Περίεργοι γευστικοί συνδυασμοί

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Πολύ σωστή.
Απλά εγώ εννοούσα από θέμα γεύσης.
Μπορείς να φας ωμή πχ μια πατάτα?

Ε ναι,εχω δοκιμασει σαν παιδι και εγω
Γενικα εχω δοκιμασει πολλα λαχανικα ωμα

Το κουνουφιφι μου ξεφυγε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Οταν ήμουν μικρή πάντως, μου άρεσει πολύ το ωμό κουνουπίδι (και διάφορα άλλα που τώρα δεν μου αρέσουν).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
1. Καρπούζι με τυρί φέτα για το καλοκαιράκι
2. Σε ένα μπολ-> καφές, δημητριακά, γάλα και λίγα κομμάτια κέικ όλα μαζί ανακατεμένα για ένα βιαστικό πρωί :P
3. Μπουγάτσα με κέτσαπ, γαμάτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
1. Καρπούζι με τυρί φέτα για το καλοκαιράκι
Ω ναι:D και εγώ τρώω έτσι το καρπούζι και σε όσους το έχω πει τους φαίνεται περίεργο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
μαγιονέζα με ψωμί (:
όπως και φρουτόκρεμα με κέικ σοκολάτας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
μουστάρδα με ψωμί
μουστάρδα με αγγούρι
θεικαααααααααααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
φιλε δεν θα το πιστεψεις και εμενα μου αρεσουν.επισης μου αρεσει λιγακι και μουσταρδα με ντοματα και φετα

δεν το εχω δοκιμασει αλλα φανταζομαι πως θα ειναι σκετη αηδια: μπεικον βουτηγμενο σε merenda
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Οοοοοκ τελικά δεν πιάνω μία μπροστά σε κάποιους :P

Και γω που νόμιζα πως είμαι ανώμαλος επείδη τρελαίνομαι για χόρτα με γάλα .Ούτε αγελάδα να ήμουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Maria Bluemind

Νεοφερμένος

Η Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
δεν το εχω δοκιμασει αλλα φανταζομαι πως θα ειναι σκετη αηδια: μπεικον βουτηγμενο σε merenda
ναι οντως θα ειναι αηδια.. :sick:

Δεν ειχα τι να κανω και το δοκιμασα.. μουσταρσα, μαγιονεζα, γιαουρτι. Τρωγοταν.. :1eye: :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Όχι ιδιαίτερα κουλός συνδιασμός αλλά εμένα αν δεν μου τον έλεγαν δεν θα τον σκεφτόμουν. Αγγουράκια με κάρυ και αλατάκι, είναι Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο, ειδικά αν σας αρέσουν τα πικάντικα <3 Θα με θυμηθείτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Bluemind

Νεοφερμένος

Η Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Χμμ ωραίο και το κάρυ με τα αγγουράκια.. Καλή ιδέα!
Χυμό με κορν φλέιξ.. (τα σκετα)... μια μέρα που δεν είχαμε γάλα και ήθελα κορν φλέιξ. :p
Στους περισσότερους δεν αρέσει να το ακούνε.. δεν είναι και τόόόόσο άσχημο.. :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
κρεπα με κοτομπουκιες, κοτοπουλο μπεικον μαρουλι πιπερια ντοματα τονο μαγιονεζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
φέτα τυρί με μπαλσάμικο :sick::sick::sick: ιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
γαριδες με μουσταρδα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Μικρη ειχα αλείψει μία φετα γαλοπούλα με μερέντα. Δεν ξετρελάθηκα...

Επισης με την κολλητη μου μια μερα που μας επιασε η γαστρονομικη μας κριση, φτιαξαμε ''παγωτο''... Εντελως τχαια, χτυπησαμε τα αυγα μαρενγκα και βαλαμε κακαο. Το βαλαμε στην καταψυξη (χωρις να περιμενουμε τιοτα συγκεκριμενο, απλα ετσι), και βγηκε σαν παγωτο! Βεβαια μετα ανακατευόμασταν, αλλα είχε πλακα...

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κορν φλάκες με μαρμελάδα και γιαούρτι-ew
Νερόβραστα κολοκυθάκια με μουστάρδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
γούστα, εμένα δε μ'άρεσε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top