Επάγγελμα : Στρίπερ (male striper)

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
για κοπέλες δεν πιστεύω πως έχει ζήτηση .
Αλλά για άντρες στην Ελλάδα δεν είναι τόσο περιζήτητο , όσο για τα λεφτά , σε πολλές περιοχές τις αμερικής πέρνουν απο 50 μέχρι και 100 ευρώ την ώρα σε κλαμπ .

τώρα για μπάτσελορ πάρτυ κάπου είχα δει ότι πληρόνονται ανάλογα τα τραγούδια που θα χορέψουν , δηλαδή πάλι για την ώρα . τα 5 τραγούδια είναι 100 δολάρια .. Καπου το είχα διαβάσει και αυτος που το είχε γράψει ήταν είδη χορευτής (stripper) 3 χρονια
για δες το βρεφος....τα 'χει ψαξει απο μεσα κι 'απο εξω τα του επαγγελματος.....Βρε βρεγμενο ζωναρι που σου χρειαζεται ...:mad:το ξερουν οι γονεις σου τι βλακειες καθεσαι και αραδειαζεις εδω περα ή αμα το μαθουν θα τους ερθει νταμπλας ;;;;;;
Κοιτα βρε μικρουλι να στρωθεις να μαθεις πεντε γραμματα γιατι αυτο θα ειναι το εφοδιο και η προικα σου για το υπολοιπο της ζωης σου....αυτο που θα σε βοηθησει να ορθοποδησεις και να εχεις καποιες πιθανοτητες να κανεις κατι αξιολογο στη ζωη σου ....και ασε τις μαμακιες κατα μερος ....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Και εγώ θλίβομαι με αυτό το θέμα, γιατί είμαι παντρεμένη ....
πάνω που βρήκα ένα κονέ με έναν νεό με όραμα και μεράκι -εύγε μικρέ μου :pfff: - για ένα μπάτσελορ της προκοπής!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ξεκίνα γυμναστήριο...



Μη μασάς φίλε Κοντ. Με λίγη βοηθεία από τη Miss Protein, θα γίνεις τούμπανος σε τρείς μήνες.
Να η κατάλληλη συσκευασία, θα σε προϊδεάσει και για το πως θα βγάζεις λεφτά μετά τα 35... :P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Μη μασάς φίλε Κοντ. Με λίγη βοηθεία από τη Miss Protein, θα γίνεις τούμπανος σε τρείς μήνες.
Να η κατάλληλη συσκευασία, θα σε προϊδεάσει και για το πως θα βγάζεις λεφτά μετά τα 35... :P


τι του προτεινεις του παιδιου καλε;μπογια τοιχουυυυυυυυυ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κοντός123

Νεοφερμένος

Ο Κοντός123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
χαχαχα μπογιά τοιχου ... χαχα

Λέγεται πρωτεΐνη και σου φουσκώνει τους μύς (σε μίλα λόγια)

Ευχαριστώ αλλά δεν θα πάρω , δεν έχω πάρει μέχρι τώρα και ουτε το σκέφτομαι , βέβαια στο μέλλον αν έχω την οικονομική δυνατότητα και πιστεύω ότι το χρειάζομαι για να κάνω σώμα πιο γρήγορα , θα το σκεφτώ . Αλλά γενικά είμαι κατά των συμπληρωμάτων πρωτεΐνης ..

Οσο για το αν το ξέρουν οι δικοί μου , η απάντηση είναι , ΝΑΙ , το ξέρουν και απλά μου λένε κάνε ότι θέλεις , απο το να κάνω μια δουλειά που δεν μου αρέσει ή που δεν με εκφράζει ...

Ναι δεν λέω τα γράμματα θα με βοηθήσουν .. Αλλά όχι στην Ελλάδα . Στην Ελλάδα και 2 πτυχία να έχω , σουβλάκια θα ψήνω .

Και στην τελική εγώ ζήτησα μια βοήθεια ή μια συμβουλή για το πως να ξεκινήσω κάτι που μου αρέσει , αν σε 5 χρόνια το βαρεθώ , καλώς .. Αλλά απο την στιγμή που τώρα το γουστάρω και θέλω να το ακολουθήσω είναι σπαστικό να υπάρχουν άκυρα σχόλια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Για ολα οσα ειδα να αναφερονται δεν θα σχολιασω ουτε θα προσθεσω τιποτα γιατι δεν εχω γνωμη επι του θεματος (καλα εχω, αλλα προτιμω να μην την εκφρασω... :P)

Αυτο το οπιο θελω να σου θεσω σαν προβληματισμο σε περιπτωση που δεν το εχεις σκευτει ειναι το επαγκελματικο και οικονομικο σου μελλον γενικοτερα.

