[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
κάνει ανανεώσεις και ενημερώνει τα καινούρια μέλη που δεν διαβάζουν τις παλιές δημοσιεύσεις έτσι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
:lol: :lol: :lol:

αυτό που λέει ο φίλος, Johnny15 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
κάνει ανανεώσεις και ενημερώνει τα καινούρια μέλη που δεν διαβάζουν τις παλιές δημοσιεύσεις έτσι :P
Πέθανα από το γέλιο. Ειλικρινά. :|

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
κομπλεξ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Το σώμα και το πρόσωπο. Αλλά αυτό που μετράει είναι ο χαρακτήρας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Κλασσικά πράγματα...το πνεύμα και την εμφάνιση νομίζω τα προσέχουμε ολοι.
Ε,απο κει και πέρα μ'αρέσει ν'αφήνει μια ιδιαίτερη γεύση ο καπνός στα χείλια της και να'ναι και γερό ποτήρι
,να τα τσούζουμε παρεα αμα λαχει ρε παιδί μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rosstrobon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Παλαιότερα κοιτούσα μόνο το πρόσωπο και ελάχιστα το σώμα.

Πλέον είναι πολλά.Ξεκάθαρα το πρώτο "κλικ" θα γίνει λόγω εμφάνισης και όχι λόγω χαρακτήρα.Πρόσωπο πρώτα και έπειτα το σώμα.Γλυκά και όμορφα πρόσωπα με κερδίζουν,όπως και τους περισσότερους άλλωστε.Επίσης στο θέμα σώμα δεν με ενοχλούν τα λίγα παραπανίσια κιλά και οι ατέλειες.Δεν είμαι και εγώ καλύτερος. :D
Ξέχασα να αναφέρω πως η ένδυση παίζει για εμένα ρόλο.Με τραβάνε περισσότερο κοπέλες με πιο casual και ροκ ύφος και ντύσιμο ενώ με απωθούν κοπέλες με υπερβολικό μακιγιάζ και ντυμένες πολύ πρόστυχα.

Έπειτα αυτό που τελικά με κερδίζει είναι ο χαρακτήρας και η γενικότερη συμπεριφορά.Κάθε κοπέλα την βλέπω αλλιώς είναι η αλήθεια.

Επίσης για εμένα σημαντικότατο ρόλο παίζει και το ύψος.2 μέτρα είμαι τι να κάνουμε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εγώ θέλω να είναι ζωηρή. Δηλαδή να μη βαριέται, να είναι δραστήρια. Γενικά εγώ τρέχω όλη μέρα, αυτό μου αρέσει, πάω στο σπίτι μόνο για ύπνο, και αυτό που μου τη δίνει λίγο (και με τους φίλους μου) είναι το κλασικό άααααραγμα. Με τρώει το άραγμα, το βαριέμαι. Οπότε εκεί θέλω να ταιριάζουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
βλέπω όλοι το πνεύμα κοιτάτε.... :P
Μόνο εσείς διαλέγετε με "ώριμα" κριτήρια συμφορουμίτισσα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά κοιτώ αρχικά το προσωπο,οπως πιστεύω η πλειοψηφία...δεν με ενδιαφέρει καν το χρώμα των ματιών αρκεί να έχει γλυκό και όμορφο πρόσωπο...μετά με τραβάει ο τρόπος που συμπεριφέρεται γενικά και η φωνή της(έχω συναντήσει αρκετά κορίτσια όμορφα τα οποία όμως με ξενέρωναν με την μια γι'αυτον τον λόγο)...επίσης παρατηρώ την εμφάνιση που παίζει κακά τα ψέματα σημαντικό ρόλο(την θέλω να ντύνεται σύμφωνα με την ηλικία της και να μην προσπαθεί να το παίξει κάποια που δεν είναι,ααα και προτιμώ τις casual εμφανίσεις με όσο το δυνατόν λιγότερο βάψιμο...φυσική ομορφιά 4ever!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά κοιτώ αρχικά το προσωπο,οπως πιστεύω η πλειοψηφία...δεν με ενδιαφέρει καν το χρώμα των ματιών αρκεί να έχει γλυκό και όμορφο πρόσωπο...μετά με τραβάει ο τρόπος που συμπεριφέρεται γενικά και η φωνή της(έχω συναντήσει αρκετά κορίτσια όμορφα τα οποία όμως με ξενέρωναν με την μια γι'αυτον τον λόγο)...επίσης παρατηρώ την εμφάνιση που παίζει κακά τα ψέματα σημαντικό ρόλο(την θέλω να ντύνεται σύμφωνα με την ηλικία της και να μην προσπαθεί να το παίξει κάποια που δεν είναι,ααα και προτιμώ τις casual εμφανίσεις με όσο το δυνατόν λιγότερο βάψιμο...φυσική ομορφιά 4ever!!!)
Φυσική ομορφιά στηρίζω και εγώ... Δεν γουστάρω να βλέπω μια "μάσκα" αντί για το φυσικό πρόσωπο. Το βάψιμο δίνει μια ψευδαίσθηση ομορφιάς μόνο... Βεβαίως και την φωνή. Από την φωνή επίσης καταλαβαίνεις πολλές φορές άμα η άλλη είναι ηλίθια ή όχι....

Παλαιότερα κοιτούσα μόνο το πρόσωπο και ελάχιστα το σώμα.

