Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Συνομιλία στο τσατ περί περίοδο.:redface:


fockos: πως ειναι να εχεις περιοδο;
fockos: πονάει;
fockos: σαν να θελεις να πας τουαλετα και να μη βγαινει τπτ;
^prinCess^ fockos: εισαι αηδιαστικος
^prinCess^ =|
koum: fockos: αυτό λέγεται δυσκοιλιότητα αγαπητέ


:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μερικοί δεν ξέρουν τι είναι το κουμπάκι που λέει "Print Screen" και βγάζουν φωτό την οθόνη με το κινητό. :|

Μερικές ξανθιές το κάνουν χειρότερα.


έχω πεθάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,002 μηνύματα.
μιλουσα με καποιον καποτε στο ιντερνετ περιπου ενα χρονο και φαινοταν οτι ταιριαζαμε παρα πολυ και ειπαμε μια μερα να συναντηθουμε.Να πω οτι γενικα δεν κοιταω ιδιαιτερα την ομορφια ενος ανδρα οσο τον χαρακτηρα κ.τ.λ.αλλα αυτο που αντικρισα με ξενερωσε απιστευτα πολυ μα παρα πολυ.οταν ηρθε κοντα μου και με χαιρετησε δεν πιστευα οτι ηταν αυτος.εγω ειμαι 1.60 δηλαδη μετρια και αυτος θα πρεπει να ηταν γυρω 1.55 και φορουσα και 10 ποντα τακουνια σαν παιδακ φαινοταν,ξενερωσα πολυ και γρηγορα βρηκα δικαιλογια να φυγω(το ερω δεν επρεπε να φερθω ετσι αλλα αυτο που απογοητευτηκα παρα πολυ)

ουφ , εδώ είσαι και είχα φάει τον κόσμο
έχω να σου ανακοινώσω ότι ψήλωσα από τότε :redface:

Ξέρω οτι δε σου αρέσει να μπαίνεις στις καλύτερες ατάκες αλλά δεν άντεξα.

:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Είχα ήδη αποφασίσει την εσπευσμένη μετακίνηση των 3 πρώτων παραθέσεων στις ατάκες με σχόλιο από κάτω
<<από εδώ το πάει , από εκεί το πάει - πάντα εκεί καταλήγει:sly:>> , μέχρι που έφτασα και στην τέταρτη παράθεση και απλά σχολιάζω <<από εδώ το πάει , από εκεί το πάει - πού θα καταλήξει ; :sly:>>

την επεξεργαστει καθολου?

παντως ειναι φοβερη..λατρευω τα ηλιοβασιλεματα..

Άγγελε, δεν πιστεύεις ότι πρέπει να σταματήσεις να ρωτάς, αν είναι επεξεργασμένη μία φωτογραφία;

Φιλικά:)

Για να μη λες ότι σου έβαλα την αρνητική, σου βάζω θετική:P

δεν ρωταω για ολες..απλα γιαυτες που ειναι πολλυυ ομορφες..
ειναι σαν τις γυναικες που θελεις να ξερεις αν ειναι πλαστικο το στηθος τους..:D

Δεν είναι καθόλου το ίδιο πράγμα... Είναι σαν να ρωτάς έναν ζωγράφο αν πέρασε και δεύτερο χέρι μπογιάς σε κάποιο σημείο του πίνακά του... Σαν να ρωτάς κάποιο γλύπτη αν έφαγε λίγο περισσότερο το υλικό του... Σαν να ρωτάς έναν μάγειρα αν πρόσθεσε λίγο αλάτι στο τέλος του μαγειρέματος... Δεν έχει την παραμικρή σημασία δηλαδή, εφ' όσον το αποτέλεσμα τέρπει τις αισθήσεις...

...και τώρα που το σκέφτομαι, ίσως το ίδιο να ισχύει και για την προσθετική στήθους... :hmm: :D :whistle:


π.σ. για σουρτούκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Είχα απορία μωρέ:
:eek:
O Θεός μας μισεί κορίτσια!

Τα παλιά βιβλία της Καινή Διαθήκης κατά πόσο είναι σε ισχύ σήμερα;

από όσο ξέρω τα παλιά βιβλία δεν γίνονται obsolete με τα χρόνια :P.

-Σε ποια Version της Αγίας Γραφής είμαστε τώρα?
-Α...μόλις κυκλοφόρησε η Αγία Γραφή 12.3.0.1 και περιμένουμε το patch για να την πάμε σε 12.3.0.2 :P

(...)
:giveup::giveup::giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
από το ίδιο τοπικ με από πάνω:
Αρχική Δημοσίευση από worshiperjesus:
Ιδέα: οι εταιρίες σερβιετών και ταμπόν να δίνουν μαζί με τα προϊόντα τους, τον κατάλληλο αριθμό από πτηνά.