1) λες οτι προτιμας να μην παρεις πρωτεΐνες... Δουλευομαστε; Οι πρωτεΐνες ειναι το λιγοτερο που θα περνεις για να εχεις το καταληλο κορμι για αυτην την δουλεια... Εισαι διατεθημενος να το κανεις; Εχεις ψαξει παρενεργιες; Και εκτος απο αυτο, εχεις υπολογισει καθολου το κοστος ολων αυτων για να το αφερεσεις απο το κερδος σου για να δεις αν αξιζει;
2)Λες οτι θες να κανεις την δουλεια για 5 χρονια, για να εισαι ανετος στα οικονομικα σου. Απολητα λογικο να θες να εισαι ανετος στα οικονομικα σου, αλλα μετα τα 5 χρονια πως ακριβος θα μεταπιδισεις σε κατι αλλο; Που και στα 5 χρονια να μην το κανεις θα πρεπει καπια στιγμη αρκετα νωρις να κανεις πισω και να το αλλαξεις. Και ποσο μαλλον να συνεχισεις να εισαι ανετος στα οικονομικα σου. Μετα απο 5 χρονια πειρας σε μια δουλεια θα την αφησεις και θα πας σε καπιων αλλων τομεα χωρις πειρα η γνωσεις θα μπορεις να ανταπεξελθεις και μαλιστα με αντιστοιχες απολαβες; Γιατι να μην το συνδιασεις με σπουδες, να βγαλεις τα λευτα σου και να εχεις και ενα πτυχιο μετα;
3) Στην γυναικια εκδοση του επαγκελματος, ειναι σχεδων αν οχι εντελος αναποφευκτο να το συνδιασεις με ενα αλλο... Εισαι απολητα συγουρος οτι δεν θα αναγκαστεις και εσυ να το συνδιασεις; Εκτος και αν δεν εχεις προβλημα να το κανεις.
Και τελος, αν δεν το δοκιμασεις μην θεωρεις οτι σ'αρεσει... 4 επαγκελματικες αποφασεις εχω παρει, με τις 3 νομιζα οτι ειχα βρει την δουλεια της ζωης μου και με την μια μια δουλεια να με συντιρισει για λιγο καιρο, στις 3 τα παρατισα οσο πιο συντομα μπορεσα και την μια τελικα σκευτομαι να την κανω εργασια μιας ζωης...
4) μας λες και μας ξαναλες (επειδη σε ρωτανε και σε ξαναρωτανε) οτι δεν εισαι κοντος, οτι εισαι μαλιστα 1.80. Ναι, κοντος δεν εισαι, αλλα δεν εισαι και ψιλος για τα δεδομενα τις εποχης μας... Δεν εχω ιδεα βεβαια ποια τα απαρετιτα προσοντα, αλλα αν στα προσοντα ειναι το υψος δεν θα εισια και τοσο περιζητιτος.
5) ακομα και αν αποφασισεις για οπιονδηποτε λογο να μην ασχολιθεις καθολου με την εκπαιδευση υπαρχουν πολλα επαγκελματα που μπορεις να εξασκησεις; Τα εχεις μελετισει καθολου η απλα θες κατι που να εχει να κανει με τα σεξουαλικα ενστικτα της ανθρωπινης φυσης;
6) Εχεις δουλεψει ποτε στην ζωη σου σε οπιαδηποτε δουλεια; Εχεις δει πως ειναι; Μηπος θα ητανε καλο για σενα να δοκιμασεις να κανεις μια-δυο δουλιες που ισως να σου ανοιξουν τους επαγκελματικους σου οριζοντες;



