Συμμετοχές για το Παλέρμο #40 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μελανία καμάρι,
Να ξεκινήσω να κοπανάω τα ποστ που έχω μαζέψει;
Ε,αρχή είναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
:blink::cold:
8 μαφιόζοι; Πωπω... είμαι περίεργη για την εξέλιξη.


Ωωωω, μα τι καλός! Ανέλπιδα όνειρα :P. Δεν θα είμαι ποτέ με τους κακούς, το βλέπω, πάντα πολιτάκι θα είμαι :redface:.
καλά θα δεις ότι έτσι θα είναι τα πράγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μελανία καμάρι,
Να ξεκινήσω να κοπανάω τα ποστ που έχω μαζέψει;
Ε,αρχή είναι. :P

Δεν σε κατάλαβα Χαρούλι :).

καλά θα δεις ότι έτσι θα είναι τα πράγματα!
Κάποιος κάποτε είχε πει ότι δεν μου πάνε οι κακοί ρόλοι :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Δεν σε κατάλαβα Χαρούλι :).
Κάποιος κάποτε είχε πει ότι δεν μου πάνε οι κακοί ρόλοι :P.
Παιδί μου λέω για το ενθουσιαστικό σου μήνυμα για το ρόλο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Παιδί μου λέω για το ενθουσιαστικό σου μήνυμα για το ρόλο.:P

Μιλάς για ΤΟΝ... ρόλο; :redface:

*σταματάμε τώρα :P*.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Οι 8 δολοφόνοι θα είναι οι εξής:
Drama Prinzessin
Gate4
Joaquin
Johnnaousa
Libertus
~Melania~
mintin97
SparklingGrey

Γουστάρωω.:redface:
Αν και θα είναι πράγματι πολλοί οι μαφιόζοι.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
φέρτε τον Σπυράκο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Μπορώ να συμμετέχω; Οι κανόνες που υπάρχουν; Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μπορώ να συμμετέχω; Οι κανόνες που υπάρχουν; Ευχαριστώ!
Διάβασε το πρώτο ποστ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Μπορώ να συμμετέχω; Οι κανόνες που υπάρχουν; Ευχαριστώ!

Οι συμμετοχές έχουν κλείσει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Οκ,ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Λοιπόν, μόλις ολοκληρώθηκε η διαδικασία των επιβεβαιώσεων. Μετά απ αυτήν και διάφορα άλλα, οι έγκυρες συμμετοχές είναι αυτές που φαίνονται παρακάτω.
Θα παρακαλέσω τη Ριρίκα ή τον Ιορδάνη, να πάρουν τη λίστα και να τη βάλουν στο πρώτο ποστ. Επίσης, να κλειδώσουν αμέσως το θέμα μιας και θα αρχίσει η κλήρωση. Σήμερα θα κληρώσουμε ρόλους, η Σύλβια με περιμένει ήδη με τα χαρτάκια, αύριο κάρτες και μετά ξεκινάει η προετοιμασία των πιμι-έκπληξη.
Όπως και στα παλιότερα παιχνίδια, οι ρόλοι θα μοιραστούν το απόγευμα της Κυριακής και το θέμα θα ανοίξει την Κυριακή το βράδυ. Το θέμα των αποριών θα μείνει ανοιχτό και θα κλειδωθεί το μεσημέρι της Κυριακής.
Αυτά. Τα λέμε την Κυριακή παίδες!

Λίστα συμμετοχών για Palermo #40:
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara
  3. Alma Libre
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. CiNeFiL
  7. Deutsch... Lover
  8. Drama Prinzessin
  9. elenamusic99
  10. Gate4
  11. jj!
  12. JKaradakov
  13. Joaquin
  14. johnietraf
  15. Johnnaousa
  16. Libertus
  17. mintin97
  18. MissKit
  19. Nefeli Graf
  20. Noisette
  21. PieMaker
  22. Psycho(Βασίλης)
  23. SparklingGrey
  24. soter
  25. tsarachaf
  26. _fairygirl_
  27. ~Melania~
  28. Εχέμυθη
  29. Πατρεύς
  30. Τάσος97

ps. Σύλβια, δεν είσαι άχρηστη!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top