Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Εγώ γενικά είμαι με τους δολοφόνους συνήθως, αλλά στην προκειμένη η Ελένη κι ο freak είχαν πολύ ωραία επιχειρηματολογία και παρόλο που δε μπορούσαν να έχουν καμία οργάνωση, λόγω ιδιότητας, κατάφεραν να πείσουν κι άλλους. Σε αυτό το Παλέρμο, λοιπόν, ήμουν με τους πολίτες. :redface:
Δεν πειράζει, όλοι περνάμε φάσεις.:P
Σοβαρά τώρα, έχεις δίκιο. Με τον τρόπο παιχνιδιού τους, ο φρικ και η Έλενα μας ανάγκασαν να πέσουμε πάνω τους για να τους εξοντώσουμε το συντομότερο δυνατόν. Ο λόγος τους ήταν απειλή για μας.:1eye:
Έτσι γίνεται, άλλωστε, πιο ενδιαφέρον το παιχνίδι. Ο δολοφόνος να πετάει τις μπλόφες του, κάποιοι πολίτες να τσιμπάνε, κάποιοι άλλοι να προσπαθούν να τους ξυπνήσουν και γενικά να γίνεται ένα μπάχαλο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Έτσι γίνεται, άλλωστε, πιο ενδιαφέρον το παιχνίδι. Ο δολοφόνος να πετάει τις μπλόφες του, κάποιοι πολίτες να τσιμπάνε, κάποιοι άλλοι να προσπαθούν να τους ξυπνήσουν και γενικά να γίνεται ένα μπάχαλο.:P
Ναι και νευριάζετε την Κλεοπάτρα.:mad:
Προσπαθούσα να τους πείσω να μην ακολουθάνε τους δολοφόνους και να μην παρασέρνονται, και τελικά στον τοίχο μιλούσααα.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εμένα ο φάντα μου είπε ότι παρασύρομαι. :(
Δολοφόνε. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Γενικα, στα δυο τελευταια παιχνιδια, για εναν περιεργο λογο οι δολοφονοι δε με πετουσαν εξω και απλα προσπαθουσαν να με βγαλουν τρελο, με αποτελεσμα να "κλαιω" απο τα νευρα μου!! Αυτο ειναι το χειροτερο που μπορει να σου συμβει, ειδικα οταν ξερεις πως εχεις δικιο...
:redface: Συμβουλή προς τους επόμενους δολοφόνους που θα έχουν απέναντί τους το φρικιό: κάντε το ίδιο με μας :redface: πετυχαίνει :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
:redface: Συμβουλή προς τους επόμενους δολοφόνους που θα έχουν απέναντί τους το φρικιό: κάντε το ίδιο με μας :redface: πετυχαίνει :redface:

Τον βλέπατε κι εσείς να δαγκώνεται μες στα νεύρα διαβάζοντας τα ποστ του; :whistle: Τον καημένο το φρικ. :redface: Μου είχε πει, όταν βγει, να του πω τους δολοφόνους. :P Τον σκάσατε xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Συμβουλή προς τους επόμενους δολοφόνους που θα έχουν απέναντί τους το φρικιό: κάντε το ίδιο με μας πετυχαίνει
Aντε από 'κεί ρε. :P Τον σκάσατε τον άνθρωπο. :/:
Στην αρχή βρίζατε και τους δυο μας,από ένα σημείο και μετά όμως ήταν προφανές ότι είχατε πέσει πάνω στον freak όλοι. :eek:

Βάιε να σου πώ και κάτι? :redface:
Επειδή η τύχη μέχρι τώρα ήταν με το μέρος σου και είχες 2/2 συνεχόμενα Παλέρμο,καλό ρολάκι,
δεν σημαίνει ότι αυτό θα ισχύει για πάντα. :redface:

Αν βρεθείς ποτέ στην ομάδα των πολιτών και είμαι κάνας δολοφόνος,δεν μου την γλυτώνεις με τίποτα παλικάρι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ΓΟΥΣΤΑΡΩΩΩΩΩ! :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Aντε από 'κεί ρε. :P Τον σκάσατε τον άνθρωπο. :/:
Στην αρχή βρίζατε και τους δυο μας,από ένα σημείο και μετά όμως ήταν προφανές ότι είχατε πέσει πάνω στον freak όλοι. :eek:

Βάιε να σου πώ και κάτι? :redface:
Επειδή η τύχη μέχρι τώρα ήταν με το μέρος σου και είχες 2/2 συνεχόμενα Παλέρμο,καλό ρολάκι,
δεν σημαίνει ότι αυτό θα ισχύει για πάντα. :redface:

Αν βρεθείς ποτέ στην ομάδα των πολιτών και είμαι κάνας δολοφόνος,δεν μου την γλυτώνεις με τίποτα παλικάρι. :P
Αυτό ήταν το 3ο μου παλέρμο. Στο 1ο ήμουν πολιτάκος και οι δολοφόνοι έπαιζαν με τα νεύρα μου :pfff: Νομίζω πλέον πως πήρα το αίμα μου πίσω!:devil:
Απλώς διασκεδάζω με το ρόλο που είχα, είναι κακό αυτό;:redface:
Μη νομίζεις πάντως ότι θέλω σαν τρελός να ξανατύχω δολοφόνος στο επόμενο. Κάποια στιγμή βαριέσαι όλο τα ίδια και τα ίδια. Μια αλλαγή την θέλω, αν και πιστεύω η φυσική μου θέση είναι δολοφόνος.:P

Αμάν, τι θέλω και μιλάω; Όλοι θα θέλουν να με δολοφονήσουν στα επόμενα.:'( Σκάω.:P

ps: :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top