Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μα τον 'Αγιο Εγέρθητο και την Αγία Μελανία, Μ... έχω τις εξής απορίες:

Ποιο είναι το πιο μισητό σου φαϊ;
Τα αυγά τηγαμητά?

Η πιο μισητή σου συνάρτηση;
p(x) - πε του χι ?

Αγαπημένη αττική σύνταξη σου?
Τα αιδοία παίζει?

Πως εξηγείται για σένα η φράση "βάζω πετονιά για κρέντιντ (credit)" ?


Η έκφραση "γκέο βαγκέο" είναι γκεουλίστικη? Τι πιστεύεις?


Υπάρχει, θεωρείς, περίπτωση όλοι οι γκέϊ να γεννήθηκαν την ώρα
που οι πλανήτες τους βαρούσαν μ@λ@κία;

Η έκφραση "άνοιξε τη βάνα, Μπάρμπα" είναι σαφές υποννοούμενο
αδερφίστικης αργκό ή μετέπειτα όνομα
οσκαρικής πρωταγωνίστριας σε Ιταλική συμπαραγωγή;


Ο γαμάι λάμα κι ο γαμαμούτρα είναι γκέϊ βουδιστές ή
κάτι κουρασμένα παλικάρια σε gay parade? :worry:


H έκφραση "απ'της συκιάς το γάλα" σημαίνει κάτι επαχθές?


H έκφραση "έγια μόλα έγια λέσα, βάλε και τις μπάλες μέσα"
τι στ'αλήθεια σου βγάζει?
Ζωρζ Πιλαλί, ή 5 χ 5 που μόλις τέλειωσε πάνω σε κατάστρωμα
γκαζάδικου πλοίου;

Η λέξη "εγκεφαλοκλάνι", πιστεύεις ότι έχει κάποια σημειολογία
που να σχετίζεται με κάποιο επίπεδο της συνειδητότητάς σου;

Αν κάποιος φτιάχνεται να του κάνουν το μώλο τάληρο,
εσύ νιώθεις ότι πήγε τσάμπα το τάληρο λες και πρόκειται
για πραγματικά 5 cents? αχ μ... αχ.

Thunder, σα να μπαίνει η άνοιξη: είναι το χιτ
στις μέρες μας από κάποιον ταπεινό καψοκώλη;


Μ... θέλω τα σκοτάδια σου:
Μπορείς να μου μεταφράσεις τη πρόταση:
Houston, we have a problem ?https://www.youtube.com/watch?v=o2xZ8thDEgc

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η Βεατρίκη είναι έγκυος και παντρεύεται.
Φήμες λένε μάλιστα ότι κατέβασε τα 17 πρώτα της ξαδέρφια από την Μάνη με τις καραμπίνες και τα μαχαίρια για να ... βοηθήσουν τον γαμπρό κατά την απόφασή του για το αν θα παντρευτούν...

:eek:

γρηγορα γραψτε ποστς να πηδηχτει η σελιδα! γρηγορα γρηγορα!

δε θελω να με χωρισει. :'(


Θα τρελαθώ. Θα πηδηχτώ απ' το παράθυρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
20 ευρώ το πολύ την ώρα (40 το μάθημα)...
35-45 ευρώ (μάύρα) είναι πάρα πολλα
και μετά λέμε ότι υπάρχει κρίση στην Ελλάδα.
Aλλάζω γνώμη μετά από σκέψη. 20 ευρώ είναι πολύ λίγα για ιδιαίτερα. Φυσιολογική τιμή είναι από 30-35 και πάνω
Aλλάζω γνώμη μετά από σκέψη.
αστο τοτε!!τι το 8ες και σκεφτεσαι???
μια χαρα τα λεγες πριν!

:1eye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Θέμα: Συμμετοχές για το Παλέρμο #31 - Ανανεωμένο!

