Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,045 μηνύματα.
απο την εποχη του Πασχαλη και πολλων αλλων οι επιθετικες ειναι οι γυναικες..οχι ο ανδρες,,εφηβοι..

Μ΄αρέσει που το ονομάζεις και εποχή του Πασχάλη. Ήταν η εποχή του χαλκού η εποχή του σιδήρου και μετά ήρθε η εποχή του Πασχάλη :P

δεν μπορεί να σου απαντήσει , γιατί είναι πολύ νεότερος για να θυμάται την εποχή

την εποχή του Πασχάλη , ο φαντ ήταν ακόμα στιγμιαίο λάθος

Ό,τι λάχει εμείς οι βλάχοι.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
:stupid:
Δεδομένης της απο χρόνια συμμετοχής μου στο στέκι παντως, εγώ συχνά σκέφτομαι πόσες χιλιάδες αντίτυπα της Ενεργονίας θα είχε πουλήσει ο ευτυχισμένος εκδότης μου, αν είχα δηλώσει γκέυ. Κι εγώ θα είχα βγάλει πολλά περισσότερα χρήματα από ένα λάπτοπ !!!

Du´h!
Αφου ενα λαπτοπ ΔεΝ βγαζει χρηματα °-°
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
είναι ωραία τα γλυκά , είναι ωραία τα πικρά - αλλά πιο ωραία είναι τα γλυκόπικρα
επιπλέον , η τελευταία φράση της στιχομυθίας μου θυμίζει πολύ το <<ευτυχώς που υπάρχουν πουτάνες>> του παπακωνσταντίνου
όσο για τον worshipperjesus , αν θέλετε την γνώμη μου : και πολύ άργησε να μπει στις καλύτερες ατάκες

Η ορθόδοξη χριστιανική εκκλησία, με τη μεγάλη της εμπειρία στο θέμα της ηθικής, θα μπορούσε να αναλάβει το θέμα της θανατικής ποινής.

Η εκκλησία διαθέτει πνευματικούς, ιερείς, μοναχούς, άτομα ικανά να κρίνουν την ενοχή κάποιου πέραν πάσης αμφιβολίας. Οι ύποπτοι θα εξετάζονταν με βάση τον προηγούμενο τους βίο και επιτροπή μελών της εκκλησίας θα αποφάσιζε αν ήταν ένοχοι καθώς και τον τρόπο εκτέλεσης τους.

καλά εσύ κάνεις χαβαλέ κανονικά, πάλι καλά που υπάρχεις κι εσύ να μας λες τέτοια νόστιμα να γελάσει λίγο η μαύρη μου καρδιά. Καλά που υπάρχουν και τα troll.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ο χρήστης αυτός δεν έχει ακόμα προφίλ στο e-steki.
:confused:





Η γυναίκα αυτή έχει κάτι απωθητικό στο πρόσωπο.
(ή το παρακάνει στο μποτέ φρυδιώνε)


Προτιμώ αυτήν:



(που και έχει τρόπους - τη βλέπεις? με χαιρετά, λιώνει για μένα

είναι και ξανθιά :))



Άσε που δε με λένε Εβλιάογλου ούτε Ι-κ(ο)ιμίζ'.

Ρε συ αυτός ο Ονούρ είναι πολύ μαμάκιας.
Φαντάσου να τα'χε με την Κατίνα (τη σμυρνιά), αυτή με την τράπουλα:

Θα είχε μεταμορφώσει τη μάνα του σε σαμιαμίδι για πλάκα. :eek:

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ο άνθρωπος πρέπει να γνωρίζει όσο γίνεται λιγότερα για το σεξ.

Επιπλέον, το σεξ εκτός θρησκευτικού γάμου πρέπει να ποινικοποιηθεί.


Μετά από την 24ωρη απουσία του που σημάδεψε τις ζωές όλων μας πιστεύω,
ο μεγάλος δάσκαλος ξαναχτυπά!!!
:clapup:
Ακόμη...

