Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πριν απο λιγο στις ειδησεις του ΑΝΤ1 ,ειχε τιτλο ''Θα διαγραφονται απο το πανεπιστημιο οσοι εχουν χασει 2 συνεχομενα εξαμηνα''..καπως ετσι τελος παντων..Δεν προλαβα να ακουσω λεπτομερεις,απλα αυτο που θελω να ρωτησω ειναι (εαν εχετε ακουσει/γνωριζετε κατι)
1)2 εξαμηνα χανεις οταν δε δηλωνεις μαθηματα ή οταν δεν περασεις κανενα μαθημα?
2)Λογικα,δεν θα ισχυσει απο τη σεζον 2011-2012,σωστα?

Ποια σεζόν μωρέ....;Στην παραλιακή είμαστε;;;;
Ακαδημαϊκό έτος λέγεται!!!

Θεέ μου. Πόσο ωραία το λέει; ΠΟΣΟ; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
στο τσατ του ischool νομιζαν για ενα χρονο οτι με λενε βρασιδα :P μετα τους ειπα οτι ειμαι αλβανος και ο φιλημονας πακιστανος και τον λενε χασαν

Ναι, αυτό δεν στο συγχωρώ!:P Τόσο καιρό να σε ξέρω ως βρασίδα και μετα να εμφανίζεσαι ως γιώργος.:P

Δε σε λένε Βρασίδα;;; :worry:
Άστο καλό, τώρα το μαθαίνω. :hmm:

(Η άκυρη.:P)

omg :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Από το θέμα «Οι δικές μας pics»

Eίστε κουκλάκια όλοι. :redface:

Επιτέλους είδαμε στο θέμα και όμορφα αγόρια εκτός από κοπέλες.

Liakoura έχεις ωραίο στυλάκι! Και γενικά όλοι μια χαρούλα είστε. :D

Συμβουλη οταν θες να πεις καλο λογο το μια χαρουλα δεν ταιριαζει :P

Είστε Θεοί ήθελε να πει, αλλά ντρεπόταν.:redface:

Το ξερω απλα την βοηθαω να το ξεπερασει :P

Απλώς δεν υπάρχετε. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Λήξη Παλέρμο #32 - The Game - Αποκάλυψη ρόλων
[...]
ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ

Mayroulis
[...]
Ρε σειςςςςςς. Η ομάδα των πολιτών πολύ αδικημένη πάντως.
Δηλαδή με τέτοιο ρουφιάνο. :redface:
Και σήμερα έφυγε και η νοσοκόμα μας. Πω καλά.
Είχαμε και φανταστική ομάδα, ως πολίτες:P

Είχαμε νοσοκόμα, που πήρε άδεια και ρουφιάνο που μπέρδεψε τους ρόλους (τσιρακίου-ρουφιάνου):P
Πωπω, όντως... Ο Μαυρούλης κατάφερε να ρίξει κι μέχρι κι εμένα από την θέση του χειρότερου ρουφιάνου:P
Θα ήθελα να ευχαριστήσω τη μαμά μου που με μεγάλωσε με το σωστό τρόπο, τη ΣΕ που με έκανε ρουφιάνο, τους άλλους στεκιότες και όσους άλλους με βοήθησαν να πετύχω αυτό το δύσκολο έργο!:P

την κονσερβα να μου τη στείλετε με κούριερ
:whistle:
εγώ πάντως θέλω να γίνω δολοφόνος στο επόμενο:kill:
Εγώ πάλι προτείνω για σένα μόνιμο μπαν από κάθε πιθανό παιχνίδι που υπάρχει και θα υπάρξει ποτέ στο Chat & Fun.

Kαι μια ειδοποιησούλα από την ΟΔ για spam. :) :P
:P

Το μένος κατά του Μαυρούλη συνεχίζεται και στο θέμα Συμμετοχές για το Παλέρμο #33
Eννοείται ότι ο μαυρούλης μένει εκτός,ε. :devil:
Παράκληση: ο Μαυρούλης να είναι σε αντίπαλη από εμένα ομάδα :pfff:
Θα γελάσουμε πάλι. :whistle:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
αυτό είναι από το mycat
φιλούμπες
Ν*

βάιε ξέχασες να βάλεις το ευχαριστώ μην χειροκροτάτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Θέμα: Χωρίς σχολικά βιβλία από Σεπτέμβρη
Το Αδαμαντια τηλεαστυ ειναι στην ευχαριστη εκλπηξη να σας παρουσιασει :