1.
Αρχική Δημοσίευση από maria_lulu
Θα ανοιξει το θεμα απο την κυριακη?
Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Το γράφει πολύ ξεκάθαρα ο Γιώργος ότι το θέμα ανοίγει Δευτέρα. Διαβάστε καλύτερα πριν κάνετε μια ερώτηση παρακαλώ πολύ.
2.
Αρχική Δημοσίευση από maria_lulu
Αυριο κλεινουν οι συμμετοχες?
Αρχική Δημοσίευση από maria_lulu
Ηθελα να σιγουρευτω, γιατι μπορει οι συμμετοχες να κλεισουν και Δευτερα... Τελικα αυριο κλεινουν ή την Δευτερα?
Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Οι Συμμετοχές θα κρατήσουν μέχρι την Κυριακή 06 Φεβρουαρίου
ΤΙ δεν καταλαβαίνεις;
Και πάλι.
3.
Αρχική Δημοσίευση από maria_lulu
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #31[..]
Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Μαρία μου είχα κάνει edit στο ποστ του Γιώργου. Σε παρακαλώ, κοίταζε λίγο καλύτερα πριν κάνεις νέο. Το παραθέτω πάλι, γιατί τα βάζουμε αλφαβητικά.
4.
Αρχική Δημοσίευση από maria_lulu
Αλλα 2 ατομα και θα εχουμε 6 δολοφονους!
Αρχική Δημοσίευση από koum
Το πολύ-πολύ, ξεκίνα να postάρεις κουνέλια σε διάφορα topics ανά το forum. Θα βρεθούν δολοφόνοι στο τσακ-μπαμ.
5.
Αρχική Δημοσίευση από maria_lulu
Οι ρολοι την Δευτερα θα μοιραστουν?
Αρχική Δημοσίευση από foreverfreak
ΟΧΙ, το λεει ξεκαθαρα πιο πανω...
6.
Αρχική Δημοσίευση από maria_lulu
Αυριο θα μοιραστουν οι ιδιοτητες...


χαχααχαχ. Παίζει να είμαι η μόνη που γελάω και κατάλαβα τι λέω, αλλά δεν κρατήθηκα. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.
Μαρία συγγνώμη, εγώ για σένα ενδιαφέρομαι, σε κάνω famous. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Μαρία συγγνώμη, εγώ για σένα ενδιαφέρομαι, σε κάνω famous. :pfff:

Μπα μη σε νοιάζει, δεν την πειράζει. Άλλωστε...



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
https://www.e-steki.gr/member.php?u=7633

Αποφασισα να αποχωρησω απο το e-steki.
Ο λογος φαινεται στην υπογραφη μου
Μην κανετε τον κοπο να γραψετε μηνυματα

βασικα το φορουμ αυτο εχει κυριαρχη ιδεολογια οτι πολιτικως ορθο κυκλοφορει τριγυρω..και οπως σου ειπα εχω φαει μπαν μια φορα και ποινες μερικες αλλες φορες,επειδη εχω πει καποια σκληρα πραγματα που πολλοι δεν θελουν να ακουνε..για ομοφυλοφιλια πχ
επισης το δηθεν και η υποκρισια -ψευτοπροοδευτικοτητα υπαρχουν συχνα εδω μεσα αλλα υπαρχουν και ενδιαφεροντα θεματα..

αλλα εχει ενδιαφερον το φορουμ λογω ακριβως αυτων των κοινωνικων και πολιτικων θεματων που εχει,γιαυτο και μενω...
ειναι σαν μια μεγαλη παρεα..

παντως μυριζει χουντα σε μερικα θεματα οπως καταλαβες..

μην διαγραφεις απο το φορουμ,μπεινε απλα που και που να παρακολουθεις..εχει ενδιαφερον..

kalo kouragio οπως ειπε και ο ολι Ρεν..!

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
βασικα το φορουμ αυτο εχει κυριαρχη ιδεολογια οτι πολιτικως ορθο κυκλοφορει τριγυρω..και οπως σου ειπα εχω φαει μπαν μια φορα και ποινες μερικες αλλες φορες,επειδη εχω πει καποια σκληρα πραγματα που πολλοι δεν θελουν να ακουνε..για ομοφυλοφιλια πχ
επισης το δηθεν και η υποκρισια -ψευτοπροοδευτικοτητα υπαρχουν συχνα εδω μεσα αλλα υπαρχουν και ενδιαφεροντα θεματα..

