στον αέρα, και ερευνητές προσπαθούν να τα απομονώσουν και να τα αποδώσουν ξανά.

2.Φιλοσοφία: Ο καθηγητής ήταν γερμανομαθής και έμοιαζε με τον Καντ στο φαλακρότερο. Παρ' ότι έδειχνα σοβαρό ενδιαφέρον για τους Μόντιι Πόνενς και Τόλλενς, η υπόλοιπη τάξη δεν συμμεριζόταν την αποψή μου και δεν τον άφηναν τον καημένο να παραδώσει μάθημα :( Παρ' όλα αυτά, ξεφυλλίζοντας το βιβλίο μόνος, έμαθα τα εξής:
  1. οι υλιστές φιλόσοφοι δεν ήταν συμπαθητικά άτομα
  2. ο αριστοτέλης λεγόταν και "ο Σταγειρίτης φιλοσοφος", που σημαίνει ότι κανένας άλλος στα Στάγειρα δεν ασχολήθηκε με τη φιλοσοφία, άρα θα ήταν σοβαροί άνθρωποι
  3. οι νεο-Πυθαγόρειοι θα είχαν φάει πολύ ξύλο από τον Πυθαγόρα
  4. οι γερμανοί φιλόσοφοι απέδιδαν τις έννοιες με όρους σκωληκο-μερμηγκότρυπες
  5. η Λογική μετά τον αριστοτέλη δεν λέει και πολλά πράγματα -- παρ' όλα αυτά, η Λογική έχει κάνει τεράστια άλματα στον 20ο αιώνα
  6. Η Φιλοσοφία στηρίζει τις Επιστήμες, όπως ο κορμός ενός δέντρου τους κλάδους
  7. Οι απόφοιτοι σχολών Φιλοσοφίας είναι καταδικασμένοι στην ανεργία, εκτός αν βρούν θέση στην εκπαίδευση, και αυτό είναι αδικία λόγω του 6
4.Μουσική: Και πάλι, από την τετάρτη δημοτικού κάνω Μουσική, και τα αποτελέσματα είναι πενιχρότατα. Ούτε μιλήσω στον ίδιο τόνο δεν μπορώ :redface: Παρ' όλα αυτά, με βοήθησε αργότερα που μάθαινα να παίζω μπασοκιθάρα, γλίτωσα τουλάχιστον πέντε λεπτά διαβάσματος στις νότες.


Καταλήγοντας, θέλω να πω πως η Σχολική Εκπαίδευση σμίλευσε τον Χαρακτήρα μου σε Αυτό που είμαι ΣήμερΑ, με εξόπλισε με έναν τόνο εφόδια για την μετέπειτα ζωή μου (τα οποία με λύγισαν από το βάρος) και γενικά έλαβα τα ερεθίσματα για να βγώ ένας "ολοκληρωμένος Άνθρωπος". :clapup:


Αdieu!


XAXAAAAAAAAAA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Με προλαβες λιγο πριν το βαλω εγω!!!!
Απλα απιστευτος!!:lol::lol::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

Ο Παντελής (Καφές) και ας αλλαξο-ομαδοποιήθηκε! :P

by Παπαφλέσσας στο thread Αγαπημένος καφές
:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ice-girl

Νεοφερμένος

Η ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
''Αν κοιτάτε ο ένας πάνω ό άλλος κάτω αυτό είναι ......το 69.
Και να κοιτάει αυτή ταβάνι και εσύ την τηλεόραση αυτό είναι.... γάμος''
Γιάννης (παπαφλέσσας)

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πάμε μια βόλτα από δω.Από τις Συμμετοχές στους δολοφόνους:

Ο Κρητικός ελάλησε
στο χέρι είχε μαχαίρα
και ο βεντέτα το ΄σκασε
τον έπιασε φοβέρα!

:D:P:P


Ηρώ το βλέπω προσπαθείς
μαχαίρι να μου πέψεις (να μου δώσεις)
για δολοφόνο με διαλαλείς
τον κόσμο να δουλέψεις

:P


fandago παρεξήγησες
εγώ δεν ξέρω πράμα
ο Bill φοβάμαι στο ΄δωκε
θα γίνει κανά δράμα :worry:

:P


Και τώρα πάλι προσπαθείς
σε άλλους να τα ρίξεις
άσε τα μας μωρέ Ηρώ
ποιον θέλεις να ζαλίσεις; :P

Ασ' το μα φαίνεται καλά
πως δολοφόνος είσαι
πριν καν ο Bill δώσει πιμι
πρέπει να εξηγείσαι ;)

