Παλέρμο #34 - The Game (Extreme)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
χαχα παιδιαα συγκεντρωθητε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ειδες δεν απανταει... οπου να 'ναι ομως θα ερθουν και οι υπολοιποι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
γιατι; θα βαλεις τους φιλους σου τους μαφιοζους να με καθαρισουν;
Όχι θα ανέβω εγώ η ίδια Λιβαδειά και θα σε σκοτώσω:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Όχι θα ανέβω εγώ η ίδια Λιβαδειά και θα σε σκοτώσω:pfff:
χμμμ η σταση μπορει να θεωρηθει κατι παραπανω απο υποπτη.. blue_butterfly on the Suspicious folder
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Παιδάκια ας επανέλθουμε στο παιχνίδι πλζ χωρίς πολλά μηνύματα καφετέριας! :)

Αύριο Δευτέρα 10/10 δεν θα γίνει δολοφονία το μεσημέρι.
Ψηφίστε ως τις 20:00 το βράδυ τον παίκτη που θα αποχωρήσει.

Ψηφοφορία
  1. Kwstac
  2. intifada
  3. maria_lulu
  4. Τάσος97
  5. Σπυρακος (^^) --->>> Ούρσακ
  6. Tsiyo
  7. Demlogic
  8. blue_butterfly
  9. Drama Prinzessin --->>> Ούρσακ
  10. Johnnaousa
  11. papaki93
  12. Margaux
  13. maria775m --->>> Ούρσακ
  14. emily 6
  15. vassilis497
  16. fantasmenos
  17. Aristos14
  18. Ούρσακ

    • Ούρσακ 3 ψήφοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
χμμμ η σταση μπορει να θεωρηθει κατι παραπανω απο υποπτη.. blue_butterfly on the Suspicious folder
Εγώ πηγα να προστατεύσω το γάμο μου και βρέθηκα στη λίστα των υπόπτων σου, δεν πειράζει βρε μωρό μου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγώ πηγα να προστατεύσω το γάμο μου και βρέθηκα στη λίστα των υπόπτων σου, δεν πειράζει βρε μωρό μου.:D
καπως πρεπει να ξακινησουμε.. αν καθομαστε με σταυρωμενα τα χερια δε θα γινει τιποτα... αχχ το βλεπω θα φαγοθουμε μεταξυ μας...:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
καπως πρεπει να ξακινησουμε.. αν καθομαστε με σταυρωμενα τα χερια δε θα γινει τιποτα... αχχ το βλεπω θα φαγοθουμε μεταξυ μας...:mad::mad:
Αυτό είπα και εγώ πριν.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intifada

Νεοφερμένος

Ο intifada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
για σας παιδεια καλη αρχη
κοιταξτε εγω ακομα δεν εχω βγαλει καποια συμπερασματα ειναι θολά τα νερά ακόμη και δεν εχω αποφασισει τι θα ψηφισω:hmm:

καπως πρεπει να ξακινησουμε.. αν καθομαστε με σταυρωμενα τα χερια δε θα γινει τιποτα... αχχ το βλεπω θα φαγοθουμε μεταξυ μας...:mad::mad:
γιατι δεν ξεκινας δολοφονοτνας εμενα?:clapup:

θα σας ξεσκεπασουμε ρεμαλιααααααααααα
δεν χρειαζεται ξερεις ηδη ποιους θα δολοφονησεις;)

ειδες δεν απανταει... οπου να 'ναι ομως θα ερθουν και οι υπολοιποι
περιμειωεις και τους συνδολοφονυς σου βλεπω:P

χμμμ η σταση μπορει να θεωρηθει κατι παραπανω απο υποπτη.. blue_butterfly on the Suspicious folder
γιατί δεν λες καλυτερα on the deadlist?;)

πλακα κανω... απλά συμετέχεισς υπερβολικα πολύ οπότε δεν νομίζω να εχεις καποιο απλό ρόλο
και γενικά μου φένεσαι πολύ ανήσυχως και σαν να εχεις πολύ τσαμπουκά
δεν σε ψηφίζω όμωσ ακόμα γιατί είναι θολά τα νερά όπως είπα και πριν

σημειωση: οι παραπάνω παραθέσεις είταν απλά ένα αστείο ΄δεν τα έλαβα υπ όψην μου απλά λέμε και καμιά βλακεία για να αρχίσουν οι κόντρες ρε παιδί μου ;):)

σορυ για τα ορθογραφικά αλλά είμαι απο κινητό :/:

