Συμμετοχές για το Παλέρμο #36

Ποια εκδοχή του Παλέρμο Extreme επιθυμείτε να εφαρμοστεί στο επικείμενο παιχνίδι
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 16)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ειναι η ιδεα μου η πλεον το παιχνιδι γερνει υπερβολικα πολυ προς την πλευρα των δολοφονων?? Ειδικα αν εφαρμοστει και το νεο μοντελο για τις καρτες, τοτε ειναι piece of cake γι αυτους!! Γι αυτο διαλεγω την επιλογη νουμερο 1...

So... Τα ξαναδιάβασα και τα δυο με το καινούριο και το παλιό μοντέλο καρτών και δεν βρήκα κάτι γιατί "γέρνει" υπέρ των δολοφόνων. Ίσα - ίσα με τις δυνατότητες των προηγούμενων καρτών που μοιραζόντουσαν κάθε βράδυ, οι δολοφόνοι ήταν περισσότερο αδικημένοι. Άλλωστε, με τις προσθήκες στους υπόλοιπους κανόνες, εξισορροπούνται κάποιες δυναότητες που υπήρχαν μέσω των καρτών... (πχ αυτοκράτορας, νέα καρφώματα κτλ..) :hmm:
Για αυτό εγώ ψήφισα το καινούριο μοντέλο! Άλλωστε, ήταν γενική παραδοχή ότι οι κανόνες χρειαζόντουσαν πολλές αλλαγές. Ας τις εφαρμόσουμε και αν δούμε ότι δεν μας κάνουν, επιστρέφουμε στο πρώτο! ^^

ράιτ?:redface:

Φρικ: εσύ καλέ τι θες τις κάρτες? Αφού πάλι κενές θα σου έρχονται! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
So... Τα ξαναδιάβασα και τα δυο με το καινούριο και το παλιό μοντέλο καρτών και δεν βρήκα κάτι γιατί "γέρνει" υπέρ των δολοφόνων. Ίσα - ίσα με τις δυνατότητες των προηγούμενων καρτών που μοιραζόντουσαν κάθε βράδυ, οι δολοφόνοι ήταν περισσότερο αδικημένοι. Άλλωστε, με τις προσθήκες στους υπόλοιπους κανόνες, εξισορροπούνται κάποιες δυναότητες που υπήρχαν μέσω των καρτών... (πχ αυτοκράτορας, νέα καρφώματα κτλ..) :hmm:
Για αυτό εγώ ψήφισα το καινούριο μοντέλο! Άλλωστε, ήταν γενική παραδοχή ότι οι κανόνες χρειαζόντουσαν πολλές αλλαγές. Ας τις εφαρμόσουμε και αν δούμε ότι δεν μας κάνουν, επιστρέφουμε στο πρώτο! ^^

ράιτ?:redface:

Φρικ: εσύ καλέ τι θες τις κάρτες? Αφού πάλι κενές θα σου έρχονται! :P
Γιατι εμενα τι μου ρχεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Όσοι είχατε παλαιότερα πρόβλημα με την τύχη σας, τους ρόλους σας και τις κάρτες που σας ερχόταν, παρακαλείστε να στείλετε πιμι σε μενα, μαζί με το κατάλληλο κίνητρο για εμενα και τις επιθυμίες σας. Θα ήταν προτιμότερο το πιμι να έρθει με ένα φακελάκι, μέσω του ταχυδρομείου και να είναι ιδιαίτερα φουσκομένο με "χαρτια" μεγάλης αξίας.
Κι όσοι καταλάβατε, καταλάβατε... :P

