Η κοπέλα μου είναι μία κρύο, μία ζέστη

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
την τρίτη τα έφτιαξα με μια κοπέλα και είμαι πολύ ευτυχισμένοσ!το θέμα είναι οτι εκείνη είναι...μια κρύο και μια ζέστη..δεν ξέρω αν το κάνει επίτηδεσ ή απλα δεν γουσταρει...όταν μιλάμε στο τηλέφωνο μου λέει βλακίες και ουτε μια καλή κουβέντα...ενω απο chat πίανει τα μέλια...ισωσ να μην θέλει πολυ...μπορειτε να μου δώσετε μερικές συμβουλέσ ωστε να τησ δώσω κίνητρο(ισωσ)για να κολλήσει και εκείνη?ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Chat;
Την ξέρεις in real life;
Και όταν λέμε σχέση, τι εννοούμε ακριβώς; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
την τρίτη τα έφτιαξα με μια κοπέλα και είμαι πολύ ευτυχισμένοσ!το θέμα είναι οτι εκείνη είναι...μια κρύο και μια ζέστη..δεν ξέρω αν το κάνει επίτηδεσ ή απλα δεν γουσταρει...όταν μιλάμε στο τηλέφωνο μου λέει βλακίες και ουτε μια καλή κουβέντα...ενω απο chat πίανει τα μέλια...ισωσ να μην θέλει πολυ...μπορειτε να μου δώσετε μερικές συμβουλέσ ωστε να τησ δώσω κίνητρο(ισωσ)για να κολλήσει και εκείνη?ευχαριστώ προκαταβολικά.

Μπορείς να την ρωτήσεις γιατί το κάνει αυτό..συζητησέ το μαζί της...πώς γίνεται από τη μια να είναι απόμακρη..και από την άλλη να είναι όλο γλυκόλογα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Εισαι Α γυμνασιου....Πιστευω πως δεν υπαρχουν μεγαλοι ερωτες σε αυτην την ηλικια και πως το κανει για πλακα...Ισως και να εχω αδικο ποιος ξερει...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
οχι παιδια δεν ειναι έτσι..φυσικά και την ξέρω in real life!και την αγαπάω πραγματικα..ολα αυτα που λέτε οτι δέν υπάρχουν έρωτεσ σε αυτή την ηλικία δεν ισχύουν σε εμένα.ξέρω οτι γουστάρει απλα θέλω να την κάνω να κολλήσει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Βάλτην logo. :P

Και για να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά. Σε ηλικία 13 χρονών μπορεί να μην ξέρει τι θέλει. Και γενικά δε βλέπω το λόγο να κάνει(ς) σοβαρή σχέση στα 13. Συνήθως αυτές οι σχέσεις γίνονται για να λέμε ότι έχουμε σχέση. Απλό.

Και κάτι ακόμα, δεν κάνουμε τον άλλον με το ζόρι να μας θέλει.

(Είμαι πολύ ρηχή, το ξέρω :Ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
την τρίτη τα έφτιαξα με μια κοπέλα και είμαι πολύ ευτυχισμένοσ!το θέμα είναι οτι εκείνη είναι...μια κρύο και μια ζέστη..

  1. Γίνε κι εσύ μία κρύο, μία ζέστη.
  2. Ρίχτα στην κολλητή της.
Να δεις για πότε θα τρέχει από πίσω σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SOFIA19