απάντηση
Αρχική Δημοσίευση από Mάρω:
Μα τυχαίο είναι που οι σερβιέτες "έχουν" φτερά;;; :P

:D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Θεωρώ ότι είναι άξιο ντροπής για έναν έφηβο της ηλικίας σου να παρεκκλίνει τόσο πολύ από το μονοπάτι του Θεού, χαρακτηρίζοντας το λόγο Του ως «παραμύθι», και χλευάζοντας και συκοφαντώντας τους ιερούς Πατέρες της Εκκλησίας.

Όσο για την «άλλη» πραγματικότητα, ο Ιησούς Χριστός είναι η μόνη πραγματικότητα και μόνο μέσα σ' Αυτόν μπορεί να υπάρξει αληθινή ζωή. Το μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι να Τον αγαπήσουμε και να Τον αφήσουμε να μπει μέσα μας, να εξαγνιστούμε και να ζήσουμε μια καθαρή ζωή, μια ζωή αγάπης ενωμένοι μαζί Του.
Προσυπογράφω.
Η επιστήμη απαντάει στο πότε φτιάχτηκε ο κόσμος, και η θρησκεία στο πώς.

Λανθανεις κυριε θετικε. Η επιστημη ειναι μια απατη που υποδαυλιζομενη απο τις δυναμεις του σατανα!

Εχεις δει ποτε παπα με λαπτοπ? ουχι
Εχεις δει ποτε βιβλια του ακατανομαστου (Χοκινγκ) στα μοναστηρια? ουχι
Εχεις δει ποτε καλογερους η αγιους επιστημονες? ουχι

Ενίοτε ναι, αλλά όχι πάντοτε. Μην ξεχνάς ότι σήμερα ξέρουμε πως η Παρθένος Μαρία έτεκε τον Ιησού Χριστό κατόπιν οσίας σύλληψης, χάρη στους επιστήμονες, οι οποίοι πήραν δείγματα DNA από την Ιερά Σινδόνη και έδειξαν ότι στο DNA υπήρχε μόνο το θηλυκό γονίδιο, το οποίο θα ήταν αδύνατο αν την Παρθένο Μαρία δεν είχε γονιμοποιήσει το Άγιο Πνεύμα.

Κλεινω τα ωτα μου στα λογια σου, Αντιχριστε.
Αφου το λεει η Βιβλος δεν χρειαζομαστε αποδειξεις.
Δεν χρειαζεται αλλη κουβεντα.
Το λεει και ο Παναγιομακαριοτατος Μητροπολιτης Ανθιμος.
Και το ζητημα θεωρειται ληξαν

Ντροπη νεαρε
..

Και το βέτερ όλων


Worshipper θέλω να πάμε μια μέρα για καφέ. Δε θα έχω περίοδο εκείνη τη μέρα, στο εγγυώμαι.


Βασικάάάάά όλο το τόπικ είναι ένα πολύ ευχάριστο, έτσι, δημιούργημα.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
τι κρίμα αυτή η συζήτηση να είναι διαδικτυακή
αν γινόταν από κοντά , αργά ή γρήγορα θα ακολουθούσε ένα παθιασμένο φιλί
(ίσως και ένα χαστούκι)
(αλλά μετά πάλι φιλί)
(αλλά μετά πάλι χαστούκι)
από το τόπικ <<τι θέλουν οι γυναίκες>>
σας αρεσει να ειναι προστατης?
ιπποτης?
φυλακας παντα για εσας?

Άντρα θέλουμε, όχι λαμπραντόρ.

παντα να διαφωνουμε..
γιατι?

