Πόσα μόρια βγάλατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 118)

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Σύμφωνα με τις πιο πρόσφατες πληροφορίες, τα αποτελέσματα (βαθμολογίες) θα βγούνε αυτή την Παρασκευή 28 Ιουνίου το μεσημέρι.

Το θέμα ανοίγει προς ενημέρωσή σας και θα παραμείνει κλειδωμένο μέχρι την Παρασκευή το πρωί όπου και θα ξεκλειδωθεί για να συζητήσουμε πως πήγαμε :)

Αφού βγούνε τα αποτελέσματα, μπορείτε να βάλετε τους βαθμούς σας στον Υπολογιστή Μορίων μας, για να υπολογίσετε τα μόρια ανά επιστημονικό πεδίο.

Καλά αποτελέσματα σε όλους!
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Το θέμα είναι ανοιχτό! Περιμένουμε να ακούσουμε τους βαθμούς σας! :clapup:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,987 μηνύματα.
Ο θεός βοηθός.Εγω έχω ανοικτή την σελίδα του υπουργείου στο IPhone.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Φώτη εσύ έκανες ό,τι καλύτερο μπορούσες. Ηρέμησε, δε θα χαλάσει ο κόσμος. Όλοι βρίσκουμε το δρόμο μας.:friends:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,987 μηνύματα.
Φώτη εσύ έκανες ό,τι καλύτερο μπορούσες. Ηρέμησε, δε θα χαλάσει ο κόσμος. Όλοι βρίσκουμε το δρόμο μας.:friends:


Ναι εντάξει μην μου δίνεις πολύ σημασία πάνω στον πανικό είμαι.Ισα που στέκομαι όρθιος,αν ακουμπήσεις το χέρι μου είναι λες και είμαι στον βόρειο πόλο.
 

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα, παιδιά! Με το καλό!:clapup:
 

Alexandrius

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά καλά αποτελέσματα... λίγες ώρες υπομονή και θα ηρεμήσετε..
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους, εγώ θέλω να δω τα στατιστικά των μαθημάτων.
Αν τα βρει κάποιος να τα ανεβάσει να δω τι έγιναν στα μαθήματα και τα λοιπά
 

Turin Turambar

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Με το καλό να θριαμβεύσουμε. Και αν δεν τα καταφέρουμε τι έγινε; Εμείς δώσαμε τον καλύτερο μας εαυτό. Στην τελική πάντα υπάρχει η δεύτερη, τρίτη, τέταρτη ευκαιρία. ( Εγώ έδωσα μετά από οχτώ χρόνια ξανά).
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,806 μηνύματα.
Παιδιά στα σχολεία σας έφτασαν οι βαθμοί; Στο δικό μου όχι μου είπαν σε καμία ωρα
 

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Έκθεση 15,3
Μαθηματικά 18,0
Φυσική 19,1
Χημεία 9,9

Σύνολο μορίων: 16137

Μηχανολόγων στην Κοζάνη άνετα...

Γενικό συμπέρασμα που αποκομίζω από την όλη διαδικασία, οι μαθηματικοί είναι πολύ κομπλεξικό επάγγελμα.
Καλό καλοκαίρι σε όλους!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,987 μηνύματα.
Έκθεση 15,3
Μαθηματικά 18,0
Φυσική 19,1
Χημεία 9,9

Σύνολο μορίων: 16137

Μηχανολόγων στην Κοζάνη άνετα...

Γενικό συμπέρασμα που αποκομίζω από την όλη διαδικασία, οι μαθηματικοί είναι πολύ κομπλεξικό επάγγελμα.
Καλό καλοκαίρι σε όλους!


Που τα έμαθες;
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,806 μηνύματα.
Έκθεση 15,3
Μαθηματικά 18,0
Φυσική 19,1
Χημεία 9,9

Σύνολο μορίων: 16137

Μηχανολόγων στην Κοζάνη άνετα...

Γενικό συμπέρασμα που αποκομίζω από την όλη διαδικασία, οι μαθηματικοί είναι πολύ κομπλεξικό επάγγελμα.
Καλό καλοκαίρι σε όλους!


Φυσική 19,1?! Έλα ρε θηρίο μπράβο !!
 

Jordan

Νεοφερμένος

Ο Jordan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά που έδωσαν και ιδιαίτερα σε όσους/όσες δεν δίνατε πρώτη φορά ή είστε μεγαλύτεροι.
Γνωρίζω πόσο ψυχοφθόρο είναι και πραγματικά εύχομαι να ευοδωθούν οι στόχοι σας και να δικαιωθεί ο αγώνας που δώσατε! :clapping:
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Θα πάθω κρίση πανικού τώρα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,987 μηνύματα.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φυσική 19,1?! Έλα ρε θηρίο μπράβο !!
Και Χημεία ούτε βάση! Πάντα τέτοια!


Πήγαινε στο σχολείο σου να τα μάθεις, τα αναρτούν πιο νωρίς.
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Πάμε θα πεθάνω!!
20 Μαθηματικά
19 Φυσική
17.4 Χημεία
15.2 Έκθεση
Σύνολο 18.250
 
Τελευταία επεξεργασία:

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,806 μηνύματα.

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top