Ποιοι ειναι οι χειρότεροι οδηγοί;

Ποιοι είναι κατα την γνώμη σας οι χειρότεροι οδηγοι;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 101)
  • Οι άντρες

    Ψήφοι: 8 7.9%
  • Οι παππούδες

    Ψήφοι: 57 56.4%
  • Οι γυναίκες

    Ψήφοι: 24 23.8%
  • Οι ταξιτζίδες/λεωφοριατζήδες κτλ

    Ψήφοι: 38 37.6%
  • Παππακια delivery

    Ψήφοι: 24 23.8%

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
ωχ ωχ ωχ...

αμέσως στα βαθειά με βάζεις????????


Μη μασάς αστέρι μου.....
:thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Για μένα τα παπάκια και κυρίως τα delivery.(πολύ επικίνδυνα:) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Ψήφισα την "κίτρινη φυλή" αφού ο κακός τρόπος με τον οποίο οδηγούν είναι συνέπεια της γενικότερης νοοτροποίας που τους διακατέχει και όχι τόσο των ικανοτήτων τους στην οδήγηση....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
για εμένα δεν ειναι επικύνδινα τα παπακια προς τους άλλους αλλά επικύνδινα για να τα φάνε γιατί δεν τα υπολογίζουν:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Μετά από 3 χρόνια οδιγικής εμπειρείας έμα8α:
1) να αποφεύγω τους οδηγούς που αποφασίζουν πως δεν εχουν φλας και αλλάζουν λωρίδα όποτε τους καπνίσει, ή όποτε είναι να στρίψουν
2) να αποφεύγω ή να κλείνω τους ταξιτζήδες που πάνε να μπουν σφήνα από τις λεωφορειολωρίδες
3) να κάνω υπομονή στο μποτιλιάρισμα και στο παρκινγκ

Αυτό που δεν μπορώ με τίποτα είναι τα μηχανάκια που μπαίνουν στο αντίθετο και έρχονται κατά πάνω σου λες και δεν υπάρχεις. Και εσύ να πρέπει να σταματήσεις ή να κάνεις δεχια, άσχετα αν έχει φουλ κίνηση:mad:
Αν απογειώσω κανέναν κάποια μέρα θα είμαι κακός??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jigsaw

Νεοφερμένος

Ο Jigsaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω βέβαια να "ενοχοποιήσω" ολόκληρη ομάδα οδηγών επειδή κάποιοι από αυτούς είναι κακοί οδηγοί, ψήφισα τους "ταξιτζήδες και οδηγούς λεωφορείων". Αυτό γιατί πιστεύω ότι μέσα σε αυτό το γκρούπ υπάρχουν οι περισσότεροι κακοι οδηγοί, σε σχέση με το σύνολο της ομάδας. (και πάντα σε σύγκριση με τις άλλες ομάδες)

Έχω προσωπική εμπειρία. Οι οδηγοί αυτοί είναι που παραβιάζουν περισσότερες φορές από οποιαδήποτε άλλη ομάδα, τα κόκκινα φανάρια, οδηγούν γρηγορότερα από το επιτρεπόμενο, κάνουν αντικανονικές προσπεράσεις, δε σέβονται τον πεζό, τις διαβάσεις κτλ. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Για την πόλη μέσα οι πιο επικίνδυνοι οδηγοί είναι σίγουρα οι γυναίκες και τα μηχανάκια. Αλλά στην πόλη μέσα σε λογικά πλαίσια δύσκολα μπορείς να κινδυνέψεις πραγματικά συνεπώς τα μηχανάκια κακό στον εαυτό τους κάνουν και φυσικά στης ψυχική υγεία αυτού που τους χτύπησε.
Τους ταρίφες δεν τους βάζω καθώς επειδή είναι ταρίφες ξέρεις και προφυλάσεσαι

Στην εθνική οδό, οι πιο επικίνδυνοι είναι οι φορτηγατζήδες και οι χωριάτες παπούδες συνήθως που τουλάχιστον στο Κόρινθος Πάτρα έχω δει τραγικά πράγματα.