αλλα εχει ενδιαφερον το φορουμ λογω ακριβως αυτων των κοινωνικων και πολιτικων θεματων που εχει,γιαυτο και μενω...
ειναι σαν μια μεγαλη παρεα..

παντως μυριζει χουντα σε μερικα θεματα οπως καταλαβες..

μην διαγραφεις απο το φορουμ,μπεινε απλα που και που να παρακολουθεις..εχει ενδιαφερον..

kalo kouragio οπως ειπε και ο ολι Ρεν..!
εγω το εγραψα αυτο?
σαν ξενο μου φανηκε:worry::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Την απλοποίηση της ελληνικής γραφής ζητά ο κύπριος ευρωβουλευτής Μάριος Ματσάκης, με σχετική εισήγηση που υπέβαλε προς τον υπουργό Παιδείας της Κύπρου Ανδρέα Δημητρίου. Την πρόταση του κοινοποίησε και στους Έλληνες ευρωβουλευτές.Στην επιστολή του ο Κύπριος ευρωβουλευτής παραθέτει ως 'τροφή για σκέψη' τα εξής:

1. Να καταργηθούν τα γράμματα 'η' και 'υ' και να αντικατασταθούν από το γράμμα 'ι'.
2. Να καταργηθεί το γράμμα 'ω' και να αντικατασταθεί από το γράμμα 'ο'.
3. Να καταργηθούν οι εξής συνδυασμοί γραμμάτων και να αντικατασταθούνως εξής: 'αι'---> 'ε', 'ει'--->'ι', 'οι--->ι', 'υι'--->ι','αυ'--->'αβ', 'ευ'--->'εβ'
4. Να καταργηθεί η χρήση του 'γγ' και να αντικατασταθεί από το 'γκ'.
5. Να καταργηθεί το τελικό γράμμα 'ς' και να αντικατασταθεί από το γράμμα 'σ'.
E νομιζο ποσ υπερβαλισ ελαφρος...

Το νεο λεκτικο οχιμα ινε απλουστατο, εφθι, εβελικτο - κε πανο απο ολα, εφχριστο.

Αντε να προχορισουν ι μεταριθμισις σε αφτι τι χορα, να επελθι επιτελους ι προοδοσ.

τσ τσ τσ .... κάποιος κάνει πισωγυρίσματα σε αυτή την... παλαιολιθική να τη χαρακτηρίσω γραφή της ελληνικής

Aσε μασ, ιμαστε αρχαριι ακομα, μα τουλαχιστον στιν αβαντ-γκαρντ τισ εξελιξισ κε τισ προοδου




Για να σταθουμε στο...
Ναι μεν εύκολο και ό,τι πρέπει για τους δυσλεξικούς, αλλά θα σιχαινόμουν την ελληνική γλώσσα αν απλοποιούνταν τόσο πολύ ...
Νομιζο ποσ ενα μεγαλο ατου του νεου τροπου γραφισ, ινε το ποσ πρεπι να προσπαθισισ για να κανισ ορθογραφικο λαθοσ...:worry:

:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μπα!! Αρκουδάκια, λουλουδάκια κάνουν όλοι δώρα. Εσύ θα πρέπει να πρωτοτυπήσεις. Αύριο που είναι του αγίου Βαλεντίνου θα της δώσεις για δώρο ένα μεγάλο κουτί με ωραίο περιτύλιγμα, κορδέλες, φιόγκους κλπ. Θα το ανοίξει και θα είναι άδειο. Θα της έχεις όμως μέσα ένα σημείωμα που θα γράφει: "ΟΧΙ ΣΤΙΣ ΞΕΝΟΦΕΡΤΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ - Σ' ΑΓΑΠΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΨΕΥΤΟΓΙΟΡΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΩ". Μόλις το διαβάσει, θα καταλάβει ότι είσαι ξεχωριστός και θα πέσει αμέσως στην αγκαλιά σου.



