Cybersex, Phone-sex, SMS-sex κλπ

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Βρε Μichelle από συνέντευξη τους πέρασες όλους τους άντρες εδωμέσα?? :hmm: "Σας αρέσουν οι αγκαλίτσες? ... Ωραία εγκρίνεστε!!!" :bleh: Καλύτερα για μας βέβαια!!!!! :D :D

φυσικά και όχι!
Σιγά μην τους ρωτούσα μόνο αυτό!
300 ερωτήσεων ερωτηματολόγιο συμπλήρωσαν για να εγκριθούν! :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
φυσικά και όχι!
Σιγά μην τους ρωτούσα μόνο αυτό!
300 ερωτήσεων ερωτηματολόγιο συμπλήρωσαν για να εγκριθούν! :P :P :P
σωστή!!!!!!!!!!!!!! :thumbsup: :thumbsup:
Μπραβο Michelle!!! :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Δεν έχω κάνει και δεν ξέρω αν θα έκανα. Μόνο άν ήταν πολύ μεγάλη ανάγκη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Εν έτη 1993, όπου τα κινητά ήταν είδος πολυτελείας και τα pc είδος επιστημονικής φαντασίας, είχε τύχει να κάνω 1-2 φορές τηλεφωνικό sex με τον εξ-αποστάσεως φίλο μου, με τον οποίον είχαμε μια πολύ ιδιαίτερη σχέση, που μου είναι δύσκολο να την εξηγήσω.
Anyway, τώρα μπορεί και να το ξανα έκανα, αλλά βασική προϋπόθεση, να το κάνω με τον φίλο μου, που νιώθω οικειότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Εν έτη 1993, όπου τα κινητά ήταν είδος πολυτελείας και τα pc είδος επιστημονικής φαντασίας, είχε τύχει να κάνω 1-2 φορές τηλεφωνικό sex με τον εξ-αποστάσεως φίλο μου, με τον οποίον είχαμε μια πολύ ιδιαίτερη σχέση, που μου είναι δύσκολο να την εξηγήσω.
Anyway, τώρα μπορεί και να το ξανα έκανα, αλλά βασική προϋπόθεση, να το κάνω με τον φίλο μου, που νιώθω οικειότητα.

Επίσης εν έτη 1993 ο ΟΤΕ ήταν 100% στα χέρια του δημοσίου και το φαινόμενο να μπαίνει κάποιος στην γραμμή του άλλου καθημερινό, 6 καφετέριες 2 μανάβικα και 4 μαγαζιά με ρούχα στα Τρίκαλα και στην Κόρινθο σε ευχαριστούν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Επίσης εν έτη 1993 ο ΟΤΕ ήταν 100% στα χέρια του δημοσίου και το φαινόμενο να μπαίνει κάποιος στην γραμμή του άλλου καθημερινό,  6 καφετέριες 2 μανάβικα και 4 μαγαζιά με ρούχα στα Τρίκαλα και στην Κόρινθο σε ευχαριστούν

Χαρά μου να προσφέρω για το κοινό καλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
cybersex όχι...
phone sex ναι... ήμουν καιρό σε μια σχέση και έτυχε να λείπει για αρκετές μέρες σε ένα ταξίδι και... ε.... :redface:
sms sex... περίπου... δεν ήταν και σεξ αλλά ήταν αρκετά Hot παιχνίδι όπου μετά έπαιξε το phone sex :D

γενικά για να κάνω κάτι τέτοιο πρέπει να ξέρω καλά τον άλλον, να του έχω απόλυτη εμπιστοσύνη και κυρίως... να μου λείπει πολύ! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotetsi

Νεοφερμένος

Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Industrial designer. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Let me think... Έχω κάνει cyber?... Ναι, έχω κάνει. Phone sex? Χμμμ... κι απ' αυτό έχω κάνει. SMSex? Ναι, κι απ' αυτό. MMSex? Ναι, κι από τούτο.