Γνωστή 'ναι αυτή η τακτική
οι δολοφόνοι που 'χουν
σα νιώσουν πως τους βρήκανε
αρχίζουνε και σκούζουν! :D

Δεν έχει νόημα να πω
τίποτα για να πείσω
νομίζω πως καρφώθηκες
και δεν θα κάνω πίσω :whistle:

Λίγο έχει μείνει να το ξες
σας έχουμε νικήσει
τους άλλους φίλους σου θα βρω
πριν πετεινός λαλήσει :clapup:

:P


:lol:

Ωχού καλέ τι έπαθα
με πήρανε χαμπάρι
το στόμα μου το έκλεισα
και φεύγω με καμάρι:pfff:

Σε μαντινάδες Κρητικό
να μην επροκαλείτε
γιατί είναι άσσος τελικά
και σε μπελά θα μπείτε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cookie

Νεοφερμένος

Η cookie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
ahahahahahahaha Θεε μου ορισμενα ατομα ειναι απιστευτα ...λιγες σελιδες ειδα αλλα φοβεροο..:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Cookie μου καλως μας ηρθες.;)
Απ'οτι διεκρινες απο τα καλωσορισματα ειμαστε μια μεγαλη ομορφη και αγαπημενη παρεα με τον κεντρικο μας server στο Δαφνι.:D
Οι admins ειναι στο "Δρομοκαΐτειο", εσωκλειστοι και ολοι οι υπολοιποι κατα καιρους σε διαφορα αλλα ιδρυματα.

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Άλλη μια συλλογή από μαντινάδες από τις συμμετοχές στους δολοφόνους:

*Σημείωση: Έχω βγάλει smilies γιατί το όριο είναι 30. :p

Σ ευχαριστώ fandago.. με έχεις σε μεγάλη υπόληψη βλέπω! :confused:
Και συ vendetta.. τι "ποτέ ξανά σε ΄μένα".. δε σε πιάνω!:worry:




Πάρτε και μια μαντινάδα για το καλό

Νομίζει ο fandago μας
πως θα γενώ πουτ@ν@
μην τον εμπιστεύεστε
μπορεί να βγω ρουφιάνα

Για δείτε τον εαυτούλι του
απ΄έξω έχει βγάλει
με πινακάκια σίγουρα
θα μας μπερδέψει πάλι

Ωραία είναι η τακτική
για δολοφόνου μοιάζει
να δείτε πως και η ΣΕ
θα του την κάνει χάζι!


Ηρώ για πρόσεχε τι λες
σου τα 'χω μαζεμένα
με δράματα μας κέρδισες
μας τάραξες στο ψέμα! :pfff:

Μα τώρα ξέρω από πριν
τι ρόλο θε να πάρεις
γιατί σου πάει μια χαρά
τον κόσμο να διαβάλλεις!

Τις τακτικές τις ξέρω, ναι
μα εγώ φονιάς δεν κάνω
γιατί συμμετοχή ούτε καν
δήλωσα παραπάνω :D


Συμμετοχή δε δήλωσες
τι θέλεις και ποστάρεις;:worry:
Να λες τις εξυπνάδες σου
και να μας σαμποτάρεις;:mad:


Πω πω με τάπωσ' η Ηρώ
έχει βλέπετε δίκιο :redface:
καλύτερα μάλλον να μασώ (εκ του μασάω - μασώ :P)
γιαυτό με συγχωρ-ίκιο (δεν έβγαινε ομοιοκαταληξία τι να κάνω :D)


Το βλέπω πως σε τάπωσα
έχασες τη λαλιά σου (την ομοιοκαταληξία καλύτερα):P
για δήλωνε συμμετοχή
και άσε τα τρελά σου


Α να σου πω για ήρεμα
πολύ αέρα πήρες :mad::P
με τάπωσες το δέχτηκα
γιατί το ξαναείπες;

Μία φορά είπα και εγώ
πρώτος να σταματήσω
για να χαρείς λίγο και συ
που δεν θα συνεχίσω :pfff:

Μα εσύ το πήρες πάνω σου
το νόμιζες για άθλο
γι' αυτό σου λέω κάλμαρε
πάνε και κάνε μπάφο :P

Αν θέλεις μέχρι το πρωί
μπορούμε να το πάμε
τις λέξεις να κοντράρουμε
τους στίχους να χτυπάμε

Στον γύρο αυτόν σίγουρα
εγώ θέλω να παίξω (προς ΣΕ:P)
πολύ λαό μαζέψαμε
κόσμο για να δουλέψω


Νομίζεις επειδή είσαι mod
εσύ θα με τρομάξεις;
θα λέω ό,τι θέλω εδώ
ΕΣΥ για να σωπάσεις!:mad::P

Το μπάφο είναι πρόχειρο
στα Ζωνιανά εκεί κάτω:D
εμέ δε μου χρειάζεται
βαρύ παναθεμάτο

Σου φάνηκε βρε θοδωρή
χοντρό από μια γυναίκα
να σε ΄βαλε στη θέση σου
χωρίς να χει τουφέκα!