Πλέον είναι πολλά.Ξεκάθαρα το πρώτο "κλικ" θα γίνει λόγω εμφάνισης και όχι λόγω χαρακτήρα.Πρόσωπο πρώτα και έπειτα το σώμα.Γλυκά και όμορφα πρόσωπα με κερδίζουν,όπως και τους περισσότερους άλλωστε.Επίσης στο θέμα σώμα δεν με ενοχλούν τα λίγα παραπανίσια κιλά και οι ατέλειες.Δεν είμαι και εγώ καλύτερος. :D
Ξέχασα να αναφέρω πως η ένδυση παίζει για εμένα ρόλο.Με τραβάνε περισσότερο κοπέλες με πιο casual και ροκ ύφος και ντύσιμο ενώ με απωθούν κοπέλες με υπερβολικό μακιγιάζ και ντυμένες πολύ πρόστυχα.

Έπειτα αυτό που τελικά με κερδίζει είναι ο χαρακτήρας και η γενικότερη συμπεριφορά.Κάθε κοπέλα την βλέπω αλλιώς είναι η αλήθεια.

Επίσης για εμένα σημαντικότατο ρόλο παίζει και το ύψος.2 μέτρα είμαι τι να κάνουμε. :D

Έτσι είναι και η δικιά μου αν εξαιρέσουμε το ύψος. 1,70 είμαι τι να κάνουμε. :D Αλλά δεν βάφεται καθόλου [και της το λέω, δεν χρειάζεται να το κάνεις ποτέ επειδή το κάνουν όλες, γιατί μου αρέσεις όπως είσαι (το πολύ καμιά κρέμα στο μακρινό μέλλον για να την συντηρήσω:P)], δόξα τω θεώ :clapup:


Λοιπόν, το κορίτσι είναι σαν την Αγία Τριάδα... Πρέπει να έχει το Άγιο Πνεύμα (χαρακτήρας και συμπεριφορά), τον Θεό που είναι ψηλά (πρόσωπο_εγώ το θέλω γλυκό [και ας έχει σπυράκια, τα προτιμώ από το make up] με ωραία φωνή [όχι το τσιρικτό της ψωνάρας, της μις ηλιθιοτάτης και της "πουτ@ν@ς"), και τον Χριστό που ενσαρκώνει το Θείο σε ένα υπέροχο σώμα (σώμα ισορροπιμένο που να σου αρέσει, να έχει και τα πιασίματα του :P:clapup:, αλλά όχι παραπάνω κιλά, γιατί δεν πρόκειται να την φας στη τελική [για όποιον το έπιασε το νόημα:D:clapup:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Βεβαίως και την φωνή. Από την φωνή επίσης καταλαβαίνεις πολλές φορές άμα η άλλη είναι ηλίθια ή όχι....

Και η Άντζελα Δημητρίου ωραία φωνή έχει αλλά από χαζομάρα ουουουουουουου :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Και η Άντζελα Δημητρίου ωραία φωνή έχει αλλά από χαζομάρα ουουουουουουου :P :D
Εμένα δεν μου αρέσει η νταλικιέρικη φωνή της:P, και ας είναι ωραία στο τραγούδι όπως λες, που ούτε καν την ακούω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εμένα δεν μου αρέσει η νταλικιέρικη φωνή της:P, και ας είναι ωραία στο τραγούδι όπως λες, που ούτε καν την ακούω :D

Ναι η αλήθεια είναι ότι είναι λίγο Μπάμπης -νταλικέρης :/:
Αλλά με το μυαλό που έχει θα της ταίριαζε μία πολύ πιο λεπτή φωνή :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Ναι η αλήθεια είναι ότι είναι λίγο Μπάμπης -νταλικέρης :/:
Αλλά με το μυαλό που έχει θα της ταίριαζε μία πολύ πιο λεπτή φωνή :hmm:
αχαχχχαχαχαχαχα :D:clapup::clapup::clapup::clapup:. Όπως και αν έχει είναι παράξενη, και η παράξενη φωνή σου λέει κάτι δεν πάει καλά στο μυαλό της :D:D:clapup::clapup: :whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Αν δω μια κοπέλα στο δρόμο, πρώτα θα κοιτάξω ο πρόσωπό της, τα μάτια της, και μετά τον κώλο της. :P
Ε μια κοπέλα που θα την πλησιάσω, θα κοιτάξω τα μάτια της, το πρόσωπό της, το χαμόγελό της, να μην έχει παραπανίσια κιλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Αν δω μια κοπέλα στο δρόμο, πρώτα θα κοιτάξω ο πρόσωπό της, τα μάτια της, και μετά τον κώλο της. :P
Ε μια κοπέλα που θα την πλησιάσω, θα κοιτάξω τα μάτια της, το πρόσωπό της, το χαμόγελό της, να μην έχει παραπανίσια κιλά...

μεχρι να τα κοιταξεις ολα αυτα θα εχει φυγει απο τον δρομο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Μπα, προλαβαίνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Μπα, προλαβαίνω...

ετσι ειναι το εμπειρο το ματι...να μου το μαθεις και μενα γτ οταν παω να παρατηρησω καποιον παντα με παιρνει χαμπαρι!
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Και μένα με παίρνουν χαμπάρι. Και τι έγινε; Απαγορεύεται να κοιτάω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top