(Ψιτ... εννοείται ότι έχω μια υγιή σεξουαλική ζωή με την σύντροφό μου... απλά ας είναι καλά τα κορίτσια στο net για τα υπόλοιπα ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Γιά να θυμηθώ...


Cybersex? Kάνω αποχή, μη κολλήσω κάναν ιό.

Phone sex? Kόντεψα να !#%$&* έναν τηλεφωνητή του ΙΚΥ κάποτε, γιατί μία ώρα δε καταλάβαινε τι του έλεγα.

SMS sex? Ήταν δύσκολο να τελειώσουμε μαζί (...τα μηνύματα, άσε που μου ήρθαν και κάτι άσχετα).


ΜΜS Sex: Δεν το έχω ενεργοποιήσει καν. ʼσε, τώρα που παρακολουθούν και τα κινητά, μη με δώ πουθενά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes :
Γιά να θυμηθώ...


Cybersex? Kάνω αποχή, μη κολλήσω κάναν ιό.

Phone sex? Kόντεψα να !#%$&* έναν τηλεφωνητή του ΙΚΥ κάποτε, γιατί μία ώρα δε καταλάβαινε τι του έλεγα.

SMS sex? Ήταν δύσκολο να τελειώσουμε μαζί (...τα μηνύματα, άσε που μου ήρθαν και κάτι άσχετα).

 
ΜΜS Sex: Δεν το έχω ενεργοποιήσει καν. ʼσε, τώρα που παρακολουθούν και τα κινητά, μη με δώ πουθενά...

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes :
Γιά να θυμηθώ...


Cybersex? Kάνω αποχή, μη κολλήσω κάναν ιό.

Phone sex? Kόντεψα να !#%$&* έναν τηλεφωνητή του ΙΚΥ κάποτε, γιατί μία ώρα δε καταλάβαινε τι του έλεγα.

SMS sex? Ήταν δύσκολο να τελειώσουμε μαζί (...τα μηνύματα, άσε που μου ήρθαν και κάτι άσχετα).

 
ΜΜS Sex: Δεν το έχω ενεργοποιήσει καν. ʼσε, τώρα που παρακολουθούν και τα κινητά, μη με δώ πουθενά...
:lol: :lol: :rofl: :rofl: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Clementine

Νεοφερμένος

Η Clementine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εμείς, πειράζει που τα έχουμε κάνει όλα με το αγόρι μου; :whistle:
Cybersex, sms sex, phone sex, real sex... :P
Και σίγουρα μόνο καμμένοι δεν είμαστε. :)
Είμαστε όμως πολύ πολύ πολύ ερωτευμένοι και ο πόθος τους ενός για τον άλλον είναι ασταμάτητος... :inlove:

Και τώρα που τα σκέφτομαι... Έναν πόθο τον νιώθω... :X
xixixi! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Clementine:
Εμείς, πειράζει που τα έχουμε κάνει όλα με το αγόρι μου; :whistle:
Cybersex, sms sex, phone sex, real sex... :P
Και σίγουρα μόνο καμμένοι δεν είμαστε. :)
Είμαστε όμως πολύ πολύ πολύ ερωτευμένοι και ο πόθος τους ενός για τον άλλον είναι ασταμάτητος... :inlove:

Και τώρα που τα σκέφτομαι... Έναν πόθο τον νιώθω... :X
xixixi! :redface:
Σου εύχομαι να συνεχίσετε έτσι! :thumbsup:
btw, καλως όρισες στο φόρουμ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Εχω χρησιμοποιησει ολους τους αναφερθεν τροπους,καθως ειμαι ενα ατομο που αγαπω την τεχνολογια και την αξιοποιω οσο μπορω :D

Το καθενα βεβαια εχει τα υπερ και τα κατα του,αλλα οπως προαναφερθει ειναι αναντικαταστατο της πραγματικης επαφης (δεν νομιζω να διαφωνει κανεις εδω περα :P )

Τωρα για το θεμα αν οι αντρες θελουν αγκαλια μετα την ερωτικη συνευρεση εχω να πω 2 πραγματα.