Τον bookψαχνερ
Ενα προιον πληρως χρησιμο και ευελικτο μιας και μπορει να χωρεσει ακομα και στην τσεπη του κλασσικου μαθητικου μας τζιν.
Οι χρησεις του πολλες....Αναζητει την οποιαδηποτε γραφικη υλη των περσινων ετων και τα ελκει αν μαγνητης.Βιβλια ,σημειωσεις,φωτοτυπιες ,γομες τιποτα δεν μπορει να ξεφυγει απ τον bookψαχνερ..
Μια ενδιαφερουσα προσφορα απ την Αννα Διαμαντοπουλου.Περιεχει ελβετικο σουγια,νεροπιστολο και ενα CD με το σουπερ χιτ της νεας σχολικης χρονιας.
Διατιθεται στα βιβλιοπωλεια στην εκπληκτικη τιμω των 3,99 (χωρις εξοδα αποστολης)

Bookψαχνερ

Μια προσφορα του ΟΕΔΒ.


Να 'σαι καλά, Αδαμαντία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
μα πως να μην καταλαβω οτι δεν καταλαβες οτι το καταλαβα?το καταλαβαν και οι πετρεζ
χαχαχαχαχ θεικο!:lol::lol::lol::hehe::hehe::hehe::hehe:

αυτό είναι από το mycat


βάιε ξέχασες να βάλεις το ευχαριστώ μην χειροκροτάτε

χαχχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μου κάνει καμάκι μια γρίπη.



Πες της, ότι τα έφτιαξες με το αντιβιοτικό
Εμένα μ' άρεσε. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Ο έρωτας παίρνει τα μυαλά εκείνων που έχουν μυαλά και δίνει μυαλό σ' εκείνους που δεν έχουν. Ντιντερό



Αν και δεν με ενθουσιαζει σαν συγγραφέας(ο Ντιντρο) γιατί είναι αθεος κι ωμός παντού και παντα, ιδεολογικα δηλαδη και με τη φιλοσοφια του δε συμφωνω (αν κι ο τροπος που γραφει μου αρεσει), αυτό -πανω-, όπως και πολλά άλλα που 'χει γραψει, είναι ομολογω παρα πολύ καλό και ψαγμενο! Και μην ξεχναμε πως ηταν μεγαλος ερωτιαρης στα νιατα του;)
Βασικα.... κυριως τον ερωτευονταν θα λεγαμε καλυτερα και κολλαγανε σαν ψειρες οι γυναικες πανω του....:hmm:


:confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Εγώ: άντε παιδιά εγώ βγαίνω..ββ
Demlogic: τσίγιο τσίγιο κάτσε τώρα θα σας κάνω στριπτίζ!
Elena Kr: περίμενε Ντεμ να φορέσω γυαλιά να σε βλέπω 3D!
xDDDDDDDDDD

εδώ δεν θα πω ονόματα (guess :P) ας τους πουμε χ και ψ

Εγώ: είστε πολύ κακοί άνθρωποι >.<
χ: μας είπε κακούς :(...οι κακοί άνθρωποι κάνουν καλό σεξ ]:}
ψ: είσαι πολύ κακός άνθρωπος O:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πριν λίγο στο τσατ.

radoula μπήκε στο δωμάτιο.
radoula: καλησπερα σας!
^prinCess^ σπερα
radoula: θελω την βοηθεια σας γιατι μολις γραφτηκα!
simosgl3: radoula: για πες
^prinCess^ ναι μαναμ πες μας
mariagezz: radoula: για πες
simosgl3: βρήκες τον κατάλληλο άνθρωπο
radoula: θελω να ανεβασω μια φωτογραφια να φαινεται διπλα στο ονομα αλλα δεν μπορω να βρω πως!
simosgl3: radoula: πάτα alt F4 MAZI
radoula: οκ και μετα?
radoula βγήκε από το δωμάτιο. (έκλεισε)


ΧχαΑΧααχΑΧΑΧΑΧΑΧαχ :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ρε δεν ντρέπεστε λίγο; Εγώ θα γέλαγα πάντως αν είχε Mac που έχει άλλη συντόμευση και έπεφτε η πλάκα σας στο κενό. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πριν λίγο στο τσατ.

radoula μπήκε στο δωμάτιο.
radoula: καλησπερα σας!
^prinCess^ σπερα
radoula: θελω την βοηθεια σας γιατι μολις γραφτηκα!
simosgl3: radoula: για πες
^prinCess^ ναι μαναμ πες μας
mariagezz: radoula: για πες
simosgl3: βρήκες τον κατάλληλο άνθρωπο
radoula: θελω να ανεβασω μια φωτογραφια να φαινεται διπλα στο ονομα αλλα δεν μπορω να βρω πως!
simosgl3: radoula: πάτα alt F4 MAZI
radoula: οκ και μετα?
radoula βγήκε από το δωμάτιο. (έκλεισε)