Περι τις εκπαιδευσης τωρα που δεν την θες με τιποτα... Ο λογος που την απορηπτεις ειναι οτι δεν θες να κανεις κατι μονο για τα λευτα... Ναι, το δεχομαι αυτο, αλλα σε τοσες σχολες που υπαρχουν δεν υπαρχει τιποτα να σου αρεσει; Ξερω οτι ειναι δυσκολο να βλεπεις ενα μηχανογραφικο και να διακρινεις μια ωραια σχολη, και εγω στην ηλικια σου δεν ηθελα καμια σχολη και στην σχολη που μπηκα το εκανα σαν "πρεπει" για το μελλον μου και το μετανιωσα, αλλα ειδα απο κοντα την ολη φαση και μου ηρθε η ορεξη για να μπω σε αλλη σχολη και να ασχολιθω σοβαρα με αυτην, γιατι πρωτα απο ολα θα μ'αρεσει.
Βγαλε απο το μυαλο σου την εκπαιδευση και το διαβασμα που ξερεις απο το σχολειο εδω και τοσα χρονια... Τα ΤΕΙ και τα πανεπηστιμια ειναι εντελος διαφορετικα, και σιγουρα θα το χαρεις αν ασχολιθεις με κατι απο τα δυο. Για ΙΕΚ και αλλα τετια δεν ξερω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lautreamont

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lautreamont αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.

Κοντός123

Νεοφερμένος

Ο Κοντός123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Για ολα οσα ειδα να αναφερονται δεν θα σχολιασω ουτε θα προσθεσω τιποτα γιατι δεν εχω γνωμη επι του θεματος (καλα εχω, αλλα προτιμω να μην την εκφρασω... :P)
Αυτο το οπιο θελω να σου θεσω σαν προβληματισμο σε περιπτωση που δεν το εχεις σκευτει ειναι το επαγκελματικο και οικονομικο σου μελλον γενικοτερα.

1) λες οτι προτιμας να μην παρεις πρωτεΐνες... Δουλευομαστε; Οι πρωτεΐνες ειναι το λιγοτερο που θα περνεις για να εχεις το καταληλο κορμι για αυτην την δουλεια... Εισαι διατεθημενος να το κανεις; Εχεις ψαξει παρενεργιες; Και εκτος απο αυτο, εχεις υπολογισει καθολου το κοστος ολων αυτων για να το αφερεσεις απο το κερδος σου για να δεις αν αξιζει;
2)Λες οτι θες να κανεις την δουλεια για 5 χρονια, για να εισαι ανετος στα οικονομικα σου. Απολητα λογικο να θες να εισαι ανετος στα οικονομικα σου, αλλα μετα τα 5 χρονια πως ακριβος θα μεταπιδισεις σε κατι αλλο; Που και στα 5 χρονια να μην το κανεις θα πρεπει καπια στιγμη αρκετα νωρις να κανεις πισω και να το αλλαξεις. Και ποσο μαλλον να συνεχισεις να εισαι ανετος στα οικονομικα σου. Μετα απο 5 χρονια πειρας σε μια δουλεια θα την αφησεις και θα πας σε καπιων αλλων τομεα χωρις πειρα η γνωσεις θα μπορεις να ανταπεξελθεις και μαλιστα με αντιστοιχες απολαβες; Γιατι να μην το συνδιασεις με σπουδες, να βγαλεις τα λευτα σου και να εχεις και ενα πτυχιο μετα;
3) Στην γυναικια εκδοση του επαγκελματος, ειναι σχεδων αν οχι εντελος αναποφευκτο να το συνδιασεις με ενα αλλο... Εισαι απολητα συγουρος οτι δεν θα αναγκαστεις και εσυ να το συνδιασεις; Εκτος και αν δεν εχεις προβλημα να το κανεις.
Και τελος, αν δεν το δοκιμασεις μην θεωρεις οτι σ'αρεσει... 4 επαγκελματικες αποφασεις εχω παρει, με τις 3 νομιζα οτι ειχα βρει την δουλεια της ζωης μου και με την μια μια δουλεια να με συντιρισει για λιγο καιρο, στις 3 τα παρατισα οσο πιο συντομα μπορεσα και την μια τελικα σκευτομαι να την κανω εργασια μιας ζωης...
4) μας λες και μας ξαναλες (επειδη σε ρωτανε και σε ξαναρωτανε) οτι δεν εισαι κοντος, οτι εισαι μαλιστα 1.80. Ναι, κοντος δεν εισαι, αλλα δεν εισαι και ψιλος για τα δεδομενα τις εποχης μας... Δεν εχω ιδεα βεβαια ποια τα απαρετιτα προσοντα, αλλα αν στα προσοντα ειναι το υψος δεν θα εισια και τοσο περιζητιτος.
5) ακομα και αν αποφασισεις για οπιονδηποτε λογο να μην ασχολιθεις καθολου με την εκπαιδευση υπαρχουν πολλα επαγκελματα που μπορεις να εξασκησεις; Τα εχεις μελετισει καθολου η απλα θες κατι που να εχει να κανει με τα σεξουαλικα ενστικτα της ανθρωπινης φυσης;
6) Εχεις δουλεψει ποτε στην ζωη σου σε οπιαδηποτε δουλεια; Εχεις δει πως ειναι; Μηπος θα ητανε καλο για σενα να δοκιμασεις να κανεις μια-δυο δουλιες που ισως να σου ανοιξουν τους επαγκελματικους σου οριζοντες;



