Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,240 μέλη και 2,424,045 μηνύματα σε 75,685 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 131 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Αρχείο κουβεντούλας χωρίς θέμα

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 08:01, 03-09-07:

Kαλημέρες! Επιτέλους δροσιά δεν λες τίποτα, αλλά μου την δίνουν τα λεωφορείαααα! (από το αμάξι μου η εξάτμιση δείχνει πως έχει ερωτευτεί τον δρόμο και λέει να του την πέσει.. )
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 08:09, 03-09-07:

καλημέρα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 08:19, 03-09-07:

καγίρι, μπορείς να σπρώχνεις και να τη κρατάς ταυτοχρόνως

καλημέρα μανίτσα!!!

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 08:21, 03-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
Το ξερα πως θα μου βρίσκες λύση αλλά δεν έχω το νούμερο το κινητού σου να σε πάρω να σε ρωτήσω!

Καλημέρα Μάνια!

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 08:51, 03-09-07:

καλημέρα μανίτσα!!!
Καλημέρα κοριτσάρες μου όμορφες

Ντου πώς πάει το μωράκι μας;

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 08:55, 03-09-07:

καλημερα τι κανετε;

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 08:56, 03-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania

Ντου πώς πάει το μωράκι μας;
κλωτσάει αύριο το απόγευμα θα πάω να δω πόσο έχει μεγαλώσει

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 08:58, 03-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
καλημερα τι κανετε;
Καλημέρα κούκλα, πώς πάς;

κλωτσάει αύριο το απόγευμα θα πάω να δω πόσο έχει μεγαλώσει

Γουστάρω, μπράβο καμάρι μου, έτσι σε θέλω, να βγεί υγιές και παχουλό κατα προτήμηση
Να πιάνεις τις μπουτάρες τις και να σου έρχετε να τις φάς

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 09:01, 03-09-07:

Καλημέρα κούκλα, πώς πάς;
μια χαρα καρδια μου...εσυ;

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 09:06, 03-09-07:

μια χαρα καρδια μου...εσυ;
Φανταστικά, βγήκε η άδειά μου και τώρα εψάχνουμε προορισμούς, τελικά Αμερική έιναι μακρυνό όνειρο

Ο άντρα είπε άν είναι να πάμε Μαλβίδες ή πουκέτ και χρηστούγενα ή πρωτοχρονιά θα έρθουμε θεσσαλονίκη άν όλα πάνε καλά για 3ήμερο

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 09:09, 03-09-07:

Φανταστικά, βγήκε η άδειά μου και τώρα εψάχνουμε προορισμούς, τελικά Αμερική έιναι μακρυνό όνειρο

Ο άντρα είπε άν είναι να πάμε Μαλβίδες ή πουκέτ και χρηστούγενα ή πρωτοχρονιά θα έρθουμε θεσσαλονίκη άν όλα πάνε καλά για 3ήμερο
αληθεια;θα σε περιμενωωωωωωωω
γιατι δεν ερχεστε τωρα σαλονικα;

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 09:13, 03-09-07:

αληθεια;θα σε περιμενωωωωωωωω
γιατι δεν ερχεστε τωρα σαλονικα;
Πώς να έρθω θεσσαλινίκη; πώς θα πάρω άδεια; εξάλου ξέχνάς ότι ο άντρας δουλέυει σε πρακτορείο; δεν μπορεί να πάρει άδεια καλοκαίρι

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 09:15, 03-09-07:

Πώς να έρθω θεσσαλινίκη; πώς θα πάρω άδεια; εξάλου ξέχνάς ότι ο άντρας δουλέυει σε πρακτορείο; δεν μπορεί να πάρει άδεια καλοκαίρι
κατσε γιατι μπερδευτηκα..οταν λες κανονιστηκε η αδεια εννοεις για τα χριστουγεννα;
αν ειναι ετσι οκ...θα σε περιμενω σαλονικη τα χριστουγεννα. αρκει να με ενημερωσεις νωριτερα.

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 09:19, 03-09-07:

κατσε γιατι μπερδευτηκα..οταν λες κανονιστηκε η αδεια εννοεις για τα χριστουγεννα;
αν ειναι ετσι οκ...θα σε περιμενω σαλονικη τα χριστουγεννα. αρκει να με ενημερωσεις νωριτερα.

