Παλέρμο #27 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Δεν μπαινω στην διαδικασια καν να σχολιασω το παιχνιδι γιατι δεν το παρακολουθησα απο το σημειο που εφυγα και μετα..:worry: για μενα παντως ηταν ενα παρα πολυ κουραστικο παιχνιδι οσο το παρακολουθησα!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Παιδιά σταματήστε να κατηγορεί ο ένας τον άλλον! Ένα απλό παιχνίδι και μόνο ήταν που τελείωσε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
σωστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Εμ συγγνωμη μηπως απαντας σε λαθοος θεμα?Εσενα τωρα ποιος σε κατηγορισε?Τοση ωρα λεμε πως πατατες καναμε ολοι.Αν θελεις ξαναπαιζεις,δε σε εμποδιζει κανεις,αρκει να το θεωρεις παντα παιχνιδι και να μενεις εκει.

Μέχρι που μου επιτέθηκες(εγώ έτσι το έλαβα)και λες ποιος με κατηγόρησε???????:(:(:mad::mad::/::/::/::/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
:worry::worry: στο προηγουμενο 1η ψηφοφορια και βγαινει δολοφονος... μαλλον ο ρουφιανος γνωριζε εμενα και μπορει να ειπε και στους αλλους... σε αυτο... ισως καποιος καταφερε και τους πηρε με το μερος του και εβγαζαν τους πιθανους δολοφονους...

ξεχαστε το! το 28 θα ειναι καλυτερο! Γινετε και στην Αθηνα! *Θα ειναι πιο ωραιο αμα ειμαι ο δολοφονος...:D:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Μέχρι που μου επιτέθηκες(εγώ έτσι το έλαβα)και λες ποιος με κατηγόρησε???????:(:(:mad::mad::/::/::/::/::/::/:
Διαχωρισε τα.Επενέβην επειδή δε μου αρεσε ο τροπος που μιλουσες,τι σχεση έχει αυτο με το παιχνιδι?

Και δεν επιτίθεμαι,απλά μιλάω άμεσα όποτε κρίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Πάντως με βγάλατε άδικα στον πρώτο γύρο:cry_x: (άσχετο, αλλά ήθελα να το πω από την αρχή στο τέλος:P)

Μικρή Λουλού, μήπως να μη συμμετέχουμε στο επόμενο; (λόγω σχολείων)

Πάντως ας τελειώσει αυτό το θέμα, το #28 θα είναι πολύ πιο απολαυστικό και διασκεδαστικό. Μη μας ρίχνετε άλλες ντομάτες:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Πάντως με βγάλατε άδικα στον πρώτο γύρο:cry_x: (άσχετο, αλλά ήθελα να το πω από την αρχή στο τέλος:P)

Μικρή Λουλού, μήπως να μη συμμετέχουμε στο επόμενο; (λόγω σχολείων)

Πάντως ας τελειώσει αυτό το θέμα, το #28 θα είναι πολύ πιο απολαυστικό και διασκεδαστικό. Μη μας ρίχνετε άλλες ντομάτες:whistle:

Εγώ δεν θέλω να σας κατηγορήσω γιατί βρίσκω γλυκό αυτόν τον αυθορμητισμό και τον ενθουσιασμό σας για το παιχνίδι!:redface:
Απλά θα πρέπει να μάθετε να τον ελέγχεται εσείς και όχι αυτός εσάς.
Έτσι όχι μόνο θα βελτιώσετε το παιχνίδι σας, αλλά θα είναι και ποιο εύκολο να κάνετε ΣΕ.
Αν θέλετε να παίξετε, φυσικά και να παίξετε, κανείς δεν μπορεί να σας αποτρέψει!
Απλά αν θέλετε λάβετε υπ' όψιν τα λόγια μου!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
το 28 θα ειναι πιο καλο απο τα 2-3 τελευταια! αρκει να παιξουμε σωστα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top