Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
ladyath31:
Εαν ο γκομενος μου η ο φιλος μου παει με αντρα.... και το μαθω..... θα αγορασω ενα καλο δονητη.... η ενα καλο στραπ ον και θα τον πηδηξω με τη θεληση του φυσικα.... οπως αλλωστε θα κανει και με τον αλλο αντρα......θελω να νιωσει οτι μπορει να εχει την ιδια ηδονη μαζι μου οπως ειχε και με αυτον...... ε και φυσικα μετα θα τον παρατησω......λεγοντας του οτι ειναι καλο πουτανακι ..... αλλα οχι αρκετα καλο για εμενα.......θα μου πειτε τωρα σκασιλα του μεγαλη..... αλλα τουλαχιστον θα τον εχω στειλει εγω και ειναι και αυτο μια ικανοποιηση.....εγωιστικη.....

απάντηση Rembeskes:
Καλύτερα να αγοράσεις ένα συντακτικό ελληνικής για να πάψεις να βάζεις τελίτσες κάθε τρεις και λίγο :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Επικίνδυνες μαγειρικές απο τον masterchef του e-steki,Rempeskes.

Έxω σχέση 6 χρονια και θεωρούσα τον άνθρωπο μου σοβαρό.... καταλάθος διάβασα κάτι μηνύματα που έστελνε σε φίλους του στο facebook....
βλέποντας αυτό είδα έναν χαρακτήρα πολύ διαφορετικό.... περιττό να πω ότι μιλούσε για γκόμενες και πολλά αλλα....
έγραφε τύπου τώρα καλοκαιριάζει να βρούμε καμια γκόμενα κτλ.

τώρα πια δεν ξέρω πως να αντιδράσω και αν θα πρέπει να του αναφέρω αυτά που είδα.... ετοιμαζόμαστε για γάμο και τώρα νιώθω πως είμαι με έναν άνθρωπο που δεν γνωρίζω.... η κάνω λάθος όλοι οι άντρες μιλούν έτσι για να αισθάνονται όπως οι εργένηδες φίλοι τους????
πείτε μου καμια γνώμη... τι να κάνω????
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:

Ομελέττα με μανιτάρια

υλικά:
μανιτάρια φετες: 200 γρ.
Ψιλοκομμένο κρεμμύδι: 1/2 μικρό
Ψιλοκομμένο σκόρδο: 1 σκελίδα
Ελαιόλαδο: 1 κουταλιά
Χτυπημένα αυγά: 2 μεγάλα
Γάλα: 1/3 κούπας
Αλάτι, πιπέρι: όσο σας αρέσει
1 σοκοφρέτα

ΕΚΤΕΛΕΣΗ
0. Βάζετε μουσικούλα στο ράδιο.
1. Ζεσταίνετε το λάδι σε αντικολλητικό τηγάνι και σοτάρετε τα μανιτάρια.
Προσθέτετε το κρεμμύδι και το σκόρδο και τα σοτάρετε κι αυτά μερικά λεπτά σε μέτρια φωτιά.
Προσέχετε να μην σας μαυρίσει το σκόρδο και αλατοπιπερώνετε ελαφρά.
2. Βγάζετε τα μανιτάρια από το τηγάνι και τα φυλάτε κατά μέρος. Χτυπάτε τα αυγά με το γάλα και αλατοπίπερο.
3. Κάνετε ζάππινγκ μπας και έγινε τίποτα στο σύνταγμα. Εάν όχι, γυρνάτε στο μαγείρεμα.
Εάν ναι, γυρνάτε στο μαγείρεμα.
4. Αδειάζετε το μείγμα των αυγών στο ίδιο τηγάνι και το μαγειρεύετε σε μέτρια προς χαμηλή φωτιά για 7 - 8 λεπτά.
Αδειάζετε πάνω στην ομελέτα τα μισά μανιτάρια, την διπλώνετε και την ψήνετε σκεπασμένη άλλα 3 λεπτά. Την βγάζετε από το τηγάνι και την διατηρειτε ζεστή.
5. Σερβίρετε με λίγο λευκό κρασί.
6. Αφού ο καλός σας φάει και σκάσει, θυμάστε ξαφνικά ότι τα μανιτάρια είναι δηλητηριώδη. :confused:
Όσο ψάχνει το κινητό να πάρει τηλέφωνο το 166, θυμάστε ότι το βάλατε κατα λαθος στο πλυντήριο με τα ασπρόρουχα του :sick:
7. Ο καλός σας ξεψυχά. Έχετε όλο τον χρόνο να πάρετε τηλ στο 166 από το κινητό σας. Θυμηθείτε να πιείτε όλο το κρασί για να ακούγεστε φυσική και ανάλαφρη.
8. Τρώτε τη σοκοφρέτα, γιαμ γιαμ. Καλή όρεξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
εσκασε το χειλακι μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Οι παραλίες αποτελούν χώρο ηδονής, όπως και οι δημόσιοι δρόμοι: ηλιοθεραπεία, μακροβούτια, μάσκες με αναπνευστήρες και τα λοιπά. Η αστυνομία έχει και εδώ θέση: θα μπορούσε να αλωνίζει στις παραλίες κόβοντας πρόστιμα χρησιμοποιώντας hovercraft, ελικόπτερα αλλά και βατραχανθρώπους.

