Παλέρμο (Extreme) - Σχόλια και ιδέες

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Το Παλέρμο extreme τελείωσε και εμείς στη ΣΕ έχουμε ήδη εντοπίσει κάποια πράγματα που την επόμενη φορά θα διορθωθούν. Θα θέλαμε να μας πείτε κι εσείς σχόλια για αυτήν την εκδοχή του παιχνιδιού, καθώς και ιδέες για να γίνει καλύτερο το επόμενο παιχνίδι.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Χααχαχαχαχαχ οι ατακες ειναι epic;) Το παιχνιδι ηταν καλυτερο απο το απλο Παλερμο και τα σπασε.Θεωρω καλυτερο πολιτη τον Τασο:clapup:Ζηταω συγνωμη απο τους συμπολιτες μου για την αμεση προφυλακιση της δικηγορινας μας,για τις υποψιες μου για την Tsiyo αν και μετα καταλαβα τι ηταν και για την αμεση προφυλακιση της emily.Επισης θεωρω οτι οι υπολοιποι πολιτες που εκαναν απουσιες ειναι υπευθυνοι για την ηττα μας αλλα και οι λανθασμενες κινησεις μου:P Καλα τα πηγα για πρωτη φορα νομιζω :) Ηξερα πως ο Kwstas ηταν δολοφονος γιατι πολυ χαμηλο προφιλ κρατουσε και εκανε μπλοφες με τον John που μεχρι χτες τον ειχα για ενοχο αλλα χτες αρχισα να τον εχω για πολιτη.Συνεργαστηκα αψογα με Τασο&Χαρουλιτα& απο την μεση και κατω με Tsiyo.Επεσε πολυ γελιο διαβαζοντας posts και αυτο το game μου γεμισε την μερα.Παραπονα προς ΣΕ:1)Οι ιδιοτητες και οι ωρες των καρτων να ειναι ακριβης και να τηρουνται.2)Να επιτρεπονται ΟΛΑ τα pm(αν και αυτο δεν γινεται;p)3) Οι συνεχομενες απουσιες να ειναι 3 και καποιος να φευγει με συνολικα 5-6 απουσιες γιατι μερικοι φυγανε απο ατυχια! Επαιξα εναντιον αψογων,εξυπνων,μπλοφαδορων και πανουργων δολοφονων και αντεξα μεχρι χτες και μπραβο μου:P Ο dannaros ειχε μια καταπληκτικη ιδεα (Το Palermo Extreme σαν project ενοοω),ψηφιζω να γινονται και τα 2 Palermo ταυτοχρονα παντως ή καπως ετσι και η Himela ηταν μια ευχαριστη, (και με χιουμορακι) συντονιστρια με πολυ ωραιες φατσουλες :-* Αυτο με το δικηγορικο γραφειο της Ριρις εχει φαση:P:P Παντως επαναλαμβανω να γινονται και τα 2 Palermo!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Παραπονα προς ΣΕ:1)Οι ιδιοτητες και οι ωρες των καρτων να ειναι ακριβης και να τηρουνται.

Το έχουμε δει και στο επόμενο παιχνίδι θα είναι πιο ακριβείς.;)

2)Να επιτρεπονται ΟΛΑ τα pm(αν και αυτο δεν γινεται;p)

Τι εννοείς;:hmm:

3) Οι συνεχομενες απουσιες να ειναι 3 και καποιος να φευγει με συνολικα 5-6 απουσιες γιατι μερικοι φυγανε απο ατυχια!