*.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Πώς φαντάζεστε τον γάμο σας;

Ενα αιγαιοπελαγιτικο νησι,
ενα μικρο εκκλησακι,
ο παπας...
και μονο εγω
με την αθηνα ωναση.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Παιδια για να γυρισουμε στο τοπικ!
Αν εχει γαριδακι τοτε υπαρχει και ο επιμηκυντης πεους!
το ειδα στο τηλεμαρκετινγκ !!

Η πιο αξιόπιστη πηγή για τέτοια προϊόντα είναι το email μας. Καθημερινά λαμβάνω αμέτρητες προσφορές. Είναι πραγματικά απίστευτες οι ευκαιρίες που μπορείς να βρεις, αν απλά ανοίξεις το inbox σου. Μάλιστα, πρόσφατα ξεκίνησα επιχειρηματικές συνομιλίες με έναν πρίγκηπα από τη Νιγηρία, χάρη σε ένα απελπισμένο του μήνυμα.

Δυστυχώς, πολλές υπηρεσίες webmail κρύβουν πλέον αυτά τα μηνύματα, μέσα στο φάκελο spam.:/:

:hmm:

π.σ.

sevasmie geronta mou eixate pei oti oi anthropoi vrazoune sta kazania tis kolasis. tora exo apories omos
i despinis rewial tsof mari... rotaei se posous vathmous vrazoune. gt egw einai tzanampetis kai ama den vrazoune stous 100 den vrazo thelo katapsiksi prota.
episis pos ginete na vrasis zontanos? otan vrazis de petheneis? kai kati akoma otan vrazis erxontai kai ta demonia kai se tsimpane me tin pirouna????
λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όλγα; :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αβαταρ: Αυτο που θα εβγενε αν ενας υπολογιστης μπορουσε να αυνανιστει. Η αν μπορουσε το 3D studio max να κανει εμετο.

Αλλα ελεος τωρα θα συγκρινουμε αριστουργηματα της λογοτεχνιας με μια παπαρια που σε 10 χρονια απο τωρα θα ειναι "α εκεινη η ταινια με τα μπλε γατοστρουμφακια"

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
άγγελε , στο προωθώ και με π.μ.
ποιο?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
απο τον dias... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ScreenShot008.bmp
    3.3 MB · Εμφανίσεις: 312
Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η Il Pensionero παντως, τα λέει καλά :confused:

Rempeske θέλεις εντατικά il Pensiero, όχι il Pensionero. Πάει αλλού.....

Για φαντάσου αντί για ρεμπεσκέ να σε έλεγα κουραμπιέ, ε τόσο σχέση έχει!!!!

No comment :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Όταν ήμουν μικρή ήθελα να φαίνομαι μεγαλύτερη όποτε όταν με φωνάζανε κυρία (σπάνια, πολύ σπάνια κανένα γεροντάκι που δεν έβλεπε καλά) ήμουν πολύ χαρούμενη. Τώρα που μεγάλωσα και με φωνάζουν δεσποινίς (σπάνια, πολύ σπάνια κανένα γεροντάκι που δεν βλέπει καλά) είμαι επίσης πολύ χαρούμενη.
… όπως και να με αποκαλούν, σημασία έχει η πρόθεση. Ασκηθείτε λοιπόν στο να καταλάβετε καλά ποια είναι η πρόθεση των ανθρώπων που σας απευθύνουν το λόγο και όχι τις λέξεις κάθε αυτού.

:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Στην περιληψη τι κανουμε??? οταν παω να κανω μια βγάζω σπυράκια , μου σηκώνεται η τρίχα κάγκελο και ολα τα συναφη......τι προτείνουν οι ειδικοί σε αυτην την περίπτωση?? :lol:
Να ξυρισεις τις τριχες και να βαλεις κρεμα για τα σπυρακια.
:crazy::crazy::crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top