Εγγραφές πρωτοετών

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παιδιά καλημέρα!
Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: Στην ιστοσελίδα του τμήματος βγήκε η ανακοίνωση με τα απαραίτητα δικαιολογητικά για την ολοκλήρωση της εγγραφής. Ένα από αυτά είναι:Ε) Υπεύθυνη Δήλωση του Ν. 1599/1986 ότι δεν είναι εγγεγραμμένοι σε άλλη Σχολή του Εσωτερικού.
Τη βρήκα στο internet ασυμπλήρωτη. Την εκτυπώνω και τη συμπληρώνω; Ή θα μου δώσουν εκεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elliot 01

Νεοφερμένος

Ο Elliot 01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Πανεπιστήμιο Πατρών: https://www.upatras.gr/el/node/4712
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά καλημέρα!
Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: Στην ιστοσελίδα του τμήματος βγήκε η ανακοίνωση με τα απαραίτητα δικαιολογητικά για την ολοκλήρωση της εγγραφής. Ένα από αυτά είναι:Ε) Υπεύθυνη Δήλωση του Ν. 1599/1986 ότι δεν είναι εγγεγραμμένοι σε άλλη Σχολή του Εσωτερικού.
Τη βρήκα στο internet ασυμπλήρωτη. Την εκτυπώνω και τη συμπληρώνω; Ή θα μου δώσουν εκεί;

Την εκτυπώνεις, τη συμπληρώνεις και την πας έτοιμη, αγαπητή μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Δεν κανονίζουμε κανά μίτινγκ όλοι οι πρωτοετείς που σπουδάζουμε στην Αθήνα; (καλοδεχούμενοι και οι γηραιότεροι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Την εκτυπώνεις, τη συμπληρώνεις και την πας έτοιμη, αγαπητή μου!
Ευχαριστώωωω:D
Δεν κανονίζουμε κανά μίτινγκ όλοι οι πρωτοετείς που σπουδάζουμε στην Αθήνα; (καλοδεχούμενοι και οι γηραιότεροι)

Σε ποιο μέρος;:hmm:
Γιατί είμαστε και εμείς που μένουμε στου διαόλου τη μάνα και χρειαζόμαστε ψυχολογική προετοιμασία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Ευχαριστώωωω:D


Σε ποιο μέρος;:hmm:
Γιατί είμαστε και εμείς που μένουμε στου διαόλου τη μάνα και χρειαζόμαστε ψυχολογική προετοιμασία:P

Υποθέτω πως το κέντρο βολεύει τους περισσότερους. Όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happysoul

Νεοφερμένος

Η happysoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Μέσα,συμφωνώ για το κέντρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
γιατι οχι, μεσα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άντε να γνωριζόμαστε. Πού και πότε να μου πείτε μόνο, τίποτε άλλο :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώτα Νο.

Νεοφερμένος

Η Γιώτα Νο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
να μαζευτούμε εμείς από την Φιλολογία ΑΠΘ να φτιάξουμε την δική μας ομάδα εδώ:)))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τους της Αθήνας σας προσκαλώ στο Oktoberfest στη ΓΣΑ στο Μαρούσι το Σάββατο 07/10
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τους της Αθήνας σας προσκαλώ στο Oktoberfest στη ΓΣΑ στο Μαρούσι το Σάββατο 07/10
:D

Oktoberfest στην Αθήνα; Κατάλοιπο της Βαυαροκρατίας; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεκαετίες τώρα τι εκπλήσεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Oktoberfest στην Αθήνα; Κατάλοιπο της Βαυαροκρατίας; :P

Να μη νιώσουμε λίγο αέρα μαμάς-Βαυαρίας;;:P και στη Θεσσαλονίκη γίνεται αντίστοιχο στη γερμανική σχολή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεκαετίες τώρα τι εκπλήσεσαι;

Ειλικρινά δεν το γνώριζα

Να μη νιώσουμε λίγο αέρα μαμάς-Βαυαρίας;;:P και στη Θεσσαλονίκη γίνεται αντίστοιχο στη γερμανική σχολή...

Αλλοίμονο, τι να λέμε τώρα. Χρειαζόμαστε ένα Oktoberfest να στανιάρουμε, πριν αρχίσει η βάσανος του πανεπιστημίου, ετσί δεν είναι; :P
Prost!:beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
οσοι ειστε στο πανεπιστημιο της πατρας κανατε την ηλεκτρονικη αιτηση εγγραφης?
εκει που λεει επισυναπτομενα εγω δεν εβαλα τιποτα πειραζει?
και μετα πατησα αποθηκευση κα μου εβγαλε τον αριθμο αιτησης εγγραφης μου , αλλα δεν ειμαι σιγουρη αν ειναι οκ τωρα.Ας πει και καποιος αλλος που την εκανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ειλικρινά δεν το γνώριζα



Αλλοίμονο, τι να λέμε τώρα. Χρειαζόμαστε ένα Oktoberfest να στανιάρουμε, πριν αρχίσει η βάσανος του πανεπιστημίου, ετσί δεν είναι; :P
Prost!:beer:

βασικά για το δεύτερο σκέλος της ερώτησης σου πήγαινε η απάντησή μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KayEs

Νεοφερμένος

Η KayEs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδια μια ερωτηση για την ολοκληρωση της εγγραφης στο Τει κρητης δεν αναφερει για αποστολη των χαρτιων με κουριερ ενω οταν πηρα τηλεφωνο μου ειπαν με κουριερ ,τι κανω τωρα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Παιδια μια ερωτηση για την ολοκληρωση της εγγραφης στο Τει κρητης δεν αναφερει για αποστολη των χαρτιων με κουριερ ενω οταν πηρα τηλεφωνο μου ειπαν με κουριερ ,τι κανω τωρα???

Δες την τελευταία παράγραφο.
https://www.teicrete.gr/el/news/15064

Λογικά θες να ξαναδώσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
παιδια το πιστοποιητικο γεννησης εσεις απο που το πηρατε? δημο η κεπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top