Τι άποψη έχουμε για τον εαυτό μας;

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
λιγο χειροτερη απο αυτη που εχει ολος ο υπολοιπος κοσμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρνητικά:
-Υπεραναλυτικός :fool:
-Τελειομανής :mastigio
-Ανυπόμονος :dwarf:

Θετικά:
-Πιστός :clapclap:
-Γενναιόδωρος (συναισθηματικά και υλικά) :kissing:
-Δίκαιος :superman:


τα 3 αρνητικα αν δαμαστουν θα ειναι οσο μεγαλα θετικα ειναι και αυτα που εγραψες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δύσκολη ερώτηση, θα προσπαθήσω όμως να την απαντήσω
Αρνητικά: Εγωίστρια σε σημείο αηδίας, ευαίσθητη, ξεροκέφαλη, αγχώδης, απογοητεύομαι εύκολα, ανασφαλής, τα παρατάω εύκολα, κλειστή
Θετικά: Τελειομανής, καλός ακροατής για οικογένεια και φίλους, εχέμυθη, πιστή, ευγενική, έχω εγκράτεια και μετριόφρων
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θετικά
1. Ψύχραιμη στα πραγματικά ζόρια.
2. Πιστό σκυλί όταν δεθώ με κάποιον.
3. Ιδιαίτερα κοινωνική.

Αρνητικά
1. Ωραιοποιώ καταστάσεις/ανθρώπους.
2. Άμα βαριέμαι να κάνω κάτι το αναβάλλω μέχρι αηδίας.
3. Δε συζητάω/κρατάω μέσα μου πράγματα που μ'ενοχλούν και συσσωρεύονται.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Δύσκολη ερώτηση, θα προσπαθήσω όμως να την απαντήσω
Αρνητικά: Εγωίστρια σε σημείο αηδίας, ευαίσθητη, ξεροκέφαλη, αγχώδης, απογοητεύομαι εύκολα, ανασφαλής, τα παρατάω εύκολα, κλειστή
Θετικά: Τελειομανής, καλός ακροατής για οικογένεια και φίλους, εχέμυθη, πιστή, ευγενική, έχω εγκράτεια και μετριόφρων

Το να είσαι ευαίσθητη δεν είναι αρνητικό, είναι τεράστιο προσόν. Μήπως εννοείς συναισθηματική;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Το να είσαι ευαίσθητη δεν είναι αρνητικό, είναι τεράστιο προσόν. Μήπως εννοείς συναισθηματική;
Ευαίσθητη με την έννοια ότι κλαίω με το παραμικρό. Και πήγαινε πιο κει, να μου πει κάποιος μπορεί και να το πάρω κατάκαρδα.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ευαίσθητη με την έννοια ότι κλαίω με το παραμικρό. Και πήγαινε πιο κει, να μου πει κάποιος μπορεί και να το πάρω κατάκαρδα.

Νταξει, με την έννοια του συναισθηματισμου το εννοείς. Τα παίρνεις όλα πολύ προσωπικά δηλαδή;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Νταξει, με την έννοια του συναισθηματισμου το εννοείς. Τα παίρνεις όλα πολύ προσωπικά δηλαδή;
Ακριβώς, με αποτέλεσμα να με ρίχνει ψυχολογικά και να μην αποδίνω αυτό που πρέπει. Σε όλους τους τομείς!
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θετικά: Τελειομανής, οραματιστής, φιλόδοξος, ανταγωνιστικός κρατάω πάντα τον εαυτό μου και τους άλλους σε υψηλότερα στανταρς, thick skinned.

Αρνητικά: same
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Είναι δύσκολο να περιγράψεις με λέξεις τον εαυτό σου τελικά.