απο τις 9 Δεκέβρη μέχρι 19 είμαι με άδεια, άρα φέυγω για έξω μάλλων, ρε σύ έχουεμε καταμπερδευτεί με τον άντρα, είμαστε ανάμεσα σε Ελλάδα και εξωτερικό, απο την μία θέλουμε το ένα και την άλλη το άλλο. τουλάχιστον μπήκαμε σε μια ρωή, Εξωτερικό είναι πουκετ Μαλβίδες και Γαλλία, Ελβετία και Ελλάδα Ιωάννινα, Τρίκαλα, Εδεσσα και Λίμνη πλαστήρα

Κάτι είναι και αυτο βγάλαμε μια μικρή άκρη, τώρα θα αφερούμε μέροι μέχρι να βρεθεί το τελικό, απο το πρωί είμαι σε πρακτορεία

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 09:20, 03-09-07:

απο τις 9 Δεκέβρη μέχρι 19 είμαι με άδεια, άρα φέυγω για έξω μάλλων, ρε σύ έχουεμε καταμπερδευτεί με τον άντρα, είμαστε ανάμεσα σε Ελλάδα και εξωτερικό, απο την μία θέλουμε το ένα και την άλλη το άλλο. τουλάχιστον μπήκαμε σε μια ρωή, Εξωτερικό είναι πουκετ Μαλβίδες και Γαλλία, Ελβετία και Ελλάδα Ιωάννινα, Τρίκαλα, Εδεσσα και Λίμνη πλαστήρα

Κάτι είναι και αυτο βγάλαμε μια μικρή άκρη, τώρα θα αφερούμε μέροι μέχρι να βρεθεί το τελικό, απο το πρωί είμαι σε πρακτορεία
εδεσσα τι θα κανετε εκει καλε; για το χιονοδρομικο μονο αν πατε...αλλιως δεν εχει τπτ να δειτε

mara

Νεοφερμένος

H mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H mara έγραψε: στις 09:21, 03-09-07:

Παιδάκια καλημέρα...
Τέλος οι διακοπές... Πίσω στην δουλειά

Τι κάνετε? Έχω χάσει τπτ συνταρακτικό?

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 09:22, 03-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από mara
Παιδάκια καλημέρα...
Τέλος οι διακοπές... Πίσω στην δουλειά

Τι κάνετε? Έχω χάσει τπτ συνταρακτικό?
καλημερα μαρα...καλα ειμαστε. οχι δεν εχασες τπτ μην ανησυχεις

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 09:25, 03-09-07:

Εξωτερικό είναι πουκετ Μαλβίδες και Γαλλία, Ελβετία και Ελλάδα Ιωάννινα, Τρίκαλα, Εδεσσα και Λίμνη πλαστήρα
Το Πουκέτ είναι ένα νησάκι κοντά στην Ταϋλάνδη? Αν ναι, έχω ακούσει ότι είναι τέλειο
Οι επιλογές από Ελλάδα δεν με ενθουσιάζουν. Έδεσσα ή Τρίκαλα μην πάτε με τίποτα . Ιωάννινα πάτε μόνο αν είναι να επισκεφτείτε και ζαγοροχώρια και Μέτσοβο.

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 09:28, 03-09-07:

εδεσσα τι θα κανετε εκει καλε; για το χιονοδρομικο μονο αν πατε...αλλιως δεν εχει τπτ να δειτε
Δεν έχει χιόνι εκεί ε; πότε πιάνει ξέρει κανείς;

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
Το Πουκέτ είναι ένα νησάκι κοντά στην Ταϋλάνδη? Αν ναι, έχω ακούσει ότι είναι τέλειο
Οι επιλογές από Ελλάδα δεν με ενθουσιάζουν. Έδεσσα ή Τρίκαλα μην πάτε με τίποτα . Ιωάννινα πάτε μόνο αν είναι να επισκεφτείτε και ζαγοροχώρια και Μέτσοβο.
Ναι αυτά είναι
άρα λές ότι τέτοιο καιρό ούτε χιόνι ούτε τίποτα; άρα λέτε όχι Εδεσσσα και τρίκαλα;

Ιωάννινα άν είναι σαν το πύλιο το συζητάω

Bugs Bunny

Νεοφερμένος

H Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H Bugs Bunny έγραψε: στις 09:29, 03-09-07:

Καλημέρα
Καλό μήνα
Καλή εβδομάδα
Όλα καλά!!!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    sophie_96

Βρείτε παρόμοια