Πανελλήνιες 2018

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γόρδιονΣουτιέν

Νεοφερμένος

Η γόρδιονΣουτιέν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Παιδιά για έκθεση τι ακούγεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,171 μηνύματα.
εγω διαβαζα οτι ειναι:πολεμος και ειρηνη,ευρωπαικη ενωση και τουρισμος.βεβαια αυτα ειναι φημες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Εγώ πάλι απ'όσο έχω ακούσει τα θέματα τύπου πόλεμος και Ειρήνη, Ε.Ε. και Γενικά οτιδήποτε σε σχέση με πολιτική δεν είναι και πολύ πιθανό να μπει. Εγώ περισσότερο πιστεύω κάτι σε σχέση με αθλητισμό, μ.μ.ε., περιβάλλον πιστεύω θα μπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Παιδιά χωρίς να θέλω να πάρω κανέναν στο λαιμό μου, θεωρώ ότι θα πέσει ή κάτι σχετικά με :

Α. Πόλεμος- Ειρήνη που συνδέεται και με τα ανθρώπινα δικαιώματα ή
Β. Αθλητισμός που πιάνει και λίγο θέματα βίας και φανατισμού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,171 μηνύματα.
παιδια δυο εβδομαδες!ειμαι πολυ χαρουμενος οτι και να γινει εγω θα το διασκεδασω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Παιδιά για έκθεση τι ακούγεται;

Να μην δίνετε βάση σε αυτά που ακούγονται, αυτοί που έσωσαν το 2016 ξέρουν. :upside:

παιδια δυο εβδομαδες!ειμαι πολυ χαρουμενος οτι και να γινει εγω θα το διασκεδασω.

Tι εννοείς "ό,τι και να γίνει;" Φώτη δεν κατάλαβες καλά. Από'σένα περιμένουμε πολλά, τα'παμε αυτά. Δεν είσαι ένας απλός μαθητής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,171 μηνύματα.
Δυο εβδομάδες!
Σήμερα διάβασα 1.5 ώρα έκθεση θεωρεία
2 ώρες μαθηματικά όλες τις αποδείξεις και εκανα 9 ασκήσεις με ασύμπτωτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τελευταίες μέρες πριν τις πανελλήνιες... Πωπω! Πάει σχεδόν χρόνος :P
Μικρό Tipp:
Περπατούσα 2-2.5 ώρες τη μέρα, ακόμα και αν έδινα ενδοσχολικές. Φορούσα ακουστικά ή έπαιρνα μαζί μου τη μαμά μου ή μια καλή φίλη και περπατούσαμε. Αυτές τις 2.5 ώρες, δεν έβγαζα από το στόμα μου τη λέξη ''πανελλήνιες''.
Τώρα ο αγώνας έχει σχεδόν ολοκληρωθεί, έχετε διαβάσει και έχετε μάθει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,184 μηνύματα.
Να μην δίνετε βάση σε αυτά που ακούγονται, αυτοί που έσωσαν το 2016 ξέρουν. :upside:



Tι εννοείς "ό,τι και να γίνει;" Φώτη δεν κατάλαβες καλά. Από'σένα περιμένουμε πολλά, τα'παμε αυτά. Δεν είσαι ένας απλός μαθητής.

Εχει να πεσει φαπιδι... :whistle: :rofl::rofl: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Τώρα θυμήθηκα και εγώ την εποχή που έδινα πανελλήνιες και αισθάνθηκα 80 χρονών :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Tι εννοείς "ό,τι και να γίνει;" Φώτη δεν κατάλαβες καλά. Από'σένα περιμένουμε πολλά, τα'παμε αυτά. Δεν είσαι ένας απλός μαθητής
Εχει να πεσει φαπιδι... :whistle: :rofl::rofl: :hehe:
Είστε θεούληδες και οι δύο, να το ξέρετε:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.

