[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;

κατερ!να

Νεοφερμένος

Η κατερ!να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Eγω δεν ειμαι αγορι δεν μπορω να απαντησω...το μονο που ξερω ειναι οτι αυτα που κοιτανε τα αγορια στα κοριτσια διαφερουν απο περιοχη σε περιοχη...για παραδειγμα, σε μια πολη οπως Αθηνα, Θεσσαλονικη τα αγορια οπως ειδαμε στις απαντησεις σας κοιτανε την προσωπικοτητα, το αν θα τους κανει κλικ...σε μια κωμοπολη οπως αυτη που μενω εγω (Κισσαμος Χανιων) το μονο που κοιτανε τα αγορια -σε ολες τις ηλικιες- ειναι αν εχει μεγαλα β...α, ωραιο κ...ο, και αν ξερουν να παιρνουν ωραιες.....(αυτο δεν το λεω ντροπη:redface:) φυσικα υπαρχουν και εξαιρεσεις και για τις 2 περιπτωσεις...
Υ.Γ.: Δεν ειναι υπεροχο οταν σε ενα αγορι αρεσει ενα κοριτσι και σε αυτο το κοριτσι αρεσει αυτο το αγορι την πρωτη στιγμη που θα κοιταχτουν?? (δεν ξερω αν με πιανετε:worry:) σε μενα δεν εχει τυχει αλλα πιστευω οτι ειναι πολυ γαματο....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Κατερ!να μη νομίζεις πως και στις μεγάλες πόλεις τους νοιάζει όλους το πνεύμα, η μόρφωση και ο κεραυνοβόλος έρωτας. :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

κατερ!να

Νεοφερμένος

Η κατερ!να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Κατερ!να μη νομίζεις πως και στις μεγάλες πόλεις τους νοιάζει όλους το πνεύμα, η μόρφωση και ο κεραυνοβόλος έρωτας. :blink:

οχι βεβαια ειπα οτι υπαρχουν και εξαιρεσεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

eleni333666

Νεοφερμένος

Η Ελένη Σαββοπούλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
καλησπερα παιδια :) επειδη μενω σε επαρχια καταλαβαινω απολυτα τι θελει να πει η κοπελα απο πανω..! και ναι κατερινα μου σε εμενα ετυχε αλλα κρατησε πολυ λιγο δυστυχως... και δυστυχως η αληθεια ειναι πως τα αγορια κοιτανε μονο αυτα...σιγουρα υπαρχουν εξαιρεσεις..(αλλα ειναι πιασμενες) :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Have a nice day

Νεοφερμένος

Ο Have a nice day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Όντως,δεν θα ερωτευόμουν ποτέ κοπέλα που δεν θα έπερνε ωραίες <<πίτες>>.Προσωπικά,αν ήταν και μορφωμένη...δεν θα άντεχα ούτε καν να την ατικρίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Have a nice day

Νεοφερμένος

Ο Have a nice day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
πω πω τι έχασα...:P
και εμείς στην επαρχία μένουμε, για ποιο λόγο δεν επιδιώκουμε να μας αγοράσουνε πίπες; :hmm:

Have a nice day, την κοπέλα την αξιολογείς στις "πίπες"; Μορφωμένη με πτυχία εννοεί όλγα

κατερ!να και eleni333666 νομίζω ότι παραλέτε αλλά έχετε και δίκιο εν μέρει. Όμως, όλα τα αγόρια ασχέτως κοινωνικής μόρφωσης, είτε μένουν επαρχία είτε στην πρωτεύουσα, ασχέτως περιτυλίγματος την πίπα επιδιώκουν. Η διαφορά έγκειται στο τρόπο επιδίωξης και πρότασης. Στην επαρχία το λένε με άμεσο τρόπο χωρίς περικοκλάδες και σάλτσες. Ίσως βοηθάει η επαφή με την φύση. Από μικρή ηλικία φεύγουν τα ταμπού σχετικά με το σεξ. Ας θυμηθούμε πόσοι παλιοί άνθρωποι είχαν εφεύρει και το αγροτικό...στα χωράφια. Η «ηθική» να μην μας δει το γειτονικό σπίτι, ήταν κατ' επίφασιν. Εκεί που μάζευαν σκυμμένοι το φασόλι...τσουπ το χέρι έφευγε και έπιανε ότι να 'ναι. ;) :P :lol:
Στην πρωτεύουσα, σήμερα τα παιδιά, το λένε μέσω whats'up, «αθώο» φλέρτ, γλυκούλι πέσιμο...δηλ., μέσω ολόκληρης ιεροτελεστείας λες και πρόκεται για το γεγονός της χρονιάς. Ο κόσμος στην πρωτεύουσα είναι πιο «μορφωμένος» λόγω πολλών εικόνων οπότε ξέρει το διαταύτα να το πλασάρει με σεξουαλικά υποννοούμενα (βλ. σχετικά σε topics «νομίζω ότι με θέλει, τι να κάνω;», «έχω φάει φλάτζα μαζί του πώς να του μιλήσω και να του κουνήσω;»..κτλ). Δηλ., ένα τόσο απλό πράγμα και τόσο ωραίο, το περιφέρουν μέσω Λαμίας. Τζάμπα κόπος. Πάντως, για να μην το ζαλίζω, όλοι οι άντρες από 17 μέχρι 517 ετών την πίπα με ακριβό καπνό την θέλει. ;) Και εσείς κοπελίτσες μην κάνετε τις «αθώες» περιστερές. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Have a nice day, την κοπέλα την αξιολογείς στις "πίπες"; Μορφωμένη με πτυχία εννοεί όλγα