Περι τις εκπαιδευσης τωρα που δεν την θες με τιποτα... Ο λογος που την απορηπτεις ειναι οτι δεν θες να κανεις κατι μονο για τα λευτα... Ναι, το δεχομαι αυτο, αλλα σε τοσες σχολες που υπαρχουν δεν υπαρχει τιποτα να σου αρεσει; Ξερω οτι ειναι δυσκολο να βλεπεις ενα μηχανογραφικο και να διακρινεις μια ωραια σχολη, και εγω στην ηλικια σου δεν ηθελα καμια σχολη και στην σχολη που μπηκα το εκανα σαν "πρεπει" για το μελλον μου και το μετανιωσα, αλλα ειδα απο κοντα την ολη φαση και μου ηρθε η ορεξη για να μπω σε αλλη σχολη και να ασχολιθω σοβαρα με αυτην, γιατι πρωτα απο ολα θα μ'αρεσει.
Βγαλε απο το μυαλο σου την εκπαιδευση και το διαβασμα που ξερεις απο το σχολειο εδω και τοσα χρονια... Τα ΤΕΙ και τα πανεπηστιμια ειναι εντελος διαφορετικα, και σιγουρα θα το χαρεις αν ασχολιθεις με κατι απο τα δυο. Για ΙΕΚ και αλλα τετια δεν ξερω.


Φίλε μου μπορώ να πω ότι με έβαλες σε σκέψεις...

Εχεις δίκιο στα περισσότερα απο όσα λες , αν όχι σε όλα .

Το θέμα με την εκπαίζευση όπς είπα είναι ότι δεν διαβάζω αλλά με όλα αυτά που βλέπω γύρο μου δεν θα ήθελα να μπω ε μια σχολή επειδή το θέλουν οι δικοί μου ..

Για να πω την αλήθεια θα ήθελα να γίνω κωμικός . Ναι , έχω πολύ χιούμορ αν και αυτό μόνο δεν φτάνει . Ξέρετε . κάτι σε στυλ Σεφερλης !

Επίσης έχω λίγο κόλλημα με μπάρμαν . Αλλά αυτό αν δεν έχεις κονέ , τότε θα δουλεύεις σε κανένα παρακμιακό καφέ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
… διαβάζοντας τις απαντήσεις σου με έπεισες ότι δεν είσαι έτοιμος για ακαδημαϊκή πορεία. Καλύτερα λοιπόν ένας ευτυχισμένος στριπερ παρά ένας δυστυχισμένος [… δυσκολεύομαι να σκεφτώ τι θα άλλο θα μπορούσες να κάνεις].


(Βέβαια, μετά που περνάν τα χρόνια και δεν θα είσαι τόσο νέος και ωραίος, να θυμάσαι το στέκι μας, να έρθεις να μας κάνεις παρέα.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
θα κάνω πλαστικές

σου συνιστώ και σένα , προσθετική ήθους

εισαι σαχλος τελικα.

κανε μεταμοσχευση προσωπου οπως εκανα εγω, εχει μεγαλη επιτυχια, κοιτα φωτογραφιες μου πριν και μετα την πλαστικη μου

εποτε πριν:


εποτε μετα:


εχασα και 4 κιλα (τα 3 απο τη μουρη) πηγα απο τα 156 στα 152 και ειμαι ΕΤΟΙΜΟΣ να δωσω χαρα σε ΟΛΑ ΤΑ ΠΙΠΙΝΙΑ που θελουν να με δουν να χωρευω, υπαγε οπισω κοντε ερχομαι εγω.

