Σας την ''έπεσε'' ποτέ άτομο του ιδίου φύλου;

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εμένα άμα μου πιάσει κάνενας τον ποπό θα τους στραγγαλίσω τα @@ :boxing::whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros:
Εμένα δεν μου την έχει πέσει ποτέ :P
Ουτε εμένα βρε Πετράν... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Γιαπ.Και μία φορά ήταν και πάρα πολύ άβολα σε σημείο που έπρεπε να την προσβάλλω για να σταματήσει(για να μην λέτε ότι μόνο οι άντρες "τα ρίχνουν" άκομψα) συν το ότι έφαγα και απίστευτο δούλεμα απο την παρέα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μία φορά σε τσιπουράδικο ενώ είχα βγει με γυναικοπαρέα....Απλά αισθάνθηκα περίεργα διοτί αλλιώς είχα μάθει να αντιμετωπίζω τα πεσίματα αντρών και δεν είχα ιδέα από πεσίματα γυναικών....Τέσπα...Δεν βγήκα ραντεβού και ούτε αντάλλαξαμε κινητό όπως ήθελε 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Ναι, μια φορά, αλλά όχι ακριβώς...στην ψύχρα! Στην 3η Λυκείου είχαμε στην τάξη μια λεσβία, η οποία 'ντάξει δεν το φώναζε κιόλας, αλλά έκανε μπαμ απ'όλο το στυλ [και ήταν και γνωστό σε όλο το σχολείο]...Σ'ένα διάλειμμα (ή είχαμε βγει έξω μετά από διαγώνισμα...δε θυμάμαι...)καθόμουν μόνη στα σκαλιά και ήρθε και μ'αγκάλιασε και μού'λεγε διάφορα...όχι δλδ λόγια μια απλής φίλης, αλλά όχι ότι μου τά'ριχνε και στην ψύχρα...Απλά φαινόταν η διαφορά από μια "απλή" φίλη: Ο τρόπος που μου μιλούσε, που με κοιτούσε και με άγγιζε...Μπρρρρρρρρρρρρ! Δεν της έδωσα αέρα φυσικά, οπότε δε με ξαναπλησίασε...φιου!
Πάντως η απόλυτη ερωτική φαντασίωση των αντρών είναι να βλέπει 2 γυναίκες να το κάνουν ε, ή κάνω λάθος;!;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Aayla:
Πάντως η απόλυτη ερωτική φαντασίωση των αντρών είναι να βλέπει 2 γυναίκες να το κάνουν ε, ή κάνω λάθος;!;:P

Λαθος ειναι δυο γυναικες να το κανουν και αυτος να το κανει με μια τριτη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Λαθος ειναι δυο γυναικες να το κανουν και αυτος να το κανει με μια τριτη:P

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andrew19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andrew19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Εδώ δεν μου την πέφτει κανείς. Δεν υπάρχει κανείς gay στη Μύκονο. Αλήθεια! :P
Θυμάμαι στη Θεσσαλονίκη είχα βγει με 1 φίλη μου και της μιλάει μια κοπέλα... έρχεται με αγκαλιάζει και μου λέει δεν στην πέφτω αλλά αυτή είναι λεσβία και μου τα ρίχνει και της είπα ότι είσαι ο γκόμενος μου :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Andrew19:
Εδώ δεν μου την πέφτει κανείς. Δεν υπάρχει κανείς gay στη Μύκονο. Αλήθεια!

χαχαχαχαχαχαχα!:rofl:Δεν υπάρχουν gay στη Χώρα των Gay;!;!;! Καλό...:D [ :P]

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Λαθος ειναι δυο γυναικες να το κανουν και αυτος να το κανει με μια τριτη:P
Α, ρε, οι αντρικές φαντασιώσεις...Εκεί δεν κρύβεται o Πασάς που κρύβετε μέσα σας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Naida

Νεοφερμένος

Η Naida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Όχι, δεν έχει τύχει... Ευτυχώς γιατί πραγματικά θα ένιωθα πολύ άβολα, δε θα ήξερα τι να πω...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Ούτε εμένα μου έτυχε..Είχα όμως την ατυχία να μου την πέσει ζευγάρι (άντρας -γυναίκα) πριν μερικά χρόνια σε διακοπές.:(
Άργησα λίγο να καταλάβω τι παίζει και μετά με έπιασε νευρικό γέλιο που μαλλον τους ξενέρωσε και έφυγαν.:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Δεν ήταν ακρινώς "πέσιμο", αλλά είχε ως εξής:

Στις Πανελλήνιες εξετάσεις, την πρώτη ημέρα είχαμε δύο επιτηρητές, έναν άντρα και μια γυναίκα. Η γυναίκα, ναι μεν δεν ήταν αντροκλής, αλλά κάτι φαινόταν ότι δεν πήγαινε και πολύ καλά.

Τη δεύτερη ημέρα των εξετάσεων λοιπόν (που είχαμε πάλι τους ίδιους επιτηρητές) φτάνω στην αίθουσα πρώτη και μόνη μου και η επιτηρήτρια με φωνάζει και άρχισε να με ρωτάει κάτι αρλούμπες που έκαναν μπαμ ότι ήταν απλώς για να μου πιάσει τη συζητηση... εγώ πήρα χαμπάρι ότι κάτι δεν πήγαινε καλά και ευτυχώς εκείνη την ώρα έρχονταν μπουλούκι οι συμμαθητές μου, οπότε της είπα "εεεεεεεεε γειά σας" και έφυγα.

