Αγαπημένα αντικείμενα!

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
H κιθάρα μου.
Το μονόγραμμα του Ελύτη.
Το δαχτυλίδι της αδερφής μου.
Μια φωτογραφία μου σε μικρή ηλικία.
Μια εικόνα.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
1)τα cd μου και τα ελάχιστα βινύλια που έχω

2)το λαστιχάκι των μαλιων του adam jones

3) ένα δακτυλίδι που πήραμε όλη η παρέα μου από την 5μερη στην κρήτη (ποιος ξέρει που θα μας βρει η επόμενη χρονιά!:()

4)μια μπλούζα του άνδρα μου που απο την πρώτη στιγμή που μου την δάνεισε αποφάσισα να μην του την επιστρέψω ποτέ ξανά!!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
ω ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Θέλω και γω ένα κομματάκι.:eek:

Iιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!:eek:

Εγώ βολεύομαι και με μια τρίχα του...:D
Σιγά μην το κόψει σε κομματάκια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
αγαπάκια μου συγγνώμη αλλά δεν τον μοιράζομαι...ξέρετε τι κλωτσοπατινάδα έφαγα για να το πάρω;! ασε.....αλλά άξιζε:D:D
πάντως δεν ξέρω αν είναι ψυχολογικό αλλά σε όσα μαθήματα στις πανελλήνιες το κουβάλησα μαζί μου έγραψα πάνω απο 90...κουλό;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αν και πέρασε στα χέρια μου πρόσφατα, ναι είναι το πιο αγαπημένο μου αντικείμενο.

Μια μπαλίτσα με νερό και χρυσόσκονη που έχει μέσα το μικρό Πρίγκιπα με το αρνάκι του. Μου το έκανε δώρο μια από τις φίλες μου για την Πρωτοχρονιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top