και ο ουρσακ από την άλλη δεν έχει και το πρώτυπο του αθώου πολίτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Ψηφίζω intifada. Ήδη δολοφόνησε τη γλώσσα . Φοβάμαι πως κάποιος πολίτης θα είναι ο επόμενος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Ψηφοφορία
  1. Kwstac
  2. intifada
  3. maria_lulu
  4. Τάσος97
  5. Σπυρακος (^^) --->>> Ούρσακ
  6. Tsiyo
  7. Demlogic --->>> intifada
  8. blue_butterfly
  9. Drama Prinzessin --->>> Ούρσακ
  10. Johnnaousa
  11. papaki93
  12. Margaux
  13. maria775m --->>> Ούρσακ
  14. emily 6
  15. vassilis497
  16. fantasmenos
  17. Aristos14
  18. Ούρσακ

    • Ούρσακ 3 ψήφοι
    • intifada 1 ψήφος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
για σας παιδεια καλη αρχη
κοιταξτε εγω ακομα δεν εχω βγαλει καποια συμπερασματα ειναι θολά τα νερά ακόμη και δεν εχω αποφασισει τι θα ψηφισω:hmm:

γιατι δεν ξεκινας δολοφονοτνας εμενα?:clapup:
γιατί πολύ απλά δεν είμαι μαφιόζος
δεν χρειαζεται ξερεις ηδη ποιους θα δολοφονησεις;)
:confused::confused:
περιμειωεις και τους συνδολοφονυς σου βλεπω:P
δε θα το ξαναπω.. δεν είμαι μαφιόζος...
γιατί δεν λες καλυτερα on the deadlist?;)
δεν εχω deadlist
πλακα κανω... απλά συμετέχεισς υπερβολικα πολύ οπότε δεν νομίζω να εχεις καποιο απλό ρόλο
και γενικά μου φένεσαι πολύ ανήσυχως και σαν να εχεις πολύ τσαμπουκά
δεν σε ψηφίζω όμωσ ακόμα γιατί είναι θολά τα νερά όπως είπα και πριν

σημειωση: οι παραπάνω παραθέσεις είταν απλά ένα αστείο ΄δεν τα έλαβα υπ όψην μου απλά λέμε και καμιά βλακεία για να αρχίσουν οι κόντρες ρε παιδί μου ;):)

σορυ για τα ορθογραφικά αλλά είμαι απο κινητό :/:

Λοιπόν, ρε μπας και είσαι εσύ κανένας μαφόζος και θες να τη βγάλεις καθαρή;;; Εγώ απλά συμμετείχα πολύ σήμερα διότι δε βγήκα καθόλου από το σπίτι, άρα δεν είχα κατι καλύτερο να κάνω... Εγώ ακόμη περιμένω να έρθουν και οι υπόλοιποι συμμετέχοντες... Demlogic καλύτερα να ψηφίζουμε με βάση σωστά επιχειρήματα κι όχι με κουταμάρες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Γεια σας κι από μένα. Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά. Για αρχή λέω να μην ψηφίσω κάποιον, αργότερα αν είναι αφού ότι και να κάνω τώρα στην τύχη θα 'ναι.

ΥΓ: 'Εχουμε σήμερα δολοφονία;

edit: Επειδή σε λίγο πάω για ύπνο και παίζει να μην προλάβω ψηφοφορία ψηφίζω από τώρα στην τύχη Margaux

ο Ούρσακ μου κάνει εντύπωση που πήρε τόσες απανωτά τέλος πάντων :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Όχι Βασίλη από αύριο ξεκινάνε οι δολοφονίες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
καλημεραααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Σήμερα θα πάρουμε κάρτες ίντριγκας;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Σήμερα θα πάρουμε κάρτες ίντριγκας;;
το βράδυ ναι

Ψηφοφορία

  1. Kwstac
  2. intifada
  3. maria_lulu
  4. Τάσος97
  5. Σπυρακος (^^) --->>> Ούρσακ
  6. Tsiyo
  7. Demlogic --->>> intifada
  8. blue_butterfly
  9. Drama Prinzessin --->>> Ούρσακ
  10. Johnnaousa
  11. papaki93
  12. Margaux
  13. maria775m --->>> Ούρσακ
  14. emily 6
  15. vassilis497--->>> Margaux
  16. fantasmenos
  17. Aristos14
  18. Ούρσακ

    • Ούρσακ 3 ψήφοι
    • intifada 1 ψήφος
    • Margaux 1ψήφος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
ψηφιζω τον fantasmeno!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ο Ούρσακ μου κάνει εντύπωση που πήρε τόσες απανωτά τέλος πάντων :hmm:

Κι εμένα μου κάνει εντύπωση που ήρθες να τον σώσεις αλλά τέλος πάντων:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top