Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,338 μέλη και 2,430,676 μηνύματα σε 75,876 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 385 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

The 60's thread

Κομνηνός

Διακεκριμένο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,622 μηνύματα.

O Κομνηνός έγραψε: στις 21:34, 03-10-17:

η εποχή είχε καταπληκτική ελληνική μουσική
ο χατζιδακις συνθετει το εκπληκτικο χαμογελο της τζοκοντα(ς)
ο Θεοδωρακης δινει το Αξιον εστι,τον επιταφιο(μελοποιειται το 59),το τραγουδι του νεκρου αδελφου και ποσα αλλα
ο ξαρχακος ενα σωρο ομορφα τραγουδια
για να μην παμε στην λαικη μουσικη
ειναι μια μυθικη εποχη για την ελληνικη μουσικη
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 13:10, 03-11-17:

Wallace Collection - Daydream

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 20:01, 12-01-18:

Tim Buckley - Phantasmagoria in Two

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,538 μηνύματα.

O ultraviolence dont look at me, you will become like me έγραψε: στις 20:23, 12-01-18:

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • The 80's thread - Από love_angel
      Το θέμα έχει λάβει 186 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-08-18 στις 02:08.
    • The 70s thread - Από Physiognomist
      Το θέμα έχει λάβει 62 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-06-18 στις 20:09.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα