Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
νομιζω οτι υπαρχει ενα λαθος στην λιστα...:worry: ο δολοφονιμενος μαλλον θα πρεπει να βγει απο την λιστα και αυτοι που τον ψηφισαν να αλλαξουν ψηφο... εκεινος εχει αποχωρησει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
ψηφιζω misskit ακομα δεν εχω δει τιποτα υποπτο... αμα δω κατι υποπτο θα αλλαξω ψηφο.:redface:
ζηλιάρα! :P βλεπεις τι κανεις.....τώρα θα μας πουν και δολοφόνους.....
Εγώ δεν ξέρω ποιον να ψηφίσω...
Έχω φυσικά τις υπέροχες θεωρίες μου τις οποίες θα αναπτύξω εκτενέστερα αργότερα....
Για την ώρα ψηφίζω την mariza_93 γιατί μου είχε πει ότι δεν έχει και τρελή όρεξη τελικά και έχει και μαθήματα...
Βασικά την ψήφο μου μάλλον θα την αλλάξω, αλλά θέλω να κοιμηθώ ήσυχη το βράδυ και μην πάω σαν το σκυλί στ' αμπέλι...:knife:
ε μην παίρνεις στα σοβαρά ότι λέω.....χαχα
σήμερα έχω τρελό κέφι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ήρθε και η κατηγορούμενη :pfff:
Επειδή δε μπορώ να ανταποδώσω τις κακίες και στις δύο νεαρές που ζήλεψαν την ομορφιά του Μαρκ επειδή πήρε και το δικό τους μερίδιο σε αυτήν θα ψηφίσω την πρώτη που βάλθηκε να με ξεκάνει (:P) Το όνομα αυτής mariza_93 :pfff:
ευχαριστώ πολύ πολύ!

δεν ξέρω τι να κάνω με αυτό το παιδί - βαριέται που ζει
όλο με copy άλλων ποστ , ποστάρει
αφού όταν έκανε το πρώτο του ποστ στο τόπικ με τα νέα μέλη , έκανε διαδοχική παράθεση τον έτοιμο διάλογο
:confused::rofl:

Λοιπον, οπως ηταν αναμενομενο, ψιλοαδιαφορα τα γεγονοτα της πρωτης μερας... Λιγοι μιλησαν και αυτοι παλι δεν ειπαν κατι ουσιαστικο!! Αλλα ετσι κι αλλιως, παντα η πρωτη ψηφος του παιχνιδιου δινεται στην κουφα, αφου δεν υπαρχουν συγκεκριμενα στοιχεια για να κατηγορησεις καποιον... Παρολα αυτα εγω εντοπισα κατι, που θα μπορουσε να ειναι υποπτο:
Με το που ψηφισε η mariza-93 της misskit, η marialufluf1, χωρις να χασει χρονο εδωσε την ψηφο της στο ιδιο ατομο, χωρις να εχει καποιο ιδιαιτερο λογο!! Και καθομαι και σκεφτομαι εγω... Μηπως το εκανε για να πεσουν οι υποψιες πανω στη misskit (κατι που γινεται συχνα στον πρωτο γυρο του παιχνιδιου) και να την βγαλει καθαρη?? Απο την αλλη ειναι και ποσα ατομα που δεν εχουν πει κουβεντα ακομα, αλλα ελπιζω πως μεχρι αυριο το μεσημερι θα εχουν παρει θεση... Προς το παρον η ψηφος μου παει στη marialufluf1!!
:worry::P
λιγο δυσκολο να καταλαβω τοσο νωρις ή να βγαλω συμπερασματα και ψηφιζω στην τυχη...
ναι καλά δεν λες ότι ζήλεψες καλύτερα!

Δεν αντιλεγω, απλα αν το καλοσκεφτεις, η επιλογη σου δε φανηκε τοσο τυχαια:P...
ύποπτη!
μερικες φορες ψηφιζω οτι ψηφιζουν οι περισσοτεροι...:P
μα μόνο εγώ ήμουν!