Αλλά πραγματικά πιστεύω ότι ο πιο επικίνδυνος οδηγός στην Ελλάδα είναι το κράτος που έχει ευθύνη για το οδόστρωμα και την λάθος σήμανση και λάθος αστυνόμευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Γενικοτερα συμφωνω με τον demelene και προσθετω οτι στην επαρχια ειναι εγληματικοι οδηγοι (χωρις αστεια) πολυ ηλικιωμενοι (και οχι τοσο) με αγροτικα αυτοκινητα.Δυστυχως οι μεγαλυτεροι σε ηλικια δεν εχουν καν διπλωμα και οδηγουν εγκληματικα και πολυ απο του αλλους μην υπολογιζοντας την καροτσα του αμαξιου τους,κανουν τρομερα λαθη!:/:
(μιλαω και για μεσα στην πολη!)

Αλλη κατηγορια ειναι οι "γυφτοι" οι οποιοι με τα αγροτικα και τις κλουβες οδηγουν παιδια σαν δαιμονες!Χωρις αστεια!Φυσικα γιατι δεν εχουν την παραμικρη οδηγικη παιδια,αλλα μιλαμε μεσημερι και να περνουν στροφες ΜΕΣΑ στο Αργος με χειροφρενο!:mad:

Και ομεγαλυτερος εγκληματιας η αστυνομια που ξερει να σταματα για ελεγχο μονο τα παιδια 18-25 ετων για να "ελεγξει" και τους παραπανω με αγροτικα καθως και τους ελευταιους που περιγραφω δεν τους σταματανε ποτε...(Για τους γερους με τα αγροτικα παο τα χωρια παιζει ρολο και η ωρα που κυκλοφορουν,αλλα δεν παυει εγω να μην προστατευομαι.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Πάντως ρε Μάριε δεν είναι μερικοί λες και έχουν Deathwish?

Μια χρονιά γύρναγα από μπάνιο αργά προς Πάτρα και ήταν πολύ μπροστά ένα μηχανάκι. Ήταν σούροπο προς νύχτα και κάποια στιγμή υποψιάστηκα κάτι στον δρόμο. Μου φάνηκε σαν pixeliasma. Και έκοψα. Κάποια φάση απλά συνηδητοποιήσα ότι υπήρχε ένα μηχανάκι στο δρόμο. Μιλάμε για την εθνική Πύργου Πατρών.

Και έχω δει και κάτι τέτοιους μέσα στην πόλη στην Αθήνα αλλά εδώ τουλάχιστον έχει φως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Πάντως ρε Μάριε δεν είναι μερικοί λες και έχουν Deathwish?
Αυτο πες το και ξαναπεστο οσες φορες θες!:/:

Μια χρονιά γύρναγα από μπάνιο αργά προς Πάτρα και ήταν πολύ μπροστά ένα μηχανάκι. Ήταν σούροπο προς νύχτα και κάποια στιγμή υποψιάστηκα κάτι στον δρόμο. Μου φάνηκε σαν pixeliasma. Και έκοψα. Κάποια φάση απλά συνηδητοποιήσα ότι υπήρχε ένα μηχανάκι στο δρόμο. Μιλάμε για την εθνική Πύργου Πατρών.

Και έχω δει και κάτι τέτοιους μέσα στην πόλη στην Αθήνα αλλά εδώ τουλάχιστον έχει φως.

Ενταξει εδω τι μπορω να πω;Τα ειπες εσυ ολα!:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Για την πόλη μέσα οι πιο επικίνδυνοι οδηγοί είναι σίγουρα οι γυναίκες και τα μηχανάκια. Αλλά στην πόλη μέσα σε λογικά πλαίσια δύσκολα μπορείς να κινδυνέψεις πραγματικά συνεπώς τα μηχανάκια κακό στον εαυτό τους κάνουν και φυσικά στης ψυχική υγεία αυτού που τους χτύπησε.
Τους ταρίφες δεν τους βάζω καθώς επειδή είναι ταρίφες ξέρεις και προφυλάσεσαι

Στην εθνική οδό, οι πιο επικίνδυνοι είναι οι φορτηγατζήδες και οι χωριάτες παπούδες συνήθως που τουλάχιστον στο Κόρινθος Πάτρα έχω δει τραγικά πράγματα.

