[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
η όμορφη κυτταρίτιδα είναι εκείνη που δίνει μια φυσιολογική εικόνα στο ανορεξικό...:)

ουπς! κουφαθηκα!:hypno::hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<3logan

Νεοφερμένος

Η Nicole αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
η όμορφη κυτταρίτιδα είναι εκείνη που δίνει μια φυσιολογική εικόνα στο ανορεξικό...:)

Δηλαδη ??
Ωραια γινετε ολες ανορεξικες αλλα να εχετε κυτταριτιδα?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Πολυ σωστο !! προσωπικα ουτε εμενα μου αρεσει να ειναι καποιος υπερβαρος:redface: δηλαδη ειναι ασχημο αλλα δεν τους κρινω και για αυτο ~!!
Αυτα τα παιδια που λες γιολαντα νομιζω οτι επειδη εχουν ολοι την πιεση απο των περιγυρω και τους συνομιλικους τους στο τελος τα παρατανε και γινονται υπερβαρα γιατι πεφτει πολυ οι αυτοπεποιθεση τους και μετα αντε γεια :/:!

ναι ουτε εμενα μουυ αρεσει να ειναι καποιος υπερβαρος,ουτε στον ιδιο αρεσει ...γενικα,εινια πολυ αδικο να λεμε οτι ολοι οσοι εχουν παραπανω κιλα εινια ενολιγεις ατομα βαριεστημενα που βαριουνται να αθληθουν ...και τρωνε ολο junk food επειδη δεν ξερουν να <<ζουν >> υγειηνα ας πουμε!
το ποσο προσπαθει ο καθενας...μονο ο ιδιος το ξερει!
δυστυχως κατι τετοιες αντιληψεις που δεν <<αντεχουν>> τα παραπανισια κιλα ουτε κανα 2 ας πουμε...και επικροτουν μονο τα προτυπα της τηλεορασης οδηγουν καποιες εφηβες σε ανορεξια...και λιποθυμιες...και γενικα σε ακροτητες...ειχα κανει και εγω μια καποτε:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Οι ανορεξικές δεν έχουν όμορφη κυτταρίτιδα(που και να είχαν πάλι άσχημη θα ήταν).
Ζαρωμένες επειδή έχουν μόνο κόκαλα είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<3logan

Νεοφερμένος

Η Nicole αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ναι ουτε εμενα μουυ αρεσει να ειναι καποιος υπερβαρος,ουτε στον ιδιο αρεσει ...γενικα,εινια πολυ αδικο να λεμε οτι ολοι οσοι εχουν παραπανω κιλα εινια ενολιγεις ατομα βαριεστημενα που βαριουνται να αθληθουν ...και τρωνε ολο junk food επειδη δεν ξερουν να <<ζουν >> υγειηνα ας πουμε!
το ποσο προσπαθει ο καθενας...μονο ο ιδιος το ξερει!
δυστυχως κατι τετοιες αντιληψεις που δεν <<αντεχουν>> τα παραπανισια κιλα ουτε κανα 2 ας πουμε...και επικροτουν μονο τα προτυπα της τηλεορασης οδηγουν καποιες εφηβες σε ανορεξια...και λιποθυμιες...και γενικα σε ακροτητες...ειχα κανει και εγω μια καποτε:redface:

Σωστηηη αλλα τι να κανουμε ?? Ειδικα οι εφηβοι (οπως εγω) εποιρεαζομαστε απο τα μοντελα και ολα αυτα !
Προσωπικα ξερω κοπελες που ηταν υπερβαρες και τωρα ειναι κατι θεογκομενες !! Αλλα το τι περασαν για να αδυνατισουν και το ποσο κοροιδεμα ειχαν φαει!! Και για ολα εφταιγαν οι μαναδες τους που τις ειχαν ολοι περα με ενα σακουλακι πατατακια και μια lacta !!
Αλλα μην εισαι και οδοντογλυφιδα ρε παιδι μου:/: ...... και μην μου πειτε τωρα οτι γυναικα με καμπυλες δεν ειναι ωραια μην γινω τουρκος :P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Σωστηηη αλλα τι να κανουμε ?? Ειδικα οι εφηβοι (οπως εγω) εποιρεαζομαστε απο τα μοντελα και ολα αυτα !
Προσωπικα ξερω κοπελες που ηταν υπερβαρες και τωρα ειναι κατι θεογκομενες !! Αλλα το τι περασαν για να αδυνατισουν και το ποσο κοροιδεμα ειχαν φαει!! Και για ολα εφταιγαν οι μαναδες τους που τις ειχαν ολοι περα με ενα σακουλακι πατατακια και μια lacta !!
Αλλα μην εισαι και οδοντογλυφιδα ρε παιδι μου:/: ...... και μην μου πειτε τωρα οτι γυναικα με καμπυλες δεν ειναι ωραια μην γινω τουρκος :P!