* Εννοείται ότι όσο πιο πολύτιμο το περιεχόμενο του φακελακίου, τόσο γρηγορότερα θα εξετασθεί το αίτημά σας και τόσο πιο σωστά θα ικανοποιηθεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Όσοι είχατε παλαιότερα πρόβλημα με την τύχη σας, τους ρόλους σας και τις κάρτες που σας ερχόταν, παρακαλείστε να στείλετε πιμι σε μενα, μαζί με το κατάλληλο κίνητρο για εμενα και τις επιθυμίες σας. Θα ήταν προτιμότερο το πιμι να έρθει με ένα φακελάκι, μέσω του ταχυδρομείου και να είναι ιδιαίτερα φουσκομένο με "χαρτια" μεγάλης αξίας.
Κι όσοι καταλάβατε, καταλάβατε... :P

* Εννοείται ότι όσο πιο πολύτιμο το περιεχόμενο του φακελακίου, τόσο γρηγορότερα θα εξετασθεί το αίτημά σας και τόσο πιο σωστά θα ικανοποιηθεί...

Πας για δημόσιος υπάλληλος ε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Όσοι είχατε παλαιότερα πρόβλημα με την τύχη σας, τους ρόλους σας και τις κάρτες που σας ερχόταν, παρακαλείστε να στείλετε πιμι σε μενα, μαζί με το κατάλληλο κίνητρο για εμενα και τις επιθυμίες σας. Θα ήταν προτιμότερο το πιμι να έρθει με ένα φακελάκι, μέσω του ταχυδρομείου και να είναι ιδιαίτερα φουσκομένο με "χαρτια" μεγάλης αξίας.
Κι όσοι καταλάβατε, καταλάβατε... :P

* Εννοείται ότι όσο πιο πολύτιμο το περιεχόμενο του φακελακίου, τόσο γρηγορότερα θα εξετασθεί το αίτημά σας και τόσο πιο σωστά θα ικανοποιηθεί...
Γι 'αυτο ή θα λαδωσετε τον Δημητρη ή θα ψηφισετε τον νεο τροπο που αναιρει τις κενες καρτες;P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Πας για δημόσιος υπάλληλος ε?:P

Γιατρός
Από εκεί το φακελάκι...
Ή αμα θέλετε βολεύομαι και με το "Μπέος"...

Μπορείτε όλοι να προσπαθήσετε να με δωροδοκήσετε
Τα πιο ωραία και πρωτότυπα μηνύματα που θα έρθουν θα δημοσιευθούν στο τέλος του παιχνιδιού μαζί με το ημερολόγιό μου
Γενικά θέλω να βλέπω έξυπνα μηνύματα να έρχονται προς τη ΣΕ κι όχι απλα, λιτά και "κοινά"
Μου είχαν αρέσει τα μηνύματα του μέντιουμ (δε θυμάμαι ποιος ήταν) στο πρώτο χτρεμε
Θα στήσω αύριο την κλήρωση για να έχει πάλι τον ίδιο ρόλο το ίδιο άτομο... :P:P:P
Καμιά άλλη παραγγελία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Γιατρός
Από εκεί το φακελάκι...
Ή αμα θέλετε βολεύομαι και με το "Μπέος"...

Μπορείτε όλοι να προσπαθήσετε να με δωροδοκήσετε
Τα πιο ωραία και πρωτότυπα μηνύματα που θα έρθουν θα δημοσιευθούν στο τέλος του παιχνιδιού μαζί με το ημερολόγιό μου
Γενικά θέλω να βλέπω έξυπνα μηνύματα να έρχονται προς τη ΣΕ κι όχι απλα, λιτά και "κοινά"
Μου είχαν αρέσει τα μηνύματα του μέντιουμ (δε θυμάμαι ποιος ήταν) στο πρώτο χτρεμε
Θα στήσω αύριο την κλήρωση για να έχει πάλι τον ίδιο ρόλο το ίδιο άτομο... :P:P:P
Καμιά άλλη παραγγελία;
Στο πρωτο extreme ηταν ο Τασος :P

edit: Ήταν ΠΑΛΙ ο Τασος;P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Μου είχαν αρέσει τα μηνύματα του μέντιουμ (δε θυμάμαι ποιος ήταν) στο πρώτο χτρεμε