Αλλά πραγματικά πιστεύω ότι ο πιο επικίνδυνος οδηγός στην Ελλάδα είναι το κράτος που έχει ευθύνη για το οδόστρωμα και την λάθος σήμανση και λάθος αστυνόμευση.
Δεν ήθελα να πάρω θέση, αλλά με αναγκάζεις.:)
Οι ταξιτζήδες, οι φορτηγατζήδες και γενικά, εκείνοι που οδηγούν με ταχύτητα είναι άντρες. Πώς έβγαλες το συμπέρασμα ότι οι γυναίκες είναι οι πιο επικίνδυνοι οδηγοί? Μάλλον πρέπει να διευκρινίσουμε τι σημαίνει επικίνδυνο.:) Από γυναίκα θα κινδυνέψεις να σου γρατζουνάει τον προφυλαχτήρα. Τα χειρότερα δυστυχήματα, με τα περισσότερα θύματα, τα κάνανε οι άντρες.



Επειδή ο Scumacher είναι άντρας, δεν σημαίνει ότι όλοι άντρες είναι καλοί οδηγοί…:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Για την πόλη μέσα οι πιο επικίνδυνοι οδηγοί είναι σίγουρα οι γυναίκες

τι λες?....αληθεια?? και απο που το συμπερανες αυτο???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Xμμ
Από εμπειρία μέσα από την οικογένειά μου, έχουμε 4 οδηγούς. Η μητέρα μου, η θεία μου, και 2 ξαδέρφες.
Η θεία μου είναι φοβερή οδηγός, καλύτερη από πολλούς άντρες.

Η μητέρα μου είναι η κλασική γυναίκα οδηγός, όπως σατυρίζεται. Θέση μπροστα γράπωμα από το τιμόνι κλπ. Πλέον δεν οδηγάει αλλά όσο οδηγούσε μία φορά είχε καβαλήσει ένα πεζοδρόμιο(με τη μπροστά ρόδα) σε προσπάθεια να στρίψει. Γενικά είχε μια φοβία και δεν ασχολήθηκε και πολύ με το τιμόνι.

Η μεγάλη μου ξαδέρφη οδηγάει σχετικά καλά, αλλά όποτε μπαίνω μαζί της στο αμάξι νοιώθω μια ναυτία, ειδικά αν η διαδρομή έχει πολλά ξεκίνα-σταμάτα.

Με την μικρή μου ξαδέρφη έζησα την απόλυτη εμπειρία. Τί bunjy jumping και χαζομάρες. Εδώ φτάνει η αδρεναλίνη στα κόκκινα. Κατηφόρα πίσω από λεωφορείο. Το λεωφορείο σταματάει στη στάση. Περνάνε τα 2 μπροστινά αυτοκίνητα. Ξαφνικά επιταχύνει ενώ το λεωφορείο βγάζει φλας για να φύγει.. στο αντίθετο ρεύμα ανεβαίνει άλλο λεωφορείο. Το λεωφορείο μας παίζει τα φώτα κορνάρει και λεω εδώ είμαστε τώρα, μέσα σε αμάξι θα παω.Τελικά για λίγα δεύτερα η μετωπική αποφεύχθηκε.
Από τότε σνομπάρω όλα τα extreme sports, όπως και την ξαδέρφη μου όταν μου λέει να πάμε βόλτα με το αμάξι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Με την μικρή μου ξαδέρφη έζησα την απόλυτη εμπειρία. Τί bunjy jumping και χαζομάρες. Εδώ φτάνει η αδρεναλίνη στα κόκκινα. Κατηφόρα πίσω από λεωφορείο. Το λεωφορείο σταματάει στη στάση. Περνάνε τα 2 μπροστινά αυτοκίνητα. Ξαφνικά επιταχύνει ενώ το λεωφορείο βγάζει φλας για να φύγει.. στο αντίθετο ρεύμα ανεβαίνει άλλο λεωφορείο. Το λεωφορείο μας παίζει τα φώτα κορνάρει και λεω εδώ είμαστε τώρα, μέσα σε αμάξι θα παω.Τελικά για λίγα δεύτερα η μετωπική αποφεύχθηκε.
Από τότε σνομπάρω όλα τα extreme sports, όπως και την ξαδέρφη μου όταν μου λέει να πάμε βόλτα με το αμάξι​