Εκτός από αυτούς που παρέθεσες δύο ψήφους έχει και η mariza_93 :worry: Ψήφισα εγώ και η Ζωίτσα.
Αγαπητέ κύριε mod θα σας παρακαλούσα να μη χρηματίζεστε από τους παίκτες για να μείνουν στο παιχνίδι. :pfff: Ευχαριστώ πολύ.
χαχαχαχα :P

Γιατί μπορεί να είμαι εγώ καλέ!:/:

Πάντως δεν περίμενα με τίποτα να βγει ο foreverfreak...
Για να βγάλουν ένα τόσο έμπειρο παίκτη από τον πρώτο κιόλας γύρω σημαίνει ότι οι δολοφόνοι δεν είναι σίγουροι.. Είναι μάλλον πρωτάρηδες...:worry:
μαλλονννννν....μήπως εσύ? :P
:hmm:
Εμένα πάντως με εξέπληξε πάρα πολύ η επιλογή του συγκεκριμένου.....
Μήπως θα πρέπει να προβληματιστούμε λίγο και για τις πιο ...σιωπηλές παρουσίες??
:worry:
τα σιγανά ποταμάκια να φοβάσαι! :P

Όλοι είναι ύποπτοι. :smoke: Μην προσπαθείς να με παρασύρεις στρέφοντας αλλού την προσοχή μου. Μήπως κάτι κρύβεις;
ύποπτη και αυτή.....το λεγα εγώ!

Εγω νομιζω οτι πρεπει να στραφουμε στις πιο φασαριοζικες παρουσιες...:xtipao:

Η Αννα βεβαια προσπαθει να κανει εντυπωση..:hmm::hmm:αλλα η Μαρια - Λουλου παραμενει υποπτη για μενα..:hmm:Νομιζω οτι το παιζει χαμενη για καμουφλαζ8)
ποια είναι η αννα? και ποια η μαρια νουλου?

Μην δώσετε σημασία στις βλακείες που έγραψα είχα όρεξη και βαριομουνα όποτε είπα να παραθέσω σχεδόν ολα τα ποστ......
ααααα ετσι πως το βλεπω θα ξαναμπω και θα αλλαξω ψηφο αλλά δεν ξέρω ποιον...:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Θα το άφηνα γιατί το ψηφοδέλτιο όπως και στις κανονικές εκλογές δε θα αλλάξει... αλλά καλύτερα να βγει δεν υπάρχει νόημα.. να ψηφιστεί ένας νεκρός


[Λίστα για Τρίτη 10/08/2010 :( (πω είναι πάρα πολλοι)

1 misskit: mariza_93
2 rewial: Janewin

3 yozerehs: Janewin

4 foreverfreak: marialuluf1

5 marialuluf1: misskit

6 gianniskeeper: roseberry
7 mariza93: misskit

8 kleop
9 Janewin
10 Morelo
11 Zoitca: mariza_93
12 Κλεοπάτρα
13 roseberry: kleop

14 Goseithor
15 aporw: marialuluf1

16 athene
17 tsarachaf

Ψήφοι:

2 ψήφοι misskit

2 ψήφοι: marialuluf1

2 ψήφοι: janewin

2 ψηφοι mariza_93
1 ψήφος roseberry
1 ψήφος kleop

Aύριο Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.[/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
ποια είναι η αννα? και ποια η μαρια νουλου?

Η Μαρια Λουλου ειναι η Μarialuluf1 !:redface: η Αννα ειναι η Μisskit :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Η μικρή Λουλού (:P)είναι η marialuluf1. Η Άννα είμαι εγώ. Το γράφει δίπλα στο νικνέιμ!

Μπράβο Σιμώνη! Μαζί τα γράψαμε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Η μικρή Λουλού (:P)είναι η marialufluf1. Η Άννα είμαι εγώ. Το γράφει δίπλα στο νικνέιμ!