ΧχαΑΧααχΑΧΑΧΑΧΑΧαχ :hehe:
οταν ειδα οτι εκλεισε στο τσατ πεθανα στα γελια χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ρε δεν ντρέπεστε λίγο; Εγώ θα γέλαγα πάντως αν είχε Mac που έχει άλλη συντόμευση και έπεφτε η πλάκα σας στο κενό. :hehe:

Ναι αλλα δεν επεσε και ενας mac user δεν θα χρειαζοταν την βοηθεια μας σε κατι τοσο απλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Πριν λίγο στο τσατ.

radoula μπήκε στο δωμάτιο.
radoula: καλησπερα σας!
^prinCess^ σπερα
radoula: θελω την βοηθεια σας γιατι μολις γραφτηκα!
simosgl3: radoula: για πες
^prinCess^ ναι μαναμ πες μας
mariagezz: radoula: για πες
simosgl3: βρήκες τον κατάλληλο άνθρωπο
radoula: θελω να ανεβασω μια φωτογραφια να φαινεται διπλα στο ονομα αλλα δεν μπορω να βρω πως!
simosgl3: radoula: πάτα alt F4 MAZI
radoula: οκ και μετα?
radoula βγήκε από το δωμάτιο. (έκλεισε)


ΧχαΑΧααχΑΧΑΧΑΧΑΧαχ :hehe:
Ειμαι περηφανος που ημουν παρων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Έίναι γλυκό να χάνεσαι φορές που παύει ο χρόνος να μετράει και που κάθε στιγμή υψώνεται στο τετράγωνο...Τύχη για όποιον το 'χει και τύχη για όποιον δεν παύει να το αποζητά... Γλυκό πράγμα ο έρωτας!!!

Αν αυτό που υψώνεται στο τετράγωνο είναι μικρότερο της μονάδας (κοινώς σκατούλες, δεν υπάρχει διμερής επικοινωνία, κλπ) τότε τείνει όχι στο άπειρο, αλλά στο μηδέν...
ψψψψψψψψψψψψψψψψψψ:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
...έτσι έχει η ιστορία:


Πώς να γίνεται εκατομμυριούχοι σε δύο μέρες



Ας υποθέσουμε ότι κάποιο σημαίνον πρόσωπο αμολάει μια μπαρούφα και τρομάζει το σύμπαν. Ειδικά δε τα χρηματιστήρια που έχουν και λεπτεπίλεπτα νεύρα. Στον πανικό τους αρχίζουν και πουλάνε, πουλάνε, πουλάνε. Και οι μετοχές αρχίζουν να πέφτουν, να πέφτουν, να πέφτουν. Έρχονται τότε στο μιλητό, κάποια καλά παιδιά και αγοράζουν, αγοράζουν, αγοράζουν.

Μετά από κανά δυο μέρες, το σημαίνον πρόσωπο πετάει μια δεύτερη μπαρούφα, ότι η πρώτη μπαρούφα ήτανε πλάκα. Τα χρηματιστήρια με το ευαίσθητο νευρικό σύστημα αντιδρούνε, όπως θα έπρεπε θετικά και αρχίζουν ν' ανεβαίνουν, ν' ανεβαίνουν, ν' ανεβαίνουν.

Και τότε έρχονται πάλι τα καλά παιδιά και πουλάνε, πουλάνε, πουλάνε.
Και, όπως είναι φυσικό, κερδίζουν, κερδίζουν, κερδίζουν.
Και μετά, κάθονται και τα μοιράζονται. Εύκολα και παστρικά.


Από το Cynical.


Mη σας γελά το ευγενικό προφίλ του ΓΑΠ.

ΉΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΛΕΠΟΥ
ΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΟΥ ΔΥΣΜΟΙΡΟΥ ΑΥΤΟΥ ΤΟΠΟΥ
ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΟΥ ΤΑ ΕΞΟΧΙΚΑ.

..και βέβαια δε μιλάμε πια για εξοστρακισμό
αλλά για τουφεκισμό στα 5 μέτρα.


:worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Shadowfax: θέλω να πάω για ύπνο αλλά ποιος ξυπνάει 7.30
koum: εσύ δικαίως, γιατί με ζηλεύεις.
Shadowfax: δεν αξίζει
vassilis497: ki ego mia ap ta idia
koum: εγώ γιατί να σε ζηλέψω;
vassilis497: kai exo kai diavasma kanonika
vassilis497: pff
koum: Shadowfax: 7:30 για αστικό;
Shadowfax: όχι, 7.30 για να στεγνώσουν τα μαλλιά πριν βγω :P
koum: Shadowfax: α, ιδρώνεις στον ύπνο σου;
koum: fail.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top