Τι περιοδικά διαβάζετε στο WC;

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Βιβλία του στυλ "Μάθετε Java σε 24 ώρες", σπορ του βορρά, metal hammer, big fish και χαμηλές πτήσεις του Αρκά. Στις πολύωρες συνεδρίες (καταραμένη δυσκοιλιότητα) μπορεί να λύνω και διαφορικές εξισώσεις εκεί μέσα.

Αυτό για το laptop το έχω σκεφτεί και εγώ αλλά δε χωράει γραφείο στο wc ρε γμτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
την αβάσταχτη ελαφρότητα του είναι

ή τις πολιτικές στήλες στην εφημερίδα για ευννόητους λόγους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Το καλύτερο μέρος να διαβάσω την εφημερίδα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Οτιδήποτε πραγματικά! Και όταν δεν έχω κάτι, την πέφτω στα μπουκάλια από σαμπουάν, αφρόλουτρα κλπ.

Γιατί όμως το κάνουμε αυτό; το έχει σκεφτεί κανείς;
Γιατί όλοι διαβάζουμε τελικά στον θρόνο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Οτιδήποτε πραγματικά! Και όταν δεν έχω κάτι, την πέφτω στα μπουκάλια από σαμπουάν, αφρόλουτρα κλπ.

Γιατί όμως το κάνουμε αυτό; το έχει σκεφτεί κανείς;
Γιατί όλοι διαβάζουμε τελικά στον θρόνο; :hmm:
απασχολώντας την αίσθηση της όρασης , προσπαθούμε να ξεχάσουμε την αίσθηση της όσφρησης:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
απασχολώντας την αίσθηση της όρασης , προσπαθούμε να ξεχάσουμε την αίσθηση της όσφρησης:redface:

Να μασάς αγιόκλημα χρυσέ μου ... να ευωδιάζουν! :pfff: .......... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν διαβαζω τιποτα..μου χαλαει τη συγκεντρωση...:D
ποτε΄δεν εχω διαβασει κατι στο μπανιο...και κανω συχνα αρκετη ωρα για τη " μεταφορα βαρέως υλικου":P
σκεφτομαι διαφορα πραγματα και βεβαιως τη δουλεια μου...γενικα για μενα ειναι μερος συγκεντρωσης και περισυλλογης οπως και το κρεβατι...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
δεν διαβαζω τιποτα..μου χαλαει τη συγκεντρωση...:D
ποτε΄δεν εχω διαβασει κατι στο μπανιο...και κανω συχνα αρκετη ωρα για τη " μεταφορα βαρέως υλικου":P
σκεφτομαι διαφορα πραγματα και βεβαιως τη δουλεια μου...γενικα για μενα ειναι μερος συγκεντρωσης και περισυλλογης οπως και το κρεβατι...;)

μία από τα ίδια.... εγώ συνήθως σκέφτομαι κάτι ευχάριστο που θέλω να κάνω μετά τη ''δουλειά'' μου.... αυτό με βοηθάει και στην επεξεργασία.... τι θέμα και αυτό...;:redface::):D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiger-wolf

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Έχω τοποθετήσει τους 27 τόμους της εγκυκλοπαίδιας "Επιστήμη και Ζωή" σε αυτοσχέδια ράφια δίπλα στη λεκάνη για να έχω κάτι να περνάω την ώρα μου. Σπάνια τα μελετάω όμως, αφού κατέχω WiFi router και σερφάρω με το κινητό μου την Wikipedia. Παλαιότερα διάβαζα Μίκυ Μάους, περιοδικά για Υπολογιστές (αλλά και για... γυναίκες).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σπάνια τα μελετάω όμως, αφού κατέχω WiFi router και σερφάρω με το κινητό μου την Wikipedia

προσεχε μην κανει μπλουμ πουθενα το κινητο και το ψαχνεις...:D

στην ιαπωνια δημοσιες τουαλετες εχουν ενσωματωμενο υπολογιστη με ιντερνετ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Έχω τοποθετήσει τους 27 τόμους της εγκυκλοπαίδιας "Επιστήμη και Ζωή" σε αυτοσχέδια ράφια δίπλα στη λεκάνη για να έχω κάτι να περνάω την ώρα μου. Σπάνια τα μελετάω όμως, αφού κατέχω WiFi router και σερφάρω με το κινητό μου την Wikipedia. Παλαιότερα διάβαζα Μίκυ Μάους, περιοδικά για Υπολογιστές (αλλά και για... γυναίκες).