ενταξει μωρε ο καθενας με τα γουστα του...αμα καποιος γουσταρει τις οδοντογλυφιδες ...τι να κανουμε?περι ορεξεως κολοκυθοπιτα...το ζουμι εινια να μην κρινει γενικευμενα κανεις ευκολα,τωρα απο κει κυστερα ο,τι θελει ο καθενας βρησκει σεξυ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
σεξυ και οποιος αντεξει!
τεληκα οσο περναει ο καιρος μαθαινεις και περισσοτερα πραγματα απο μια συζηττηση που ακουσα
καταλαβα καλυτερα να ψαχνεις να βρεις αυτο το κατι παρα να τριγυρνας περα δωθε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
σεξυ και οποιος αντεξει!
τεληκα οσο περναει ο καιρος μαθαινεις και περισσοτερα πραγματα απο μια συζηττηση που ακουσα
καταλαβα καλυτερα να ψαχνεις να βρεις αυτο το κατι παρα να τριγυρνας περα δωθε...

μπραβο ιρωδηηηηηηηηη
οταν το βρεις πεστο μας και εμας!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
εγω κοιταω τον....εσωτερικο της κοσμο!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
εγω κοιταω τον....εσωτερικο της κοσμο!!;)

χαχαχαχ καλο!:lol::lol::lol: λοιπον ακου ξερω και εγω ενα!
ειναι που λες 3 νυχτεριδες και καθονται σε ενα δεντρο...σε καποια φαση η μια σηκωνεται ορθια:
ωχ λεει η μια στην αλλη...ο μητσος λιποθυμησε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
αποτι βλεπω αρχησαν οι συζητησεις επιπεδου!!!!!!!!!!!!!!! εγω την κανω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εγω κοιταω τον....εσωτερικο της κοσμο!!;)

τα βυζια?:hmm:δεν ειναι και τοσο εσωτερικος,οι περισσοτερες εξω τα εχουν:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
μέσα από το σουτιέν; :P :lol: :lol:

οχι ακριβως κανε μια κυκλικη και παρτω ολο ευθεια κατω...ρωτα καποιον εκει και θα σου πει που ακριβως!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
και εγώ κοιτάω τον εσωτερικό της κόσμο :P
πέρα από την πλάκα αν το κορίτσι είναι του στυλ "ρε μ@λ@κα" και τέτοιου λεξιλογίου, όσο καλή εμφάνιση και να έχει εγώ δεν θα ήθελα να κάνω παρέα μαζί της.
Επίσης να μπορείς να μιλήσεις μαζί της. Να μην σου πετάει χαζομάρες όλη την ώρα. Να είναι σοβαρή όταν πρέπει. Και όχι χαζή φυσικά.
Αλλά φυσικά αυτά δεν τα καταλαβαίνεις στην πρώτη εμφάνιση. Και για αυτό στην αρχή παίζει πάντα ρόλο η εξωτερική εμφάνιση. Ειδικά αν ένα κορίτσι στην ηλικία δεν φροντίζει τον εαυτό της τι θα κάνει μετά?
Πάντως, γενικά, συμφωνώ με αυτά που είπε ο nPb
Η απάντηση που θα λάβεις είναι κυρίως υποκειμενική (προσωπική). Γενικά κοιτάω τα εξής:

εξωτερικά: η ομορφιά στα πλαίσια της θηλυκότητας (δεν μου αρέσουν οι υπερβολικές βαφές...διότι μετά από ένα σημείο χάνεται η ομορφιά και δείχνει σαν καρναβάλι ). Για μένα δεν παίζει τόσο ρόλο η ομορφιά όσο το εσωτερικό προφίλ ενός ατόμου. Η ομορφιά του νέου είναι κάτι παροδικό και φεύγει με τα χρόνια. Ο εσωτερικός κόσμος δεν αλλάζει και καθορίζει όλη την ζωή.