Ακόμη, στις τσόντες πρέπει να πρωταγωνιστούν άνδρες με μέγεθος μορίου κάτω των 5cm.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
καταρχήν τα παρακάτω είναι από κλειδωμένο τόπικ , οπότε δύο τινά μπορούν να συμβούν
1.να σβηστεί το παρόν ποστ
2.να τα θεωρήσουμε ως ωραίες ατάκες (νομίζω το αξίζουν) και να μην παραθέσει το ποστ κανείς για σχολιασμό σχετικό με το τόπικ
3.ο υποφαινόμενος (λολ) σας εκλιπαρεί για το 2
Αρχική Δημοσίευση από RE-θεά:
btw και άσχετο, διάβαζα ένα Mickey mouse στην παραλία το σουκου και σε μία από όλες τις ιστορίες αναφερόταν στη χώρα "Ενεργονία". Είμαστε σίγουροι ότι δεν υπάρχει conflict με τη Disney???
Αρχική Δημοσίευση από Buggs-ημίθεος:
Α ωστε είσαι στρέιτ τελικά; Δεν θα το φανταζόμουνα ποτέ. Ομως αφού το δηλώνεις οκ. Κι εγώ είμαι γκέυ επι τη ευκαιρία. (όποιος θέλει το πιστεύει)
Δώσε μου αριθμό τεύχους σε παρακαλώ και τον εκδότη που το κυκλοφορεί αυτό το Μικυ Μάους. Αν μπορείς βέβαια και δεν το είπες ίσα για να θίξεις το βιβλίο μου και εμένα προσωπικά. (αυτό και αν παραπάει)

Αρχική Δημοσίευση από Πατρεύς - ο από μηχανής θεός:
Πολλές φορές οι μεταφραστές των κόμιξ, για να τα προσαρμόσουν στην ελληνική πραγματικότητα, δανείζονται τίτλους τραγουδιών ή βιβλίων κλπ με τα οποία είναι πιο οικείο το ελληνικό αναγνωστικό κοινό. Νομίζω ότι και αυτό πρέπει να εντάσσεται σε αυτήν την τακτική οπότε δε νομίζω ότι είναι τόσο τραγικό...
Αρχική Δημοσίευση από Ρεμπεσκές - ο σοφιστικέ τρόλερ:
Aμαν, άρχισε η σύγκρουση των συγγραφέων :worry:
υγ. έχω ακούσει πως οι εποχές χαρακτηρίζονται πολιτισμικά
από το επίπεδο των αντιπαραθέσεων των πνευματικών ανθρώπων :P
Αρχική Δημοσίευση από RE - έλιωσα:
Θα ήθελα επίσης να τονίσω ότι δεν γνωρίζω αν υπάρχει κάποια άλλη ταυτιση της ιστορίας με το βιβλίο "Ενεργονία" καθώς η περιγραφή του δεν καλύψε τα προσωπικά στάνταρ μου κατά την επιλογή βιβλίων και έτσι δεν θεώρησα σκόπιμο να το αγοράσω και να το διαβάσω.

Και στο ρόλο του άκυρου τρολ και μάλιστα σε ένα τόπικ στο οποίο συνήθως κρατάει έναν χμ πιο συντηρητικό ρόλο :
υγ. άσχετο...
εσυ ρε μπαγκς δεν ήσουν 38 ετών μέχρι πέρυσι; :confused:
Αρχική Δημοσίευση από άντζελο:
ο χρονος κυλαει διαφορετικα στην Ενεργονια..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
element πηρα καλωδιο για την κιθαρα
jane ειναι αυτο που μπαινει στο λαιμο η στον ενισχυτη
element στο ενισχυτη μπαινει αλλα αν θες παει και στο λαιμο

Η Jane ειπε: Ειναι αυτο που μπαινει στην κιθαρα η στον ενισχυτη??:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
grow

the fuck

up

o κοσμος δεν γυριζει γυρω απο τα μ%^#$νια σας, και οσο ηληθιο, βλακωδες, οπισθοδρομικο και ματαιοδοξο ειναι να επιβελεται στις γυναικες να καταπιεζουν την σεξουαλικοτητα τους και να νοιωθουν ενοχες για τα σωματα τους (as if anyone cares, προσωπικα δεν ξερω αντρα που να μην θελει μια γυναικα που του αρεσει επειδη το ενα στηθος ειναι μικροτερο η εχει ραγαδες) αλλο τοσο βλακωδες, οπισθοδρομικο και ματαιοδοξο ειναι να καθεστε να κουβεντιαζεται τι ρουχα θα του φορουσατε.