Νεοφερμένος

Η SOFIA19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
την τρίτη τα έφτιαξα με μια κοπέλα και είμαι πολύ ευτυχισμένοσ!το θέμα είναι οτι εκείνη είναι...μια κρύο και μια ζέστη..δεν ξέρω αν το κάνει επίτηδεσ ή απλα δεν γουσταρει...όταν μιλάμε στο τηλέφωνο μου λέει βλακίες και ουτε μια καλή κουβέντα...ενω απο chat πίανει τα μέλια...ισωσ να μην θέλει πολυ...μπορειτε να μου δώσετε μερικές συμβουλέσ ωστε να τησ δώσω κίνητρο(ισωσ)για να κολλήσει και εκείνη?ευχαριστώ προκαταβολικά.
Πρώτον να μη μιλάτε στο τηλέφωνο διότι δεν μπορεί να εκφραστεί μάλλον το κορίτσι.
Δεύτερον κάνε λίγο υπομονή!Έξι μέρες είστε μαζί μπορεί να θέλει το χρόνο του το κορίτσι για να εκδηλωθεί.'Οσο θα περνάει ο καιρός θα ανοίγεται όλο και περισσότερο,θα δεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
το ελπίζω sofia!μαλλον αυτό ειναι το πρόβλημα μέσω τηλ...και αν δεν εκδηλωθεί τι να κάνω δηλαδη??η κλασική τεχνική του φτυσήματοσ λέτε να πιάσει.και αν ναι πόσο φτύσιμο πια?να μην τησ μιλάω καν????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Η κοπέλα μου είναι μία κρύο, μία ζέστη
Και μένα, αλλά δε το κάνω θέμα. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Πρώτον να μη μιλάτε στο τηλέφωνο διότι δεν μπορεί να εκφραστεί μάλλον το κορίτσι.
Δεύτερον κάνε λίγο υπομονή!Έξι μέρες είστε μαζί μπορεί να θέλει το χρόνο του το κορίτσι για να εκδηλωθεί.'Οσο θα περνάει ο καιρός θα ανοίγεται όλο και περισσότερο,θα δεις;)

Και στο ξεπαρθένεμα ισχύει αυτό (είσαι μικρός ακόμα,θα δεις :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick K2

Νεοφερμένος

Ο Nick K2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εμμ βασικα δν μ εχει τυχει ποτε αρα ...δν μιλαω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
  1. Γίνε κι εσύ μία κρύο, μία ζέστη.
  2. Ρίχτα στην κολλητή της.
Να δεις για πότε θα τρέχει από πίσω σου.
Κλασσικός Γιώργος. :P
Γιατί βρε να τα ρίξει (ποια;:P) στην κολλητή της; Μην κάψεις το παιδί. :P
Εμένα πχ αυτό με ξενερώνει και αποκαλώ τα άτομα ότι τα ρίχνουν παντού και ό,τι κάτσει. Μην είσαι σίγουρος λοιπόν ότι η τακτική σου πιάνει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εμένα πχ αυτό με ξενερώνει και αποκαλώ τα άτομα ότι τα ρίχνουν παντού και ό,τι κάτσει. Μην είσαι σίγουρος λοιπόν ότι η τακτική σου πιάνει. :)
Αυτό δεν είναι "τα ρίχνω παντού", αυτό είναι "είμαι λιγούρης και στερημένος και σαβουρώνω ό,τι να 'ναι". Στο οποίο έχω πολλάκις καταφερθεί εναντίον του - έχω πει ότι καλύτερα να έχεις την ΗΡΕΜΙΑ σου σε τέτοια θέματα.

Και δεν είπα όπου να 'ναι ... απλά στην κολλητή της. Two can play at that game - γιατί να μην της κάνει κι αυτός τον ... δύσκολο;

Συγγνώμη, αλλά επειδή δηλαδή η άλλη είναι κοπέλα πρέπει να την "δικαιολογούμε"; Δεν κατάλαβα!
Εάν το αντίστοιχο πράγμα το έκανε αγόρι, δηλαδή τα 'χε με μία και έκανε τον δύσκολο, θα του είχατε κατεβάσει τα χίλια μύρια. Τι ανεύθυνο θα τον λέγατε, τι το ένα, τι το άλλο. Ενώ τώρα πάτε και την δικαιολογείτε την κοπέλα (συναδελφική αλληλεγγύη γαρ).

Εάν δεν ήξερε τι ήθελε, να μην τα έφτιαχνε μαζί του. Απ' τη στιγμή που τα 'χει μαζί του και τον "ψήνει", δεν έχει ελαφρυντικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αυτό δεν είναι "τα ρίχνω παντού", αυτό είναι "είμαι λιγούρης και στερημένος και σαβουρώνω ό,τι να 'ναι". Στο οποίο έχω πολλάκις καταφερθεί εναντίον του - έχω πει ότι καλύτερα να έχεις την ΗΡΕΜΙΑ σου σε τέτοια θέματα.