Μπορεί να ΄μαι Ηπειρώτισσα
στούρνος στις μαντινάδες:worry:
μα πρώτη να το θυμηθείς
είμαι στις κουζουλάδες:P

Γιαυτό κάθε φορά fandago μου
που θα με κοντραρίζεις
να ξέρεις θα ΄χεις απάντηση
χωρίς να το ζητήσεις!

Νομίζεις κακομοίρη μου
πως θα μας κοροιδέψεις
χα! πολύ γελάσαμε
σιγά θα το πιστέψεις!:P


παιδάκια μου πανέξυπνα και τρισχαριτομένα
θαρρώ πως κέρδισε η Ηρώ, που τα πε μαζεμένα
γιαυτό η μάχη αυτή, εδώ να σταματήσει
συμμετοχές δηλώσατε κι αφήστε το να τσουλήσει :P

Κυρία κυρία! Ολόκληρο κατεβατό μαντινάδα έγραψα δηλώνοντας συμμετοχή :P



Φάνηκε κέρδισε η Ηρώ
μα μ' έπιασε στον ύπνο
γιατί εγώ κοιμήθηκα
πριν γράψει αυτόν τον ύμνο :mad:

Ας είναι όμως... σταματώ
κι όμως Ηρώ το έχεις
στίχους να βρίσκεις έξυπνους
συν ένα (+1) να μαζεύεις ;)

Ένα λαθάκι έκανες
δεν είναι βρε ΤΟ μπάφο
Ο μπάφος είναι αρσενικό
να ακούγεται βαρβάτο :P

Το 'χεις και εσύ όμως ΚουΕ
στιχάκια να μας γράφεις
λίγο μεγάλα είναι μεν
την είδες λες Καβάφης; :worry::P

Ρε δήλωσε το Παλαντινιό,
σ' αυτό το γύρο παίζει!
λες φούρνος να γκρεμίστηκε
μπας και μας κοροϊδεύει;:worry::D

Κάπου εδώ τελειώσαμε
τους στίχους μας και πάλι
έθιμο θα το κάνουμε
κι ας βρίζουνε οι άλλοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
από την corpse αλλά πρέπει να μπει όλη η στοιχομυθία :lol:

λέω εγώ στην Palladin
άντε βάλε μπροστά για την Κόρη γιατί δεν μπορούμε να έχουμε μόνο της dooo
χρειαζόμαστε και καβάτζα γιατί η κόρη της dooo είναι τσαούσα και μπορεί να μας φτύσει :P


πλάκα πλάκα ένα τικ τακ το ακούω, και μάλλον είναι το βιολογικό μου ρολόι:P


και το θεϊκό...
Μπορει να ναι η madonna.. τικ τακ τικ τακ :D


:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
8-| (ποτε θα μπει αυτο το γκικ σε εμοτικον επιτελους?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Η νεκρή ξαναχτυπά στο γυναικείο σαλόνι (ναι μπαίνουν και άντρες εκεί :P):
ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ισιωτηρι σε single wannabeισιομαλλικο μελος :pfff:
Θα το πάρω εγώ! :rofl:
Θα μας πεις κι εμας τι παιζει με το μαλλι σου και μιλατε ολο γι'αυτο σημερα? Αιντε :pfff:
σου πω εγώ
έχει μια μπούκλα σχεδόν αράπικη :D πολύ γαμάτο είναι αν και φαντάζομαι ότι αυτού του σπαν τα νεύρα :P
Καταλαβα.. Τουλαχιστον περυσι με την Ταμτα, ηταν η χρονια του :P
:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γουρούνα

Νεοφερμένος

Η Γουρούνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
αχαχχαχαχαχχαχα!

Πολύ χάρηκα που τα είδα τώρα αυτά! Έχετε πολύ χιούμορ! Μάλλον θα περάσω καλά ανάμεσά σας!:D

Έχετε και ποιητές βλέπω, μαντιναδόρους κλπ! Nice!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top