το ανεκδοτο "ενα κουστουμακι για το πουτσο μου" το εχετε ακουστα...?

Αμα δεν θες να ξυριζεις το πραμα σου dont, τι σε κοφτει δηλαδη μην τυχων η κενωνια και οι γκομενοι δεν σε αποδεχθουν? Στις ωοθηκες σας, αλλα αν ΟΝΤΩΣ σας απασχολει το οτι θα μηνεται μπουκαλα επειδη δεν το ξουρισατε συγγνωμη αλλα το προβλημα ειναι στο δικο σας μυαλο που προσδιοριζεται την αξια σας απο ενα γκομενο.

JE-the fuck-ZUS

τι θα ελεγε...τιποτα δεν θα ελεγε, να κοιταξεις να λες ενδιαφεροντα πραγματα απο το στωμα σου, λεω εγω τωρα


Έχεις δίκιο από την πλευρά που το βλέπεις, αλλά δεν είναι μόνο αυτή.
Απαντώντας στην πρόταση :"Τι θα έλεγε το αιδοίο σας, αν μπορούσε να μιλήσει", μπορείς να καταλάβεις τη σεξουαλική ζωή/κακοποίηση/ικανοποίηση μιας γυναίκας, τα αρνητικά ή θετικά της βιώματα, τις αναστολές της, το πως αντιμετωπίζει τον έρωτα, τους άντρες και την άποψη που έχει γι΄αυτούς.

Μου συγκρίνεις μουνιά με πούτσες.
Εμμ δεν είναι το ίδιο! Έχεις ακούσει εσύ καμιά πούτσα να σέρνει καράβι; :P
Αν το ΄σερνε, να δεις πόσα άρθρα και αναφορές θα γινόταν γύρω από το μύθο της. :P

Παραδέξου το epote ζουλεύεις!:hehe:


Ο γυναικείος κόλπος είναι μια φωλιά, δεν μπορεί να κακοποιήσει. Το μόνο που μπορεί να κάνει είναι να αγκαλιάσει. Δεν μπορεί να αντισταθεί στην κακοποίηση. Μπορεί να γίνει όμως το ιδανικό περιβάλλον για να δημιουργηθεί μια ζωή.
Είναι ο δέκτης. Κι όπως κάθε δέκτης λαμβάνει ό,τι του δίνει ο πομπός και σύμφωνα με αυτό αντιδρά.

Δεν μπορεί να σε αγγίζει κάτι τέτοιο, εκτός κι αν μιλήσουμε για κακοποίηση του ..κώλου (κολλάει και μεταφορικά :P)
Μην απαντήσεις στην ερώτηση : "Αν ο πρωκτός σας είχε φωνή, τι θα έλεγε;" :hehe:

:rofl::rofl::rofl::rofl:

άντε για να λέμε και του επότε το δίκιο :
duh ΠΡΟΦΑΝΩΣ ζηλευω, αν ειχα ενα απο δαυτα θα ειχα λυσει ολα τα προβληματα μου!
τελικα μονο αγγαλιαζει η σερνει και κανενα καραβι εννοιοτε? make up your mind

:rofl:

αλλά αυτό :
Παραδέξου το epote ζουλεύεις!