Μπράβο Σιμώνη! Μαζί τα γράψαμε :redface:

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
το ονομα χρηστη εκανα συνδιασμο με ονομα μου και τον σκυλο μου! αλλα αγαπαει τις γατουλες!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μόνο εμένα μου φάνηκε κουφό το γεγονός ότι το κεφάλι που βρέθηκε δίχως σώμα φαίνεται ότι πάει πακέτο μαζί με μια μπλε μπλούζα ώμους κ.τ.λ; :P

Ναι είναι περίεργο πως βρέθηκε μέρος της μπλούζας στο κεφάλι. Οι δολοφόνοι είναι πολυ άγριοι δεν έκοψαν το κεφάλι από τους αυχενικούς σπόνδυλους (για να έιναι πιο ανώδυνο για τον αποκεφαλιζόμενο) αλλά από τους πρώτους θωρακικούς. Μαζι με το κεφάλι βρέθηκαν μέρη του δελτοειδή μυ και του ανελτήρα της ωμοπλάτης και το άνω έσω μέρος του πλατύ ραχιαίου. Οι θωρακικοί μυς και απουσίαζαν και ο πρόσθιος οδοντωτός δεν βρέθηκε πουθενά.

Ο νεκρός υπέφερε πολύ
τι λέω ο άνθρωπος (θα μπορούσα να πως απλώς ότι έκανα το κεφάλι και όταν έκανα το σώμα βαρέθηκα γιατί δε μου έβγαινε...).... και το άφησα έτσι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Όλοι είναι ύποπτοι. :smoke: Μην προσπαθείς να με παρασύρεις στρέφοντας αλλού την προσοχή μου. Μήπως κάτι κρύβεις;

Το μόνο που κρύβω είναι κάτι σοκολατάκια στο δωμάτιό μου.. Είναι υγείας, αν θες πες μου!:redface:

Εγω νομιζω οτι πρεπει να στραφουμε στις πιο φασαριοζικες παρουσιες...:xtipao:

Η Αννα βεβαια προσπαθει να κανει εντυπωση..:hmm::hmm:αλλα η Μαρια - Λουλου παραμενει υποπτη για μενα..:hmm:Νομιζω οτι το παιζει χαμενη για καμουφλαζ8)

Τι εννοείς στο προσπαθεί να κάνει εντύπωση?? Αν ήταν δολοφόνος δεν νομίζω να έκανε ντόρο γύρω από το όνομά της, δεν την συμφέρει νομίζω... Για τσιράκι όμως θα μπορούσε ανετότατα να κάνει. :worry:

υποθετω:
1.κλεοπ ψηφισε εξ αρχης foreverfreak... νομιζω πως εχει ξαναπαιξει σε προηγουμενα παλερμο μαζι με τον φορεβερ οποτε ξερει τι κανει!ΑΡΑ για εμενα ειναι πολυ υποπτη.....
2.aporw κατι τρεχει και με αυτη την κοπελια...θα το δουμε στην συνεχεια.....παιζει να ειναι ο ενας δολοφονος!
και 3.misskit μου φαινεται πολυ ανετη.....παιζει να ειναι το τσιρακι!
ΑΡΑ αλλαζω την ψηφο μου και παει ντουγρου στην ΚΛΕΟΠ:D

αυτα και για να μην ξεχνιομαστε Ζωη.....εδω ο ροζ πανθηρας της γειτονιας σας :P

Το γεγονός ότι ακριβώς τον ψήφισε η Κλέοπμε προβληματίζει αλλά για διαφορετικό λόγο.. Είναι πολύ βολικό για κάποιον να της ρίξει έτσι ένα κακό ρόλο, δεν νομίζεις? Από αυτά που βλέπω μέχρι στιγμής δεν νομίζω να έχει ιδιαίτερο ρόλο.. Το παιχνίδι της είναι ακριβώς το ίδιο με κάθε φορά που ήταν πολίτης... :worry:
Για την Άννα συμφωνώ και εγώ ότι μου κάνει για τσιράκι... Μου θυμίζει εμένα στον προηγούμενο γύρω!!:D:P