Θετικά μάλλον: υπομονετική (για στόχους), ευγενική, πιστή, ειλικρινής, δίκαιη προσπαθώ
Αρνητικά μάλλον: απαισιόδοξη, ονειροπόλα, οξύθυμη, γκρινιάρα, πολλές φορές απότομη κι απόλυτη


Από βοήθεια κοινού, μια πολύ καλή φίλη είπε πως είμαι ειλικρινής, ξέρω να ψυχολογώ ανθρώπους και να ζυγίζω καταστάσεις, είμαι υπεύθυνη γατομαμά ΑΛΛΑ συνεχώς αργοπορώ και είμαι ασυνεπής τόσο σε ραντεβού όσο και στις ακαδημαϊκές μου υποχρεώσεις ακα διαλέξεις και διάβασμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Είναι δύσκολο να περιγράψεις με λέξεις τον εαυτό σου τελικά.

Θετικά μάλλον: υπομονετική (για στόχους), ευγενική, πιστή, ειλικρινής, δίκαιη προσπαθώ
Αρνητικά μάλλον: απαισιόδοξη, ονειροπόλα, οξύθυμη, γκρινιάρα, πολλές φορές απότομη κι απόλυτη


Από βοήθεια κοινού, μια πολύ καλή φίλη είπε πως είμαι ειλικρινής, ξέρω να ψυχολογώ ανθρώπους και να ζυγίζω καταστάσεις, είμαι υπεύθυνη γατομαμά ΑΛΛΑ συνεχώς αργοπορώ και είμαι ασυνεπής τόσο σε ραντεβού όσο και στις ακαδημαϊκές μου υποχρεώσεις ακα διαλέξεις και διάβασμα.


Η γκρίνια κι η ονειροπόληση είναι cute αν τα κάνεις με μέτρο :P
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ακριβώς, με αποτέλεσμα να με ρίχνει ψυχολογικά και να μην αποδίνω αυτό που πρέπει. Σε όλους τους τομείς!


Άρα σε επηρεάζει πολύ η γνώμη των γύρω σου και θες να τους ικανοποιείς όλους, εγώ έστω αυτό εισπράττω. Αυτό το πάθαινα κι εγώ αλλά με την αντίθετη αντίδραση: Δεν μπλόκαρα, αλλά πείσμωνα για να τους αποδείξω ότι είναι λάθος, οπότε απέδιδα περισσότερο. Βέβαια το αποτέλεσμα επί της ουσίας είναι το ίδιο, καταλήγεις να ζεις για τους άλλους. Δεν αξίζει.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
είμαι υπεύθυνη γατομαμά

 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Αρκετά καλή θα έλεγα. Λίγο αυστηρός ώρες ώρες, αλλά με αγάπη. πωπω τι επανάσταση έχουν να κάνουν τα μελλοντικά παιδιά μου.
"Κοίταξε, δεν νευρίασα που είπες ότι πονάει η κοιλιά σου, για να μην πας σχολείο, απλά απογοητεύτηκα λίγο που μου είπες ψέματα" ω the fatal + ability(for hack3r)

"Κοίταξε, δεν νευρίασα που είπες ότι αγαπάς τη μαμά περισσότερο, αλλά τώρα αγαπάω τον αδερφό σου παραπάνω"

"Κοίταξε, δεν νευρίασα που είπες ότι βρήκες αγόρι, απλά περίμενα να κλείσεις τα 24 πρώτα"

"Κοίταξε, δεν νευρίασα που έμεινες έγκυος στα 16, αλλά ήλπιζα να ήταν δικό μου"

"Κοίταξε, δεν νευρίασα που νόμιζες ότι το έλεγα στα σοβαρά, απλά δεν έχεις αίσθηση του χιούμορ"

"κοίταξε, πλάκα έκανα, μην το πεις στη μαμά"

"Κοίταξε, πλάκα έκανα, πλάκα πλάκα χε (;))

"Κοίταξε, αν το πεις πουθενά, έστω και για πλάκα, θα σας τελειώσω, μ'άκουσες? Θα σας τελειώσω! πήγαινε στον άχρηστο τώρα"

(to be continued)
(χε)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top