αφου θελετε να νιωθετε ασφαλεις με εναν ανδρα..μεσας σας βαθια,,αυτο ζητατε ..
γιατι ειναι τοσο δυσκολο να το παραδεχτητε δημοσιως?:worry:
(δεν θα μειωθειτε ως χειραφετημενες και ανεξαρτητες γυναικες..μη φοβαστε..;))

Ok Dr. Freud, ο,τι πεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τι κρίμα αυτή η συζήτηση να είναι διαδικτυακή
αν γινόταν από κοντά , αργά ή γρήγορα θα ακολουθούσε ένα παθιασμένο φιλί
(ίσως και ένα χαστούκι)
(αλλά μετά πάλι φιλί)
(αλλά μετά πάλι χαστούκι)
από το τόπικ <<τι θέλουν οι γυναίκες>>
σου αρεσει να ζεις επικινδυνως ε?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
σου αρεσει να ζεις επικινδυνως ε?;)

vivere periκωλοζαmente Άγγελε εννοάς; Στο έχουν ξαναπεί θα ήσουν το τέλειο ζευγάρι με την αντμιν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Στο έχουν ξαναπεί θα ήσουν το τέλειο ζευγάρι με την αντμιν.
ω.
ανατριχιασα μονο που το διαβασα..:confused::blink:8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγινα επιφανες μελος!:D
Άντε και σε αποκλεισμένο βρε (από τα χιόνια του Δεκέμβρη). :rolleyes:


Στέλλα θεά.:redface:
Δε το λες ΑΤΑΚΑ. Αλλά κάτι πάει να πει.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν είναι αστείο, αλλά πρόκειται για πραγματικά εξαιρετικό ποστ:

Δεν ξέρω πώς γίνεται όλοι οι μη γονείς, ν' ανησυχούν τόσο πολύ για το τι θα πούμε εμείς στα παιδιά μας και για το εάν θα έρθουμε σε δύσκολη θέση. Ως γονιός λοιπόν, όταν αντιμετώπισα ένα τέτοιο θέαμα μαζί με το μικρό τότε παιδί μου, περίπου οχτώ χρονών, του απάντησα ότι συνήθως οι άνθρωποι ερωτεύονται οι άντρες τις γυναίκες και αντιστρόφως, υπάρχουν όμως και κάποιοι που είναι γεννημένοι διαφορετικοί και δεν ακολουθούν τούτο τον κανόνα. Είναι δηλαδή οι εξαιρέσεις. Δεν έδειξα ούτε ντροπή, ούτε εμπάθεια, ούτε φόβο και το παιδί μου κατάλαβε θαυμάσια αυτά που του είπα. Δεν άλλαξε η άποψή του περί "φυσιολογικού", ούτε έπαθε κανένα ψυχολογικό τραύμα, όπως λαϊκιστικά και κινδυνολογικά υπαινίσσεσαι. Αντίθετα έμαθε να αντιμετωπίζει με ήπιο και δεκτικό τρόπο, όσους διαφέρουν, έστω και σημαντικά, όχι μόνο στα σεξουαλικά ζητήματα.

Θα σου απαντήσω λοιπόν με τη ρήση του Σαρτρ: "Δεν είναι αισχρές οι πράξεις μας, αισχρές είναι οι ερωτήσεις σας"...

Και κάτι άλλο φίλε μου: Όταν η κόρη μου ήταν σε ακόμη πιο μικρή ηλικία, γύρω στα πέντε, άκουσε το τραγούδι του Παπακωνσταντίνου "Ο Γάτος", όπου έλεγε τη φράση "μπάσταρδα γατιά". Με ρώτησε λοιπόν τι σημαίνει "μπάσταρδα", φέρνοντάς με τότε σε πολύ μεγάλη αμηχανία. "Δεν μπορώ να σου πω, γιατί δεν θα καταλάβεις", της απάντησα. Εκείνη πήρε αυστηρό ύφος και μου αντιγύρισε: "Εσύ να μου εξηγήσεις κι εγώ ας μην καταλάβω"!!!

Τα παιδιά δεν κινδυνεύουν από την αλήθεια και το ανοιχτό μυαλό, αντίθετα ασφυκτιούν μέσα στην ηθικολογία, τα μισόλογα, τα κηρύγματα μίσους και τους ξερόλες γονείς. Η αποστροφή για το αποκλίνον και το διαφορετικό είναι που δηλητηριάζει τα μυαλά και τις ψυχές τους κι όχι η αποδοχή ή η συγχώρεση...

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Στο topic για τις διεκδικήσεις ομοφυλόφιλων...

Πάντως ένα είναι βέβαιο. Αν θέλει κάποιος να έχει ΟΛΑ τα δικαιώματα (στην πράξη και όχι στους νόμους) στην Ελλάδα του 2010 αρκεί να ειναι :

Γκευ
Πασοκος και
Χακερ


Lulz :laugh:

Val... :D


Έντεκα γυναίκες σε ένα σπίτι, δεν παλευόμασταν απλά. :P
σύσκεψη είχατε...; :hmm:
Όχι ρε συ! Τουρνουά πυγμαχίας είχαν. Δεν είδες που λέει "δεν παλευόμασταν";:redface:

:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κλεινω 6 μηνες εγγραφης μου στο φορουμ!

