Goody's ή McDonald's;

Goody's ή McDonald's;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 18)

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Τί λέτε παίδες,ο Μπένι και ο Πάγκαλος ποιο απο τα 2 να προτιμούν;
Γιατί δε νομίζω οτι τους αρέσουν τα κεφτεδάκια του ΙΚΕΑ .:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamwla

Νεοφερμένος

Ο Mamwla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Όσο μπορείτε να τα αποφεύγετε και τα δύο. Είναι κρίμα να πληρώνεις για σκουπίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga_serb

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olga_serb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
:thumbsup::thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • big-mac.jpg
    big-mac.jpg
    158.3 KB · Εμφανίσεις: 105

Yamcha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 271 μηνύματα.
Απο τα δυο σκατα προτιμω τα Goodys
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Δεν πηγαίνω σε κανένα από τα δύο.
Τα καλοκαίρια όμως όταν πηγαίνω διακοπές (το τελευταίο δεν πήγα), επειδή στα νησιά τα διάφορα εστιατόρια με έγδερναν λιγάκι στις τιμές, μερικές φορές προτιμούσα τα goody's σαν πιο οικονομικά.
Στα McDonads έχω πολλά χρόνια να πάω, οπότε προτιμώ goody's, μόνο όμως σε τέτοιες σπάνιες περιπτώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Κανένα από τα 2.
Όποτε έχω όρεξη για κάτι πρόχειρο πάω στο γυράδικο της γειτονιάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σουβλάκια:P

Ok, ok. Goodys αλλά αν θες λίγο πιο αμερικανιά, πας στα Mac. Παντα προτιμούσα απ'ολα αυτά τα fast, τα kfc και burger king. Προσωπικά δεν τρώω απο κανένα απο αυτά γιατί έχω γίνει πολύ στριφνή και προσεχτική με το φαγητό, αλλά όταν ήμανε (πιο) νέα το πήγαινα εναλλάξ, ο,τι τύχαινε στο δρόμο :P
Απο Mac έχω να θυμάμαι τα ωραιότατα τσιζ και τη μαγιονέζα τους κι απο γκουντυς τις ωραιότατες σαλάτες και τα φιλετάκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lydiatav

Νεοφερμένος

Η lydiatav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
η τιποτα απο τα 2....εγω μαγειρευω παρα πολυ κ ολα αυτα τα σκατενια τα φτιαχνω!! εχω να πω οτι σε homemade εκδοση ειναι το ιδιο απολαυστικα κ προφανως πιο ποιοτικα κ υγιεινα!!! don't waste your money.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oneiropagida7

Νεοφερμένος

Η oneiropagida7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Goody's φυσικά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
αμα θελει κανεις σαπιλα θα φαει pure σαπιλα οχι καλλυμενες κυριλατες ακριβες μαλακιες σαν τα γκουντις..
προσωπικα δε τρωω ουτε το ενα ουτε το αλλο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
αμα εισαι ελλαδα, γκουντις.
εξωτερικο Mc donalds.
αμα μπορεις να τα αποφυγεις ακομα καλυτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Και τα δύο σάπια είναι, έλεος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
γκουντισ.μωρο.μου.γιατι.ειναι.ελληνικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
αμα εισαι ελλαδα, γκουντις.
εξωτερικο Mc donalds.
αμα μπορεις να τα αποφυγεις ακομα καλυτερα :P

Διαφωνω! Εξωτερικο μπεργκερ κινγκ, πιο πλουσια και πιο οικονομικα. Μην κοιτατε που τα μακ εδω ειναι τσαμπα. Τα μπεργκερ κινγκ ειναι πολυ πιο χορταστικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Διαφωνω! Εξωτερικο μπεργκερ κινγκ, πιο πλουσια και πιο οικονομικα. Μην κοιτατε που τα μακ εδω ειναι τσαμπα. Τα μπεργκερ κινγκ ειναι πολυ πιο χορταστικα

Εστω^^
Εγω γενικα δεν τρωω αυτα τα μπιφτεκια οποτε το ψωμακι με το τυρι, το μαρουλι και καμια σαλτσα μου φαινεται ιδιο παντου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εχω φαει περισσοτερες φορες στα goody's. Αλλα και τα 2 ειναι χαλια. Προσωπικα δεν θα διαλεγα κανενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top