Ροζ Πάνθηρα, εδώ ο κουρέας του Μπλιο!!:redface:
Over..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Και την ανατομία την έχεις περάσει με 10 να φανταστώ, έτσι; :P Ένα τηλέφωνο, πού θα σε βρούμε σε μια δύσκολη στιγμή; :lol:
Αστειεύομαι (προφανώς:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
τοσα πτωματα... καθε μερα... πως να μην μαθει???:beating::eek::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
(\(\
(= '.')
o(_")")
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Και την ανατομία την έχεις περάσει με 10 να φανταστώ, έτσι; :P Ένα τηλέφωνο, πού θα σε βρούμε σε μια δύσκολη στιγμή; :lol:
Αστειεύομαι (προφανώς:redface:)

Χμ.. ο κύριος επιδειξίας...:P
Εγώ δεν εντυπωσιάζομαι από κάτι τέτοια κύριε Φόκε...:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Χμ.. ο κύριος επιδειξίας...:P
Εγώ δεν εντυπωσιάζομαι από κάτι τέτοια κύριε Φόκε...:P:D

Προσπαθώ να ανακαλέσω τη στιγμή που σε ρωτήσαμε αλλά μου διαφεύγει. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Προσπαθώ να ανακαλέσω τη στιγμή που σε ρωτήσαμε αλλά μου διαφεύγει. :pfff:

:rolleyes:A, τι γλυκό!!!!
Μήπως το τσιράκι μας νιώθει να απειλείται που το αποκαλύψαμε και γίνεται λίγο.... κακιά?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λίιιιιιιιιιγο μόνο :redface: Αν κάποιος βρίσκει το ύφος μου ενοχλητικό να μου το πει, δε θέλω να με παρεξηγήσετε.
Στο θέμα μας όμως :smoke: Δεσποινίς.. Ο μόνος που ωφελείται τελικά από την αποκάλυψη του τσιρακίου (λολ) είναι κάποιος δολοφόνος. Η εμμονή σας να εντοπίσετε το τσιράκι οφείλετε στην ιδιότητά σας αυτή μήπως; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λοιπόν :( θα λειπω 18:00 με 22:00

Η ψηφοφορία τελειώνει στις οκτώ. Σε περίπτωση ισοψηφίας ψηφίζετε ποιο από τα επικρατέστερα mvp μέλη επιθυμείτε να φύγει από το παιχνίδι. σε νέα ψηφοφορία... (απλώς ποστάρετε με μεγάλα γράμματα το όνομα που θέλετε από τα επικρατέστερα).


[Λίστα για Τρίτη 10/08/2010 :( (πω είναι πάρα πολλοι)

1 misskit: mariza_93
2 rewial: Janewin

3 yozerehs: Janewin

4 foreverfreak: marialuluf1

5 marialuluf1: misskit

6 gianniskeeper: roseberry
7 mariza93: misskit

8 kleop
9 Janewin
10 Morelo
11 Zoitca: mariza_93
12 Κλεοπάτρα
13 roseberry: kleop

14 Goseithor
15 aporw: marialuluf1

16 athene
17 tsarachaf

Ψήφοι:

2 ψήφοι misskit

2 ψήφοι: marialuluf1

2 ψήφοι: janewin

2 ψηφοι mariza_93
1 ψήφος roseberry
1 ψήφος kleop

Aύριο Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Η δεύτερη ψηφοφορία θα αρχίσει από τις οκτώ αν γίνει και θα τελειώσει όταν έρθω. 10 περίπου (μπορει και λίγο πιο πριν). Όταν θα είναι πάλι ισοπαλία θα δω τι θα γίνει ...(τότε πρέπει να γίνει κλήρωση)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
μην ανησυχείς φόκο θα τα κανονίσουμε εμείς.......αυτοί που πρέπει να φύγουν θα φύγουν!
χαχαχα
καλά να περάσεις οπου πας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Υπάρχει κανείς να αναλάβει την ανανέωση ή να το κάνουμε εμείς; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top