Δυστυχώς εκείνη τη μέρα ΚΑΙ έγραφα ιστορία, οπότε είχα άγχος γιατί δεν ήταν και το καλύτερό μου, ΚΑΙ μου έκλεισε το μάτι Ο επιτηρητής, ΚΑΙ μου την ψιλο-έπεσε Η επιτηρήτρια και με είχε πιάσει ένας αηδιοπανικός. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
ενα καλπκαιρι στο νησι μου την επεσε μια ολλανδεζα αλλα εγω εκανα την δυσκολη ηταν μαζι με την δικια της που ηταν τεραστια κ ποιος με γλυτωνε απο τα χερια της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
δεν θυμάμαι, ίσως... εδώ όταν μου την πέφτουνε άτομα του αντίθετου φύλου δεν παίρνω είδηση :blink:, τι λέμε τώρα :upside:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALR

Νεοφερμένος

Ο Thanasis P. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Η απάντηση είναι όχι και μάλλον θα το θεωρούσα προσβολή και θα νευρίαζα αρκετά. Δεν ξέρω γιατί, τώρα που το σκέφτομαι λογικά δεν υπάρχει μια σωστή εξήγηση αλλά είμαι 100% σίγουρος ότι αυτή θα ήταν/είναι η αντίδραση μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ALR:
Η απάντηση είναι όχι και μάλλον θα το θεωρούσα προσβολή και θα νευρίαζα αρκετά. Δεν ξέρω γιατί, τώρα που το σκέφτομαι λογικά δεν υπάρχει μια σωστή εξήγηση αλλά είμαι 100% σίγουρος ότι αυτή θα ήταν/είναι η αντίδραση μου.
Δε νομίζω πως θα έπρεπε να το θεωρούσες προσβολή, αντιθέτος. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALR

Νεοφερμένος

Ο Thanasis P. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros:
Δε νομίζω πως θα έπρεπε να το θεωρούσες προσβολή, αντιθέτος. ;)
Ναι, για αυτό και λέω ότι τώρα που είμαι ήρεμος δεν βρίσκω λογική εξήγηση στην αντίδραση μου. Αλλά ξέρω ότι θα χάσω την ψυχραιμία μου εκείνη τη στιγμή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Και εμένα εις διπλούν. Μια από icq που το υποψιαζόμουν αλλά ντρεπόμουν να ρωτήσω μέχρι σε ένα σημείο.
γενικά δεν έχω πρόβλημα. Ο καθένας όπως την βρίσκει αρκεί να σεβαστεί την απόφαση του άλλου. Εμένα συγκεκριμένα δεν είχα πρόβλημα καθώς ο τύπος δεν έλεγα βλακίες μπροστά σε άλλους.

Εμένα γενικά με ενοχλεί που το δείχνουν τόσο πολύ αλλά το καταλαβαίνω γιατί όταν πχ βλέπεις ένα άνδρα θεωρείς δεδομένο ότι του αρέσουν οι γυναίκες. Για αυτόν που το γούστο είναι εξαίρεση πρέπει να το διαφημίσει ωστέ να μην χάσει κάποιες από τις λιγότερες ευκαιρείες που έχει. Ελπίζω να το έθεσα σωστά.

Εγώ πάντως τις γυναίκες ομοφυλλόφιλες δεν τις καταλαβαίνω. Άσε που το θεωρώ και λίγο πιο φυσιολογικό παρόλο που το λεσβιακό δεν μαρέσει καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Aayla:
Α, ρε, οι αντρικές φαντασιώσεις...Εκεί δεν κρύβεται o Πασάς που κρύβετε μέσα σας...:P

Κάτσε βρε Ayla! Και η top γυναικεία φαντασίωση δεν είναι με δύο (τρεις, τέσσερις... :P) άντρες; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
2 φορές την μια ήταν πωλήτρια σε ρούχα, με καταχούφτωσε, με καταπασπάτεψε και μετά μου ζήτησε να πάμε για καφέ οι δυό μας, της ειπα ότι είμουν παντρεμένη και μου ζήτούσε συγνώμη, στεναχωρήθηκα να πώ την αλήθεια, την έκανα και ένοιωσε ανηχανία, νόμιζε ότι είμουν ομοφυλόφιλη, την δέυτερη είμουν εγώ πωλήτρια σε ρούχα και ερχόταν κάποια για μένα, πολλή καλή, μου είπε ότι της άρεσα και ότι θα ήθελε να κάνει σοβαρή σχέση, της είπα οτι είμουν παντρεμενη, ερχόταν μετά μόνο λέει για να με βλέπει:)πολλύ γλυκια, πάντος άν είμουν ομοφυλόφιλη θα είμουν μαζί της τώρα.

στο μαγαζί που δούλευα με τα ρουχα πάντος με πέρασαν μια φορά για ομοφυλόφηλη, ακούμπησα το πόδι κάποιας την ώρα που πήγα να κοντήνω την φούστα, τσατήστηκε με φώναξε ανώμαλη, είπε του αφεντηκού μου ότι πρέπει να ντρέπετε που μαζευει κάποια σαν και μένα και έφυγε:mad:, δεν με πήραξε που με είπε ομοφιλόφηλη, τιμή μου άλλωστέ, με πήραξε που με είπε ανώμαλη:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top