Στο συγκεριμένο παιχνίδι κανείς δεν έφυγε από ατυχία. Οι 3 που έφυγαν στην αρχή δεν είχαν πάρει καλά καλά ρόλους για 2 μέρες. Ο Demlogic κι ο fantasmenos πάλι έχουν αυτή τη στιγμή να μπουν εδώ και 5 μέρες... Οπότε νομίζω οτι ήμασταν πολύ σωστοί.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Χάρηκα πάρα πολύ που συμμετείχα σε αυτην την εκδοχή του παλέρμο. Ακόμα θα ήθελα πολύ να παίζαμε από κοντά παλέρμο, είναι τέλειο και δε μου ξεφεύγει τίποτα, ο Τάσος καταλαβαίνει τι εννοώ, χαχαχα:P Μαφιοζάκι από τη Νάουσα θα τα πούμε σε λίγες μερούλες εμείς:P Θα ήθελα κάποτε να δω το παιχνίδι και από την οπτική γωνία της συντονιστικής επιτροπής, νομίζω θα ρίχνω ΤΟ γέλιο:P Ευχαριστώ τους συμπαίκτες μου για τις στιγμές χαράς, γέλιου αλλά και θυμού που είχα κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού και να τα ξαναπούμε ε?:P Και ένα τελεταίο προς την Τσίγιο, ο Τάσος είναι δικός μου μωρή, κανόνισε να αντιληφθώ ότι του κάνεις τίποτα από αυτά τα παράξενα τεχνάσματα σου την έκατσες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ριρι μωρο μην εξαπτεσαι :P Κι εγω σ'αγαπαω!! Λοιπον θελω να πω κι εγω με τη σειρα μου μια ιδεα.. Θαλω ολοι μα όλοι οσοι εχουν ρολο που στελνουν πμ στη ΣΕ να δείχνουν τον καλλιτεχνικο τους χαρακτηρα! Βαλτε εικονες τραγουδια, γραψτε εσεις τραγουδια, γραψτε μ@λακιες ετσι για τη χαρ της ΣΕ! Προσωπικα ξοδευα 30λεπτα ως μεντιουμ για να γράψω το πμ στη ΣΕ και να βρω εικονες κτλ... Ειναι πολυ ωραιο να το θεσπισουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Θα χει πλακα να σε απο ΣΕ αλλα θα θελα να μαι δολοφονοςςς στο επομενοο :D Αν παιζαμε απο κοντα Παλερμο θα ταν τελειααααααα <3 Ειμασταν παντως τυχεροιιιι το παιξαμε πρωτοι εδω μεσα:clapup::clapup: ΕΝΑ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ DANNARO:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ax εμενα μου αρεσε παρα πολυ! Ηξερα οτι η Drama ηταν δολοφονος (λογω του ρολου μου) αλλα δεν καταφερα να πεισω και τους υπολοιπους πολιτες, λογω απειριας, και πολλες φορες νευριαζα μπροστα στο pc οταν με θεωρουσαν οι δολοφονοι, δολοφονο! Και για να πω την αληθεια, οταν εβλεπα να απαντανε στα διαφορα θεματα που υπαρχουν αυτοι που με "εβγαζαν¨τρελη, τσαντιζομουνα και ηθελα να τους απαντησω στο ποστ τους και να τους βρισω... Τεσπα, την επομενη φορα, που ελπιζω να ειναι συντομα, θα ειμαι ετοιμη για ΟΛΑ!!! Χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
εσείς που παίξατε, θεωρείται πιο δύσκολο αυτό το παιχνίδι από το κανονικό? Γιατί πολλοί ρίχνοντας απλά μια ματιά πιστεύουν ότι είναι πολύ πιο δύσκολο και πολύ πιο απαιτητικό. εσείς τι πιστεύετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ισα ισα τπου αυτο ειναι πραγματικοοο Παλερμοο και πολυ ΕΥΚΟΛΟΙ οι ρολοι:) Την επομενη φορα JOINN AGAIN;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ax εμενα μου αρεσε παρα πολυ! Ηξερα οτι η Drama ηταν δολοφονος (λογω του ρολου μου) αλλα δεν καταφερα να πεισω και τους υπολοιπους πολιτες, λογω απειριας, και πολλες φορες νευριαζα μπροστα στο pc οταν με θεωρουσαν οι δολοφονοι, δολοφονο! Και για να πω την αληθεια, οταν εβλεπα να απαντανε στα διαφορα θεματα που υπαρχουν αυτοι που με "εβγαζαν¨τρελη, τσαντιζομουνα και ηθελα να τους απαντησω στο ποστ τους και να τους βρισω... Τεσπα, την επομενη φορα, που ελπιζω να ειναι συντομα, θα ειμαι ετοιμη για ΟΛΑ!!! Χαχαχαχα
Ρε Χαρά, παιχνίδι είναι. :P Μην τσαντίζεσαι τόσο. =)