την Ελλάδα και 2 πτυχία να έχω , σουβλάκια θα ψήνω .

Ενα σουβλατζης εδω πιο κατω στη βαρκιζα βγαζει 3 μυρια το χρονο, δενε κακα, δενε κακα.

Και δεν εχει δυο πτυχια.

Ουτε μισο βασικα.

Πλάκα θα είχε .. Αλλά απο ότι βλέπω δεν πάρχει κάποιος που να δώσει κάποια συμβουλή .

ρε αδερφε στο ειπα, δεν εισαι αρκετα ωραιος, end of story, πως να το κανουμε, τωρα.

αν εισουν αρκετα ωραιος δεν θα εγραφες στο e-steki θα πηδουσες 6-7 σημαθητριες σου και ΙΣΩΣ τοτε να ειχες τα εχεγγεια να γινεις στριπερ. Ξεκωλα και αποδεξου τη μοιρα σου η οποια ειναι να εισαι ακομα ενας σερβιτορος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
:alljumpy::alljumpy:
χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα!!!!!
'Εχω λιώσει!!!!!!! :rofl::rofl::rofl:
Στο θέμα μας τώρα.. θέλω το τηλ του πλαστικού σου! Είσαι διαφήμιση για τη δουλειά του, δεν το συζητώ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Εκανα λαθος...παιζει και να εισαι ωραιος.

Αλλα ελαχιστη σημασια εχει καθοτι:

O Κοντός123 έγραψε στις 13:01, 24-03-11: #1
Πιο παλιά είχα σχέση με μια κοπέλα 1 χρόνο και κάπου στους 8 μήνες ολοκληρώσαμε πρώτη φορά .
Μεχρι τον ένα χρόνο , που χωρίσαμε το σεξ , ήταν ΄πολύ όμορφο , δεν είχα κανενα πρόβλημα ..

Μείναμε 1 χρόνο χώρια και τώρα είμαστε πάλι μαζί !!

1 βδομάδα αφού τα ξαναβρίκαμε , πήγαμε να κάνουμε ξανα έρωτα αλλά ..

Τι θέλω να πω .. Οτι ενώ στα προκαταρκτικά ήμουνα ακμαίος και σκληρός , όταν έβαλα το προφυλακτικό , έγινε πιο "ελαστικό" το πεός μου ...
Αυτό ακριβώς μου είχε συμβεί και με μια άλλη κοπέλα που είχα κάνει κάτι όσο ήμουν χωρισμένος με την τωρινή μου κοπέλα ..

Εχω ψιλοξενερώσει και δεν ξέρω τι παίζει ? Είναι κάτι μόνιμο ??

Αστο μαν, αστο.

Σε εστηλε η γκομενα και αποφασισες οτι θα την εκδικιθεις με το γινεις το αντικειμενο του ποθου πολλων γυναικων.

aint gonna happen broah

move on with your life

μαθε κατι χρησημο πως να σκουπιζεις τζαμια ξερω γω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Στο θέμα μας τώρα.. θέλω το τηλ του πλαστικού σου! Είσαι διαφήμιση για τη δουλειά του, δεν το συζητώ!

Μην γελας ειναι πραγματικες οι φωτογραφιες, οι φωτο αυτες ειναι απο νευρωινοματοση εναν περιεργο ογκο τεσπα και ο γιατρος εκανε καταπληκτικη δουλεια στο να επαναφερει καπως το προσωπο του (σχεδον πληρη μεταμοσχευση).

Εχει γινει και ταινια, "ο ανθρωπος ελεφαντας"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Εκανα λαθος...παιζει και να εισαι ωραιος.

Αλλα ελαχιστη σημασια εχει καθοτι:



Αστο μαν, αστο.