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αυτή η υπογραφή, δεν πρέπει να πάει χαμένη:
μέλος του συλλόγου για την συμφιλίωση των δόκτωρ-τσιρκόμυαλης , μπαγγς-νεράιδα , πούτιν-φιντέλ , ηρώ-ρεμπ , κόκκαλου - μαρουλίτσας , 50cent-kanye west , σιδ-ντέμον , swamps-αθανάσιος σκούρας , φαντ-ντέμον , σιδ-φαντ , μπόρατ-μπόρατ , ράσκαλ-λόριεν , όττο-αλίστερ κρόουλι , εδάδ-κορπς , εδάδ-δεσμώτης , εδάδ-επότε , επότε-δεσμώτης , δεσμώτης-κουτσούκος , δεσμώτης-κοέλιο , ρουέ-μπαγγς , μπαγγς-μίκυ μάους , βίσση-βανδή , ντόρα-σαμαράς , Ντε Κάπο - σαμαράς , Πατρεύς-ντόρα-ντε Κάπο , σέλντον-χόλοβιτς , νώα - ιούδα , χοντρού και λιγνού

:clapup::clapup::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Παιδια ελιωσααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Συνομιλία στο chat. Nomikarios & Rewial


Rewial: o Νomikarios σπουδάζει νομική?
Nomikarios: μα καλά, πώς σου πέρασε από το μυαλό;
Rewial: εμένα δηλαδή θα έπρεπε να με λένε marketario?
Nomikarios: γιατι, σε super-market είσαι?
:hehe:

άλλο να το βλέπεις, κι άλλο να το ακούς:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Από Σκέψεις...

ο γυρος ειναι το σουβλακι. :D
Τς τς τς:P:P:P

Ο γύρος είναι αυτό:


Το σουβλάκι είναι αυτό:


Μη μου πεις ότι το πάνω λέγεται καλαμάκι, γιατί το καλαμάκι είναι αυτό:

Συγχαρητήρια, μάθατε τη Βορειοελλαδίτικη διάλεκτο (που είναι και σωστή!!!):P:P:P

καλό ήταν ρε! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
30αρες και 40αρες ειναι οι πιο γοητευτικες γυναικες συχνα..αλλα ειναι καλο να εχουν γινει μανες νωριτερα ,ετσι μας αρεσουν περισσοτερο...:P

ειναι αυτο που λεμε.. "Μάαανα μουυ"8):shifty::angelnot:

Να 'σαι καλά Άγγελε, γέλασα πολύ! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
μέλος του συλλόγου για την συμφιλίωση τω

μπόρατ-μπόρατ :rofl:

όττο-αλίστερ κρόουλι
:rofl::rofl:

δεσμώτης-κοέλιο
:rofl::rofl:

βίσση-βανδή
:rofl:

ντόρα-σαμαράς
:rofl:


Πατρεύς-ντόρα-ντε Κάπο
:rofl::rofl:

νώα - ιούδα
:rofl::rofl:

χοντρού και λιγνού
:rofl:


Δεν αντεχω το στομαχι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
:rofl: :rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δηλαδή άμα την έχει 10 εκατοστά σε στύση και συ του φωνάζεις "Γειά σου τσολιά μου, γεια σου πουτσαρά μου", αυτός θα νομίσει ότι την έχει μεγάλη και θα χαζοχαίρεται σαν μικρό παιδί;

απιστευτοοοοοοοοοοοοοοο
καντε το εικονααααααααα:hehe::hehe::hehe::worship::worship::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μπορεί να μην είναι τόσο αστείο, αλλά εμένα μου άρεσε:P

Θέμα: Ας παίξουμε κρεμάλα
Μέρααααααα

:hmm:


καλό απόγευμα! :devil:

δυστυχώς δε προλαβαίνω να παίζω άλλο.
κάνω κάποια δουλίτσα τώρα και στις 4 θέλω να δω μπάσκετ.

Ωραίο ήταν :lol::lol::lol::lol::lol::loltooth::loltooth::jumpy::jumpy::jumpy::alljumpy::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κάτι έχασα εδώ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Aπό το Παλέρμο
H Ριουαλ εκανε μακροσκελές ποστ :bounce:

θα ακολουθήσω το ένστικτο της και θα ψηφίσω κι εγώ wild_boy

πείτε μου ένα λόγο που με ψηφίζετε??

Η Ριουαλ μου θύμισε τον Πολ το χταπόδι :redface:
:worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top