Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
Έλα , ας πούμε την αλήθεια τώρα.Αν δεν είχαμε την επέμβαση της Janewin και συνεχιζόταν το παιχνίδι , οι δολοφόνοι θα σας είχαν φάει λάχανο. :devil:

Ίσως και ο serial-killer που τελικά αποδείχτηκε ο Πατρεύς. :worry:

:P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

Alhemist, Vaios13, fantasmenos, Chriss1993

ΤΣΙΡΑΚΙ

bluestas95

ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ

Mayroulis

SERIAL KILLER


Πατρεύς

ΝΟΣΟΚΟΜΑ

elenaki_arnea08

ολοι οι υπολοιποι πολιτες!

η μιςςκιτι υποστηριζε την ομαδα των πολιτων, ενω εγω ημουν με την ομαδα των δολοφονων. περιττο να σας πω πως καναμε λες και επαιζε τελικος τσαμπιονς λιγκ σημερα στη ψηφοφορια! :P
Ναι, εμείς ήμασταν οι κακοί!:devil:
Ευχαριστώ τον φαντα για τα τόσα πολλά που μου έμαθε για το επάγγελμα(:P) και τις ατελείωτες συζητήσεις που είχαμε για το πώς θα κινηθούμε και πώς θα ετοιμάσουμε τις προκυρήξεις και τις ανακοινώσεις και φυσικά τους alchemist, Chris1993 για την άψογη συνεργασία που είχαμε! (σήμερα το απόγευμα πριν τις 8 τα πληκτρολόγια είχαν πάρει φωτιά με τις εξελίξεις που είχαμε!:P)

Υποπτευόμασταν την Έλενα για ρουφιάνο και τον bluestas για τσιράκι, επειδή η Έλενα με κατηγορούσε συνέχεια και πιστέψαμε ότι ως ρουφιάνος γνώριζε εμένα και τον bluestarferries. Τελικά πετύχαμε μόνο τον blue!

ΥΓ1 Γιατί κιτ δεν μας υποστήριζες;:sly:
ΥΓ2 Για ό,τι άλλες απορίες έχετε, ρωτήστε τον γράφων.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ναι, λογικά θα μας τρώγανε... Αν και ετοίμαζα ωραία επίθεση κατά Πατρέα και φαντασμένου αύριο, αλλά έληξε άδοξα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Είχαμε και φανταστική ομάδα, ως πολίτες:P

Είχαμε νοσοκόμα, που πήρε άδεια και ρουφιάνο που μπέρδεψε τους ρόλους (τσιρακίου-ρουφιάνου):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Έλενα; Τσαφ; Φρικ; Wild; :redface:
Έπεσα τελείως έξω, έτσι; πωω..όλους τους πολίτες θεώρησα ύποπτους; Συγγνώμη παιδάκια, αλλά με προκαλούσε αυτή η "συνεργασία" σας.:P
Κύριε φρικ πάλι καλά τελικά που δεν βάλαμε το στοίχημα.:hehe:

Ηταν από τα λίγα παιχνίδια που ευχαριστήθηκα κι ας κρατησε τόσες λίγες μέρες.:happy:
Συγχάρητήρια στο team των δολοφόνων που πέρασε απαρατήρητο από μένα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Συγχαρητήρια και στις πολυαγαπημένες μας vik-vikούλα και misskitούλα, που κράτησαν το ενδιαφέρον καθ' όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού, καθώς και μέχρι αυτή τη στιγμή.

Εύγε:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
Alhemist, Vaios13, fantasmenos, Chriss1993 δεν το περίμενα αυτό από σας :eek:. ντροπή σας! :P
έλενα και freak τι να πω ήταν η κακιά η ώρα....:redface: άλλη φορά θα το ψάχνω περισσότερο.
παρά τις λογομαχίες περάσαμε πολύ ωραία νομίζω! άντε περιμένουμε το επόμενο παλέρμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Είχαμε και φανταστική ομάδα, ως πολίτες:P