1.Οταν ενας ανδρας εκσπερματωνει,εκρινεται μια ουσια στον εγκεφαλο (δεν θυμαμαι το ονομα της) η οποια προκαλει υπνηλια,με αποτελεσμα να παραπονιεστε η πλειοψηφια των γυναικων και με το δικιο σας.
Προσωπικα,αν και στις αρχες της εφηβικης μου ηλικιας με επιανε υπνηλια,απο τοτε ποτε ξανα δεν ειχα συμπτωματα υπνηλιας,σε αντιθεση μπορω να πω οτι με ξυπνουσε (η καθε εκσπερματωση) και με διεγειρε περισσοτερο...τοσο αναποδος ειμαι;;

2.Οσο αφορα για τις αγκαλιτσες μετα το σεξ....δεν υπαρχει καλυτερος επιλογος μιας μαγευτικης βραδιας με την συντροφο σου ο οποιος να καταληγει με αγκαλιες και συνεχομενα φιλια,με τα προσωπα κολλητα του ενος με του αλλου και να νιωθεις την ανασα της κοπελας σου και να προσπαθεις να την "υπνωτισεις" με τα παιχνιδιαρικα φιλια σου....
Δυστυχως υπερβαλω και σε αυτο και παντα περιμενω να αποκοιμησω την συντροφο μου με τα φιλια μου και με τα χαιδεματα μου κατα μηκος του σωματος της
Το να βλεπεις μια υπεροχη θηλυκη παρουσια να την περνει ο υπνος μεσα στην αγκαλια σου,ειναι ειλικρινα ενας απο τους βασικοτερους λογους που ειμαι φανατικος οπαδος της σχεσης απο το one night stand (oχι πως δεν εχω κανει..)

Αλλο να κανεις ερωτα και αλλο να κανεις σεξ και με το που τελειωσεις να αλλαξεις πλευρο για να σε παρει ο υπνος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-stekoumenos

Νεοφερμένος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αυτές οι μορφές διέγερσης...δεν είναι ακριβώς σέξ αλλά ενα είδος παρε'ί'στικου αυνανισμού...Άν έχει στερέψει η φαντασία και η φαντασίσωση μας και θέλουμε οπωσδήποτε εναν διαδικτυακό αυνανισμό...τότε ναι και το cyber μπορεί να έχει θέση στη ζωή μας....Αλλά γιατί πλέον να έχουμε φτάσει σε σημείο που να διστάζουμε να αυνανιστούμε μόνοι μας...ή να διστάζουμε να έρθουμε σε πραγματική επαφή με κάποιο άλλο άτομο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Γειά σας, είμαι new sto πολυ ωραιο forum , Τωρα ως αναφορά το θέμα μασς ,απαντώExω κανει , αν θα ξανακάνω?, αν μου τύχει, αν θα το επιδιώξω?, όχι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Έχω κάνει sms-sex cybersex.Phonesex δεν ψήνομαι να κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nicko_McBrain:
Έχω κάνει sms-sex cybersex.Phonesex δεν ψήνομαι να κάνω.

καλα,μιση ωρα δε λεγαμε οτι ειναι καλυτερο το phone sex,η τελος παντων υπαρχει μεγαλυτερη και καλυτερη και οπως θελετε πειτε το επαφη;
παντως εγω οχι,εχω κομπλεξ.για ολα.
ορμονες...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ines:
καλα,μιση ωρα δε λεγαμε οτι ειναι καλυτερο το phone sex,η τελος παντων υπαρχει μεγαλυτερη και καλυτερη και οπως θελετε πειτε το επαφη;
παντως εγω οχι,εχω κομπλεξ.για ολα.
ορμονες...:redface:

Εγώ προσωπικά κομπλάρω στο phone - sex :redface::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nicko_McBrain:
Εγώ προσωπικά κομπλάρω στο phone - sex :redface::confused:

μια ιδέα είναι όλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top