Ποιο να σχολιάσω απο τα δυο? Το οτι εχουμε διαβασει ή το οτι εχουμε μαθε :P
Γερμανική φιλολογία δαγκωτο btw

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Τι λετε να πεσει αρχαια φετος ?Εγω αποκλειω Πρωταγόρα.Θεωρω ειτε πολιτεια ειτε 20 ενοτητα Πολιτικά

Για πειτε και σεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dimitriakas

Νεοφερμένος

Ο Dimitriakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Σχεδόν μια βδομάδα για να δώσουμε το πρώτο μάθημα , και δεν νιώθω καθόλου έτοιμος .:russian_roulette:
Γαλλική Φιλολογία ΑΠΘ θέλω εγώ , χαμηλή βάση τα τελευταία χρόνια .
Καλη επιτυχία σε όλους που δίνουν !!!!
:):thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Τι λετε να πεσει αρχαια φετος ?Εγω αποκλειω Πρωταγόρα.Θεωρω ειτε πολιτεια ειτε 20 ενοτητα Πολιτικά

Για πειτε και σεις

Και εγώ αυτά είχα στο νου μου. Θα είναι έξυπνο αν συνδυάσουν την 20η με την 7η του Πρωταγόρα. Όπως και να 'χει επειδή αυτά τα θέματα έχουν ακουστεί πολύ για φέτος ίσως τελικά μας εκπλήξουν
Ελπίζω μόνο να βάλουν Σ-Λ εισαγωγή όπως κάνουν τα τελευταία χρόνια γιατί η αλήθεια είναι πως το τρίωρο είναι οριακό για γνωστό και άγνωστο σε επίπεδο πανελληνίων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Στις 2 ωρες ειχα τελειωσει, μην το λες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,171 μηνύματα.
Σήμερα πήρα το πασο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Σχεδόν μια βδομάδα για να δώσουμε το πρώτο μάθημα , και δεν νιώθω καθόλου έτοιμος .:russian_roulette:
Γαλλική Φιλολογία ΑΠΘ θέλω εγώ , χαμηλή βάση τα τελευταία χρόνια .
Καλη επιτυχία σε όλους που δίνουν !!!!
:):thumbup:

Του χρόνου θα είμαστε συμφοιτητές λοιπόν! :thumbsup:

Ούτε εγώ νιώθω έτοιμος, αλλά την εβδομάδα που μεσολαβεί ανάμεσα στις ενδοσχολικές και τις πανελλήνιες θα φροντίσω να επαναφέρω τα πάντα στη μνήμη μου, ό,τι έμαθα αυτή τη χρονιά. Λογικά θα προλάβω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Του χρόνου θα είμαστε συμφοιτητές λοιπόν! :thumbsup:

Ούτε εγώ νιώθω έτοιμος, αλλά την εβδομάδα που μεσολαβεί ανάμεσα στις ενδοσχολικές και τις πανελλήνιες θα φροντίσω να επαναφέρω τα πάντα στη μνήμη μου, ό,τι έμαθα αυτή τη χρονιά. Λογικά θα προλάβω. :)

Δυσκολο αλλα οχι τραβηγμενο .Οσον αφορα την εισαγωγή παιδια συμφωνω στο να Σ Λ οχι μονο γιατι βοηθαει αλλα και γιατί ξεμπερδευεις σε 2 λεπτα.Και ο χρονος στα αρχαια ειναι πολυτιμος

Στις 2 ωρες ειχα τελειωσει, μην το λες :P

Τι φάση ?Με τίποτα δεν βγαινει σε 2 ωρες.Πως το κανες ρε θηριο ?

Σχεδόν μια βδομάδα για να δώσουμε το πρώτο μάθημα , και δεν νιώθω καθόλου έτοιμος .:russian_roulette:
Γαλλική Φιλολογία ΑΠΘ θέλω εγώ , χαμηλή βάση τα τελευταία χρόνια .
Καλη επιτυχία σε όλους που δίνουν !!!!
:):thumbup:

Εγω γερμανική φιλολογία εκπα αλλα με τις βασεις σε τετοιου ειδους σχολες δεν μπορείς εύκολα να υπολογισεις .Εχουν πολλα σκαμπανεβασματα .Πριν 2 χρονια η γερμανική φιλολογία ανεβηκε 6000 μορια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
ξεκινησα να γραφω κανονικα, στις 2 ωρες ειχα τελειωσει, στις 2 ωρες και ενα τεταρτο ημουν εξω χαλαρος και λαιτ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top