Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Οι καλύτερες ατάκες/διάλογοι από το [Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι; (PART-O 1)


Η απόγνωση του Chemwizard και το αναμενόμενο ξέσπασμα...
Ντάξει βαρέθηκα να ακούω τις ίδιες βλακείες από κάποια άτομα.

Αλλά υπάρχει λύση ξέρετε ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ GAY.
Έτσι είναι όλοι ευχαριστημένοι, εκτός κι αν είστε κομπλεξικοί και δεν γουστάρετε τους gay.:)
Είναι και αυτό μια άποψη.
MONO αν το γυρίσει η Όλγα!:pfff:
Συγγνωμη κυρια λαουρα(μιας και το θεμα εχει γινει πολυ σοβαρό πλεον)γιατι απαντας σε ολους εκτος απο το δικό μου σχόλιο?:pfff:καποιος με αγνοει εδώ:whistle:
Εμένα θα μου απαντήσει κανένας ?:rolleyes:
Λοιπον επειδή βαρεθηκα να πετιέμαι σαν την μικρή λουλου,οπου λ βαλε τσ,μπας κι ηρεμήσετε ομαδικώς,να θυμίσω τα εξής:το συγκεκριμένο θεμα ρωτα τι ψαχνουν οι κοπελες στους αντρες.Υπαρχει και αντιστοιχο θεμα για αντρες προς τις γυναικες?Τι νοημα εχει να ερχεστε αντρες να λετε το τι θελετε εσεις εδω και να σχολιαζετε ετσι δεν καταλαβαίνω.Αποδεικνύετε πως δεν ξέρουμε να διαβάζουμε.Γρ'αψτε ο,τι θελετε εκει,κι αφήστε τις γυναίκες να γραφουν εδώ,μην ενοχλείτε οι μεν τους δε.

Και μια παρατήρηση:Θυμαμαι στο δημοτικο τα αγορακια λεγαν πως τα κοριτσακια ειναι χαζα και μοιαζουν με κοτοπουλα και πως οι σπαινερμαν τους θα δείρουν τις μπαρμπυ τους,και τα κοριτσακια λεγαν πως τα αγορακια ειναι χαζα γιατι τους τραβάνε τα μαλλια και τους πετάνε τις σοκοφρέτες κάτω.Στο γυμνασιο αρχίζαν να παιζουν σιγά σιγα τα αγοράκια με κοριτσάκια,μεχρι να πάνε στο Λυκειο να "παιζουν "μονο με κοριτσακια.Ξεπεράστε ΟΛΟΙ εδω μέσα το δημοτικο,ω ναι περασε πριν χρόνια.

Κι ενώ τα off-topic συνεχίζονται...
Κατ' αρχάς ηρεμίστε λίγο όλοι σας, γιατί θα σας δαγκώσω! Τι έχετε πάθει βραδιάτικα και αλληλοκατηγορείτε οι μεν τους δε;[...]
Πείτε συγκεκριμένα πράγματα άμα είναι, για να έχει κι ένα νόημα να κάνουμε split και να μην σας στείλω όλους στον κάδο. :P
(δεν μιλάω εκ μέρους της ΟΔ, αλλά είναι προσωπική άποψη)
:popcorn:

μπορεί να "ακουστεί" κλισε αλλά τα μάτια του, μου αρέσουν πολύ τα μπλε ματια:redface:
ωωω ναι κι εμενα:)
επισης μ αρεσουν πολυ οι γωνιες στο προσωπο...τρελαινομαι:redface:(τυπου orlando bloom)
(ειμαι λιγο εκτος συζητησης αλλα τωρα ειδα το θεμα:P)
εσυ ον εισαι,οι αλλοι που τρωγονται ειναι οφφ:whistle:
:D



germ1984 vs Γιώργος

Tο "παιδιά για σπίτι" είναι υπερβολικός χαρακτηρισμός. Πιστεύω ότι ένα έμπειρο μάτι μπορεί να "διαβάσει" έναν άνθρωπο με 10 μόνο λεπτά συζήτησης. Το ζήτημα είναι ότι τα ζευγάρια σήμερα δε συζητάνε και πολύ, η συζήτηση πάντως ξεγυμνώνει έναν άνθρωπο, για αυτό και πολλοί φοβούνται να εκτεθούν σε αυτή.
Σιγά βρε Χορταρέα. :P Εδώ άλλοι είναι χρόνια με τις κοπέλες τους και δεν τις έχουνε μάθει ακόμα κι εσύ τις μαθαίνεις σε 10 λεπτά; :look:



m(A).niC
vs Άλλο Φρούτο
το χαμογελο!!,, κ τ δοντια,, απλα θελω να ειναι ολόισια!!
Να σου γνωρίσω τον φίλο μου,Αλέξανδρο Πετρίδη




