Τα στατιστικά μας στο νέο reaction system!

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Εχω πατήσει το πρώτο haha στο forum είμαι πολυ συγκινημένος.

Έχετε λάβει συνολικά:
• 2,889 like
• 1,092 confused

confused/like = 0.38. Ευχαριρτημένος είμαι. Μπορώ και παραπάνω.

Ποστάρετε όσοι θέλετε τα στατιστικά σας να βρούμε το πιο αντιπαθή χρήστη του stekiou :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Έχετε λάβει συνολικά:

• 13,069 like
• 1,267 confused

:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Έχετε λάβει συνολικά:

• 4,991 like
• 182 confused
• 2 haha
• 1 thanks
:spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Εγώ έχω

• 6,733 like

• 86 confused

Με 8000 posts,not bad :P

Ενδιαφέρον το βρισκω το νέο σύστημα αξιολόγησης :P Πάντως εγώ προσωπικά θα κρατούσα τα thumbs up/down όπως ήταν και απλά θα πρόσθετα και τα υπόλοιπα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
• 5,245 like
• 500 confused

:cool::cool2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Έχετε λάβει συνολικά:

• 12,607 like
• 505 confused

Not bad. :P

Η αλήθεια είναι ότι θα προτιμούσα να υπάρχει ΚΑΙ confused ΚΑΙ downvote, ή τέλος πάντων να αλλάξει το confused σαν reaction. Αλλά σε κάθε περίπτωση είναι καλό που μπήκε reactions system και ευχαριστούμε για την προσθήκη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Έχετε λάβει συνολικά:

• 12,607 like
• 505 confused

Not bad. :P

Η αλήθεια είναι ότι θα προτιμούσα να υπάρχει ΚΑΙ confused ΚΑΙ downvote, ή τέλος πάντων να αλλάξει το confused σαν reaction. Αλλά σε κάθε περίπτωση είναι καλό που μπήκε reactions system και ευχαριστούμε για την προσθήκη. :)

Πως γινεται να έχεις περισσοτερα λαϊκ απο οτι τα συνολικα μηνύματα;

Eγω ειμαι στα 2.425 μηνύματα , 1.184 λαϊκ.

Δηλαδη 48.8% των ψηφοφορων ψηφιζει Devil
18.4% ψηφισαν αρνητικά και 32% η αποχή ;D

Πάω για αυτοδυναμια! Για εναν πιο εξωστρεφη και αποφασιστικο κοσμο ειναι το συνθημα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Πως γινεται να έχεις περισσοτερα λαϊκ απο οτι τα συνολικα μηνύματα;

:confused:

Επειδή σε κάποια μηνύματα είχε παραπάνω από ένα like;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προτείνω να μπουν και Pepe the Frog reactions.

Έχετε λάβει συνολικά:
2,992 like
79 confused
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

  • 1,178 like

  • 197 confused

  • 2 haha

  • 1 thanks

  • :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Έχετε λάβει συνολικά:
• 1,085 like
• 53 confused

Αρκετά καλό ratio για 1044 ποστς:lol:
:rockon:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nihilist

Τιμώμενο Μέλος

Ο Nihilist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.
530 like
34 confused

Σημειωτέον ότι 120 και πλέον μηνύματά μου είναι στο κρυφό, όπου σπάνια έμπαιναν ψήφοι :P Οπότε είμαι ικανοποιημένος με το δικό μου ratio :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
• 430 like
• 31 confused
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

  • 1002 like

  • 669 dislike



ίσως γιατί γράφω στα πολιτικά απόψεις ε απόψεις που έχω κατά 100%
γεια σας από εμένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Έχετε λάβει συνολικά:
• 22,110 like
• 653 confused
• 4 thanks
• 3 wow
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έχετε λάβει συνολικά:
• 12,255 like
• 592 confused

Αχχχχ τι ωραίο που αριθμεί τα λάικς!!!!!!
Ελάτε να κάνουμε διαγωνισμό :alljumpy:

Λείπει ένα ριάξον "hell NO" .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για πείτε τώρα,πόσα confused έχετε δώσει? :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Έχετε δώσει συνολικά:
• 8,181 like
• 605 confused
• 32 thanks
• 26 haha
• 7 wow
• 2 sad
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stitchpunk

Δραστήριο μέλος

Η Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 596 μηνύματα.
Έχω δώσει 93 κ σκεφτόμουν ότι με το νέο σύστημα δινω πολύ πιο εύκολα confused σε σχεση με πριν π το σκεφτόμουν πολύ παραπάνω για να δώσω dislike. Με κάνατε κακό άνθρωπο κ μοιράζω confused!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Έχετε δώσει συνολικά:
2,912 like
• 453 confused
• 17 haha
• 9 thanks
• 2 wow
• 2 sad
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top