Αρνητικα σχολια δεν δεχομαι:pfff:
Να τα εκατοστησεις!!:birthday:

Παντως με ενα προχειρο υπολογισμο οταν φτασεις στην ηλικια μου και συνεχιζοντας μ'αυτο το ρυθμο θα εχεις γυρω στα 66000 μυνηματα!:P Θα εισαι super-duper administrator και θα μπορεις επιτελους να μετατρεψεις το mycat σε myrabbit!

Λιγη υπομονη κανε μονο..
+++
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Από ischool:
παιδια γραφω την τεταρτη φυσικη διαγωνισμα.. εχω απο τη σελιδα 35 μεχρι το τελοσ του κεφαλαιου. τι λετε να βαλει?

Τζινάκι, φούτερ... Και κάνα άνετο παππούτσι
:1eye:

Ischool:
Θέμα: [split] Συμβουλές: Πότε και από ποιους μπορούν να δοθούν;
Απάντηση:
Απο μενα


Καθε Τεταρτη και Πεμπτη μετα τις 8 το απογευμα

Χαχαχα.

Ischool:
Πρώτον να μη μιλάτε στο τηλέφωνο διότι δεν μπορεί να εκφραστεί μάλλον το κορίτσι.
Δεύτερον κάνε λίγο υπομονή!Έξι μέρες είστε μαζί μπορεί να θέλει το χρόνο του το κορίτσι για να εκδηλωθεί.'Οσο θα περνάει ο καιρός θα ανοίγεται όλο και περισσότερο,θα δεις

Και στο ξεπαρθένεμα ισχύει αυτό (είσαι μικρός ακόμα,θα δεις
).
Xoxoxo.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Από το θρεντ Νομική VS ΗΜΜΥ
Από θεωρητική μου αρέσει η Νομική. Έχει πολλές διεξόδους αλλά όλοι λένε ότι 'έχουμε γεμίσει με νομικάριους!'
Από τεχνολογική σκεφτόμουν το ΗΜΜΥ και κάποιες σχολές Οικονομικών.
Φτάσε πρώτα στη Γ'Λυκείου και αποφασίζεις τότε...
Πάντως εγώ προτείνω να πάς κομμώτρια γιατί συνδυάζει τη νομική (μπλά-μπλά) με τους ΗΜΜΥ (πιστολάκι).
Η καλύτερη συμβουλή από όλο το θρεντ!! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanclubsandwich

Νεοφερμένος

Ο fanclubsandwich αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Άλλαξα μωράκι! :clapup:

κι εγώ.

πριν λίγο καιρό είχα την Руслана Степанівна Лижичко, ενώ τώρα έχω την Helena Christensen.

π.σ. για την Christensen
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Φυσικά για άλλη μια φορά ο Valder έγραψε! :D
Που τα σκέφτεται; Αχαχαχα!!!! :lol::lol:

Από το θέμα:Ποιο φύλο έχει το πιο δύσκολο έργο;

Προτίμησε πιό ρομαντικές έννοιες, όπως πχ

Το φαινόμενο Doppler: Θα γίνεις ο πλανήτης μου να μπω στην τροχιά σου;

Η το Μερκαντιλιστικό: Πες μου σε ποιό παζάρι σε πουλάνε να αγοράσω όλο το στοκ πριν φύγω για Βλαδιβοστοκ.

Πιό εθνικιστικό: Πάλι με χρόνια με καιρούς, πάλι δικιά μου θα σαι.

Ευρωπαικο-ενωτικό: Ολόκληρη Ευρώπη ενώθηκε, εμείς γιατί να μένουμε χώρια;

Υπολογιστικό: Είμαι το bit 0 είσαι το bit 1, μαζί κάνουμε το άριστα 10.

Θρησκευτικό: Προσευχή είναι η σκέψη σου, ο άρτος το κορμί σου, κρασί και αγιασμός το κάθε φιλί σου. Εγώ απλά πιστός δικός σου.

Στεκίτικο: Γίνε το e-steki μου, να γίνω το i-school σου! (Στο ρόλο του MyCat ο Valder που νιαουρίζει μοναχός σα το γάτο του Μαχαιρίτσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τι έχει πάντα το ψυγείο σας;

Μπύρες!!


Τα άλλα ψώνια τα αφήνω εκτός ψυγείου και τα εκπαιδεύω να μπουν μόνα τους μέσα.


χαχαχαχ παλιό, αλλά εγώ τώρα το είδα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top