ευχαριστω,με εβγαλες απο τον κοπο να εξηγω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni333666

Νεοφερμένος

Η Ελένη Σαββοπούλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
πω πω τι έχασα...:P
και εμείς στην επαρχία μένουμε, για ποιο λόγο δεν επιδιώκουμε να μας αγοράσουνε πίπες; :hmm:

Have a nice day, την κοπέλα την αξιολογείς στις "πίπες"; Μορφωμένη με πτυχία εννοεί όλγα

κατερ!να και eleni333666 νομίζω ότι παραλέτε αλλά έχετε και δίκιο εν μέρει. Όμως, όλα τα αγόρια ασχέτως κοινωνικής μόρφωσης, είτε μένουν επαρχία είτε στην πρωτεύουσα, ασχέτως περιτυλίγματος την πίπα επιδιώκουν. Η διαφορά έγκειται στο τρόπο επιδίωξης και πρότασης. Στην επαρχία το λένε με άμεσο τρόπο χωρίς περικοκλάδες και σάλτσες. Ίσως βοηθάει η επαφή με την φύση. Από μικρή ηλικία φεύγουν τα ταμπού σχετικά με το σεξ. Ας θυμηθούμε πόσοι παλιοί άνθρωποι είχαν εφεύρει και το αγροτικό...στα χωράφια. Η «ηθική» να μην μας δει το γειτονικό σπίτι, ήταν κατ' επίφασιν. Εκεί που μάζευαν σκυμμένοι το φασόλι...τσουπ το χέρι έφευγε και έπιανε ότι να 'ναι. ;) :P :lol:
Στην πρωτεύουσα, σήμερα τα παιδιά, το λένε μέσω whats'up, «αθώο» φλέρτ, γλυκούλι πέσιμο...δηλ., μέσω ολόκληρης ιεροτελεστείας λες και πρόκεται για το γεγονός της χρονιάς. Ο κόσμος στην πρωτεύουσα είναι πιο «μορφωμένος» λόγω πολλών εικόνων οπότε ξέρει το διαταύτα να το πλασάρει με σεξουαλικά υποννοούμενα (βλ. σχετικά σε topics «νομίζω ότι με θέλει, τι να κάνω;», «έχω φάει φλάτζα μαζί του πώς να του μιλήσω και να του κουνήσω;»..κτλ). Δηλ., ένα τόσο απλό πράγμα και τόσο ωραίο, το περιφέρουν μέσω Λαμίας. Τζάμπα κόπος. Πάντως, για να μην το ζαλίζω, όλοι οι άντρες από 17 μέχρι 517 ετών την πίπα με ακριβό καπνό την θέλει. ;) Και εσείς κοπελίτσες μην κάνετε τις «αθώες» περιστερές. :P

έχεις δίκαιο... χεμμ.... δεν κάνουμε καμία περιστέρα εμείς απλά αναφέρουμε το παραπόνό μας... εντάξει το καταλάβαμε ότι σας αρέσουν! αλλά όχι ρε παιδί μου τώρα να είσαι μαζί με την κοπέλα σου και κάθε φορα π βρίσκεστε να της το ζητάς! κ το λέω γτ μου εχει τύχει και μάλιστα αυτον τον καιρό... είναι πολύ πιο όμορφο να έρχεται από μόνο του...κι εμείς ξέρουμε πότε είναι , μην ανησυχείτε :) προσωπικά ξενερώνω κατευθείαν αν κάποιο αγόρι μου το ζητάει συνεχεία , πόσο μάλλον όταν είσαι σε δημόσιο χώρο! ώπα ρε παιδιά λίγο αυτοσυγκράτηση :p ελπίζω να έγινα κατανοητή :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Have a nice day

