Shopping Therapy

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
:D Ευχαριστώωωω!!

Έλα εδώ κι εσύ βρε :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Με γεια. με γεια!!
Αχ εγώ δεν πήγα για ψώνια, αλλά μου έστειλε η αδερφή μου δώρα απο την Αμερική μπλουζάκια, κοκκαλάκια, καλυντικά, καραμελίτσες, αρκουδάκια, καλτσούλες, πυτζαμάκια...............

Πιάνονται,ε? Πιάνονται!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Bεβαια και πιανονται :clapup:

ΜΕΓΕΙΑ και σε σενα λοιπον!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Mε γειες, με γειες μας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
πήρα κάτι για το γραφείο μου
αλλά θέλω να πάω να πάρω κάτι μαύρα παπουτσάκια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μεγειές σε όλους!
Αγόρασα ένα τέλειο, υπέροχο άσπρο καλοκαιρινό φόρεμα (είχα κάτσει ΠΟΛΥ ώρα μέσα στο δοκιμαστήριο και κοιταζόμουν, μέχρι που είπα ότι θα με βρίσουν:hehe: ), 1 μπλούζα και 1 εσώρουχο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
"αγόρασα" ένα καινούριο απαίσιο κούρεμα κι έχω νεύρα...

:mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::rant::rant::rant::kill::kill::kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
"αγόρασα" ένα καινούριο απαίσιο κούρεμα κι έχω νεύρα...

:mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::rant::rant::rant::kill::kill::kill:

Χαλάρωσε βρε! Μήπως είναι επειδή δεν το έχεις συνηθίσει ακόμα; Δεν σουλουπώνεται με την ΚΑΜΙΑ;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σουλουπώνεται, αλλά δε θέλω να το συνηθίσω!!! Είναι κοντό!!! Τα μακραίνω εδώ και πάνω από ενάμιση χρόνο παθιασμένα!!!

Άσε, όταν μπήκα σπίτι, με μάζευε η συγκάτοικος.. κανονική υστερία... να μιλάω με τσιριχτή φωνή, να κλαίω, να τραβάω τα μαλλιά μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Σουλουπώνεται, αλλά δε θέλω να το συνηθίσω!!! Είναι κοντό!!! Τα μακραίνω εδώ και πάνω από ενάμιση χρόνο παθιασμένα!!!

Άσε, όταν μπήκα σπίτι, με μάζευε η συγκάτοικος.. κανονική υστερία... να μιλάω με τσιριχτή φωνή, να κλαίω, να τραβάω τα μαλλιά μου...

Θα μακρύνουν βρε. Μην το παίρνεις βαριά! Εγώ πάντα στο κομμωτήριο κάνω σαν υστερική για το ακριβές μήκος που θέλω, μετά από πολλά παθήματα!:worry: :P Δεν είμαι η αγαπημένη πελάτης των κομμωτών αλλά στα π@π@ρι@ μου, τα νεύρα μου είναι άθικτα μετά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Άσε, κι εγώ στο τέλος, έτρεμα από τα νεύρα...
Κι αφού μου έφερε μία άλλη να με στεγνώσει, κι αυτή έκανε μισή ώρα για ένα τσουλούφι, σηκώθηκα, τινάχτηκα, πλήρωσα και έφυγα!! Άρων άρων!!!

(ήθελα να αρχίσω να κλαίω...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καλα, δεν παιζει, οι κομμωτριες οπωσδηποτε παιρνουν ποσοστα απο καπου οταν μας κοβουν τα μαλλια περισσοτερο απ'οσο θελουμε! Δεν μπορω να το δικαιολογησω, ΠΑΝΤΑ, οποτε ειπα οτι θελω "1-2 δαχτυλα" το αποτελεσμα ηταν στην καλυτερη 4! Τι βιτσιο εχουν?! :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μα το πιστεύω, ότι κάνουν λαθρεμπόριο τρίχας, για extensions!!!!
Να στείλουμε τον Ευαγγελάτο;

Τώρα βλέπω σε κάτι φωτό, μου τα πήρε πάνω από 6 πόντους!!!!! Αργκ!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χαχ! Γιδι, γιδι cool!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δεν χρειαζονται λαθρεμποριο Γιδακι μου...
Εχουν τα αλογα για τις τριχες των extensions οποτε δεν μασανε...Ειναι και πιο ανθεκτικες στους χρωματισμους και την ταλαιπωρια, ειναι και ¨καθαρες" ειναι και "μαλακές".:P
Αλλα στο θεμα μας, ειχες ξαναπαει σε αυτην την "κουρευτρια";;;
Ελα ρε αγαπη μην στεναζχωριεσαι...λιγο υπομονη και θα μακρυνουν παλι.
Το ξερω οτι ειναι σπαστικο και το ειχαν κανει και σε εμενα, αλλα τι να κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έχω αρχίσει να ηρεμώ... Απλά, όχι, αυτή είναι η βλακεία...
Βρε σε καλό κομμωτήριο θα πας (και νααα τα 50ευρα στην Κηφισιά) βρε σε συνοικιακό μίας μετανάστριας από την Καραϊβική...
αν είναι στην κοσμάρα του ο άλλος, πάει το μαλλί ενάμιση έτους!!

Αχχχ, και τελικά όλο με τρίχες ασαχολούμαστε...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudess f

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
σήμερα ήταν μέρα shopping therapy...
ένα μαύρο φόρεματακι.. ένα jean.. κάτι παπουτσάκια που μου είχαν καρφωθεί στο μυαλό εδώ και 1 μήνα και 4 cds.. αα.. και ένα δώρο για την κολλητή μου.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ένα ωραίο μαύρο τζιν σεξουλιάρικο (:redface: :P ) και ένα μαύρο ζακετάκι πολύ μοδάτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ένα ωραίο μαύρο τζιν σεξουλιάρικο (:redface: :P ) και ένα μαύρο ζακετάκι πολύ μοδάτο.

Aγαπητη underwater με αφορμη το τελευταιο σου ποστ, θελω να σε -και σας- ενημερωσω οτι απο σημερα και μετα απο αυτο σου το ποστ, οποιος θα ποσταρει τι ρουχα εχει παρει ή τι ρουχα φοραει, και συμπληρωνει τις προτασεις του με λεξεις οπως "σεξουλιαρικο", "κολλητο","καυτο","αποκαλυπτικο", κτλ κτλ κτλ, θα πρεπει να ποσταρει και τις αναλογες φωτογραφιες.
Δηλαδη φωτογραφιες του ή τις ιδιας να φοραει το εκαστοτε ρουχο.:)
Σε περιπτωση που δεν θα τηρειται το παραπανω (κατι που εισηγηθω να μπει και στους "ορους χρησης", θα αφαιρειται το ποστ και θα ευχομαστε οοοοολοι μαζι να σας σκιστουν τα ρουχα ή να σας λερωθουν.:P

χαχαχαχα!!!!!:P
Αντε μεγειες βρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
οποιος θα ποσταρει τι ρουχα εχει παρει ή τι ρουχα φοραει, και συμπληρωνει τις προτασεις του με λεξεις οπως "σεξουλιαρικο", "κολλητο","καυτο","αποκαλυπτικο", κτλ κτλ κτλ, θα πρεπει να ποσταρει και τις αναλογες φωτογραφιες.
Δηλαδη φωτογραφιες του ή τις ιδιας να φοραει το εκαστοτε ρουχο.:)

εψές πήρα μια καυτή και αποκαλυπτική πάνω από όλα......














μπούρκα:P Και για του λόγου το αληθές:
mpourka1.JPG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top