Thread για νέα μέλη

DanyT99

Νεοφερμένος

Η DanyT99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Hello! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γεια σας κι απο μένα, μόλις γράφτηκα:redface:
Καλησπέρα και καλωσόρισες Πίπυ λάνγκ!:P ωραίο και γερμανικό νικ!
Ωραία και η γατούλα σου!:)


Χάλλο, χάλλο! Του '99 βλέπω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
καλωσορίσατε νεα μελη στην παρεα μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Con_Boo

Νεοφερμένος

Η Con_Boo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Και εγώ καινούργια!! Σας χαιρετώ!!
(Αν και αργησα λίγο να το βρω το συγκεκριμενο thread.. Κάλιο αργά παρα ποτε!! )

:clapup::hello::thumbsup::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Και εγώ καινούργια!! Σας χαιρετώ!!
(Αν και αργησα λίγο να το βρω το συγκεκριμενο thread.. Κάλιο αργά παρα ποτε!! )

:clapup::hello::thumbsup::thumbsup:
Καλως όρισες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Con_Boo

Νεοφερμένος

Η Con_Boo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Καλώς σας βρήκα!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Και εγώ καινούργια!! Σας χαιρετώ!!
(Αν και αργησα λίγο να το βρω το συγκεκριμενο thread.. Κάλιο αργά παρα ποτε!! )

:clapup::hello::thumbsup::thumbsup:

Καλωσόρισες :) !

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καλωσήρθες λαέ. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaliniki

Νεοφερμένος

Η Kaliniki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλημερα σας.Νεα στο φορουμ καλως σας βρισκω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.

Με λένε Γιώργο

Νεοφερμένος

Ο είπαμε.. Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
πείτε και σε μενα ενα γειααααα :D και χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

CharaDes

Νεοφερμένος

Η CharaDes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Hey everyone!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.

George1980

Νεοφερμένος

Ο George1980 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γεια σας! Χαίρομαι πολύ που έγινα μέλος στην όμορφη παρέα σας και ελπίζω να γνωριστούμε σύντομα καλύτερα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Γεια σας! Χαίρομαι πολύ που έγινα μέλος στην όμορφη παρέα σας και ελπίζω να γνωριστούμε σύντομα καλύτερα!:)
Γειά σου και σένα. :)
Χαιρόμαστε κι εμείς που σε έχουμε στην παρέα μας. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

presvis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Γεια, έχω λίγες μέρες που είμαι μέλος στο ισκουλ αλλά πρώτη φορά γράφω σε αυτό το θέμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Γεια, έχω λίγες μέρες που είμαι μέλος στο ισκουλ αλλά πρώτη φορά γράφω σε αυτό το θέμα. :P
Welcome :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George1980

Νεοφερμένος

Ο George1980 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γειά σου και σένα. :)
Χαιρόμαστε κι εμείς που σε έχουμε στην παρέα μας. :D

Γεια σου Βάσω. :)
Καλώς σας βρήκα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γεια σας! Χαίρομαι πολύ που έγινα μέλος στην όμορφη παρέα σας και ελπίζω να γνωριστούμε σύντομα καλύτερα!:)
:hello:

Γεια, έχω λίγες μέρες που είμαι μέλος στο ισκουλ αλλά πρώτη φορά γράφω σε αυτό το θέμα. :P

Ρε συ πρέσβη, θα με βοηθήσεις να μπω στην πρεσβεία;:P:P

Χαχα! Καλως όρισες!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top