Είχαμε νοσοκόμα, που πήρε άδεια και ρουφιάνο που μπέρδεψε τους ρόλους (τσιρακίου-ρουφιάνου):P
ΚΛΑΙΩ. :rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Alhemist, Vaios13, fantasmenos, Chriss1993 δεν το περίμενα αυτό από σας :eek:. ντροπή σας! :P
έλενα και freak τι να πω ήταν η κακιά η ώρα....:redface: άλλη φορά θα το ψάχνω περισσότερο.
παρά τις λογομαχίες περάσαμε πολύ ωραία νομίζω! άντε περιμένουμε το επόμενο παλέρμο
Αφιερώσαμε πολύ χρόνο, όμως, στην προκύρηξή σου!:pfff:
Αντί να μας πεις κι ένα ευχαριστώ, αχάριστε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ομάδα λέγεται.Ομάδα δολοφόνων.Όχι κλίκα.
Και δεν είναι δικιά μου. =]

Τεσπά το γαμάτο θα ήταν με επιχειρήματα και skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz να βοηθούσες την ομάδα σου σαν άλλος ρουφιάνος και να μας έβγαζες μέσα στο παλέρμο και όχι μέσω μσν κτλ. Ναι το καταλαβαίνω βρήκες τους κίλλερζ και μπράβο σου ουδέν μεμπτό αλλά ήταν προφανές ότι το παιχνίδι θα έληγε αν έλεγες ένα τέτοιο επιχείρημα.

Αυτό που είπες απλώς χάλασε το παιχνίδι και δεν το απολαύσαμε μέχρι τέλους και μάλιστα πιστεύω ότι έληξε άδοξα ένα από τα καλύτερα παλέρμο για μαλακίες με άτομα που γούσταραν να παίξουν (εσύ δεν ήσουν σε αυτά :P).

Και για να καταλάβεις τι χάσατε αύριο θα πλακωνόμασταν στις λογομαχίες στα όρια της αναφοράς στην ΟΔ με τον Άλχεμιστ για να γίνει τζέρτζελος και να ρίξουμε στάχτη στα μάτια. Εσείς χάσατε θέαμα και κιλά τεστοστερόνης :P

Η ομάδα των πολιτών ήταν πολύ καλή πάντως με φρικ και Έλενα. Ζητάω και από τα δύο παιδιά συγνώμη, απλώς το γκραν πλαν που φτιάξαμε ήθελε επίθεση σε όλα τα μέτωπα σε σημεία ειρωνείας για να καταφέρουμε να βγάλουμε τον φρικ.

Well done freak

Sorry Έλενα μέσα στα πλαίσια του παιχνιδιού σου κόλλησα με τέτοιο τρόπο :P Κατά τα άλλα σε λέγαμε τσιράκι επειδή έπεσες υπερβολικά μέσα στους ρόλους και αυτό πρέπει να σε τιμά :P

Συγχαρητήρια και στους συνδολοφόνους πιστεύω ότι θα κερδίζαμε στο τέλος όπως πήγαινε το πράγμα αν δεν γινόταν αυτό. Πραγματικά κάναμε ντριμ τιμ δολοφόνων τρομοκρατηθήκαμε και εμείς οι ίδιοι με το πόσο ύπουλοι και κακοί είμασταν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Είχαμε νοσοκόμα, που πήρε άδεια και ρουφιάνο που μπέρδεψε τους ρόλους (τσιρακίου-ρουφιάνου)
Εpic! Xαχαχαχα. Μένει ατάκα. :P

Έλα , ας πούμε την αλήθεια τώρα.Αν δεν είχαμε την επέμβαση της Janewin και συνεχιζόταν το παιχνίδι , οι δολοφόνοι θα σας είχαν φάει λάχανο. :devil:

Ίσως και ο serial-killer που τελικά αποδείχτηκε ο Πατρεύς. :worry:

:P .
'Eλα ρε,δεν θέλω τέτοια. :pfff:

Αν είχαμε και έναν καλό ρουφιάνο που να παίζει όπως έπρεπε,είχαμε πολλές πιθανότητες,
γιατί είχαμε καταλάβει αρκετούς. :pfff:

soter,Κλεοπάτρα δεν πειράζει για το βρισίδι ρε σείς.
Το δικό σας δεν ήταν τίποτα μπροστά σε αυτό που φάγαμε από τον φαντασμένο. :devil:

Υγεία. Να είμαστε καλά,να ξαναπαίξουμε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ήρθε η ώρα της βράβευσης!


Ξεκινάμε!

Το βραβείο για τα περισσότερα ποστ στο Παλέρμο πάει φυσικά...
Στη Θεοδώρα!