Σε εστηλε η γκομενα και αποφασισες οτι θα την εκδικιθεις με το γινεις το αντικειμενο του ποθου πολλων γυναικων.

aint gonna happen broah

move on with your life

μαθε κατι χρησημο πως να σκουπιζεις τζαμια ξερω γω
Έλα epote.....;) To παιδί δεν ζήτησε ψυχανάλυση γιατί θέλει το συγκεκριμένο ...
Ούτε σεπ στο τί θα ακολουθήσει...
Το να σκουπίζει τζάμια μπορεί να θέλει να το κάνει σε στυλ strip show, δικό του θέμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
:alljumpy::alljumpy:
χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα!!!!!
'Εχω λιώσει!!!!!!! :rofl::rofl:
Στο θέμα μας τώρα.. θέλω το τηλ του πλαστικού σου! Είσαι διαφήμιση για τη δουλειά του, δεν το συζητώ!:P
Μαρινακι μαζι σου και γω .....λειωνω σιγα σιγα σα λαμπαδιτσα της Λαμπρης και μετα χτυπιεμαι κατω σαν το χταποδι .....epote τερας της φυσεως και της κοινωνιας θ α μου το πληρωσεις αυτο........:mad::D:P:(:redface::clapup::/::whistle:
:rofl:
:rofl: :crazy: :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Κορίτσια, τι ενθουσιασμός είναι αυτός? :P




(εποτε… αλλαγμένος σε βρίσκω, τώρα τελευταία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κοντός123

Νεοφερμένος

Ο Κοντός123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εκανα λαθος...παιζει και να εισαι ωραιος.

Αλλα ελαχιστη σημασια εχει καθοτι:



Αστο μαν, αστο.

Σε εστηλε η γκομενα και αποφασισες οτι θα την εκδικιθεις με το γινεις το αντικειμενο του ποθου πολλων γυναικων.

aint gonna happen broah

move on with your life

μαθε κατι χρησημο πως να σκουπιζεις τζαμια ξερω γω



ευχαριστώ ρε ψηλέ , μου χάλασες την ψυχολογία .

Εγώ πόσταρα κάποια προσωπικά ζητήματα , απορίες και εσύ το παίζεις έξυπνος και τα χλευάζεις ?

πλάκωσαν όλοι οι trollers και καταδικάζουν το τι θα κάνει ο καθένας με τν ζωή του .

Με συγχωρείς που για nickname δεν έβαλα "παίδαρος18" δεν ήξερα ότι θα με περνάνε απο τεστ.

Οπως και να χει δεν είσαι καθόλου αστείος με το να παίρνεις στην πλάκα κάτι που ένα άλλο άτομο το θεωρεί σοβαρό .
ΚΑι δεν μιλάω για το stripper .
Και μετά νόμιζα ότι εγώ που είμαι 17 χρονών είμαι ανώριμος ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
ευχαριστώ ρε ψηλέ , μου χάλασες την ψυχολογία .

Εγώ πόσταρα κάποια προσωπικά ζητήματα , απορίες και εσύ το παίζεις έξυπνος και τα χλευάζεις ?

πλάκωσαν όλοι οι trollers και καταδικάζουν το τι θα κάνει ο καθένας με τν ζωή του .

Με συγχωρείς που για nickname δεν έβαλα "παίδαρος18" δεν ήξερα ότι θα με περνάνε απο τεστ.

Οπως και να χει δεν είσαι καθόλου αστείος με το να παίρνεις στην πλάκα κάτι που ένα άλλο άτομο το θεωρεί σοβαρό .
ΚΑι δεν μιλάω για το stripper .
Και μετά νόμιζα ότι εγώ που είμαι 17 χρονών είμαι ανώριμος ..
Έλα καλό μου , μην τρελλαίνεσαι...
Εδώ εγώ τόλμησα να μιλήσω περι πασπ -τα'θελε ο κώλος μου- σε τέτοιους χαλεπούς καιρούς :mpinelik::beating::rant::ropalo::rtfm::kill::angry:
το stripper είναι ανώδυνο!
Και όπως λέει και η λαίδη ουδείς άσφαλτος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Έλα καλό μου , μην τρελλαίνεσαι...
Εδώ εγώ τόλμησα να μιλήσω περι πασπ -τα'θελε ο κώλος μου- σε τέτοιους χαλεπούς καιρούς :mpinelik::beating::rant::ropalo::rtfm::kill::angry:
το stripper είναι ανώδυνο!
Και όπως λέει και η λαίδη ουδείς άσφαλτος...:P

:D:D:D...Μαρινάκι μου, είσαι απροσπέλαστη! Είσαι...βαρώνη...:yahoo::yahoo::yahoo:Να 'σαι καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 18 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top