H απαιτητική(:look:) Vasool δεν μένει ασχολίαστη από Pure_Seduction και Γιώργο...
Να ειναι ψηλος (1.86), με πρασινα ματια, καστανομαλλης, με σταρενιο χρωμα, γενια, σκουλαρικι, τατουαζ, κοιλιακους six-pack, μορφωμενος, με λεφτα, με σπιτι στο Λονδινο, με ακριβο αμαξι, να πηγαινει στο spa 3 φορες την βδομαδα... Ασφαλως αστιευομαι! Το βασικοτερο ειναι να ειναι καλος χαρακτηρας, γλυκος, ευγενικος, ρομαντικος (+να παιζει κιθαρα :P), ευστροφος, αυθεντικος, να εχει χιουμορ, να μην ειναι ενας απο τους πολλους ποζερους που φορανε ακριβα ρουχα και το παιζουν ντιβες, να κανει και καβγα αν του πειραζουν την κοπελα :P και να νιωθει κατι για την κοπελα με την οποια ειναι μαζι...
Στην αρχη νομιζα οτι διαβαζω αγγελια στο Athens Voice:P
:worry:
Τον θέλετε και σε συσκευασία δώρου ή θα τον πάρετε όπως είναι;
8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Οι καλύτερες ατάκες/διάλογοι από το [Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι; (PART-O 2)


+1 ή -1; Ιδού το δίλημμα...:whistle:
[...]βέβαια μακάρι η γοητεία κάποιου ή κάποιας να μην υπάρχει στο σέξυ χαζόγελο ή στα σέξυ μάτια...;)
άντε για να μην παραπονιέσαι:P , πάρε +1 από μένα ...όχι απαραίτητα γτ συμφωνώ αλλά γτ μου τη σπάνε τα (-)
μου το χαλας:(
ε πάρε και συ τότε +1 , να μην παραπονιέσαι :P



Ξεκίνησε για ον, αλλά της την έπεσαν:whistle:
ον τοπικ: να ΕΧΕΙ ΧΙΟΥΜΟΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ (απαραιτητη προυποθεση)
ΧΡΗΣΤΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΙ Η ΕΥΑ:confused::confused::confused::confused:
:whistle:αφου εισαι μαναρι μανα μ :whistle:



Ον τόπικ παρέμβαση από kaleidoscope:
Εγώ κοιτάω πόσο φουσκώνει το παντελόνι. :P
Tι κρίμα που είμαι φτωχός.:(



euaki-mpalou
vs koum
[...]Το σώμα δεν με νοιάζει κ τόσο...αλλά ένα αγόρι θέλω να έχει ωραία δόντια-χαμόγελο!!!
Εντάξει. Πάω να τα βουρτσίσω και επιστρέφω με photo. Θέλω και από τα δικά σου δόντια όμως, ναι; :redface:

Ps: Ευτυχώς που στη φωτό δε φαίνονται καθαρά οι πίσω γέφυρες που έβαλα πρόσφατα. :look:

edit: Το μετάνιωσα. Θα σου στείλω ολόσωμη για να δεις τι έχασες. :redface:




From cia love with love...
η κοιλια και τα αρχ***α ειναι του αντρα τα στολιδια :P:P




Δύο κουκλάρες με στρινγκ είναι καλύτερες από μία.Απλά μαθηματικά.
σιγά μην μπορείς να κουμαντάρεις δυο ρε εραστή :P
Έχω και στόμα.
οκ, απο-στομω-θηκα :P




^prinCess^
vs manos777 σημειώσατε 1:
Εγώ τον θέλω άσχημο για να μη μου τον κλέψουν.:/:
οπσσσ κριμα και ηλπιζα οτι ειχα πι8ανοτητες...:P
Είχες.:kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Βάάάιιιιιιεεε πέθαναααααααα. Τι ωραίο αφιέρωμα ρε. Μπράβο σου! :D

