Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
LOL εγώ είμαι με Photoshop στη μύτη (κυρίως, έκανα και κάποιες μικροδιορθώσεις αλλού πχ μαύροι κύκλοι). ;) Αλλά γενικά ήταν πετυχημένη φωτογραφία, παρ'ότι απο κινητό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Πάω να κάνω ενα μπάνιο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Αύριο γράφω και έχω βγάλει μόνο 4,5 κεφάλαια από τα 17!
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑααα!
Κουραγιο Λια μου!!Κουραγιο και σε σενα και σε μενα δηλαδη.Μη νομιζεις και γω εχω βγαλει τη μιση πανω κατω υλη, λιγο λιγοτερο, και δινω την τριτη αλλα δεν παιζει να θυμηθω ουτε αυτα που εχω βγαλει..μη σου πω οτι θα μπερδευω τα διαφορα φαρμακα μεταξυ τους..lol:P εμενα αυριο προβλεπεται να με πιασει πανικος...ουφ!με αυτη τη ριμαδα την εξεταστικη!
Παιδες μετα απο ενα τεραστιο διαλειμμα παω να συνεχισω το διαβασμα...τα λεμε αργοτεραααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θα σας κάνω ένα update όποτε τελειώνω κεφάλαιο ώστε να παίρνω κι εγώ θάρρος. :)

5/17 (τον ατέλειωτο έχουν τα άτιμα :() = 30% της ύλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
εμενα θα μου πεις..εγω τωρα ανεβασα και πυρετουλη..αμα δεν σε θελει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Θα σας κάνω ένα update όποτε τελειώνω κεφάλαιο ώστε να παίρνω κι εγώ θάρρος. :)

5/17 (τον ατέλειωτο έχουν τα άτιμα :() = 30% της ύλης

Καλή ιδέα :). Κι εγώ δίνω την Τρίτη και τελειώνω (αν δεν ήταν τα χιόνια θα είχα ήδη τελειώσει ). Όλοι τα αφήνουμε τελευταία στιγμή μην άγχεσαι. Σιγά-σιγά σοβαρευόμαστε :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
OMG.... βαρέθηκα!:(:redface:

Λίγες ώρες έμειναν και μετα θα ξύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυνομαι (δυστυχώς μόνο αυτό) για μια βδομάδα!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ασιχτίρ, διαβάζω για MC, MR, LTC, EAK, LMC, LAC, SAC, SMC και τα έχω κάνει όλα αχταρμά μέσα στο κεφάλι μου!
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, δεν αντέχω άλλο!!
Να πάει να μαμηθεί και η Δ***λή και το σκ@τομάθημα της! :mad: :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ασιχτίρ, διαβάζω για MC, MR, LTC, EAK, LMC, LAC, SAC, SMC και τα έχω κάνει όλα αχταρμά μέσα στο κεφάλι μου!
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, δεν αντέχω άλλο!!
Να πάει να μαμηθεί και η Δ***λή και το σκ@τομάθημα της! :mad: :'( :'(

Αστα να πανε...Λες και τοχουν βαλει σκοπο να μας "αποτελειωσουν" ...:P..Εγω υην Τριτη δινω και πριν λιγο εμαθα οτι την Παρακσευη μας προσθεσαν και επιπλεον κεφαλαια στην υλη.ετσι απλα.:mad::mad: Τι να πω και τι να κανω?ελεος...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Καλησπερούδια σε όλους (εχω πήξει:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Απλά, ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ να περάσω. ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ. Μόνο με θαύμα :( :( :(


Καλησπέρα Νίκη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Με γειές το αβατάρι :P

τι κάνετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εύκολα είναι ... ;)

Υ.γ.: Καλησπέρα Νίκη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Γτ να μη το περάσεις, βρε Λία μου? Τι μάθημα είναι?


Γειά σου Εκτεθιμένο Κόκκαλο :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Καληνύχτα και καλή επιτυχία σε όσους γράφουν αύριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Γτ να μη το περάσεις, βρε Λία μου? Τι μάθημα είναι?
Μικροοικονομία.

@Λια είναι κρίμα να μην το περάσεις, είναι εύκολο παρόλο που έχεις λίγο χρόνο. Ακόμη και αν βγάλεις το 50% ένα 5 μπορείς να το γράψεις. Trust me!

@Νiyia,

Γεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σπέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
...
@Νiyia,

Γεια :)
...
Γειά σου Εκτεθιμένο Κόκκαλο :P:D

:D:D:D:D


:bigarmhug:bigarmhug


Ρε παιδιά, 2 μέρες έχω μείνει κάπως εκτός κ αρχίζω κ παθαίνω κρίσεις έλλειψης :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
:D:D:D:D

:bigarmhug:bigarmhug
Ρε παιδιά, 2 μέρες έχω μείνει κάπως εκτός κ αρχίζω κ παθαίνω κρίσεις έλλειψης :crazy:

Σπέρα Νικούδι.:D
Εγω στην πρωτη μερα το παθαινω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλησπέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top