:clapup: :clapup: ...ωραιο ανεκδοτο!:D :D
...μπα σε καλο σου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μια κακή φάρα οδηγών είναι οι πατεράδες και οι φιλόζοες( δεν θέλω να προσβάλω) που βάζουν τα παιδάκια και τα σκυλάκια πάνω στο τιμόνι στο ένα χέρι το ανήλικο και στο άλλο το κινητό και οι φιλόζοες αγγαλια το σκυλάκι(καλά να είναι )και χαζέβουνε με το τι έκανε το κουταβάκι χωρίς να έχουν έσθηση οτι μπορεί να σκοτώσουν κάποιον και να πάει σάν το σκυλί στ'αμπέλι!!!!!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
:clapup: :clapup: ...ωραιο ανεκδοτο!:D :D
...μπα σε καλο σου!:D

Μην γελάς :eek:
γιατί τώρα και γω για αστείο το λέω, αλλά όταν το έζησα εγώ ξέρω πως ήμουν μέχρι να φτάσουμε σπίτι. Μετωπική με λεωφορείο σου λεω. Ένα με το παρμπρίζ θα γινόμασταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Νομιζω, οι ταξιτζηδες (αντρες-γυναικες) ειναι οι χειροτεροι ΟΛΩΝ..

Για την πόλη μέσα οι πιο επικίνδυνοι οδηγοί είναι σίγουρα οι γυναίκες

Δεν σε εχω παει εγω βολτα, γι' αυτο τα λες αυτα. :P


Με την μικρή μου ξαδέρφη έζησα την απόλυτη εμπειρία. Τί bunjy jumping και χαζομάρες. Εδώ φτάνει η αδρεναλίνη στα κόκκινα. Κατηφόρα πίσω από λεωφορείο. Το λεωφορείο σταματάει στη στάση. Περνάνε τα 2 μπροστινά αυτοκίνητα. Ξαφνικά επιταχύνει ενώ το λεωφορείο βγάζει φλας για να φύγει.. στο αντίθετο ρεύμα ανεβαίνει άλλο λεωφορείο. Το λεωφορείο μας παίζει τα φώτα κορνάρει και λεω εδώ είμαστε τώρα, μέσα σε αμάξι θα παω.Τελικά για λίγα δεύτερα η μετωπική αποφεύχθηκε.
Από τότε σνομπάρω όλα τα extreme sports, όπως και την ξαδέρφη μου όταν μου λέει να πάμε βόλτα με το αμάξι

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μην γελάς :eek:
γιατί τώρα και γω για αστείο το λέω, αλλά όταν το έζησα εγώ ξέρω πως ήμουν μέχρι να φτάσουμε σπίτι. Μετωπική με λεωφορείο σου λεω. Ένα με το παρμπρίζ θα γινόμασταν

"Από τότε σνομπάρω όλα τα extreme sports, όπως και την ξαδέρφη μου όταν μου λέει να πάμε βόλτα με το αμάξι"

η αληθεια ειναι οτι αυτο με εκανε να λυθω στα γελια...!:D
τουλάχιστον επαθες ...εμαθες...και πλέον προσεχεις ...για να έχεις!!!!!:whistle: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Οι ταξιτζηδες-φορτηγατζηδες, σαν οδηγοι εχουν ικανοτητες, αλλα το κακο (ειδικα με τους πρωτους) ειναι οτι περνανε τοσες πολλες ωρες στους δρομους και στο τιμονι που στο τελος νομιζουν οτι ο δρομος τους ανηκει και φυσικα η πολυ σιγουρια και η υπερεκτιμηση των δυνατοτητων σου, μπορει να σε κανει να την πατησεις!:|
Κι εσενα και καποιον αλλο κατ' επεκταση.