σόρυ για το οφτόπικ , αλλά απλά μία διευκρίνηση

περιοδικά για γυναίκες ;

εννοείς το κοσμοπόλιταν και τέτοια ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ποιος σου ειπε οτι διαβαζουμε κοσμοπολιταν??:confused:
4 τροχοι διαβαζουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Κατα καιρούς έχω διαβάσει τα ακόλουθα, σε σειρά υπαγορευμένη απο την παραμονή μου εκει μέσα:
Ετικέτες απορρυπαντικών/Σαπουνι'ων / εντομοκτώνων
Ενα βιβλιαρακι με μαντινάδες
Αστερίξ
Car and drive / RAM / Ελέκτωρ/Τεχνική εκλογή
Moore / Gibbons (Watchmen)
Lovecraft τώρα τελευταία
Frank Herbert
IEEE papers για branch predictors και cashes
IEC papers για industrial networks
Clive Barker

ποιος σου ειπε οτι διαβαζουμε κοσμοπολιταν??
4 τροχοι διαβαζουμε
Οταν λέει "περιοδικά για γυναίκες" δεν αναφέρεται στον αναγνώστη αλλα στο αντικείμενο του περιοδικού, είναι σαν να λές "περιοδικά για αυτοκίνητα". Αποδειξη το πόσοι αντρες εχουν κρυφοδιαβάσει νεαροί cosmo σε μια προσπαθεια να εφαρμόσουν το RTFM στο αλλο φύλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Στο WC έχω πάρει και ελαφριά βιβλία όπως αυτό.

Μόλις
828
σελίδες, με σκληρό εξώφυλλο. Ιδανικό για κατασκήνωση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pote ksana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ούφ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Παλιότερα τεύχη του PinkWoman. Απ'την πρώτη σελίδα μέχρι την τελευταία είναι ενδιαφέρον. ΤΟ περιοδικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiger-wolf

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
σόρυ για το οφτόπικ , αλλά απλά μία διευκρίνηση

περιοδικά για γυναίκες ;

εννοείς το κοσμοπόλιταν και τέτοια ;
Φυσικά και όχι, έπρεπε να γράψω με γυναίκες και να αναφέρω το Playboy, το Penthouse και μια ντουζίνα κάτι άλλα ανώνυμα που ούτε ο εκδότης τους δεν τα θυμάται. :)

ποιος σου ειπε οτι διαβαζουμε κοσμοπολιταν??:confused:
4 τροχοι διαβαζουμε :P

Πρόσθεσε και το Auto Triti xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Δεν διαβαζω περιοδικα. Καπνιζω!! Γιατι ειναι φορες που αναβω τσιγαρο και τρεχω για τουαλετα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εχω μαθει απεξω τα συστατικα του herbal essences και της χλωρινης klinex.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsakiris

Νεοφερμένος

Ο tsakiris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Πριν μια εβδομάδα τελείωσα αυτό: Το βιβλίο της ολικής άγνοιας, και τώρα διαβάζω αυτό: ΤΟ ΜΕΓΑ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΤΟΥΑΛΕΤΑΣ.

Σας τα προτείνω ανεπιφύλακτα.

Επίσης, από μικρό παιδί, έχω διαβάσει όλες τις οδηγίες από όλα τα απορρυπαντικά, σαμπουάν κτλ, όπως επίσης έχω μετρήσει και τα γράμματα από τα οποία αποτελούνται. Στατιστικούς πίνακες δεν έκανα, ήμουν μικρός και δεν ήξερα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Ό,τι διαφημιστικό μπει στις κυριακάτικες εφημερίδες, καταλόγους προϊόντων, κανένα ένθετο... σε δουλειά να βρισκόμαστε δηλαδή:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top