Τι θέλουν οι γυναίκες;

sirtis

Νεοφερμένος

Ο sirtis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Η ερώτηση τίθεται λίγο λάθος.
Γιατί πρέπει να βρούμε τί θέλουν? Γιατί? Εξετάσεις δίνουμε?
Γιατί πρέπει να προσαρμοστεί ο άντρας σε ό,τι θέλει η γυναίκα? Τότε δεν είναι ο εαυτός του. Αλλά... "κάτι απλά αρεστό" στη γυναίκα.
Δηλαδή ένα ψέμα. Κοροϊδευόμαστε δηλαδή!!

Μάθετε όλοι (και κυρίως ας ακούσουν οι γυναίκες της παρέας) ότι πρέπει να βρίσκουμε
ΤΙ είμαστε ικανοί να χάσουμε για χάρη της/ου άλλης/ου
.
Και όχι τί θέλει ο/η άλλος/η να του/ης κάνουμε ή να προσποιηθούμε.
ΜΕΓΑΛΗ διαφορά.

Γιατί αν πρέπει εγώ για να σε "ρίξω" κορίτσι μου, να "προσαρμοστώ" στα θέλω σου,
αντίστοιχα, θα μπορούσα να απαιτήσω και εγώ, εσύ κορίτσι μου, να "προσαρμοστείς" στα δικά μου τα θέλω.

Άρα.. ΔΕΝ υπάρχει ποτέ κοινός τόπος.
ΔΕ συναντιόμαστε ΠΟΥΘΕΝΑ.

Κοροϊδευόμαστε.

ΓΙΑΥΤΟ και γεμάτες οι παρέες οι 30+ισες ελεύθερες. Που στην ουσία κάθε άλλο παρά προσβάσιμες ή διαθέσιμες είναι.

Η κάθε σχέση είναι ΟΧΙ συμφωνία στα δικά μου.
Η κάθε σχέση είναι ΑΠΟΔΟΧΗ στο ποια αντέχω να χάσω.

Πολλά είπα.. αλλά... δύσκολο το θέμα!

Καλή επιτυχία σε όλους/ες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bibibo

Νεοφερμένος

Η bibibo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αγάπη , σεβασμό, κατανόηση , αγάπη και πάλι αγάπη .. πάρα πολύ αγάπη . Εγώ αυτά θέλω ,και νομίζω οι περισσότερες από εμάς. Θέλω να πιστεύω δηλαδή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Αγάπη , σεβασμό, κατανόηση , αγάπη και πάλι αγάπη .. πάρα πολύ αγάπη . Εγώ αυτά θέλω ,και νομίζω οι περισσότερες από εμάς. Θέλω να πιστεύω δηλαδή..

συμφωνώ.... + τρυφερότητα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Κατανόηση είναι αυτό που ζητάει μια γυναίκα...
όλα τα άλλα έρχονται...
Είναι σημαντικό να καταλαβαίνει ο άντρας τι λες και να το κατανοεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fnou

Νεοφερμένος

Η fnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
θα μιλησω για μενα γιατι καποιες αλλες γυναικες μπορει να ζητανε αλλα...
θελω να με αποδεχτει ετσι οπως ειμαι και να μου δινει αγαπη!
να με προσεχει και να μου εχει εμπιστοσυνη...
αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
νομιζω ειπες οσα επρεπε να πεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
σας αρεσει να ειναι προστατης?
ιπποτης?
φυλακας παντα για εσας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
σας αρεσει να ειναι προστατης?
ιπποτης?
φυλακας παντα για εσας?
Άντρα θέλουμε, όχι λαμπραντόρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Άντρα θέλουμε, όχι λαμπραντόρ.

παντα να διαφωνουμε..
γιατι?

αφου θελετε να νιωθετε ασφαλεις με εναν ανδρα..μεσας σας βαθια,,αυτο ζητατε ..
γιατι ειναι τοσο δυσκολο να το παραδεχτητε δημοσιως?:worry:
(δεν θα μειωθειτε ως χειραφετημενες και ανεξαρτητες γυναικες..μη φοβαστε..;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ok Dr. Freud, ο,τι πεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
σας αρεσει να ειναι προστατης?
ιπποτης?
φυλακας παντα για εσας?
χαχα μολις μου ρθε φλασια απο ενα αλλο τοπικ οτι είσαι κριαρακι. μα αυτο τωρα είναι συμπτωση?:P

(σορυ γ το οφ:redface:)

και ναι σε μερικες απο μας αρεσει!:whistle::angel:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
χαχα μολις μου ρθε φλασια απο ενα αλλο τοπικ οτι είσαι κριαρακι. μα αυτο τωρα είναι συμπτωση?
μεσα επεσες..:)

και ναι σε μερικες απο μας αρεσει!
αυτες τις γυναικες ψαχνουμε και εμεις..:) τα κριαρακια..

βεβαια τα να ειναι φυλακας και προστατης ο ανδρας τοσο ωστε να μην εμποδιζει και καταπιεζει τη γυναικα..αλλο φυλακας άγγελος αλλο δυναστης.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
φυλακας αγγελος εξ ουρανου!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
φυλακας αγγελος εξ ουρανου!!:P
ω ναι,,,:)
τι φαντασιωσεις μπορει να εχει ενας ανθρωπος..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
αφου θελετε να νιωθετε ασφαλεις με εναν ανδρα..μεσας σας βαθια,,αυτο ζητατε ..
Κι εσύ πού ξέρεις τι θέλουν; Ρώτησες τον Πιτ Παπαδάκο ή έκανες και γυναίκα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Κι εσύ πού ξέρεις τι θέλουν; Ρώτησες τον Πιτ Παπαδάκο ή έκανες και γυναίκα; :P

Ο Αγγελος ηταν που εμαθε στον Πιτ Παπαδακο οσα ξερει ρε!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
παντα να διαφωνουμε..
γιατι?

αφου θελετε να νιωθετε ασφαλεις με εναν ανδρα..μεσας σας βαθια,,αυτο ζητατε ..
γιατι ειναι τοσο δυσκολο να το παραδεχτητε δημοσιως?:worry:
(δεν θα μειωθειτε ως χειραφετημενες και ανεξαρτητες γυναικες..μη φοβαστε..;))

Και εγώ κάτι τέτοιο θέλω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ερωτηση προς τις γυναικες: Ειστε σιγουρες οτι ξερετε πως τον θελετε τον αντρα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ερωτηση προς τις γυναικες: Ειστε σιγουρες οτι ξερετε πως τον θελετε τον αντρα???
Τίποτα δεν μπορεί να είναι σίγουρο πιστεύω.
Στον Χ μπορεί να μας μαγέψει αυτό ενώ στον Ψ το άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τίποτα δεν μπορεί να είναι σίγουρο πιστεύω.
Στον Χ μπορεί να μας μαγέψει αυτό ενώ στον Ψ το άλλο.

Ανα, γεια σου!!!

Επισης... Στον ιδιο αντρα υπαρχει η περιπτωση αυτο που σας μαγευει, να σας απωθει κιολας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top