Με τους φορτηγατζηδες το θεμα ειναι λιγο διαφορετικο.Το κακο με αυτους ειναι οτι 9/10 φορες οι εταιρειες στις οποιες δουλευουν τους πιεζουν τοσο πολυ οσον αφορα τα χρονοδιαγραμματα παραδοσεων κτλ κτλ, με αποτελεσμα περαν της ταχυτητας, να οδηγουν και με σχετικα λιγες ωρες ξεκουραση.Οποτε με μειωμενα αντανακλαστικα.
Το κακο στος φορτηγατζηδες (πραγμα που δεν συνανταται τοσο ευκολα στα ταξι) ειναι οι τραγικες καταστασεις στις οποιες βρισκεται τοσο το φορτηγο (απο λαστιχα εως κι εγω δεν ξερω τι) καθως φυσικα και ο απαραδεκτος τροπος μεταφορας ορισμενων τυπων φορτιου.

Εγω μια φορα τα χειροτερα που ηταν να παθω δεν ηταν με τιποτα απο γυναικα...
Ηταν με ατομο απο χωριο με αγροτικο (αυτος οχι μονο διπλωμα δεν πρεπει να ειχε...αλλα αν του εδειχνες φαναρι θα νομιζε οτι ηταν χριστουγεννιατικος στολισμος ,προσφορα του Δημαρχου) και με "επαρχιωτη" με μεγαλο αμαξι κοντα στα 60, οπου και πολλους απους αυτους τους θωρω ακατανομαστους μιας και νομιζουν οτι επειδη εχουν περισσοτερα χρονια απο εμενα στο τιμονι, μπορουν να περνανε στοπ,τριγωνα,τετραγωνα (κι εγω δεν ξερω τι) να ανεβαινουν πεζοδρομια,να πηγαινουν αναποδα; κτλ κτλ.Και φυσικα ετσι και πας να τους κορναρεις για να μην σε χτυπησουν ή τους κοιταξεις εστω με απορια,ξεκινανε νε σε βριζουν με τον χειροτερο τροπο.:mad:
Και παντα στην θεση του συνοδηγου καθεται η γυναικα του ή οποια μολις εχει βγει απο το βαφειο-φανοποιειο της πολης τους με υφος "τι θες νεαρε;" και σου ερχεται να την παρεις καβατζα για τον βασιλια καρναβαλο!(μερες που ερχονται!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Στο τιμόνι όλοι έχουν κακές στιγμές. Το θέμα είναι να μαθαίνεις -ξαδέρφη:P:P-
Και γω είχα φύγει σε μιά στροφή πέρσι τον Αύγουστο:redface: αλλά από τότε το βλέπω πως είμαι πιο προσεκτικός. Ευτυχώς οι ζημιές ήταν λίγες υλικές

Για το θέμα μας τώρα. Εκτώς απ' όλα τα άλλα είναι και η αναισθησία στο τιμόνι. Σήμερα γυρνούσα σπίτι και είναι ένας σταματάει σαν κύριος, ανάβει αλάρμ, κατεβαίνει και πίσω του είναι ήδη 3 αυτοκίνητα:confused:. Δεν μπορούσαμε να τον περάσουμε καθώς και το άλλο ρεύμα είχε αυτοκίνητα. Γυρνάει μας κοιτάει μπαίνει σε ένα μαγαζί κ περιμένουμε τώρα να βγει...Μαζεύτηκαν καμιά 7-8 αυτοκίνητα και μόνο από τις κόρνες συγκινήθηκε να βγει για να ελευθερώσει το ρεύμα. Τόση αναισθησία πιά:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top