Τραγούδια που σας φτιάχνουν τη διάθεση

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοίτα που χθες με ρωτήσανε κάτι παρόμοιο. :redface:

Δεν έχω κάτι σταθερό ούτε όταν είμαι χαρούμενη ούτε λυπημένη. Το κάθε άκουσμα είναι λες κι ενδύεται το συναίσθημά μου, κι έτσι μπορεί να μου φέρνει κι άλλα συναισθήματα. Ένα τραγούδι μπορεί να με μελαγχολεί, να με χαλαρώνει, να με ηρεμεί και να με ταξιδεύει ανάλογα το συναίσθημα που βιώνω εκείνη τη στιγμή.

Πάντως, να, μερικά...

Lindsey Stirling - Shadows





Irene Cara - What A Feelin'





Manu Chao - Mr. Bobby





Fauve - Les Hautes Lumières

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Don't Rain On My Parade - Glee Cover :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.

Θέλω μια εκδρομή των μυστικών
των φανερών και των χαμένων εαυτών

:inlove:
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Μαζί μου έλα...πάνω από τα σύννεφα!!
 

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Τι μουσική έγραψε ο Νικολόπουλος πάλι; Το άκουσα τις προάλλες. Ωραίος ο νέος. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί ο τύπος στο βιντεο κλιπ κρατάει το βιβλίο ανάποδα :upside:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και να μην ξεχάσω φυσικά τον ύμνο. Ανατριχιάζω κάθε ΓΜΜΝ φορά.
Ήθελε λίγο πιο αργό το τέμπο για να χορευτεί (και έτσι όπως είναι γίνεται βέβαια) και θα ήταν το υπέρτατο ζεϊμπέκικο κατά την άποψή μου.

 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Μερικά τα έχω ξαναπεί σε άλλο θρεντ. Πάντως μου κάνει εντύπωση που σας φτιάχνουν τη διάθεση τόσο καταθλιπτικά τραγούδια. Κι εμένα μου αρέσουν πολύ, αλλά γιατί με ηρεμούν. Τώρα θα βάλω τα πιο ανεβαστικά που χορεύω/τραγουδάω παράλληλα.






(ναι, βλέπω 15χρονα και μαθαίνω τα χορευτικά τους)



 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 38 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top