Και δεν είπα όπου να 'ναι ... απλά στην κολλητή της. Two can play at that game - γιατί να μην της κάνει κι αυτός τον ... δύσκολο;

Συγγνώμη, αλλά επειδή δηλαδή η άλλη είναι κοπέλα πρέπει να την "δικαιολογούμε"; Δεν κατάλαβα!
Εάν το αντίστοιχο πράγμα το έκανε αγόρι, δηλαδή τα 'χε με μία και έκανε τον δύσκολο, θα του είχατε κατεβάσει τα χίλια μύρια. Τι ανεύθυνο θα τον λέγατε, τι το ένα, τι το άλλο. Ενώ τώρα πάτε και την δικαιολογείτε την κοπέλα (συναδελφική αλληλεγγύη γαρ).

Εάν δεν ήξερε τι ήθελε, να μην τα έφτιαχνε μαζί του. Απ' τη στιγμή που τα 'χει μαζί του και τον "ψήνει", δεν έχει ελαφρυντικά.
Δε δικαιολογώ κανέναν. Θεωρώ ότι αυτό δεν είναι λύση.
Μπορεί να αδιαφορήσει και αυτός αλλά δε βρίσκω το λόγο να ''τα ρίξει''.

Και βασικά οκ. Για ποια ψυχρότητα μιλάμε; Τι θα λένε 2 13 χρονα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σε αυτην τη περίπτωση, συμφωνώ με ψαάκι, ότι ας πούμε και αυτή δεν είναι η Γαμάτη που είναι οκ, αλλά αυτός δεν είναι λόγος να την πέσει στην κολλητή του. Είναι απλά λόγος να ξυπνήσει λίγο κ να πάρει την κατάσταση στα χέρια του. Από τη στιγμή που είστε μαζί δε το παίζεις δύσκολη κτλ. Αγόρι προτείνω να της πεις όσα μας είπες κ όσα σε απασχολούν και σε προβληματίζουν στην συμπεριφορά της δεν έχεις λόγο να ντρέπεσαι. Περίμενε να ακούσεις τι θα σου πει και από κει και πέρα κρίνε ο ίδιος αν σου λέει βλακείες ή όχι. Μπορεί να ντρέπεται η κοπέλα μωέ μωέ. :$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
την τρίτη τα έφτιαξα με μια κοπέλα και είμαι πολύ ευτυχισμένοσ!το θέμα είναι οτι εκείνη είναι...μια κρύο και μια ζέστη..δεν ξέρω αν το κάνει επίτηδεσ ή απλα δεν γουσταρει...όταν μιλάμε στο τηλέφωνο μου λέει βλακίες και ουτε μια καλή κουβέντα...ενω απο chat πίανει τα μέλια...ισωσ να μην θέλει πολυ...μπορειτε να μου δώσετε μερικές συμβουλέσ ωστε να τησ δώσω κίνητρο(ισωσ)για να κολλήσει και εκείνη?ευχαριστώ προκαταβολικά.

Οχι μην της δωσεις κανενα κινητρο.Δεν σε γουσταρει,ικανοποιει τον εγωισμο της:)
Ξεκαθαρισε τα πραγματα και βλεπεις,αν σε καλυψει την κρατας,αν οχι και συνεχισει να σου κανει τα ιδια,την ξαποστελνεις:)

εμμ βασικα δν μ εχει τυχει ποτε αρα ...δν μιλαω

και τοτε γτ ποσταρεις?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Have a nice day

Νεοφερμένος

Ο Have a nice day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Και στο ξεπαρθένεμα ισχύει αυτό (είσαι μικρός ακόμα,θα δεις :P).

Το παιδί δεν υπαρχει!Να'σαι καλά φιλαράκι,με έκανες και γέλασα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katk94

Νεοφερμένος

Η katk94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
δωστης λιγο το χωρο της! 6 μερες εισατε μαζι και την αγαπας πραγματικα ! κουλαρισε.
μν τρεχεις απ πισω της και μην την παιρνεις 15 τηλεφωνα την μερα.εμεις τ βαριομαστε αυτα! :P
παιξε λιγο τον αδιαφορο (μν τ παρακανεις και σε βαρεθει!) και να ελπιζεις πως θ ενδιαφερθει περισσοτερο.

Και στο ξεπαρθένεμα ισχύει αυτό (είσαι μικρός ακόμα,θα δεις :P).
μεσα στο δραμα και τ γελιο. ωραιος :)

Και μένα, αλλά δε το κάνω θέμα. :pfff:
πρινσις εχεις κοπελα; :eek: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top