Το βραβείο για τα λιγότερα ποστ, το μοιράζονται 2 άτομα. Είναι οι...
Bill_Slayer + elenaki_arnea08 :P

Το βραβείο του χειρότερου ρουφιάνου έβερ πάει...
Ε, στο ρουφιάνο! Μαυρούλη σου έχω κονσερβάκι, τρέχα!

Το βραβείο του πιο θρασύ δολοφόνου...
Στο fantasmeno!

The oscar goes to...
Vaios! Για την εξαιρετική ερμηνεία σου :P

Αυτό το ονομάσαμε «Αστυνόμος Σαΐνης» και δε θα μπορούσε να πάει αλλού...
Στο freak με αγάπη!

Κάπου εδώ κουραστήκαμε και λέμε να αφήσουμε τους υπολοίπους, αν και καθένας αξίζει από ένα δωράκι για τη συμβολή του μικρή ή μεγάλη. :redface: Αρκεστείτε σε αυτά για την ώρα. :P


Well, καληνύχτα Παλέρμο. :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πωπω, όντως... Ο Μαυρούλης κατάφερε να ρίξει κι μέχρι κι εμένα από την θέση του χειρότερου ρουφιάνου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ευχαριστούμε misskitoύλα:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Η Βεατρίκη βρήκε τα δωράκια σας. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
Αφιερώσαμε πολύ χρόνο, όμως, στην προκύρηξή σου!:pfff:
Αντί να μας πεις κι ένα ευχαριστώ, αχάριστε!:P
χαχα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ήθελα να την σχολιασω εκείνη τη στιγμή αλλά ήμουν κάπως νεκρός και τώρα το ξέχασα:P ταίριαζε εξάλλου και με το avatar μου!
όσο για bluestas95 που με δούλευε μες στα μούτρα μου στο chat......:mad::mad::mad::mad:
να πω ένα ΜΠΡΑΒΟ δεν σε είχα καταλάβει....γενικότερα δεν είχα καταλαβει κανέναν:P τι ρόλο βάραγα εγώ στο παιχνίδι ακόμα δεν ξέρω.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Η Βεατρίκη βρήκε τα δωράκια σας. :pfff:
:look:Δεν το ήξερα:(
________________________
Ευχαριστούμε vik-vikούλα:clapup::clapup::clapup:

(Σας έλειψε η χαρακτηριστική κατάληξη -ούλα, τόσο καιρό;:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
'Eλα ρε,δεν θέλω τέτοια. :pfff:

Αν είχαμε και έναν καλό ρουφιάνο που να παίζει όπως έπρεπε,είχαμε πολλές πιθανότητες,
γιατί είχαμε καταλάβει αρκετούς. :pfff:

Ε ,γι' αυτό σου λέω.Χωρίς νοσοκόμα και ρουφιάνο που ψήφιζε πολίτες δεν υπήρχε ελπίδα σωτηρίας :hehe:

όσο για bluestas95 που με δούλευε μες στα μούτρα μου στο chat......:mad::mad::mad::mad::

Κι εγώ πολίτης ήμουν κατά βάθος , αλλά με το μέρος των δολοφόνων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
χαχα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ήθελα να την σχολιασω εκείνη τη στιγμή αλλά ήμουν κάπως νεκρός και τώρα το ξέχασα:P ταίριαζε εξάλλου και με το avatar μου!
όσο για bluestas95 που με δούλευε μες στα μούτρα μου στο chat......:mad::mad::mad::mad:
να πω ένα ΜΠΡΑΒΟ δεν σε είχα καταλάβει....γενικότερα δεν είχα καταλαβει κανέναν:P τι ρόλο βάραγα εγώ στο παιχνίδι ακόμα δεν ξέρω.:worry:

Ήσουν ο αγαπημένος μου. Όσο σκεφτόμουν την έκφραση του φρικ όταν είδε τη δολοφονία γελούσα μόνος μου.

Α και μπράβο στον μπλούστας μας έδωσε πάσες αρκετές φορές να μπερδέψουμε τους πολίτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
παιδιά σορρυ αν είμαι λίγο ξέμπαρκος αλλά παρακολουθώ τις τελευταίες 2 μέρες το θέμα και μπορώ να πω που κέντρισε το ενδιαφέρον. Αν είναι να γίνει καινούργιο στο άμεσο μέλλον βάλτε με και μένα μέσα :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top