Νεοφερμένος

Ο Have a nice day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
ευχαριστω,με εβγαλες απο τον κοπο να εξηγω:P

πω πω τι έχασα...:P
και εμείς στην επαρχία μένουμε, για ποιο λόγο δεν επιδιώκουμε να μας αγοράσουνε πίπες; :hmm:

Have a nice day, την κοπέλα την αξιολογείς στις "πίπες"; Μορφωμένη με πτυχία εννοεί όλγα

κατερ!να και eleni333666 νομίζω ότι παραλέτε αλλά έχετε και δίκιο εν μέρει. Όμως, όλα τα αγόρια ασχέτως κοινωνικής μόρφωσης, είτε μένουν επαρχία είτε στην πρωτεύουσα, ασχέτως περιτυλίγματος την πίπα επιδιώκουν. Η διαφορά έγκειται στο τρόπο επιδίωξης και πρότασης. Στην επαρχία το λένε με άμεσο τρόπο χωρίς περικοκλάδες και σάλτσες. Ίσως βοηθάει η επαφή με την φύση. Από μικρή ηλικία φεύγουν τα ταμπού σχετικά με το σεξ. Ας θυμηθούμε πόσοι παλιοί άνθρωποι είχαν εφεύρει και το αγροτικό...στα χωράφια. Η «ηθική» να μην μας δει το γειτονικό σπίτι, ήταν κατ' επίφασιν. Εκεί που μάζευαν σκυμμένοι το φασόλι...τσουπ το χέρι έφευγε και έπιανε ότι να 'ναι. ;) :P :lol:
Στην πρωτεύουσα, σήμερα τα παιδιά, το λένε μέσω whats'up, «αθώο» φλέρτ, γλυκούλι πέσιμο...δηλ., μέσω ολόκληρης ιεροτελεστείας λες και πρόκεται για το γεγονός της χρονιάς. Ο κόσμος στην πρωτεύουσα είναι πιο «μορφωμένος» λόγω πολλών εικόνων οπότε ξέρει το διαταύτα να το πλασάρει με σεξουαλικά υποννοούμενα (βλ. σχετικά σε topics «νομίζω ότι με θέλει, τι να κάνω;», «έχω φάει φλάτζα μαζί του πώς να του μιλήσω και να του κουνήσω;»..κτλ). Δηλ., ένα τόσο απλό πράγμα και τόσο ωραίο, το περιφέρουν μέσω Λαμίας. Τζάμπα κόπος. Πάντως, για να μην το ζαλίζω, όλοι οι άντρες από 17 μέχρι 517 ετών την πίπα με ακριβό καπνό την θέλει. ;) Και εσείς κοπελίτσες μην κάνετε τις «αθώες» περιστερές. :P

Διάβασα παραπάνω κάτι γελοία comments,όπως για παράδειγμα"ενασ ανδρας δεν κανει σχεση με καποια που δεν κανει ωραιες <<πιπες>>",και θελησα να απαντησω ειρωνικα.Αυτο μονο.Τωρα τι καθεστε και προσπαθειτε να μου εξηγησετε πραγματικα δεν καταλαβαινω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Διάβασα παραπάνω κάτι γελοία comments,όπως για παράδειγμα"ενασ ανδρας δεν κανει σχεση με καποια που δεν κανει ωραιες <<πιπες>>",και θελησα να απαντησω ειρωνικα.Αυτο μονο.Τωρα τι καθεστε και προσπαθειτε να μου εξηγησετε πραγματικα δεν καταλαβαινω

και εμεις ειρωνικα απανταμε αγορι ;)

npb σε καλυψα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Εγω δε καταλαβα παντως!!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εγω δε καταλαβα παντως!!:confused:
Εγω σε καταλαβαίνω πάντως.
Στα προηγούμενα ποστς τέθηκαν καίρια ερωτικά ζητήματα στα οποία προστέθηκαν καθαρά επιστημονικοί-σεξολογικοί όροι οπως

Οπότε λογικό να βρίσκεσαι σε σύγχυση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
τι κυτάτε σε ένα κορίτσι;

απάντηση: το κορίτσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
τι κυτάτε σε ένα κορίτσι;

απάντηση: το κορίτσι

Όταν λες "το κορίτσι" εννοείς εσωτερικό & εξωτερικό κόσμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis dog

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
εγω σε ενα κοριτσι κοιταζω το στηθος και το προσωπο της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ελάτε τώρα, ξέρουμε ποια είναι η απάντηση: τα boobs!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SOFIA19

Νεοφερμένος

Η SOFIA19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Ελάτε τώρα, ξέρουμε ποια είναι η απάντηση: τα boobs!

Η πλειονότητα των αγοριών...αυτό κοιτάει...αλλά και τον κώλο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top