Ο Τάσος!!!!! "Ποιος είναι; Το μέντιουμ! Πάλι;;;;;" Πολύ γέλιο!:D:D:D:D:D

Καμιά άλλη παραγγελία;

Δύο σουβλάκια με απ' όλα!!!!!!:clapup:

(Σόρρυ είμαι σε τρολ μουντ σήμερις!:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
οκ
Κλείδωσε
Το μέντιουμ θα είναι ο Τάσος
Εκτός κι αν με "πείσει" πώς δεν πρέπει να του δώσω αυτόν τον ρόλο... :P

Σύλβια έρχονται τα σουβλάκια
Απ ποτό να βάλω τίποτε;

Edit: Να θυμηθώ να βάλω τη σύλβια και τον φρικ σε διαφορετικά στρατόπεδα
Θα περάσουμε πολύ καλά εμείς της ΣΕ βλέποντάς τους να σφάζονται... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Βάλε και μια σόδα γιατί έχω φάει ήδη δύο!!!!:redface:

Εγώ θα ψηφίζω φορέβερ φορέβερ!!!!! (ελεύθερη μετάφραση: εγώ θα ψηφίζω foreverfreak για πάντα!):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Κάποιος/α απ εδω μου τάζει το κορμί του/της για να πάρει τον ρόλο που θέλει
Τι λέτε να ενδώσω ή να περιμένω περισσότερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ιιιιιιι απιστε :'( Αχχ αχχχχ εμενα αλλα μου υποσχεθηκεςςς
Αδισταχτεε :'( Εγωω πηγα και βαφτηκα..εβαλα make up,εκανα ντουςς και εβγαλα 10 αποκαλυπτικες photos με το κορμιι μ και εσυ θα δωσεις τον πιο καλο ρολο στον Τασο;
10 ΤΥΜΒΩΡΥΧΙΕΣ ΘΕΛΩ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Κάποιος/α απ εδω μου τάζει το κορμί του/της για να πάρει τον ρόλο που θέλει
Τι λέτε να ενδώσω ή να περιμένω περισσότερα;

Εγώ σου δίνω το κορμί του γείτονα!!!!!:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εγώ σου δίνω το κορμί του γείτονα!!!!!:P:P:P:P:P:P
Himelaaa

ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΣΟΥ ΤΟ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΟ:worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.


:P:P:P:P:P

(Παρακαλείται κάποιος μοντ να με κάνει μπαν για να σταματήσω το τρόλινγκ!!!!!:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έλα μαζευτείτε, έχουμε και δουλειές στο thread. :P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Έλα μαζευτείτε, έχουμε και δουλειές στο thread. :P :P :P :P
Αηη μαρη ;P


:P:P:P:P:P

(Παρακαλείται κάποιος μοντ να με κάνει μπαν για να σταματήσω το τρόλινγκ!!!!!:redface:)
Ετσιιι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
μεσα και γω τελικα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Καλώς τον! :D
  1. blue_butterfly
  2. bluestas95
  3. CiNeFiL
  4. Drama Prinzessin
  5. Eileen
  6. foreverfreak
  7. ggeorge1976
  8. Himela
  9. JaneWin
  10. Johnnaousa
  11. maria....
  12. maria775m
  13. Myrtle
  14. Πατρεύς
  15. Πουλάκι
  16. soter
  17. Σπυράκος (^^)
  18. Τάσος97
  19. tsarachaf
  20. Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Βάλε και μια σόδα γιατί έχω φάει ήδη δύο!!!!:redface:

Εγώ θα ψηφίζω φορέβερ φορέβερ!!!!! (ελεύθερη μετάφραση: εγώ θα ψηφίζω foreverfreak για πάντα!):clapup:

Χαχαχαχαχαχαχα... Δε θα προλαβεις να με ψηφισεις για πολλους γυρους, γιατι θα τους πεισω να σε πεταξουμε εξω απο τον πρωτο:P!! Ολοι δαγκωτο στη Himela λοιπον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top