Οι παραλίες είναι χώροι χαλάρωσης και αναψυχής, άρα είναι εξαιρετικοί στόχοι για την ασφάλεια και την αστυνομία.

Το κυνήγι της ηδονής πρέπει να καταδιώκεται με κάθε μέσο, σε κάθε χώρο.

Worshiperjesus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Στήθος ή μπούτι;
Τι περίεργο thread.

Γνώμη μου είναι, όλα με μέτρο. Βέβαια, αν κάποιος μπορεί χωρίς κρέας, μπράβο του. Θα πρέπει όμως να εξισορροπεί το ποσό των πρωτεϊνών με κάτι άλλο.

:loltooth:

Ρε παιδιά δεν είπαμε να διαβάζουμε όλο το θρεντ αν είναι μεγάλο, αλλά το πρώτο ποστ ας το κοιτάμε!
https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=15329&postcount=1


epic!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Στο chat:

~~~Melania~~~: Πως το κάνεις αυτό με τα γκρι γράμματα? Το πλαγιαστό?
~LoVeR BoY~: Λοιπόν
Πατα alt+ f4 και θα στο βγάλει

(Κι εγώ τα πάτησα ενώ είχα διαβάσει ένα παρόμοιο περιστατικό! :P)

~~~Melania~~~βγήκε από το δωμάτιο. (έκλεισε)

.....

~~~Melania~~~μπήκε στο δωμάτιο.

~~~Melania~~~: Χρήστο ντροπή σου :pfff:
~LoVeR BoY~: Χαχαχα έλα μια πλάκα έκανα

(εγώ είχα θυμώσει :P
μετά από ώρα...)

element skate μπήκε στο δωμάτιο.

~~~Melania~~~: ελ καλησπέρααα... δεν μπορείς να φανταστείς τι μου έκανε ο χρήστος
element skate: καλησπέρα. τι?
~~~Melania~~~: μου είπε να πατήσω alt+f4 :'( και το πάτησα...
element skate: αχαχα
~LoVeR BoY~: Ελ ακου.. σκεψου κάτι γκρι.. κάτι θλιβερό...
element skate: ναι...

~LoVeR BoY~ και θα γράφεις έτσι...
element skate το κανω?