Πάντως πολύ ωραίο το παιχνίδι, ελπίζω να συνεχιστεί αυτή η έκδοση και να αρχίσει το #35 σύντομα.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
εσείς που παίξατε, θεωρείται πιο δύσκολο αυτό το παιχνίδι από το κανονικό? Γιατί πολλοί ρίχνοντας απλά μια ματιά πιστεύουν ότι είναι πολύ πιο δύσκολο και πολύ πιο απαιτητικό. εσείς τι πιστεύετε?
Δε θεωρώ ότι υπάρχει κάποια διαφορά στο βαθμό δυσκολίας, μη σου πω ότι αυτό είναι και πιο διασκεδαστικό.:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Το ατού αυτής της εκδοχής του παιχνιδιού είναι οτι σε κανένα σημείο του δεν μπορείς να πεις με σιγουριά ποιος θα κερδίσει. Είναι οι κάρτες ίντριγκας που κάνουν τη διαφορά αλλά και οι ξεχωριστές ιδιότητες κάθε πολίτη. Οπότε... αυτή η εκδοχή είναι η καλύτερη!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Δε θεωρώ ότι υπάρχει κάποια διαφορά στο βαθμό δυσκολίας, μη σου πω ότι αυτό είναι και πιο διασκεδαστικό.:happy:
αυτό ακριβώς θέλω να πείτε στα παιδιά που διστάζουν για αυτόν τον ανύπαρκτο λόγο να παίξουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Και για μενα που επαιξα πρωτη φορα, πιστευω πως θα τα θαλασσωνα και θα μπλεκομουνα! Τελικα ομως κατι τετοιο δεν εγινε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εσείς που παίξατε, θεωρείται πιο δύσκολο αυτό το παιχνίδι από το κανονικό? Γιατί πολλοί ρίχνοντας απλά μια ματιά πιστεύουν ότι είναι πολύ πιο δύσκολο και πολύ πιο απαιτητικό. εσείς τι πιστεύετε?
εγω εχω παιξει και τις δυο -αν και απο διαφορετικα ποστα- εκδοχες. Μπορω να πω ότι αυτη μου φάνηκε ευκολότερη!
αυτό ακριβώς θέλω να πείτε στα παιδιά που διστάζουν για αυτόν τον ανύπαρκτο λόγο να παίξουν

Εγώ το έχω πει. Παιδειά (:P ) είναι ό,τι καλύτερο ανα πάσα στιγμή ανατρέπονται όλα με τις κάρτες είναι πραγματικά υπέροχο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
εσείς που παίξατε, θεωρείται πιο δύσκολο αυτό το παιχνίδι από το κανονικό? Γιατί πολλοί ρίχνοντας απλά μια ματιά πιστεύουν ότι είναι πολύ πιο δύσκολο και πολύ πιο απαιτητικό. εσείς τι πιστεύετε?

Προφανώς θεωρώ πως είναι πιο δύσκολο. Βέβαια η δυσκολία δεν είναι πάντα ανάλογη του αποτελέσματος. Εγώ πάντως από το παιχνίδι είμαι ικανοποιημένος, έχει τα καλά του και τα κακά του. Αυτό που μου την έδωσε πιο πολύ απ' όλα είναι οι απουσίες. Ρε παιδιά γιατί τόση αδιαφορία. Στην τελική αν δεν καίγεστε κιόλας μην παίζετε πείτε το από την αρχή.

Εγώ η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα να φύγω τόσο νωρίς, και συνέχιζα να παρακολουθώ με την ελπίδα πως θα με ξανά έβαζε κανείς αλλά μάταια :P . Επίσης ρε σεις αυξήστε λίγο την προθεσμία της κάρτας που κάνει τους πεθαμένους να μιλάνε, ήρθα σπίτι 1 ώρα μετά τη λήξη και ξενέρωσα όταν το δα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Προφανώς θεωρώ πως είναι πιο δύσκολο. Βέβαια η δυσκολία δεν είναι πάντα ανάλογη του αποτελέσματος. Εγώ πάντως από το παιχνίδι είμαι ικανοποιημένος, έχει τα καλά του και τα κακά του.