--------------------------------------------------------------

Από Επάγγελμα : Στρίπερ (male striper)
Ξεκίνα γυμναστήριο...
Μη μασάς φίλε Κοντ. Με λίγη βοηθεία από τη Miss Protein, θα γίνεις τούμπανος σε τρείς μήνες.
Να η κατάλληλη συσκευασία, θα σε προϊδεάσει και για το πως θα βγάζεις λεφτά μετά τα 35... :P


τι του προτεινεις του παιδιου καλε;μπογια τοιχουυυυυυυυυ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:eek:

χαχαχα μπογιά τοιχου ... χαχα

Λέγεται πρωτεΐνη και σου φουσκώνει τους μύς (σε μίλα λόγια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Από το θέμα: [Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι; (θα έσκαγα αν δεν πόσταρα αυτό το συλλεκτικό κομμάτι, συγγνώμη ε? :redface:)
(ιδιαίτερα ευχαριστώ στην Pure Seduction που συνέβαλε τα μέγιστα και σε αυτό το αφιέρωμα :P)

Συνήθως όσοι είναι όμορφοι εσωτερικά είναι και εξωτερικά...:redface:
άμα έχει ωραίο πρόσωπο εγκρίνεται
το θεμα ειναι να εγκρινεσαι κι εσυ.
αυτό είναι δεδομένο :D
Ας με πυροβολησει καποιος:P
:kill:



κοιτάω ότι κοιτάνε εκ πρώτης όψης και αυτές σε μένα...
το στηθος σου?:whistle:



εγώ γουστάρω να με βρίζει και αν μου λέει καφρίλες,έχει πολύ πλάκα και το θεωρώ πολύ γαμάτο, τρελαίνομαι χαχαχαχα.[...]
μαγκα μου, εισαι για κανα δυο γρηγορες? :ropalo:
:eek:



Ενα κοριτσι για να με αρεσει πρεπει να χουμε κοινα ενδιαφεροντα ιδεες και να χει ωραιο...
Τσιτσιά?Μεμέ?Boobies?Titties?
δν η8ελα να πω αυτο!
....ωραίο, τί?
ε πες το καλε μας γκαστρωσες
:bounce:



Πρεπει να ειναι ομορφη οπως και να το κανουμε δε λεω και σταρ ελλας αλλα να ειναι μετα πρεπει οχι τρομερα λεπτη και ουτε βεβαια χοντρη να γυμναζεται τουλαχιστον να ειναι σε φορμα!! Να ειναι ευγενικη καλο κοριτσι και θα την παντρευτω.......!:redface:
Μαλλον μπερδευτηκες,για γραφειο συνοικεσιων πατα εδω, εδω αλλά και εδω
καλη τυχη :redface:
:loltooth:



Όντως,δεν θα ερωτευόμουν ποτέ κοπέλα που δεν θα έπερνε ωραίες <<πίτες>>.Προσωπικά,αν ήταν και μορφωμένη...δεν θα άντεχα ούτε καν να την ατικρίσω.
στις πιπες?:hmm:
[...]Have a nice day, την κοπέλα την αξιολογείς στις "πίπες"; Μορφωμένη με πτυχία εννοεί όλγα[...]
ευχαριστω,με εβγαλες απο τον κοπο να εξηγω:P
Εγω δε καταλαβα παντως!!:confused:
Εγω σε καταλαβαίνω πάντως.
Στα προηγούμενα ποστς τέθηκαν καίρια ερωτικά ζητήματα στα οποία προστέθηκαν καθαρά επιστημονικοί-σεξολογικοί όροι οπως
στις πιπες?:hmm:
Οπότε λογικό να βρίσκεσαι σε σύγχυση
:popcorn:



μαυρομάλλες ρε:redface:
εξακολουθεις να μου την πεφτεις κατω απο το αγρυπνο βλεμμα του γιαννη:whistle:
ο γιαννης ξερει πως σε ποθω ταμαλα (και ταμαλακα, χαχαχα),δεν κρυβεται ο ποθος μου για σε, ομορφη κορασιδα:redface:
:worry:



εγω κοιταω τον....εσωτερικο της κοσμο!!;)
τα βυζια?:hmm:δεν ειναι και τοσο εσωτερικος,οι περισσοτερες εξω τα εχουν:whistle:
:/:



εμένα με κεντρίζει μια κοπέλα από τον τρόπο που μιλάει και κινείται σε πρώτη φάση
έπειτα θα θα σταθώ στο θέμα φυσική ομορφιά που εκπέμπει ως σύνολο σύμφωνα πάντα με την υποκειμενική ματιά μου και από εκεί και πέρα, θα ήθελα να την γνωρίσω περισσότερο [κλπ κλπ]
μπορει να μας εχεις πει τις προτιμησεις σου και 830.000 φορες^:P
κάνει ανανεώσεις και ενημερώνει τα καινούρια μέλη που δεν διαβάζουν τις παλιές δημοσιεύσεις έτσι :P
:P

(Οποιαδήποτε ομοιότητα με πρόσωπα
, ονόματα ή καταστάσεις είναι τυχαία και ουδεμία σχέση έχει με την πραγματικότητα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
χαχαχα ΟΛΓΑ ρε σεις...δειτε ποσες ατακες λεει :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το μωρό μου.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
χαχαχα ΟΛΓΑ ρε σεις...δειτε ποσες ατακες λεει :clapup:


χαχαχα στα διαλα,ντρεπομαι:redface:

μου κανανε και ολοκληρο αφιερωμα:clapup:

θενξ παιδια:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
χαχαχα στα διαλα,ντρεπομαι:redface:

μου κανανε και ολοκληρο αφιερωμα:clapup:

θενξ παιδια:clapup:

ομορφια μου εσυ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Τι θα έκανες αν...

Τι θα έκανες εάν σε χτυπούσε ο καλύτερος-η φίλος-η σου;

Θα τον βοηθουσα και θα του εκανα παρεα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ Μαρία Λουλού..:ropalo:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ Μαρία Λουλού..:ropalo:
:P


Χαχαχαχα!!! Τι να πω και εγώ που της το έβαλα.. Μόλις το είδα κουνούσα το κεφάλι μου!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
χαχαχα στα διαλα,ντρεπομαι:redface:

μου κανανε και ολοκληρο αφιερωμα:clapup:

θενξ παιδια:clapup:

Δώστε Όλγα στο ΛΑΟΟΟΟΟΟΟ!!!!:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Από το θέμα <<Γιατί κάνατε σεξ πρώτη φορά;>>

αν και σου αναγνωρίζω ότι το κάνεις πρώτη φορά , γιατί γ@μας την συζήτηση ;

Δεν είναι η πρώτη φορα.:mad:

ναι αλλά κάθε φορά , έχεις την ρομαντική αμηχανία και την έκδηλη έλλειψη υπομονής της πρώτης

:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ομορφια μου εσυ :clapup:


Ειστε ολοι μαρτυρες,ακομα και στις καλυτερες ατακες με κομπλιμενταρει:redface:

Χρηστο ,ελα να τη μαζεψεις,θα θυμωσει ο Γιαννης:redface:

Δώστε Όλγα στο ΛΑΟΟΟΟΟΟΟ!!!!:D:D:D:D:D


Η φημη μου εξαπλωνεται και στα καινουρια μελη :hmm:

Πρεπει να ζητησω ποσοστα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Από το θέμα Τι φοράς όταν κοιμάσαι;
Απολαύστε υπεύθυνα :redface:


απωθητικό κουνουπιών
π.σ. είμαι γλυκοαίματος :redface:




Γυμνός, στο έλεος των πειρασμών και της ακολασίας.[...]
Kαι της Αισθητικής... :mpliaks:
:worry:




Aλλά σε άλλο χρώμα.:P





Το καλοκαίρι : μόνο βρακή ή καμία μπλούζα κοντομάνικη
Το χειμώνα:2 μπλούζες μακρυμάνικες μια χοντρή φόρμα
Και από πάνω 3 κουβέρτες!!! :redface:
ειναι και θηλυκο?οπως λεμε η ρακη?:P
:confused:




