Πώς σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφός σας στο σεξ;

Πως σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφος σας στο σεξ?
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 274)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα

    Ψήφοι: 90 32.8%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα

    Ψήφοι: 39 14.2%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω μούγκα στη στρούγγα

    Ψήφοι: 18 6.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει σε ξένη γλώσσα

    Ψήφοι: 11 4.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα

    Ψήφοι: 83 30.3%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα

    Ψήφοι: 41 15.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω μούγκα στη στρούγγα

    Ψήφοι: 16 5.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου μιλάει σε ξένη γλώσσα

    Ψήφοι: 10 3.6%
  • Δεν ξέρω, είμαι ασεξουαλικό ον. :angel:

    Ψήφοι: 8 2.9%
  • Δεν σας λέω, παρ'οτι η ψηφοφοριά είναι μυστική γιατί έχω μανία καταδιώξεως :worry:

    Ψήφοι: 25 9.1%

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
μούγκα, άντε κάνα μούγκρισμα στο τσακίρ κέφι.

Α, γειά σου!!! Κι μένα δε μ'αρέσουν οι "κουβεντούλες" την ώρα του σεξ...Με χαλάνε αφάνταστα και μου καταστρέφουν την τρυφερή αυτή στιγμή, αλλά όταν ο άλλος έχει "άγριες" διαθέσεις, τη βρίσκει με ερωτήσεις (ξέρετε τι σόι) και "βρώμικους" χαρακτηρισμούς...:mad: Έλεος πια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Δεν έχω σύντροφο αλλά μάλλον η σιωπή είναι πολύ γκ...α! :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από QsLv:
Δεν έχω σύντροφο αλλά μάλλον η σιωπή είναι πολύ γκ...α! :|

θα παίξουμε κρεμάλα; :jumpy:

έχει α; :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
να μιλαει ασταματητα κ να μου λεει προστυχολογα κ να με ανεβαζει απο την κολαση στο παραδεισο κ τα αναποδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κι εγώ είμαι του πολύ μπούρου μπούρου εκείνη την ώρα και συνήθως θέλω προστυχόλογα (ενίοτε ανταλλάσουμε και χοντρά βρισίδια! :redface:), ενώ σπανιότερα θέλω γλυκόλογα κι αυτά για λίγο..

Τα τελευταία χρόνια μου βγήκε αυτό, παλιά δεν ήμουν τόσο της ομιλίας.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SeCtoR

Νεοφερμένος

Ο SeCtoR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσουν οι προστυχες απο μια γυναικα αλλα οχι με αυτην που θα χω σχεση,με μια πορνη που σκοπος σου ειναι η ικανοποιηση,π.χ να σε κοιταει με μισος και να σου λεει οτι "τον εχεις μικρο",ναι "πιο γρηγορα ρε μλκ" κτλπ οποτε τσατιζεσαι εσυ και τις τα δινεις ολα μεχρι να το βαλει καλα στο μυαλο της και ησυχασει :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
να σε κοιταει με μισος και να σου λεει οτι "τον εχεις μικρο"

Υπαρχει αντρας που δεν νιωθει "καπως" με κατι τετοιο και δεν του πεφτει (το ηθικο :P)? :confused:

Περιεργα πραγματα.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SeCtoR

Νεοφερμένος

Ο SeCtoR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Υπαρχει αντρας που δεν νιωθει "καπως" με κατι τετοιο και δεν του πεφτει (το ηθικο :P)? :confused:

Περιεργα πραγματα.. :hmm:

Ναι αλλα αν σου το πει αυτο βγαινεις εκτος εαυτου και εχεις καλυτερα αποτελεσματα;)

Εμενα θα με πειραζε να το κανω και να μας ακουν οι γειτονες απο διπλα,εκει που σπουδαζω μενω σε μια πολυκατοικια που εχουνε γινει πολλα,η αλλη κατω στο δευτερο ηταν σα να την ακουγα μπροστα μου,την βγαλαμε "τραγουδιαρα",μιλαμε για πολυ γελιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
θα παίξουμε κρεμάλα; :jumpy:

έχει α; :shifty:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: απίστευτος,όπως πάντα..!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
dirty talk, as sex should be :yes::sly:

Kαι αποτι βλεπω και η πλειοψηφια ανδρων αλλα και γυναικων, συμφωνει. Εεεετσι. :thumbsup:

(υπαρχουν και στιγμες για γλυκολογα , αλλα μαλλον σε αλλη φαση περισσοτερο, παρα πανω στο σεξ, που θες να βγαλεις το ζωο μεσα σου :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Lorien:
που θες να βγαλεις το ζωο μεσα σου

α για να σου πω φίλε. είτε όξω θα το βγάλεις το ζωάδι, είτε μέσα θα το βάλεις. αυτά που λες δε γίνονται δικέ μου~!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
σους. εννοούσε "να βγάλεις το ζώο [που κάνει ελεύθερο κάμπινγκ] μέσα σου" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
σους. εννοούσε "να βγάλεις το ζώο [που κάνει ελεύθερο κάμπινγκ] μέσα σου" :P

βρε!!! πολυ λολ μαζευτηκε εδωωω;) :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
lol
sorry
ΑΠΟ μεσα σου εννουσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ε συνεχιστε το αυτο με τα ζα ρε παιδια, πολυ γελαγα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Μόνο εμένα μ΄αρέσει η μούγκα? :redface:



Εμ..., δεν ξέρεις ότι "η μούγκα στη στρούγκα..." πουθενά αλλού. :D



.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
εξαρταται τις ορεξεις και τη διαθεση τωρα.Καταρχην ειναι γελοιο να μιλας συχνα.Μπορει παραδινεσαι στην ηδονη και δε σου βγαινει καμια λεξη μονο αγκομαχητα.Αλλες φορες ομως γουσταρεις να πεις σου σκιζω το μ...νακι σου και τετοια ωραια και να σε ερειζει πιο πολυ, η να πεις τελος παντων κατι πιο ερωτικο.Οπως την βρισκει κανεις στην τελικη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μόλις παρατήρησα ότι είχα ψηφίσει "Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω μούγκα στη στρούγγα" :oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βασικά το κακό με το dirty talk στο σεξ, είναι οτι αν λες συνέχεια τα ίδια και τα ίδια καταντάει βαρετό, ξενερωτικό και χειρότερο απο το να μην έλεγες τίποτα. Οπότε πρέπει να σκέφτεσαι διαρκώς κάτι καινούριο, πράγμα ιδιαιτέρως δύσκολο αν έχεις σχέση που κρατάει καιρό...
Πάντως, όταν το dirty talk είναι καλό το προτιμώ με χίλια. Όταν δεν είναι καλό και εμπνευσμένο προτιμώ τη μούγκα στη στρούγγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
μόλις παρατήρησα ότι είχα ψηφίσει "Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω μούγκα στη στρούγγα" :oops:

mouse λανθάνον την αλήθεια λέγει... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top