Είναι λίγο πιο περίπλοκο αλλά αυτό το κάνει και πιο ενδιαφέρον.;)

Αυτό που μου την έδωσε πιο πολύ απ' όλα είναι οι απουσίες. Ρε παιδιά γιατί τόση αδιαφορία. Στην τελική αν δεν καίγεστε κιόλας μην παίζετε πείτε το από την αρχή.

Μέχρι τελευταία στιγμή φώναζα οτι αυτοί που δεν έχουν επιβεβαιώσει θα φύγουν, και κάποιους όντως τους έβγαλα εγώ. Αλλά υπάρχουν και τα απρόοπτα...:/:

Εγώ η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα να φύγω τόσο νωρίς, και συνέχιζα να παρακολουθώ με την ελπίδα πως θα με ξανά έβαζε κανείς αλλά μάταια :P . Επίσης ρε σεις αυξήστε λίγο την προθεσμία της κάρτας που κάνει τους πεθαμένους να μιλάνε ήρθα σπίτι 1 ώρα μετά τη λήξη και ξενέρωσα όταν το δα. :P

Έχουμε επισημάνει τα λαθάκια και στο επόμενο παιχνίδι θα διορθωθούν όλες οι ώρες χρήσης και διάρκειας των καρτών.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Επίσης ρε σεις αυξήστε λίγο την προθεσμία της κάρτας που κάνει τους πεθαμένους να μιλάνε, ήρθα σπίτι 1 ώρα μετά τη λήξη και ξενέρωσα όταν το δα. :P
Φίλε δεν είναι αυτό το πρόβλημα.... Έχω βάλει να ισχύει "λίγο" έτσι ώστε να την ενεργοποιούν πολλοί. Και όμως μόνο μία φορά ενεργοποιήθηκε σε όλο το παιχνίδι. Οπότε το πρόβλημα είναι στο ότι δεν την ενεργοποιούσαν. Δεν θέλω να διαρκεί περισσότερο αλλιώς δεν έχει νόημα το όποιος πρόλαβε πρόλαβε, και θα ψήφιζαν καθημερινά όλοι οι παίκτες. Οπότε για επόμενα παιχνίδια απλά συμβουλεύω να την παίζετε την κάρτα αυτή κοντά μόλις την παίρνετε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Φίλε δεν είναι αυτό το πρόβλημα.... Έχω βάλει να ισχύει "λίγο" έτσι ώστε να την ενεργοποιούν πολλοί. Και όμως μόνο μία φορά ενεργοποιήθηκε σε όλο το παιχνίδι. Οπότε το πρόβλημα είναι στο ότι δεν την ενεργοποιούσαν. Δεν θέλω να διαρκεί περισσότερο αλλιώς δεν έχει νόημα το όποιος πρόλαβε πρόλαβε, και θα ψήφιζαν καθημερινά όλοι οι παίκτες. Οπότε για επόμενα παιχνίδια απλά συμβουλεύω να την παίζετε την κάρτα αυτή κοντά μόλις την παίρνετε :)

Ό,τι πεις αφεντικό!:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Φίλε δεν είναι αυτό το πρόβλημα.... Έχω βάλει να ισχύει "λίγο" έτσι ώστε να την ενεργοποιούν πολλοί. Και όμως μόνο μία φορά ενεργοποιήθηκε σε όλο το παιχνίδι. Οπότε το πρόβλημα είναι στο ότι δεν την ενεργοποιούσαν. Δεν θέλω να διαρκεί περισσότερο αλλιώς δεν έχει νόημα το όποιος πρόλαβε πρόλαβε, και θα ψήφιζαν καθημερινά όλοι οι παίκτες. Οπότε για επόμενα παιχνίδια απλά συμβουλεύω να την παίζετε την κάρτα αυτή κοντά μόλις την παίρνετε :)

όντως δεν το χα σκεφτεί... μου κάνει εντύπωση τότε εφόσον κάθε μέρα μοιραζόταν η κάρτα γιατί παίχτηκε μόνο μια φορά :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top