εσωτερικά: προσωπικότητα (κοινή χημεία στην επικοινωνία, κοινωνική άποψη για πολλά θέματα, υπευθυνότητα, εξυπνάδα, συντροφικότητα, λογική, συνεννόηση, κατανόηση, θετική ενέργεια, αυθεντική συμπεριφορά, ειλικρίνεια, ενδιαφέρον για ζωή και ποιότητα επιλογών, όχι καταναλωτική μανία και κουτσομπολιό - ψέματα - κακοπροαίρετα σχόλια, πνευματική κουλτούρα σε θέατρο και τέχνη με την ευρύτερη έννοια, αληθινά αισθήματα,...κτλ). Επίσης μου αρέσει να βλέπω και την άσχημη πλευρά μιας κοπέλας όταν γνωρίζω κάποια που μου αρέσει, δηλ., να ξέρω πως αντιδράει σε όλο το 24ωρο με όλες τις συναισθηματικές διακυμάνσεις. Δεν θέλω να έχω μόνο την εικόνα με τα χαμόγελα. Η ζωή δεν είναι μόνο χαμόγελα...
Εν ολίγοις, θέλω να μπορώ να αισθάνομαι καλά και άνετα μαζί της, με τα όποια ελαττώματα υπάρχουν. Εξάλλου κανένας δεν είναι τέλειος άνθρωπος. Νέοι είμαστε και βλακείες θα κάνουμε. Αλλά είναι ωραίες αυτές οι βλακείες... Τα όσα είπα πιο πάνω είναι τελείως ενδεικτικά και φυσικά σε κάθε περίπτωση κρίνω αναλόγως. Σε γενικές γραμμές πορεύομαι με αυτήν την λογική, δηλ., να δίνω μεγάλη σημασία κυρίως στην προσωπικότητα του άλλου ανθρώπου. Συνήθως όσοι είναι όμορφοι εσωτερικά είναι και εξωτερικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
τα πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
το κορίτσι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.

fallen angel <3

Νεοφερμένος

Η Όποιος θέλει ας με ρωτήσει... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ωραια ολα αυτα και με καποιους συμφωνω, αλλα η γνωμη μου ειναι οτι οταν θα ξεκινησεις μια σχεση το πρωτο πραγμα που κοιτας ειναι η εξωτερικη εμφανιση...δεν ειναι μονο να σου κανει το κλικ, ειναι να ειναι ομορφος γοητευτικος να εχει ωραιο στυλακι και πραγματα που ο καθενας κοιταει στον αλλο.πχ εμενα μου αρεσει πολυ ο αντρας να φοραει ρολοι.τςρα ενας αντρας εκτος απο το προσωπο σιγουρα σε μια κοπελα κοιταει και τα υπολοιπα χαρακτιριστικα οπως κωλο, στηθος σωμα αναλογιες ή ο,τι αλλο εχει να δειξει μια κοπελα.αν τον τραβηξει κατι απο ολα αυτα τοτε θα ψαξει να βρεει και τον χαρακτηρα της παλι αναλογως!!!αναλογως την ηλικια στην οποια βρισκεται.αν πχ ειναι 18-19-...... τοτε μπορει να μην ψαξει χαρακτηρα γιατι δεν του χρειαζεται ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
+1 απο μενα μια χαρα τα ειπες!
Μενια:)

Ειναι και αναλογος την ηλικια αλλα και παλι πρωτα η εμφανιση σε τραβαει και μετα κοιτας
και τα παραπερα!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top