Τον Ιδρώτα μου..8):thumbsup::shifty:
Ρε Άγγελε δηλαδή γυμνός κοιμάσαι;
Μη τα λες έτσι απότομα, με τέτοια ζέστη θα προκαλέσεις εξάψεις στις γυναίκες του φόρουμ και θα ανάψεις καμιά φωτιά. Ήμαρτον υπάρχουν ελλείψεις στο πυροσβεστικό σώμα θα πάθουμε καμιά ζημιά :P
οχι...νταξει..
ας ηρεμησουν οι γυναικες του φορουμ..:P[...]
Αφού ο Άγγελος ήταν αρκετά ευγενικός ώστε να σβήσει τις ..εξάψεις μας με τον ιδρώτα μου, συνεχίζουμε σε ήρεμους τόνους νομίζω..:P
Ειδικά τώρα που έχει ΤΡΕΛΗ ζέστη, μία αμάνικη μπλούζα και ένα υπερβολικά κοντό σορτσάκι από αυτά που φοράω μόνο στο σπίτι!!!!:redface:
εσεις σβησατε..
αναψαμε εμεις τωρα...:P:shifty::smoke:
Σβήστε και εσείς γιατί το Τμήμα Ηθών είναι στον δρόμο και έρχεται :mad:
Yποσημείωση:
Άγγελος = 27 ετών, φοιτητής
z0itCa = μαθήτρια




κρέμες νυκτός :redface:
Σβήστε και εσείς γιατί το Τμήμα Ηθών είναι στον δρόμο και έρχεται :mad:
Θιξαμε τις αξιες της.. εεε του κυριου..:P



[...]- καλοκαίρι = το άρωμα μου? :P (αν και μετά τους μεγάλους σεισμούς αρχισα να φοράω κι ένα εσώρουχο από κάτω μην χρειαστεί και βρεθώ ξαφνικά μέσα στη νύχτα στη σκάλα μόνο με το ... άρωμα μου :P)
Αρχική Δημοσίευση από ~LoVeR BoY~:
Το σεντόνι του έρωτα :redface:
Αρχική Δημοσίευση από νπβ:
τίποτα το καλοκαίρι[...]
Αρχική Δημοσίευση από λολ(Άγγελος):
τον ιδρώτα μου
:wacko:
ελπίζω να μην κάνει κάνα βραδινό σεισμό αυτό το καλοκαίρι
...προβλέπεται να έχουμε γυμνά καυτά αγόρια να τρέχουν στο δρόμο :P



Θα σας πω αλλα δεν θέλω να με κρίνεται ξερω γω κτλ κτλ. Μερικοί είστε οπισθοδρομικοί και θα βιαστείτε να με στολίσετε με διάφορα επίθετα αλλά αυτή είμαι και σε όποιον αρέσω.Όσο πρόστυχο και προχώ κι αν ακουστεί,φοράω πιτζάμες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Η φημη μου εξαπλωνεται και στα καινουρια μελη :hmm:

Πρεπει να ζητησω ποσοστα:P
Χαχαχαχα!!! Ζήτααα!!:D:D:D

Από το θέμα Τι φοράς όταν κοιμάσαι;
Απολαύστε υπεύθυνα :redface:









:worry:











:confused:










Yποσημείωση:
Άγγελος = 27 ετών, φοιτητής
z0itCa = μαθήτρια

Αφιέρωμα που δεν έχει Όλγα δεν είναι αφιέρωμα.Τέλος:pfff::pfff::pfff::no::no::no::no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Χαχαχαχα!!! Ζήτααα!!:D:D:D



Αφιέρωμα που δεν έχει Όλγα δεν είναι αφιέρωμα.Τέλος:pfff::pfff::pfff::no::no::no::no:


χεχε!εκανα ενα διαλλειμα λογο των ημερων,δεσμευομαι οτι θα γυρισω συντομα στον παλιο ειρωνικο εαυτο μου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
χεχε!εκανα ενα διαλλειμα λογο των ημερων,δεσμευομαι οτι θα γυρισω συντομα στον παλιο ειρωνικο εαυτο μου:redface:

Όχι, μη, σε παρακαλώ... Κάνε μια χάρη στο φόρουμ και ακολούθα το παράδειγμα του Ιησού Χριστού. Άστη να αναστηθεί την ρημάδα την ειρωνεία και να πάει στους ουρανούς μια και καλή... Για να μην αρχίσουν να σταυρώνονται τα μέλη από το μαρτύριο, όχι τίποτε άλλο!:P

Εκ της Ρωμαϊκής Διοικήσεως,
Πόντιος Πιλάτος

ΥΓ: Βαριέμαι να νίψω και τας χείρας μου... Είχε παλιόνερο τη μέρα που σε σταύρωσα (Paschalius Terzus - Musica Romanum)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Νομίζω ότι το παραπάνω ποστ του Valder πήρε κατευθείαν τη θέση του στις καλύτερες ατάκες :look:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top