~LoVeR BoY~: έλα μελανία κάντο κι εσύ!

~~~Melania~~~: -_-'



Ντροπή τους να με κοροϊδεύουν :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Να έχουμε γράψει φυσική πανελλήνιες,με ένα ερώτημα,το Γ4,να είναι επιστημονικά λάθος,οπότε να βλέπεις σχεδόν τους πάντες να κλαίγονται και μερικούς να εκνευρίζονται. :whistle:
Αρχική Δημοσίευση από Nikos Sitys;:
Εχω βαρεθει να βλεπω Γ4 ΠΑΝΤΟΥ Γ4 ΣΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ Γ4 ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Γ4 ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ Γ4 Γ4 Γ4 Γ4 Γ4 Γ4 Γ4 Γ4 Γ4 Γ4. Ε γαμα με στα 4 με το Γ4 σας.

Γέλασα πολύ. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έχετε κάνει το ίδιο πράγματα 100 φορές και τις 99 το βάζετε κι εδώ σαν καλύτερη ατάκα. Δε βαρεθήκατε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Καλύτερη ατάκα:



Above all, be the heroin of your life, not the victim.








:beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πάντα έτσι να ήταν άραγε ή χθες που το πείραξα έφυγε το e; Δεν το είχα πάρει χαμπάρι. :whistle: Θενξ. :P

ΥΓ: Trolling level: Rempeskes
Εγώ σωστά το είχα. -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
18:57 panoslarissa
ψαχνω username

18:58 dr.tasos
panoslarissa: βαλε το δευτερο μου ονομα
» δεν τιθεται θεμα κοπυραιτ

18:58 panoslarissa
to opoio einai...?

18:58 dr.tasos
Μαλακας

18:58 panoslarissa
:loltooth:



:loltooth: :loltooth: :loltooth: :loltooth: :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Αχαχαχχαχαχαχχαχχαα :hehe: xDDDDDDD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
λεφτα υπαρχουν! (αντε τρεξε να τα βρεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
απο το θρεντ: Αυτό το καλοκαίρι...


ναι ναι ναι!!! το καλοκαιρι ειναι ωραιο στον ΠΑΠΠΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ! καστορια!!! εκει εχει δροσια!!!! Μαλακασι!!! εκει εχει ζεστη ΜΟΝΟ την μερα!!!! :clapup::clapup: γιουπι!!!!!

¨Ενας φιλος μου απο το πολυ το Μαλακασι επαθε αστιγματισμο .

απο που ειναι ο φιλος σου;;; απο το Μαλακασι??? γενικα στα Τρικαλα τρελενεσε!!!!! γι αυτο εγω που ειμαι απο εκει εχω τρελαθει!!!!! αλλα ειναι ΥΠΕΡΟΧΑ!!!;)

Που λες ο φιλος μου δεν ειναι απο το Μαλακασι αλλα παει 3-4 φορες την ημερα με την συνοδεια του φορητου του υπολογιστη ο οποιος για καποιο λογο εχει γεμισει με pop ups που εχουν προκλητικο περιεγχομενο :hmm:

πως παει?? ειναι κοντα??? μενει στα Τρικαλα, Καρδιτσα, Λαρισα;;; εσυ απο που εισα?? και τελος δεν πειραζει!!! ασε τον!!!!!!!;);)

Εγω βασικα απο Κουβα ειμαι.

εγώ πάντως γέλασα :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
αχαχα :hehe:
ακομα το θυμαμαι και γελαω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • prwth7.png
    prwth7.png
    30.3 KB · Εμφανίσεις: 331

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
λεφτα υπαρχουν! (αντε τρεξε να τα βρεις)

Αυτο ποιος το πε εδω μεσα; Αν διαβασεις καλα το thread θα δεις οτι αφορα ατακες στο e-steki!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
@chat λίγο πριν:P
sunday(atlie): αφού δεν είσαι παχουλή καν
sunday(atlie): ρε
apla: αδύνατη ίσουνα
apla: ήσουνα*
_Christine_: se poia photo me eixes dei?
apla: που μύριζες ένα λουλούδι
sunday(atlie): ούτε κιλά δεν έχεις εν το μεταξύ
sunday(atlie): κιλιά*
sunday(atlie): σόρυ
sunday(atlie): όχι κοιλιά*
_Christine_: koilia*
sunday(atlie): χα
_Christine_: :P
sunday(atlie): ναι
sunday(atlie): μαδερφακερ
sunday(atlie): αυτό
_Christine_: apla
_Christine_: katse na s deiksw
_Christine_: mia
_Christine_: prin tis panellinies
_Christine_: :P
sunday(atlie): χριστίνα χέσε μας
_Christine_: vasika ekeo p eixa aqrxisei na pairnw kila
_Christine_: arxisei*
sunday(atlie): και να τρως λαχανο συνέχεια
_Christine_: perimenete
apla: ε, άμα είσαι τόφαλος
sunday(atlie): δεν κάνεις
apla: δε θέλω να δω
apla: :p
φρι: xaxaxaxa
_Christine_: perimene re
φρι: re h christine ein pl lepth
φρι: :X
sunday(atlie): apla: έλεος
apla: θα βλέπω εφιάλτες το βράδυ
jj! _Christine_: να τρως ένα μαρουλόφυλλο την ημέρα
jj! :P
apla: ότι με τρώει
_Christine_: perimenete re
_Christine_: :P
sunday(atlie): apla: λες να είναι τόφαλος και τώρα να είναι λεπτή;
sunday(atlie): πως θα το έκανε αυτό
apla: σου λέει βγαίνει στον κήπο
apla: και τρώει τα λάχανα
Demlogic: φρι: χοντρουλα ειναι :hehe:
sunday(atlie): χααχαχα
sunday(atlie): χαχαχαχαχα
φρι: Demlogic: oxi:X
Demlogic: η christine ειναι καπου 80 κιλα :hehe:
apla: οπότε όλα να τα περιμένεις
apla: 80;
sunday(atlie): χα
sunday(atlie): χαχαχα
_Christine_: LOL
sunday(atlie): χααχ
_Christine_: dem
sunday(atlie): χαχααχχ
sunday(atlie): αχα
_Christine_: :P
Demlogic: μεσα ειναι;
Demlogic: φακ
Demlogic: _Christine_: δε λεω εσενα
jj! :hehe:
sunday(atlie): Demlogic: :#
Demlogic: :X
sunday(atlie): Demlogic: χαχαχαχα
_Christine_: Demlogic: xa ptou
sunday(atlie): δεν την λαεύουμε
jj! αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top